Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
V for Vendetta outfit.
|
|
|
http://www.rajce.idnes.cz/hledej?q=masopust
|
|
|
Naposledy jsem šel za nepřizpůsobivého občana... Převlek velice jednoduchý, protože stačí vzít starý (ale opravdu starý hadry), trochu se zašpinit (uhlí bylo fajn) a upravit normy chování. ... Převlek sklidil úspěch
|
|
|
Kdybyste sehnali dostatek žlutého makeupu, mohli byste jít za Simpsonovy:-))
|
|
|
Běžte za Kelly Family
|
|
|
Co takhle Slipknot? I když jestli jste parta diskantů tak radši ne...
|
|
|
Na netu toho je. Napadla mě smrtka, chce to jen hábit kosu.
|
|
|
Co takhle homeless? :-))
|
|
|