Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.489836, vloženo 30.11.2010 15:03:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sledovali jste ČS má talent?
Jestli jste tedy sledovali, zajímal by mě váš názor na nevidomé rapující bratry NH6 (nebo tak nějak byl ten název) ?
Jde mi o to, že se stále nemohu zbavit dojmu, že to semifinálové kolo(jakkoli mi jako osobnosti byli sympatičtí) vyhráli jen proto, že jsou slepí a že se tedy jednalo o další dobročinnou akci komerční TV, což já sama nemám moc ráda.
Přijde mi to jako trošku nefér hra na city a tu neférovost vidím hlavně vůči ostatním soutěžícím, kteří ač zdraví, mají skutečný talent, ale nejsou tímto zůsobem "protěžováni" .
A nebo je tu ta možnost, že vůbec nerozumím rapu (jako že opravdu nerozumím:-) ) a ten jejich rap byl opravdu dobrý. Zajímá mě proto - BYL ten jejich rap dobrý skutečně? Ptám se těch, co se o rap aspoň trochu zajímají - já sama tento styl nesleduji a netuším proto, jaká jsou přesně kriteria kvality (jen mluvení do rytmu to asi nebude, že?).

Já sama chápu, že oni dva tou muzikou žijí a vyznávají tak své přetlaky a emoce, ale neumím si představit, že bych si domů koupila CD, kde někdo dává na odiv právě tento druh emocí..jednou si to polechnout v TV, říct si "ano, jímavé", to ano, ale poslouchat to třeba doma nebo na nějaké diskotéce?

Toto vše píšu v kontextu toho, že jim tam všichni (porotci) říkali věci jako : vítejte mezi rappery, u nás budete slavní, o vás ještě uslyšíme apod..Bylo to upřímné? ...nebo nakolik to bylo upřímné?

Opravdu jsem o tom při tom pořadu přemýšlela, tak se ptám i tady. Jaký na to máte názor?
 kikiwhite Žena35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2010 08:39:29
Angličtinář - jen dodatek, kdybys to náhodou četl - už se sneozval, co, srabe? Kdybys aspoň přiznal chybu, vole - je dost trapas někoho shodit za údajnou chybu (předělaná ruštinářka totiž pro mě JE shození) a při tom nevědět, že on to má dobře, ale jen ty o tom víš houby..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 19:25:19
nesledovala sem to.
 Jatox Jane Žena Kategorie
30.11.2010 17:00:46
Podstatou soutěží kde hledají talenty je za prvé vytvořit široké portfolio a za druhé zaujmout diváky. Hledají roztomilé děti a drsňáky, éterické blondýnky, sportovce, zdravé i tělesně postižené. Průměrné lidi kteří se vypracovali. Od každého něco. Co mne ale na téhle soutěži fascinuje je že se k nám konečně dostalo něco slušného a pozitivního. Po všech těch superstar a reality show kde lidi sprostě ponižovali a uráželi a snažili se v nich probudit a podpořit ty nejhorší vlastnosti. Jako je závist, agresivita, sobectví a mnohé jiné. Tahleta soutěž mi připadala jako zázrak když jsem jí poprvé uviděl a nechtěl jsem věřit svým smyslům. Myslím si že málokdo potřebuje tolik skutečných morálních hodnot jako právě náš nešťastný národ který neví co roupama a podléhá depresi a zoufalství. Příležotostí jak poznat soucit a lidskost.
 Toník
30.11.2010 17:00:26
Však taky ti kluci nepostoupili do první trojky. Horší to bylo s panem Zázrivým, který sice disponuje mohutným hlasem, ale v jeho věku už nemá šanci naučit se hereckému přednesu písně, rytmus mu utíká, falšné tóny taky, už je to prostě starý pes.
Na talent neexistuje metr, a tyhle tv pořady nejsou sportovní utkání, kde se dá výkon změřit splněnými předepsanými prvky náročnosti a počtem gólů. Jde jim hlavně o velkou sledovanost, a tu dosáhnou, když zapůsobí na emoce diváků. A dobré jim jsou i emoce negativní - viz Dominika Hašková. Holky je mi trochu líto, protože s ní hráli nepěkné divadýlko. Všchno to jejich přehnané vychvalování bylo určitě v plánu, aby ty negace od lidí proběhly. Prostě si řekli, že to holka unese, když jinak má všechno. No a ta patnáctiletá žabka se s tím prala, a jen to tím zhoršovala, a producenti si mydlili ruce:-)
 odula Žena58 Kategorie
30.11.2010 16:59:32
PetrZN: to je teda nehoráznost, když jsou ve společném projektu české a slovenské tv Češi i Slováci.
Smajlík  gweawffw
30.11.2010 16:03:48
Nesledoval kvůli tomu, že to bylo prolezlý čobolákama a já myslím, že jsme se snad v rocwe 1993 zaplaťpánbů rozdělili, tak nechápu, proč se pořád se rou k nám. Nejen v soutěžích a těchto pořadech.
Smajlík  PetrZN
30.11.2010 15:58:37
odula - jo, snaživí to byli, no:-)...já chápu, že se lidi rádi dojímaj, ale tohle má být soutež, kde se hledá výjimečný talent a ne výjimačná snaživost...to by pak znamenalo, že kdyby se tam přihlásilo mnoho postižených, kteří neco průměrně umějí, tak by všichni vyhrávali na úkor skutečných špiček? Tohle mi vadí...jinak ať se lidi dojímaj, já se taky ráda dojímám:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:55:48
Exactus Leo - jasně:-) (doufám, že nejsi nějaký můj student:-)) )
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:54:36
kikiwhite: ok kdyby hrozil nějaký test, tak napíšu do profilu ;-)
Smajlík  Exactus Leo Muž25 Kategorie
30.11.2010 15:53:00
Já to moc nesledoval, ale tak spousta lidí jak v ČS má talent, tak v talentmanii, postoupilo jenom kvůli soucitu..

Jinak zrovna ten jejich rap mi přišel dost slabej. Ne, že bych teda rap nějak poslouchal nebo na to byl odborník, ale i na český/slovenský poměry (který samy o sobě sjou v tomhle dost slabý) to nebylo nic moc.. Kdyby nebyli slepý, tak se tak taleko podle mě nedostanou..
 xZdenish Muž27 Kategorie
30.11.2010 15:52:25
Tyhle pořady na soucitu stojí a lidi se dojímají rádi. Koukala jsem se na Primácký pořad, žádné lepší rapery jsem tam neviděla, ale NH6 bych rozhodně nepovažovala za skutečně dobré. Spíš za dojemně snaživé. Možná za pár let naberou nějaké zkušenosti ve světě, ztvrdnou a vybrousí se, ale zatím mi to připomíná, jako když křesťanská mládež hraje na mši rádobyrockové halelůjá:-)
 odula Žena58 Kategorie
30.11.2010 15:52:07
Exactus Leo - a ty jsi při testu na netu? No kdybych i já náhodou byla na netu, tak klidně:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:51:04
btw ty učíš aj? bys mi mohla pomoct, kdybychom psali test, že bys přes net poradila.
Smajlík  Exactus Leo Muž25 Kategorie
30.11.2010 15:49:29
InfernoAngel - to jsem ráda, že i někomu dalšímu se Hašková nelíbila a není to žádná záviost, že je Hašková:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:47:35
angličtinář - tak vysvětlení nebude? jaké slovo se vám nelíbilo? rapper? Jiné AJ slovo kromě "rap" tam už nebylo. Chtěl jste snad radši "raper":-)?

"rapper&qu ot; je od slova "rap", musí se zdvojit, neboť tímto se zavře slabika a výslovnost je pak "repr" (široké e)..kdybychom souhlásku nezdvojili, vzniklo by slovo "raper" s výsl. "rejpr" (je tam pak tzv. otevřená slabika), které by bylo od slova "rape" , což jistě jako profesor angličtiny znáte, že znamená znásilnit...to jsem ale vyjádřit nechtěla...

Toto součást jest fonetiky a lingvistiky na VŠ, v ruštině to neumím..:-/

Toto vysvětluji proto, že nevím, jaké jiné Aj slovo tam bylo ještě (kromě rap) použito.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:47:23
kikiwhite: by tě mohlo napadnout, že to bylo dohodlý s Haškem jako reklama.
Smajlík  Exactus Leo Muž25 Kategorie
30.11.2010 15:45:38
Tak samozřejmě tam asi byla i jistá dávka lítosti nad jejich osudem, každopádně ale pochvalná slova si zasloužili.
To na Nově bylo takových případů mnohem víc - viz. třeba ten hošíček na vozíku. Ten neuměl vůbec nic a postoupil JEN díky lítosti. To se o NH6 rozhodně říct nedá.
Podle mě, i když rap nemám ráda, měli o 100% lepší vystoupení, že ta ukňouraná Hašková.
Smajlík  InfernoAngel Žena22 Kategorie
30.11.2010 15:34:44
Jusik - jo, to s tou Haškovou taky nechápu - její zpěv se mi vůbec nelíbil - bylo to afektované, uřvané, umělé, nečisté...neříkám, že ta hoka nemá vůbec talent - má docela hlas, ale techniku zatím dost blbou..ta se dál ale dostala..ale taková ta černovláska (v TV měla pak nějaký přeliv nebo melír) asi 14 letá, která zpívala úplně bezchybně, tak ta ne..tohle spíš nechápu..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:27:20
angličtinář - ne, vystudovaná angličtinářka na VŠ..dle čeho soudíte, že ruštinářka, pane profesore angličtiny?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:23:37
Mám stejný názor. Taky mi to přišlo jako podprahová hra na city. (ne, že by na Nově taky nebyla) Písničky nebyly špatný, ale vokály hrozný a falešný. Že těžej prachy bylo poznat i z Haškový u které neustále zmiňovali otce a "jak dcera chce dokázat tatínkovi, že umí zpívat" a v neposlední řadě u Zazrivýho, ze kterýho se pokusili udělat druhou Susan Boyle (eventuelně Paula Pottse), ale ten na to hold neměl.
 Jusik Žena26 Kategorie
30.11.2010 15:22:27
Přeučená ruštinářka, že paní profesorko
Smajlík  angličtinář
30.11.2010 15:18:16
To nevím, viděla jsem něco zběžně v ukázkách a tři celé díly. Ty bratry si pamatuju.
Nerozumím tomu, ale (nevím kde to bylo, něco podobného jelo i na Primě, nebo to druhé to bylo-nevím) a tam přijela holka na vozíčku a začala číst básničky. Jako sorry, ale kdyby to tam přečetl kdokoliv jiný, možná by se mu i vysmáli, ale ji poslali dál-nevím jak daleko se dostala.

Je hezké, že lidi soucítí s utrpením druhých, možná bylo správné je-i tu holku poslat dál, aby alespoň z toho života měli zážitek.

Co mi vadí spíš, jsou reklamy co takovýmto způsobem hrajou na city. Teď v rádiu třeba běží taková :,,Doufám, že se na nás nezapomene..." ,,Přijďte podopořit děti z dětských domovů".

U nás ve městě dokonce pravidelně stojí slepý kluk, má ještě nějaké postižení a prodává venku noviny a křičí tam ,,Kdo koupí, neprohloupí, přispějte..". Nebo slepá paní co prodává noviny atd. To mi příjde nechutné, protože třeba toho kluka tam posílají z nějakého centra a sprostě toho využívají.

Jednou dokonce byla v TV reklama, že nějakého chlapečka srazilo auto a jeho bráška přišel za maminkou a :,,Maminko kdy se bráška vrátí" a podával jí obrázek pro něj ,,víš Filípku, bráška už se nevrátí.." akorád si nevzpomenu na co to bylo, myslím nějaké pojištění nebo tak-no otřes...
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
30.11.2010 15:14:35
Já to nesledoval...
 Neutrino Muž26 Kategorie
30.11.2010 15:10:04
BIOTOX - ty vole, čet si to?? Na tohle jsem se vůbec neptala, sakra..lemry líný, ani si nepřečetou, o čem je diskuze:-/
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
30.11.2010 15:07:51
nuda to je.. Ale byly tam i pěkný roštěnky kterým bylo vidět pod sukni a Lucku tu bych hnedka klátil..
Smajlík  BIOTOX Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč