Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.492066, vloženo 10.12.2010 13:42:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PROČ NEJSOU PENÍZE ?
Stávkovat nebo nestávkovat o tom to zde je, podle mě stávky v současném světě už nemají význam pokud je zde problém musí se řešit zásadně jinak.
Vše se mění a to co v minulosti bylo správné to dneska je mnohdy chybou, spokojený je ten kdo se má zde dobře a nespokojený je ten kdo se zde má zle, na tom se nic nezměnilo a velmi dlouho se na tom nic nezmění.
To že se lidi co pracují chtějí zde mít dobře je přirozené i náš mozek se stará o nás tak abychom se zde měli dobře, jenže hodnoty vznikají jenom tam kde se nelže a nekrade.
Pokud se ve společnosti mnoho lže a krade tak logicky nejsou peníze pro ty co zde poctivě pracují a za svojí práci i poctivou odměnu požadují.
Ten kdo lže a krade se zde má i velmi dobře, nemoc a bohatství nelze utajit, je třeba zajistit to že zde bude kontrolní systém který zajistí aby se zde nelhalo a nekradlo ve velkém.
Policie v současnosti nedokáže zajistit to aby se zde nelhalo a nekradlo protože má málo peněz a málo pravomocí zasáhnout proti těm co zde nejvíce lžou a kradou.
 Bha E-MAIL:   Muž57 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.12.2010 14:06:28
Proč nejsou peníze? Protože stát špatně hospodaří. Například investoval 750 000 000 do státních maturit, které byly dnes zrušeny. A to je jen jeden příklad z mnoha.
 Guardian AngelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč