Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.501335, vloženo 20.01.2011 15:31:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
brakýř
Zdravím, chtěla bych na obecné téma podiskutovat:) nebo spíš zjistit, jestli tady nemá někdo zkušenost z brakýřem jako s domácím mazlíčkem. Měli jsme jezevčíka, bohužel, museli jsme ho nechat utratit...už mu bylo 17 a byl nemocnej.
Napadl mě brakýř jezevčíkovitý, protože je vždycky lepší pořídit si pejska novýho, než vzpomínat jaký byl ten předchozí...ale dočetla jsem se, že nikdy nebyl chovanej jako vyloženě domácí zvíře, ale jako myslivecký pes. Jde mi o to, že máme ještě křížence labradora a chtěli bysme psa, který bude mít hodnou povahu. Brakýř se mi líbí, ale nevim, jestli je to vhodný pes domu. Máme rodinný dům, pohybu by měl hodně, chodíme venčit často a dlouho, s tím by problém nebyl, ale když pořídíme psa, bude spát doma, takže zase nechci pořizovat pejska, kterýmu to nebude vyhovovat. Takže asi tak a pokud by s ním měl někdo zkušenosti, budu ráda:)
 ilustrace E-MAIL:   Žena26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2011 18:01:07
Já myslím, že by nebyl problém, že by spal vevnitř, spíš počítej, že bude mít silný lovecký pud a asi ti venku bude zdrhat za zvěří..
 osskaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč