Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.502351, vloženo 24.01.2011 20:03:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ukradené LYŽE
Byli jsme o víkendu s dcerou lyžovat na Severáku a když jsme asi ve 3 hodiny končili a sundavali si lyže u restaurace, jedna paní vyšla ven a najednou, že jí ukradli lyže. Byla z toho hotová (že prý měla nové) a přidala se k ní dallší polka, že jí je tam taky ukradli.

Ještě, že se to nestalo nám (měli jsme je v poledne jen kousek od toho místa), byla jsem hodně překvapená, protože na horách jsem se s tímto ještě nesetkala a to jsem lyže někde nechala už nesčetněkrát (většinou jsem měla lyže střední kvality)

Proto se ptám - setkali jste se někdy s tím, nebo vám přímo lyže ukradli (na horách)?

Tímto varuji lyžaře před tímto místem - restaurace naproti hlavním pokladnám na Severáku - tam lyže nenechávejte opřené o zídku!
 kikiwhite Žena35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2011 12:48:34
Nestalo, ale je pravda, že jsem v těchto věcech dost opatrný a nechat lyže nebo zavazadlo bez dozoru by mě Čechách (nebo i v Itálii, Polsku, pevninské Řecko) nenapadlo. Někdy jsem to dovedl až do dokonalosti. Na dovolené (pláž zvolna přecházející v přírodní scenérii) jsem nosil s sebou takovou malou lopatičku a věci jsem si na odlehlém místě zahrabával do písku..

P.S. Víš, kdo vynalezl triatlon ? Cikáni. Pěšky na koupaliště, zpátky na kole.
 Mard draM Žena43 Kategorie
25.01.2011 11:09:47
Kamarádovi šlohli snowboard. Njn. jsme v Čechách, tady má zlodějna tradici, hlavně se tomu věnujou jistý skupiny obyvatel. Taky jsme tenkrát byli překvapený, co dělaj cíga na sjezdovce. Po pár dnech nám to došlo. Halt jezdit lyžovat ve skupinkách a věci mít vždy na dohled. Zlatý alpy. Tam můžeš celej den nechat válet značkovej batoh s botama a svačinou dole u pokladen a neztratí se ti.
 celesta
25.01.2011 08:42:06
Lyže se kradly i za komančů. V době kdy nebyly přeskáče ale šněrovací kotníkové botky ve kterých se dalo chodit se zloději nenápadně motali v blízkosti hospody a pak si je rychle připnuli a vyrazili. Někdy z toho pak byla pěkná honička v přírodě, pachateli nejdřív důkladně rozbili hubu a pak ho předali policajtům.
 strýček Fido
24.01.2011 21:45:01
jaajaaa: tak spíš který nejsou drahý, že :) je fakt, že já jsem nikdy na horách nebyla jenom na výletě jako takovým, jezdím na dovolený a tím pádem ty restaurace patřej k hotelu nebo chatě. Třeba konkrétně v Rokytnici maj lyžárnu pro hosty hotelu a venku boxy na klíč pro lidi, co se chtěj jen stavit na ten oběd..
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
24.01.2011 21:39:34
Amparka Aluminiová: vážně? Já jsem teda u žádný horský restaurace nikdy nic takovýho nepotkala. Akorát v Harrachově jsem si v jedný mohla dát lyže dovnitř (zadarmo). Ale ta restaurace byla dost drahá, takže skoro prázdná. Jinak bejvaj často dost narvaný a před nimi se povaluje tolik lyží, že aby se vešly do tý úschovny, musela by být tak velká, že bych ji fakt nepřehlídla.
Smajlík  jaajaaa
24.01.2011 21:29:40
jaajaaa: právě, že u většiny horskejch restaurací maj nějakej úschovnej prostor, kde dáš zálohu nějaký 2 kila a máš to náčiní v daleko větším bezpečí, než nechaný jen tak opřený o zeď.. Já fakt nechápu, co ty lidi hamouněj, záloha je přece vratná.. A i kdyby nebyla, tak radši zaplatím 200, než přijít o prkno za 5k..
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
24.01.2011 20:22:54
kikiwhite: Aha, tak je fakt, že pokud lyže vypadají vzhledově lákavě a jde kolem někdo kdo by je rád zpeněžil nebo si je přivlastnil (ale spíš asi to první), tak věřím tomu, že hned zmizí. Dneska fakt zmizí všechno na čem si neseriózní člověk může vydělat. Vždyť i bohužel dávno jsou ty doby, kdy si skoro jakékoliv normální kolo můžeš nechat s klidným svědomím někde venku zatímco jdeš nakoupit nebo posedět do restaurace.
 *Madonniana* Žena25 Kategorie
24.01.2011 20:21:25
To jsem fakt ještě nezažila. Já mám naštěstí starší lyže z bazaru, tak je snad nechaj bejt. Ale nevim, co má teda člověk dělat, když si chce zajít na oběd, dovnitř si je tahat nemůže, že jo. Zbejvá jen žrát klobásy u stánku.
 jaajaaa
24.01.2011 20:20:11
Spíš nechápu, jak může někdo v dnešní době nechat něco jen tak opřený. Nepíšeš, jestli to měli ve stojanech na zámek. Jinak mně se to teda nestalo, když jedu na hory, tak nechávám snb v hotelový lyžárně - samozřejmě na klíč.
 Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
24.01.2011 20:17:38
To jsou lidi...

Ne mě se to ještě nestalo...
Smajlík  Neutrino Muž26 Kategorie
24.01.2011 20:17:33
Ne, neukradli. Sjezdky, ani běžky, páč nejsu blbej a dávám si na ně bacha. Stejně tak na kolo, to bych nenechal bez dozoru ani omylem.
Lidi, co si to nehlídaj sou jen naivkové, nebo prostě lidi ve vatě, co jim to je jedno a preferujou pohodlí (nestarání se o nějaký lyže venku) před pohodovým popíjením instantního svařáku.
Mě akorát sere Kalousek, že mě okrádá na daních, na každým roku - čili i na sjezdovce.
 vesničan Muž22 Kategorie
24.01.2011 20:13:34
*Madonniana* - jenže ta paní říkala, že nebyly až tak drahé, jen že byly novější a nějaká výhodná koupě, tak že jí to fakt mrzelo..spíš šlo o to místo, odkud to vzali (blízko silnice), takže myslím, že by brali i střední kvalitu, pokud lyže vypadají nově..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.01.2011 20:11:31
Je to hnus, ale dneska se krade fakt všechno. Já na hory moc nejezdím, takže zkušenosti nemám, ale věřím tomu, že takových případů bude určitě víc. Nevím, jestli někdo ukradne lyže střední kvality, ale pokud má někdo nové dražší lyže, tak má bohužel asi důvod se o ně obávat...
 *Madonniana* Žena25 Kategorie
24.01.2011 20:08:31
Jsem od přírody paranoidní a své věci zásadně nenechávám bez dozoru. Jedinou výjimkou je - pochopitelně - auto, tam je to dost nemožné. Ale ani kolo nenechávám u obchodu (ani zamčené), to tam radši chodím pěšky.
 Other from crowd Žena31 Kategorie
24.01.2011 20:08:29
V naší zlodějské zemi se krade všechno a všude. A jinak se mi to ještě nestalo, nesnáším ten bílej hnus, ale když už musím, tak se spíš považuju za vášnivého sáňkaře.
 jaktovidímjáPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2