Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Zamilovanost trvá jak u koho u mě trvala 4roky... A zapomenout to je taky u každýho jinak....Já zapomínala hodně dlouhou a stejně sem nezapoměla a teď ráda vzpomínám..Na to..
|
|
|
Znuděnejjjjj: No já se tu občas vyskytuji, ale jen tak lehce :) nerada budím pozornost a dneska jsem jen chtěla vědět jak jsou na tom ostatní, ale láska prostě trápí všechny, ať už dřív nebo později. Ale jsem překvapená, že se tady nenašel žádný rýpal ani nikdo, kdo by napsal něco hnusnýho jak to tady většinou bývá, nebo spíš už se to stalo pravidlem a tak je moje diskuze asi vvjímka :)) Za což vám všem moc děkuji a jsem ráda, že jsou tu stále i fajn lidičky...
|
|
|
Zamilovanost u někoho může trvat 2 měsíce, u jiného třeba 2 roky. A zapomenout? Možná také nikdy, jen čas odsune v hlavě někam dozadu...
|
|
|
amparka: jj, přinejmenším ženská nemusela nadávat sobě, že si nevzala radši pištu hufnágla, ale mohla vinit rodiče ze špatného výběru :-)) Jinak zamilovanost trvá různě, bolest trvá různě... Jediné co platí spolehlivě je, že čas otupí i ostrý břit, jak se zpívá v jedné písni. Někdy to trvá dýl, ale funguje to vždycky.
|
|
|
Amparka Aluminiová: Podle tvé definice mě zamilovanost přešla hodně rychle :) Jsme s přítelem pár měsíců, ale nepovažuji ho za dokonalého (samozřejmě, je to ten nejúžasnější, nejkrásnější a nejlepší kluk, kterého jsem kdy v životě potkala, nicméně jsem si vědoma, že je to člověk a tudíž má jakési chyby :))
|
|
|
Nějakej psycholog tvrdil, že "zapomenout" na toho člověka trvá třetinu času, co jsme s ním byli. No i když jedna kamarádka je asi výjimka potvrzující pravidlo - u ní je to zatím spíš obráceně :D Ale nedá se říct, jak dlouho trvá zamilovanost. Ono je to hlavně hrozně těžký popsat, každej to má jinak. Pro někoho je zamilovanost taková ta šílená sexuální touha, která ale může trvat i dýl, než dva roky, jak se všude píše. Pro někoho je to pocit, že ten druhej je absolutně dokonalej a nevidí chyby. Až se chyba objeví (což se taky může stát kdykoliv, ale dýl než dva roky to trvat nebude..), tak jsou dvě možnosti - buď ho bude milovat dál i s chybou (=láska... nebo posedlost? :D) anebo se na něj vykašle, že tohle vlastně není ten, koho chtěl, koho si představil.. Áchjo, ty vztahy jsou hrozná věc :D proč nežijeme v době, kdy holku provdali prvnímu movitýmu chlapovi, kterej projevil zájem? Bylo to o dost lehčí..
|
|
|
No, já bych se asi měl snažit zapomenout, ale nějak se nedaří.. Už to trvá přes půl roku a furt nic.. Je to pěkně na pytel..
|
|
|
V této situaci pravděpodobně neexistují konstanty.
|
|
|
Zamilovanost u mě trvá pár měsíců, pak je to fuč, nebo je to něco silnějšího. A zapomíná se podle toho, jak moc ten člověk ublížil. Čím víc, tím snadněji to jde. Ale o to víc to bolí. Tak to funguje u mě. Tebe bych tady opravdu nečekal, kde jsi byla, znojemská loupežnice ? :-)
|
|
|
*chivavinka: jj to pomáhá vždycky jen na chvilku, pak jdu na fb, a lidi co znám se mě na něj začnou vyptávat a je to... ale jo věřím, že to přejde. Musím si pořád připomínat proč chci zapomenout, škoda, že člověk hodně vzpomíná na to pěkný místo na to škaredý, aby to šlo z hlavy líp.
|
|
|
..s vekem a zkusenostmi se doba zamilovanosti a odmilovanosti u me zkracuje...ale obecne se udava zamilovanost max 2 roky
|
|
|
loupeznice z lesa: To je taky možnost - dokonale zaměstnat hlavu aby neměla čas přemejšlet.
|
|
|
*chivavinka: Ne ne, teď chci být sama a začala jsem se synem chodit do Taek-wonda, abych se odreagovala, a taky vyblbnula a je to lepší, je mi jasný, že hned to dobrý nebude...
|
|
|
Loupeznice z lesa: Podle mě - všechno co se týká lásky, a zamilovanosti, zapomínání je dost individuální, a záleží na dané situaci. Jediné co mě napadá je že ránu zamilovanosti, lze zalípnout znovu opět zamilovaností.
|
|
|
No s tím zapomínáním je to asi fakt individuální, protože je asi rozdíl, když toho člověka vidíš a nebo, když žije jinde a nevidíš ho. Potřebuju zapomenout... nebo ho aspoň zastrčit někam do hloubi duše....
|
|
|
Zamilovanost? 2 - 3 roky :) Zapomenout? Člověk, který byl zamilovaný jen tak nezapomene. Pokud to myslíš ve smyslu, že není smířený, a doufá ve vztach - tak to je už individuální, někdo se oklepe rychle někomu to trvá roky.
|
|
|
Myslím že zamilovanost u mě trvala tak kolem dvou let, - záleží na spoustě okolností, nedá se to určit nějakým průměrem nebo tak. - a jak dlouho trvá zapomenout? To nevím, na lidi do kterých jsem byla krátkodobě zamilovaná ještě jako puberťačka tak na ty nezapomínám, ale vzpomínám.
|
|
|
|