Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.513253, vloženo 11.03.2011 14:52:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
RADĚJI drsnější zrno nebo hodné tetky?:)
Když vezmu takové ty rozumější uživatele Zp, kteří se opravdu snaží rozumně psát nebo diskutovat, tak jsou zde takové dvě dejme tomu podskupiny:

A) Za všech okolností hodné, milé a rozumné (ženská koncovka, neboť to jsou většinou ženy, i když ne vždy) uživatelky, které kdosi kdysi tady vtipně nazval "hodnými tetkami", které opravdu radí a snaží se být vždy na straně té "správné morálky" apod..(nemyslím to ironicky, i této skupiny je zde potřeba)

B) Trochu ranařky nebo ranaři, kteří / ré tolik nemažou med kolem pusy, ale několika slovy umějí vystihnout problém a rovněž dobře poradit. Jen to berou víc od podlahy, nebrání se ani drsnějším výrazům (ne vulgarsimům), jsou také vtipnější než skupina A, ale z té rady čiší větší rozhodnost a mnohdy je i upřímnější, neboť není zaobalená takovou tou "hodností" za každou cenu (jako tomu bývá u A).
Příklad z této skupiny, např. Oriq, Votrapa apod.

Všimli jste si toho?

Jakou skupinu preferujete a proč?

Můžete dát i příklad, který uživatel je podle vás ze které skupiny;-)

V jaké skupině se cítíte být spíše vy, nebo v jaké byste chtěli být?;-)
 kikiwhite Žena36 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.03.2011 20:29:12
Jsem A a neuráží mě to, nemá smysl, abych se stylizovala do role, která mi není vlastní. Snažím se dostat do kůže hříšníka a je mi jasné, že když na mě vyjede někdo po zlém, půjdu do opozice a přestanu ho poslouchat, ale začnu s ním bojovat... no a já chci, aby mě poslouchal, jinak plácám písmena zbytečně.

No a samozřejmě tím zahlazuji to, že nejsem pohotová, řízná a vtipná.
 arj Žena54 Kategorie
11.03.2011 19:28:26
Tak definice rozumného psaní je někdy hódně těžká a zvlášť sám člověk by se těžko zařadil... V rámci svých mozkových kapacit (aneb hlava obvodem celkem velká, leč s obsahem nevalné hodnoty, za který by ani v anatomickém výzkumáku asi moc nedali) si myslím, že se snažím na své možnosti o rozumný projev, nicméně když si pak uvědomím, jaký jsem blbec, zjišťuji, že jde o solidní oxymoron... Nebyla by nějaká třetí kategorie s nálepkou "v principu dobře (ale vlastně úplně blbě) myslící pitomci" ? :-)
 Joanni11 Žena25 Kategorie
11.03.2011 19:13:56
Oriq:
Nj, bral som to s rezervou a tiež si myslím, že sa nevylučuje, len som mal pocit, že v texte, ktorý si napísala, práve trochu empatie chýba. On by to mal byť práve ten kľúč na rozhodnutie, aký prístup voliť.

A zopakujem, že si kus ľadu som ti nepísal, ani nič v tom zmysle, ja to proste vidím tak, že ľudia niekedy majú problém pochopiť konanie druhého lebo od malička riešia veci úplne inak. Lebo to vychádza z ich fyziologických odlišností - to máš ako keď sú dve batoľatá a príde čert, jedno sa začne smiať a druhé plakať, alebo sa s nimi nechce kolektív hrať, jedno just ide tam a zapojí sa, druhé si sadne do kúta. To je tá vzrušivosť nervovej sústavy, niekto potrebuje veľa (prípadne problémy ho nakopnú) a niekomu stačí málo (prípadne problémy ho položia), jeden stabilný, druhý labilný, myslím že chápeš.

To práve vravím, niekedy dodať radšej silu, ako nakopnúť... a vedieť to rozoznať.

Ja som tiež dostal pár poďakovaní a rovnako potešili :-) Väčšinou stačí obyčajná reakcia, ale aj to je zriedkavé.
 petko opet Muž30 Kategorie
11.03.2011 18:56:51
Pluralita názorů je to, co dělá zpovědnici zpovědnicí. Že se tady sejdou lidé v jedné zpovědi, kteří pohladí, ale zároveň i někdo kdo nakopne dotyčného k zamyšlení. Oboje je potřeba a ani jeden přístup není špatný. Někdy i vhodně zvolená nadávka vydá za deset řádků "sluníčkovských pohlazení".
Samozřejmě to asi vychází z povah jednotlivých uživatelů. Vztáhnu-li to na sebe, tak já postrádám byť i nástin nějaké empatie. Vše řeším pragmaticky, což se neznalému mé osoby může někdy jevit až jako cynismus. Nicméně takový jsem já a nebudu se snažit nějak extra měnit, protože pohladit slovy tady umí mnohé daleko lépe než kdy já svedu. A já obdivuji každého, kdo dovede něco, co je pro mne těžko dosažitelné i když je to jenom napsání pár řádků na nějakém modrém serveru :)
 Votrapa Muž Kategorie
11.03.2011 18:44:26
Já mám děti ráda :)
Smajlík  Close your eyes Žena Kategorie
11.03.2011 18:36:22
Oriq: chapu. to tema cloveka nutilo se nekam skatulkovat.
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 18:29:06
*matouch*
Hehehe, neříkám, že nejsou situace, kdy musím bejt strašně moc odvážná, ale borec? Brr, to zní jako namachrovanec :o). Nemívám tendence házet svý neúspěchy na druhý, spíš naopak.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 18:25:54
Oriq: ted to chapu uz i ja :), takze nechces byt za borce? XD
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 18:06:09
petko opet
Ale jo, já tě chápu.
A ty kecy o borcích a to, to ber s rezervou. Proto tam byli ti smajlíci. K mý povaze patří i nadsázka a ironie. Aneb, když to nejde silou, jde to někdy s humorem. A když to nejde s humorem, jde to jinak. Život se nesmí brát tak vážně, stejně na něj umřem, tak co. Já jsem možná někdy moc hlasitá a všechno bych chtěla hned, ale jak jsem řekla, nejsem kus ledu. Bylo tu pár lidiček, který mi děkovali... ale abych byla upřímná, kvůli pochvale tu nejsem, i když samozřejmě potěší. Pokud můžu někomu dodat sílu nebo ho na správným místě sprdnout, udělám to. Mně se taky dostalo pomoci, když mi bylo nejhůř.

Myslím, že ráznost s empatií se nevylučuje. Achjo, už to říkám znova :-/.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 17:59:32
Oriq:
Čítal som všetko a chápem. Ja ti ale nevyčítam neomalenost ani prebytočnú hrubosť, iba upozorňujem, že prístup "seber se a žij, život je boj, ..." nesadne v každej situácii, preto paušálne používanie asi niekedy narazí na odpor/ignoráciu/zhoršenie stavu, to ti tu myslím popisoval tygr coby člen "druhej skupiny".

Mám v blízkej rodine osobu, ktorá je rovnakej povahy a ja som, ako je asi jasné, povahy opačnej, a v dobe, keď mi bolo naozaj zle, mi nepomohla cesta Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou", čo sa týka hľadania životnej energie a motivácie. Naopak mi pomohol empatický a nedirektívny prístup, ktorý mi prenechával dosť priestoru na to, aby som si sám uvedomil situáciu; prvé spomenuté riešenie iba spôsobilo, že som sa "vzpriečil" :-)
Udivovalo ma však po nejakom tom roku, že ani v spätných rozhovoroch ona osoba nebola schopná pochopiť, kde bola chyba a že ten druhý (ja) uvažuje inak. Odvtedy som na akékoľvek výzvy vyplývajúce z rozdielnosti pováh rezignoval a uzavrel ich s riešením, že druhú stranu akceptujem a počúvam, ale nepresviedčam.
Čo ti chcem povedať je, že mám proste pocit, ako píše matouch, že borec toho utiahnutého nepochopí, väčšinou nerieši jeho problémy a žije podľa iných princípov. Nezáleží teda na tom, že druhému naložíš mierne alebo moc, slušne alebo hrubo, ale že ho nepočúvaš a riešiš to po svojom, proti chuti a vôli toho druhého.

Prosím ber to s rezervou, len sa snažím rozpísať ten rozpor medzi typmi ľudí, ktorý sa tu rieši, už len preto že s ním mám také skúsenosti.
 petko opet Muž30 Kategorie
11.03.2011 17:59:28
*matouch*: a co se tyce close your eyes, ac to zrejme vyznelo opacne (coz je duvod i tohodle prispevku, protoze mi to svedomi vuci ni nedovoli), je to jeden ze zdejsich unikatu, ktery dle meho dokaze sve uprimne nazory podat naprosto nenasilnou a humornou formou a myslim, ze to je jeden z mala normalnich lidi, ktere lze zde potkat.

A hodna teta to neni! Deti bych ji nesveril :P By mi je zkazila. :)

A ted uz fakt dost! Uz budu jako blazen s obsesi za krkem! :D Nemam rad propirani ostatnich (krome jednoho postarsiho jedu) a skatulkovani zdejsi komunity.
 jen kolemjdouci
11.03.2011 17:50:08
Osobně mám tady radši skupinu A. Taky se k ní zařazuji
 Noemi223 Žena24 Kategorie
11.03.2011 17:46:05
* realiste s pragmatickym pristupem s tim vedomim, ze kazdy potrebuje jiny pristup
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 17:41:36
petko opet
Vždyť to tady vysvětluju, nevím, jak to říct jinak. Nejsem žádnej necitlnej pařez, ale jsem rázná.

Kolikrát to mám ještě říct?

Ani jednou, tohle bylo naposledy.
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 17:40:57
Bilej Tygr: ja bych mel radsi radu od ztracence, ti jsou vic empaticti. Borec se nedokaze do ztracence vzit. I kdyz borec si bude myslet asi neco jineho ;-DD.

No ale myslim si, ze je tu jeste treti skupina lidi, realiste s pragmatickym pristupem, a ti jsou nejvzacnejsi. A tuto skupinu mam nejradsi.
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 17:40:07
Oriq:
Myslím, že si nepochopila tú malú, ale podstatnú informáciu - že tí ľudia, ktorým píšeš, nemusia byť tvojho razenia, takže akákoľvek paušálna forma odpovedí je určitým nepochopením situácie onoho človeka (s výnimkou tých prípadov, kde sa stretnete dvaja rovnakí). Ale v závere si vlastne sama odpovedáš, ty si borec, takže asi tušíš, kam sa môžeš "zaradiť" a asi tiež tušíš, že nie všetci sa tam radia.. :-)
 petko opet Muž30 Kategorie
11.03.2011 17:26:40
bilej tygr
Myslím, že dokážu rozeznat, kdy člověku můžu ublížit a kdy ne. A že to řeknu svérázně? Ano, ale naprosto výstižně. Nechodím kolem horký kaše.

Jinak sama mám zkušenost takovou: Když jsem byla v nejhorších stavech a prožívala svý nejhorší období života, měla jsem vedle sebe někoho, kdo mi dodával sílu. A to právě ne tak, že by mě litoval... ano, on vyslechnul, ale pak jsem dostala v podstatě "vynadáno" ve smyslu té nejdrsnější lásky, jakou si dokážu představit. Vyslechla jsem si spoustu rázných vět o vlcích a ovcích, završených otázkou, která si následně sama odpověděla: "Máš kde spát? Máš co žrát? Tak neser a žij."

A já jsem odmítla roli ovce a začala se rvát. Přestala jsem se s tím srát a přežila jsem :o).

Takže jsem asi borec :oD.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 17:11:40
Oriq: Ono to opravdu nejde škatulkovat, je vidět, že každý máme sklon vidět jednu z těch skupin jako "lepší / správnou", tu svoji...
Já sám, když se cítm v průseru nebo rovnou na dně, tak mě moc nepotěší, když mě někdo "rýpe pod žebra"... to se snažím nejdřív ze všeho zachránit, tzn. většinou se vzdálit co nejdál... a potom už na nějaké rady není moc šance. Takže se snažím nedělat druhým to, co sám nemám rád...

Ale zkusím přidat ještě jednu "vyšší dívčí" - je to můj poměrně nedávný objev :-)
Jsou dvě škatulky lidí (samozřejmě se všemi kontinuálními přechody atd., každý se může tu a tam octnout blíž jedné nebo druhé...):

1. Borci - všechno se jim daří a mají právo na plné uznání všech; pokud něco náhodou není podle jejich představ, je to jen chvilkové nedopatření, které se hned a snadno napraví.

2. Ztracenci - ti si z principu nevěří, považují se za jakýsi nepodařený model; zdá se jim, že všem ostatním se všechno daří a každý je respektuje, ale oni sami do tohoto světa jaksi nepatří a nemají moc šanci se někomu z těch "normálních lidí" vyrovnat.

Pokud borec dělá něco špatně a někdo ho seřve, že je úplně nemožnej, tak pokud teda borec vůbec poslouchá, tak se naštve, protože to je přece podle něj chyba systému, vyburcuje síly a jde situaci změnit. Kdyby ho někdo chválil, tak to bude prostě považovat za samozřejmost a ani si toho nevšimne.

Pokud ale někdo seřve takového ztracence, jemu to připadá samozřejmé - vždycky si přece myslel, že nikdy nic nedokáže, a když mu to někdo potvrdí, tak ho jen upevní v jeho víře, že nemá cenu se o něco snažit, protože je to stejně marné... Pokud mu ale někdo naznačí, že je vlastně dobrej a stačilo by jen maličko něco udělat jinak, může v něm vzniknout naděje, že by to vzdor všemu očekávání přece jen mohlo jít... a může se vzchopit a situaci změnit.

No a já jsem většinu svého života patřil právě k těm ztracencům, takže cítím spíš s nima...
 bilej tygr Muž73 Kategorie
11.03.2011 17:06:55
*matouch*: to nebylo na tebe, nybrz na Kikiwhite Ja naprosto chapu, ze na ni reaguji dost neprijemne, ale mam k tomu svy duvody.

A jeste neco autorce, aby nerekla ze jsem urejpanej dement a nezatahoval Close your eyes do hadky.
Ja teda nevim, ale treba pod pojmem "hodna tetka" si predstavim nick Odula, ktera je uprimna, je mila, je taktni, ale dela to jeji vek a klid, kterym na mne pusobi - takovy lidi tu mam nejradsi. A dokonce myslim, ze kdyz se ji zeptas, umi uprimne odpovedet vic, nez ostatni.
To stejny si myslim o ARJ - ale to proto, ze to je uvedomela sectela zenska, ktera vi kdy couvnout.

Proste tak jak to mas rozdeleny, to nema s realitou nic spolecneho.
A dost.
 jen kolemjdouci
11.03.2011 16:56:17
Já jsem jedhoznačně hodná tetka..
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
11.03.2011 16:51:45
jen kolemjdouci: ja do Close your eyes nevidim, reagoval jsem na tvuj prvni post spis v obecne rovine jako nazor k tematu, bez ohledu na to, ze to bylo nekomu adresovano. Proste vidim to tak, ze je hloupe zaujmout jednotny univerzalni pristup, podle cleneni autorky na skupiny a) a b)- kazdy zpovednik potrebuje neco jineho

+ moje momentalni rozpolozeni hraje take roli.
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 16:48:54
Viděla bych to i tak, že je potřeba rozlišovat, kdo píše o radu, jakou má asi povahu. Pokud je to nesmělá 13ti letá holka, nepošlu jí hrubě někam, že řeší blbosti. Ale pokud je to naopak dospělý člověk zřejmě v realitě, napíšu mu na plnou pusu, co si myslím.
 vjoo Žena Kategorie
11.03.2011 16:48:47
Hned je jasné, do které skupiny se řadíš (nebo lépe: chceš řadit) ty.

Proč mi přijdeš tak prostinká?
 opus dei
11.03.2011 16:45:57
Pokud se jedná o diskuzi, mám radši lidi z béčka, přecejen se ráda pobavím. Ale pokud jde o zpovědi, tam preferuji áčko. Když mám problém, radši bych chtěla, ať mi někdo pěkně poradí, né ať ze mě udělá trotla.
Smajlík  KokosovyPanelak Muž32 Kategorie
11.03.2011 16:32:07
A jeste kvuli jedne veci si rejpnu. Podle Close Your Eyes jsem uchyl, kterej to nemusi mit v hlave v poradku - verim ze to tak videla (protoze jednou za cas se divam fakt na drsny horory) a muzu ti rict, ze o to se mi lepe cte, ze je opravdu uprimna. Problem je v tom, ze prave ona je jeden z mala lidi, kteri by dle meho umeli nejlepe asertivne jednat s lidmi z tech zdejsich.
A uz dam pokoj. ;) I kdyz se snazis, tece z tebe ta jednoduchost spodem horem neustale.
Smajlík  jen kolemjdouci
11.03.2011 16:22:09
jen kolemjdouci: :-DD....nebo tak :)
Smajlík  *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 16:21:33
A z jake jsem ja? :D Tak to fakt nechces vedet.

Mimochodem, nenaznacoval bych, ze ta prvni skupina neni uprimna. Fakt to jsou jen tve iluze.
Smajlík  jen kolemjdouci
11.03.2011 16:19:42
jestli pod pojmem ranařky myslíš něco jako rajskou, která vpadne do diskuze a půlku diskutujících označí za ubožáky, pak raději ty hodné tetky
 ahriman Muž27 Kategorie
11.03.2011 16:18:30
Jednou je Close your eyes na tebe zla a druhy den je to za kazdou cenu hodna tetka? Zenska, zenska. Az ty nebudes tak prizemni a jednoduchej tvor...

Ze skupiny A jsem tu zatim nikoho nevidel. Snad jen Bezkridleho andela, ale to bylo jemne stvoreni uz z podstaty.
Smajlík  jen kolemjdouci
11.03.2011 16:16:25
Já bych neřekla, že někdo ať teda z jedné nebo druhé skupiny má potřebu někoho urážet. Řekla bych, že kikiwhite má na mysli lidi kteří se snaží někomu poradit místo toho, aby do něho kopli.

Na sprosťárny už jsou tady jiní.
 Close your eyes Žena Kategorie
11.03.2011 16:08:24
bilej tygr
Tady nejde o to někomu říkat, že je blbec, to nedělám, aspoň ne tak, abych někoho cíleně srazila ještě hlouběji. Jsem pro radikální řez, řešení, radu, která dotyčnýmu pomůže si uvědomit, kde dělá chybu, a dodat mu sílu. Nějaký mazání medu kolem huby, na to já nejsem. To k ničemu nevede, nehodlám někoho utvrzovat v jeho sebelítosti. Z tý se vlastně dotyčnýho vhodným rejpancem přímo pod žebra snažím dostat. Každej má svůj osud ve svých rukách, spousta těch lidí to neví, tápou... myslím, že tím prvotním by mělo být uvědomění si sebe sama a toho, že nikdo jinej můj život nezlepší, a že musím taky trochu riskovat, čelit svýmu strachu, a konečně se dostat k nějaký změně.

Ne, já fakt nikdy nebudu teta Sally. Ale to neznamená, že druhýho nedokážu pochopit a že mi chybí soucit.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 16:04:34
No abych napsal neco normalniho. Na typech zpovedi, kde se nekdo lituje a potrebuje nakopnout, tak nebudu za hodnyho strejdu. Kdyz vidim, ze to clovek ma srovnane snazil bych se prispet radou. Kdyz vidim ze clovek potrebuje jen povzbudit, povzbudim ho. Zpovedi o smrti se snazim ignorovat, protoze ja to na dalku neumim. Tam bych prispel snad jedine, pkud by to zustalo dele bez odpovedi.
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 16:01:04
Sice nevím, která skupina z těchto dvou spíš jsem, ale rozumím tomu trochu tak:

Pokud mi někdo chce dát nějakou radu do života a začne tím, že jsem úplnej blbec, neschopnej a nikdy nemám šanci něco dokázat, tak takového člověka si už z pudu sebezáchovy jaksi odfiltruju a jeho řečí si moc nevšímám - protože kdybych ho bral vážně, tak bych potom mohl všechno rovnou vzdát a jít tiše zdechnut do křoví. Takže ni nějakou radu od něj potom už neberu.

Pokud mi někdo řekne "jo, seš dobrej a tohle se ti moc podařilo, jen by nebylo špatné ještě dotáhnout tohle a onohle..." - tak mám pocit, že mi věří a přeje úspěch a spíš dám i na jeho radu. Samozřejmě je důležité nějaké pravdivé jádro, mazat někomu med kolem pusinky bez nějakého sdělení určitě není to pravé. Ale myslím, že často je na celé radě nejdůležitější právě to povzbuzení a vyjádření víry v toho dotyčného...

Proto se aspoň snažím lidi nejprve pochopit a teprve potom nějak radit, a takový přístup tudíž taky oceňuju od druhých.
A to mi připadá, že by v té tvé škále patřilo spíš do té skupiny "A".
 bilej tygr Muž73 Kategorie
11.03.2011 15:46:07
OMG, Ja bych nechtel byt v zadne. Oboji by me urazilo ;-D. I presto, ze pristup skupiny B je dnes cool fresh a happy. Lolec
 *matouch* Muž44 Kategorie
11.03.2011 15:45:39
Prevažne A (oboje), ale čo sa týka odpovedí, závisí to vždy od situácie, niekto potrebuje pomocnú ruku, iný potrebuje miernu facku, byť len na jednej strane nemá zmysel alebo to znamená, že v odpovediach nepreferujeme potreby pisateľa, ale svoje zvyklosti (náhľady, stereotypy).
 petko opet Muž30 Kategorie
11.03.2011 15:44:55
Nejraději mám skupinu nula, rozum v hlavni pozitivní. Tam jsou ti, kteří svou potřebu škatulkovat a hodnotit saturují těmi kteří si o to přímo řeknou, aniž by ve volném čase cpali své předem nastříhané škatulky na hlavu každému kdo jde kolem - tím nemluvím o tomto tématu, alebrž o automatických dodatcích "ty jsi tohle nebo támhleto", bez kterých se jejich komentáře obejdou jen zřídka.
 stará špína Muž Kategorie
11.03.2011 15:37:15
rockerka - dobře, budiž tedy, ale víš, jak se máš chovat:-D
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:36:00
kikiwhite: Tak jo, abych ti nekazila radost, já chci být Áčko:D:D:D
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
11.03.2011 15:35:25
když se na dtím tak zamyslím, tak i já se někdy snažím být tak jako áčkově rozumná a radit tak jako umírněně, rozumně..:-), ale díky mému temperamnetu mi z toho většinou vyleze spíš béčko:-)....často začínám rozhřešení např. slovy jako: No ty snad děláš srandu, nebo co to je zase blbost apod.:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:31:58
rockerka - necpěte se všichni do Béčka:-), i áčko je potřeba...to myslím jako fakt...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:30:34
kikiwhite: Tak jo, abych ti nekazila průzkum, já chci být Béčko :)
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
11.03.2011 15:28:21
rockerka - možná ano, ale spíš si každý drží to své...většinou:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:25:53
A neexistuje náhodou i skupina AB???:o)
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
11.03.2011 15:25:42
lopezz - no je fakt, že pro čtenáře je zábavnější skupina B, ale po někoho, kdo je třeba jen dočasně nešťastný a nepotřebuje vyloženě radu, ale jen utěšit, tak je zase určitě lepší A:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:24:49
Já na to nepohlížím tak přízemně. Myslím si, že všichni jsou všelijací a záleží jen na podnětech. Originalita spočívá v tom, že každý je onaký jinou měrou. Pokud škatulkuješ podle standardního měřítka, vznikne dimenze, ale poněkud úzká, do které se snažíš jedince napasovat podle jednoduchého měřítka. Lidé tomu říkají objektivita. Já ne.
 DrsnejDrsoň Muž Kategorie
11.03.2011 15:23:46
Já bych se zařadil někde uprostřed mezi A a B na pomyslné stupnici. Ale snažím se radit "stylem" skupiny A. Ne vždy se to daří. Jde o to,že v některých případech může pomoct spíše rada někoho "ze skupiny B",protože nějaký drsnější slovo toho dotyčnýho vyburcuje,aby konečně začal problém řešit tím správným způsobem. Ale osobně mám radši lidi ze "skupiny A".
 lopezz Muž38 Kategorie
11.03.2011 15:22:23
Do áčka nechodte :) Tam jsou hrozný lidi :)
 Close your eyes Žena Kategorie
11.03.2011 15:21:58
kokoškaaa - odpolední kafíčko je sice hodná, ale myslím, že jsem jí zažila i drsnější...:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:18:15
No neřekla bych, u tý jsem už párkrát zažila celkem drsný rozhřešení. Ale možná si to jen s někým pletu.. Nerada bych tu někoho nařkla z něčeho, co není pravda :D
 Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
11.03.2011 15:17:29
ve skupině jáje třeba close your yeys nebo odpolední kafíčko
ve skupině b je třeba xzdenish

řadím se ke skupině b a nechci být ve skupině a
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
11.03.2011 15:13:33
DrsnejDrsoň - no, já myslím, že i na Zp se dá škatulkovat - jsou lidi, kteří spíš vtipkují, jsou lidi, kteří vášnivě diskutují, jsou lidi, kteří píšou kraviny a fejkují, jsou lidi, kteří se rádi pohádají a jsou chytlaví apod...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:09:19
kikiwhite: to se popřelo akorát v tvý hlavě.
 DrsnejDrsoň Muž Kategorie
11.03.2011 15:09:15
Amparka Aluminiová - no v Áčku je třeba typická Close your eyes...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:07:49
DrsnejDrsoň - "Každej je origo a škatulkování je nesmysl. "

Tímhle jsi to popřel - znělo to velmi obecně...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:07:38
Teda do skupiny A mě tu nikdo konkrétní nenapadá, ale skupinu B jsi vystihla přesně. Ještě bych tam přidala poi a rajskou, taky často přesně vystihnou "vo co gou" a moc se s tím nes..

Jinak já nepatřím do žádný skupiny, protože jsem trubka, co radit neumí a na zpovědnici chodí jen pro zábavu :)))
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
11.03.2011 15:04:33
kikiwhite: proč bych měl popírat ostatní škály?
Řeč je snad o zpovědnici a skupině A a B.
 DrsnejDrsoň Muž Kategorie
11.03.2011 15:04:19
kikiwhite
Jo, ten tam patří právem, z jeho hlášek jsem si kolikrát málem poprskala monitor :oD.
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 15:03:18
Nebo k tomu Béčku taky pan Kristusek;-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:02:42
Oriq - Ano, Rajska určitě...ale na první zamyšlení jsi mě napadla ty a Votrapa, ani nevím proč..;-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 15:00:42
No jo no, holt mýmu tatínkovi to s tou hodnou holčičkou tak nějak nevyšlo. Ale co. Mimochodem, ve skupině B, ke které se hrdě hlásím, ti chybí naprosto neopomenutelná osoba - rajska.
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
11.03.2011 15:00:33
DrsnejDrsoň - začínám být alergická na věty o škatulkování...to bys pak rovnou mohl popřít všechny různé škály povah/temperametů od flegmatika až po cholerika apod...jasně, že nikdo není vyloženě a vyhraněně to nebo ono, ale každý se něčemu přibližuje...někdo má blíž k tomu druhý zase k onomu;-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2011 14:58:39
Preferuji podle momentální nálady. Někdy mi víc sedne úderník, jindy zas "ta s vlídným slovem".

A kam patřím? Nevím.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
11.03.2011 14:56:28
Mně je to u prdele a žádných skupin sem si tu nevšiml. Dokonce ani znaků, kterýma by se daly charakterizovat nějaké skupiny. Každej je origo a škatulkování je nesmysl.
 DrsnejDrsoň Muž Kategorie
11.03.2011 14:55:36
Preferuji skupinu B. Já se řadit odmítám, nejsem inventář, přenechám to jiným.
 Se taire á jamais Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2