Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.511553, vloženo 04.03.2011 15:24:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vymyslela jsem si DIETU:-)
Jelikož mám od prosince bohužel vyhřezlou plotýnku a následné problémy s krční páteří, nemohu pravidelně cvičit jako dřív, takže tloustnu:-((.

A na mě neplatí neurčité "diety" či "režimy "typu" - méně jíst, jíst více zdravě (to stejně jím), dělat si takový a makový jídleníček...

To NE..

Na mě platí brutální a nekompromisní režim, ze kterého se nedá nenápadně sklouznout opět k tomu starému..vymyslela jsem si proto strategii - budu jíst jen tekuté věci nízké kalorické hodnoty (light jogurty, ne příliš kalorické mléčné nápoje apod.) + zeleninu..(přestože strašně miluji pečivo, ale to je v redukčním režimu smrt)

Jen k snídani si dám třeba celozrnný rohlík nebo tak něco...

Uvidíme, jak dlouho to vydržím, než zemřu hlady:-))

Zatím to držím od pondělí a neporušuji - nevážím se zatím, ale na oblečení už je to malinko poznat. Musím vydržet aspoň měsíc a pak se budu snažit váhu už jen udržovat..do té doby už budu moc snad i trochu cvičit..

Máte také své speciální strategie na hubnutí? Ale opravdu speciální - ne jen klasika - hýbat se a jíst málo vícekrát denně...to ví každý, mně zajímají speciální jen vaše vymyšlené metody...:-)
 kikiwhite Žena36 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.07.2013 12:02:34
Mrkněte na http://tomkosacik.cz/
 dfggfgfd
04.03.2011 21:54:39
Upřímně? Posereš si zdraví ještě víc.
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
04.03.2011 19:57:02
Když jsem byla v Německu, tak jsem částečně i z finančních důvodů hubla stylem: Ráno cokoliv - pečivo s něčím nebo sladké, k obědu polévka + zelenina a večer buď zelenina a sýr nebo tvaroh (když jsem byla doma) nebo pivo (když jsem nebyla večer doma).
K tomu každý den hodina na kole a obden hodina plavání, vidět to celkem šlo :-)
 Mimovesmir Žena32 Kategorie
04.03.2011 19:42:32
Moje velmi speciální metoda je nežrat... ale to bych nikomu nedoporučovala;D
Kdysi mě babička v rusku vykrmila na 3 kila nahoru během měsíce. Po příjezdu zpět do ČR jsem chytla nějakou střevní chřipku, samozřejmě jsem nejedla.. během té doby se mi zcvrknul žaludek a jedla jsem dost málo ještě pár dní.. no prostě během tejdne byly 3 kila dole a ta váha se už pak zase ustálila tam, kde má.
Smajlík  Jusik Žena26 Kategorie
04.03.2011 18:40:14
lisseta - ale já jsem nikdy nikde neřekla, že ta dieta je správná:-). Vím, že není vůbec správná, přečti si co, jsem psala Funnyeyes. Ale namě ty jiné způosby nezabírají...takýe aspoň tohle...pak si to už budu udržovat, vím jak na to...udržování mi už jde...ale já chci rychle zhubnout...

Celý život sportuju, předcvičuju např. aerobic (tedy teď ne, kvůli zádům), takže mám svalový základ a na vytahanou kůži netrpím...měla jsi vidět moje břicho v těhotenství (jak hroch:-) ) a po zhubnutí jsem kůži ani strije neměla..


Vím, že máte pravdu, ale já nemůžu jinak, myslíš, že jsem to nikdy nezkoušela jinak?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 18:13:35
Upřímně? Je to pěkně debilní dieta
 kalimero
04.03.2011 17:34:07
vymyslelas a už ti vlezla na mozek
 hahanaháč
04.03.2011 17:32:27
Jo, a taky jsem si kreslila takový plán, který vypadal jako společenská hra - různá políčka, která znamenala třeba procházku nebo 10 minut skákání na švihadle. Když jsem to splnila, mohla jsem si políčko odškrtnout a postoupit k dalšímu...nakonci byl poklad a po cestě občas zátarasy, které určovaly jakou maximální hmotnost musím mít abych prošla dál.
Tu hru jsem sice nikdy nedohrála, ale její výroba mě bavila:-)
 allloe Žena31 Kategorie
04.03.2011 17:28:06
No, já mám už přes týden takovej tlak za hrudní kostí a zezačátku se mi to nastartovalo jen po jídle, tak už teď pro jistotu skoro nejim...nevim jestli je to nějaká speciální strategie, ale ten nepříjemnej tlak zahrudní kostí fakt funguje. První týden po několika letech, co jsem se nepřejedla.

Ale jinak jsem vymýšlela i spoustu speciálních strategií, akorát jsem je nikdy neaplikovala víc jak půl dne: Třeba: Odpoledne jíst jen zeleninu, kuře a mléčné výrobky, Nebo: Žádný chleba a hotové nebo instantní pokrmy. Hodně luštěnin, ovesných kaší (i když je to vlastně instantní) a čerstvé zeleniny.
 allloe Žena31 Kategorie
04.03.2011 17:17:02
Blbost, zjisti si něco o tom, jak funguje lidské tělo. Takhle sice rychle schudneš, ale ne podkožní tuk, takže ve výsledku budeš pořád hrošice...
 rostacek
04.03.2011 17:00:39
Je fakt, že s tím plaváním jsem si tyhle "ženské zdržovačky" neuvědomil. To já mám návštěvu bazénu jinak optimalizovanou (holt nemusím moc řešit vlasy atp. :-)...) Beru to naopak, že třeba ušetřím i čas za sprchování, které bych musel jinak doma.
 Charles Muž49 Kategorie
04.03.2011 16:36:24
Chápu jak to myslíš, prostě jíst něco, nad čím nemusíš přemýšlet a nemusíš plánovat tejden dopředu co budeš jíst, což je pěkná otrava. Jenže light jogurt? To je cosi, co je stokrát odstředěný mlíko a je to zahuštěný škrobem (= se sacharidy) a co sice obsahuje 0,1% tuku, ale je to zase to má ty sacharidy, takže v konečném důsledku je to kaloričtější než normální jogurt, ve kterém je také něco blahodárného, jako mléčné kultury atd. Ale tak když ti to funguje.. :-) za měsíc rozhodně hlady nepojdeš. Já žádnou takovou spešl dietu nemám, já bych dietu držet nedokázala, já se spíš smířím s tím vyrovnaným jídelníčkem. Ale kamarád má spešl dietu, hamburgerovou. Jednou za dva dny si dá hamburgr a jinak nic nežere :-) Blázen.
 celesta
04.03.2011 16:33:29
Abych byla upřímná, tak tebe jsem měla vždycky za chytrou ženskou, ale tohle do toho nějak nepasuje. Od toho nadpisu jsem čekala cokoliv, jen ne tuhle hrůzu.

Argumentovat tím, že to budou těžko chápat ti, kteří s váhou problém neměli, nemuseli si oblíkat oblečení, které jim najednou není, není zrovna nejlepší. Jen se snažíš nějak udělat tuhle dietu správnou. A když ses zmínila o tom, že taky máš určité cvičitelské kurzy, kde je výživa součástí, tak už vůbec to nechápu. To tuplem musíš vědět, že tohle je hazard se zdravím. Sama jsem si o zdravé stravě načetla spoustu a spoustu článků. Sama bych ráda zhubla :) Ale buď zdravou cestou nebo radši nijak. To, že nedokážeš dodržet ten denní režim, je prostě nesmysl. Dokázali to před tebou, dokážou to po tobě. Chce to silnou vůli. Nemusíš si přece dopodrobna plánovat jídelníček, chce to jen trošku myslet a jen si rozvrhnout jídlo do dalšího dne.

S tou tvou dietou možná zhubneš, možná i těch 10 kg, ale budeš takhle jíst už pořád? :) Nebudeš, začneš jíst normálně. A co udělá tělo? Všechno si uloží, takže se pěkně zaobalí.. Nehledě na to, že pokud budeš hubnout touto cestou, navíc bez sportu, tak můžeš mít o pár kilo míň, ale pod oblečením můžeš mít "vytahanou", netvarovanou kůži.
Smajlík  lisseta Žena24 Kategorie
04.03.2011 16:23:49
Já držel nedávno dietu pivo-párkovou. Nějak jsem to měl trochu časově náročnější, tak jsem pořád žral párky a pil k tomu pivo. Celkem žádný následky to na mně nezanechalo. Akorát velký množství zkonzumovaný hořčice způsobilo, že hovna měly nažloutlou barvu.
Smajlík  Hulmiho Ukolen
04.03.2011 16:16:16
kikiwhite: Mám za to, že kdyby Ti opravdu tolik záleželo na postavě, budeš se snažit si ji udržet i za cenu toho, že se budeš držet jídelníčku.
Pamatuji si, jak jsem se učila výměnné jednotky a skládání jídelníčku, když jsem byla malá. Zezačátku jsem si nepamatovala vůbec nic, ale teď už nad tím ani nepřemýšlím, je to pro mne přirozené. takže i cukrovka má svá pozitiva:)

Je to Tvé tělo, dělej, jak myslíš
 Funnyeyes Žena88 Kategorie
04.03.2011 16:11:30
Funnyeyes - já taky o výživě neco vím, mám různé cvičitelskí kurzy a výživa je součást těchto kurzů...ty asi víš sice víc, ale nejsem úplně nedotčená...já nechci hlavně jídelníček - ten prostě nedodržím, je to pro mě moc náročné pořád přemýšlet, co si musím koupit do jídelníčku...navíc nenávidím nakupování potravin a tak..takže vím, žeto prostě nedodržím..pro mě zbytečná investice času do pořizování si jídelníčku...

Za měsíc určitě nezemřu a celý život to aplikovat určitě nebudu...ale vím, že máš pravdu:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 16:07:29
kikiwhite: Já jsem hlavně diabetik, takže toho o stravování vím spoustu, i když nechci. I proto by ses neměla bát obrátit se třeba na hnutí STOB, kde Ti vypracují stravovací režim přesně pro Tebe, založený na Tvém těle a pravidlech zdravé výživy. Nemůžeš chtít zhubnout za měsíc 10 kg, je to šílenství.
Je sice strašně hezké vědět, že na Tebe tyhle "srajdy" zabírají, ale některé věci nebolí a hned je nepoznáš. Abys pak třeba neskončila se sáčkem na výkaly
 Funnyeyes Žena88 Kategorie
04.03.2011 16:04:12
sert - podívám se na to určitě, díky za tip..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 16:01:53
Funnyeyes - pochopiteně máš pravdu a já to dobře vím

ALE

na mě tohle nezabírá - je to moc neurčitý režim...vím už, co na mě zabírá za ty roky..

A hele, jestli jsi od přírody hubená, tak nemůžeš posoudit, jak někdo má nebo nemá rozum, pokud jde o hubnutí:-)...nevíš, jak je nepříjemné najednou nic neoblíknout, připadat si jak koule apod.to pak jde věk stranou a člověk chce prostě vypadat dobře...

Tohle není o věku, takhle blbnou i mnohem starší ženské než jsem já..:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:59:25
Tohle fakt není zdravá dieta. Sice zhubneš, ale .. No, je to tvoje tělo :), ale aspoň ty příšerný light jogurty vyměň za normální. Stejně ty LJ nemají s jogurtem nic společnýho.
Smajlík  Curly Žena20 Kategorie
04.03.2011 15:57:46
Charles - plavu sice hrozně ráda a myslím, že i dost nadprůměrně rychle:-), ale to je pro mě hodně zdlouhavá a zdržující aktivita v těch věcech okolo...ty jsi chlap, tak to asi moc nepochopíš:-) :
1. než se svlíknu a tak...
2. pak plavu..
3. pak se musím dát zpátky do nějakého stavu..
4. vlasy mám dlouhé a hrozně dlouho mi schnou, navíc se mi tou chlorovanou vodou šíleně vysuší..
5, Vysuší se mi tím chlorem celé tělo a musím se pořádně namazat pleťovým mlékem - další zrdžení..
6. pak se oblíknout, všecho sbalit a tak (já jsem hrozně pomalá v těhle věcech)
7. Doma si opětovně umýt a upravit ty vysušené vlasy na příští den

:-)

Sice hezký koníček, ale pravidelně pro mě ne, já potřebuju něco rychlýho - elasťáky, triko, šup na cvičení, šup domů a tam se osprchuju:-)

Já vím, že jsem hrozná:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:57:44
není to náročný na přípravu, jedná se o mlíko, tvaroh, termix, ovoce a zelenina, šunka, vejce na tvrdo to je příprava žádná a občas je kousek vařeného kuřecího, kousek hovězího, to si uvaříš jednou za tejden naporcuješ na dávky a rozmrazuješ dle potřeby. Je to alespoň strava pestrá, aby ti nic nechybělo
 sert
04.03.2011 15:53:28
Říká Ti něco pestrá strava? Takhle si hlavně zaděláváš na pořádný průser. Pokud chceš opravdu hubnout a nezhuntovat si organismus, je dobré dodržovat správný režim, tzn. snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny, jíst co 2-3 hodiny, pít a hýbat se.
Takhle sice zhubneš, ale zároveň budeš mít problémy s vyprazdňováním a celý den budeš "vyšťavená", protože do sebe dostaneš jen jednoduché sacharidy, které se spalují mnohem rychleji než ty složené a nestačí Tě zásobit energií na celý den.

A to jsem si myslela, že ženská Tvého věku už by mohla mít rozum
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
04.03.2011 15:52:02
sert - jestli jsou tam přesně daný nějaký určitý dávky něčeho a přesně v nějakej čas, tak to není nic pro mě...nemůžu si v práci dělat maso a jíst, kdy mě napadne...tyhle režimy já neumím dordržovat, je to šíleně pracné - příprava a tak..(nemyslím příprava pokrmu, ale mít pořád ty potraviny)..já potřebuju něco hodně flexible a jíst, když mám hlad a halvně chuťí...takhle si můžu aspoň dát ten jogurt, kdy mě napadne, i když je hnusnej:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:50:20
A chodit plavat nemůžeš?
 Charles Muž49 Kategorie
04.03.2011 15:48:09
tak není tam jen mlíko, je tam i zelenina, ovoce a maso, ale v tak malejch dávkách, že celej den nemyslíš na nic jinýho, než na ten kousíček žvance co bude za další 3 hodiny. Já to vydržela tejden, to myšlení na jídlo furt mě vyloženě deptalo
 sert
04.03.2011 15:45:17
Amparka Aluminiová - v mým věku musím už dělat všechno rychle:-D
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:44:04
sert - podívám se, díky za tip..ale je fakt, že mě už ty jogurty a mlíko leze i ušima:-))..nejsem typicky "mléčnej" člověk, jsem spíš na pečivo, což na dietu nic moc:-(
 kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:43:32
kikiwhite: tak zhubnout za měsíc 10 kg, to je trošku o zdraví, ne..??
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
04.03.2011 15:42:40
Amparka Aluminiová - nestraš - očekávám aspoň 10:-) (přeháním, ale aspoň 8)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
04.03.2011 15:38:54
najdi si na netu mléčnou dietu, to bude něco pro tebe
 sert
04.03.2011 15:33:40
To jsem jednou zkoušela taky... Vydržela jsem měsíc a zhubla jsem 5 kg :D
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč