Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.497452, vloženo 05.01.2011 16:59:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dluh důvodem k sebevraždě?
Byl by pro vás dluh 210 tisíc důvodem k sebevraždě? Pro kámoše (27) je, nevychází ven a tvrdí, že se zabije. Ten dluh je u institucí, které lidem vycházej vstříc se splátkovými kalendáři. Já jeho postoj nechápu! Když je někdo mladý a bez závazků, tak ten dluh může za několik let splatit, akorát těch několik let bude žít ve skromnosti a nepohodlí, a co jako? Životní tragédie vypadají jinak.
Kamarád tvrdí, že jsem se svým názorem úplně mimo, páč nemám osobní zkušnost a že se mi to kecá. Zajímaly by mě proto vaše názory, ať už dluhy máte nebo ne.
 strýček google Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.01.2011 12:10:03
nikdy... kdyz uz chce od neceho utyct jask malej kluk at si s tim da aspon praci, sedne na letadlo a zacne treba v jizni americe...
 kostík
05.01.2011 22:27:51
Jak dlouho toho člověka znáš? Já mám třeba známou, která je schopná takové řeči vést každý týden kvůli něčemu jinému. Pořád mluví o tom jak je všechno v prdeli, nemá to smysl, vyletí ze školy nebo se zabije a na každý rozumný argument či radu pořád namítá proč to nejde a že ty (byť jsi zrovna v úplně stejné situaci) jsi na tom úplně jinak protože máš jinou barvu očí a nic nechápeš. Dodnes jsem nepochopila, oč í jde, jestli chce lítost nebo to fakt pokaždé myslí vážně... S takovými lidmi je radno přerušit komunikaci... S kámošem nezmůžeš nic než mu to vysvětlit, že to není zas taková hrůza a buď tě bude poslouchat, nebo ne. Dej mu kontakt na někoho, kdo je na tom podobně, aby se ho zeptal, jak to jde zvládat.
 Mimovesmir Žena32 Kategorie
05.01.2011 21:50:34
Ono to nebude jenom tím dluhem,jde o to že se cítí jako člověk který prohrál,stále prohrává,i když se snaží to změnit,tak v tomhle stavu se to na něj všechno sesype,nic se mu nebude dařit,bude mít těžký deprese,bude se obviňovat,nevidí jiné východisko,ten dluh není extra vysoký,ale když nemáš peníze a nemáš je kde vzít,tak je to sakra hodně.Docela ho chápu,prostě ví že v životě nikdy nedosáhne ani 10% toho co chtěl a že bude vždy neúspěšný.Věř že on východisko nevidí,do takových sta*ek se dostaneš raz dva,a někdy i rychleji.
 Černý prach
05.01.2011 19:01:40
Pro mně nejsou peníze nikdy důvod k sebevraždě, na druhou stranu lidi se zabíjejí pro mnohem nižší částky.
 rajska Žena39 Kategorie
05.01.2011 17:52:02
To bude spíš taková ta poslední kapka, příčina bude v jeho přístupu, on ten dluh řešit už možná ani řešit nechce, ale chce se (nebo by chtěl, ale zatím nenašel odvahu) se na všechno a všechny už konečně vykašlat. Tyhle stavy nejdou posuzovat z pohledu logiky, tedy problém-hledání řešení-odstranění problému.
 Mard draM Žena43 Kategorie
05.01.2011 17:43:06
Neeee. Ani 210 milionů.
Vždyť to je tak roční příjem. Jenom koupě bytu u nás vyjde na 2,5 milionu a taky to všichni splácí.
 ergeg
05.01.2011 17:26:50
Vždyť to neni žádná extra velká čáska, navíc když mu nabízej splátkovej kalendář, tak se to určitě dá zvládnout..
Jo, kdyby dlužil desítky milionů, tak s tim mu fakt nezbyde nic, než si změnit identitu a zdrhnout do zahraničí nebo se zabít, protože jinak by už do smrti dřel bídu a nikdy nic neměl, ale nějakejch dvěstě tisíc je prd, vždyť to je jak leasing na auto, a to ještě na levný auto..
 xZdenish Muž27 Kategorie
05.01.2011 17:26:42
strýček google: Mluvil bys jinak, kdybys byl v jeho situaci!
Smajlík  jazzz Žena27 Kategorie
05.01.2011 17:25:44
jazzz, tam právě ještě nedošlo k exekuci, akorát dostal platební příkazy, takže by se měl sebrat a jet si vyjednat splátkáč, než bude pozdě! Já ho prostě nechápu. Znám lidi, co u těch institucí splácejí několik tisíc měsíčně, takže prostě pro jeho myšlenky pochopení nemám a začíná mě s*át.
Smajlík  strýček google
05.01.2011 17:19:55
Já teda nevim, komu to dluží. Ale nic jako splátkáč na několik let u exekutorů neexistuje! Částka se vymáhá najdnou nebo ve 2 splátkách. A pokud to dluží někomu jinýmu než exekutorovi, tak se to k němu stejně dostane a vzhledem k tomu, že když nesplatí danou částku jede se na výjezd pro soupis movitejch věcí a lze zabavit téměř vše a to tak, že zůstane holobyt. Tvůj kámoš je v dost nepříjemný situaci a já se mu nedivim, že má takovýhle myšlenky...
 jazzz Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč