Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.481919, vloženo 23.10.2010 11:34:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rodiče mě chtějí vyhodit z domu!
Fotr už nemůže vydržet, že díky mojí sociální fobii jsem stále doma, nikam nechodím a jsem už dlouho bez práce. Přitom mám vážnou sociální fobii, byl jsem několikrát hospitalizovaný a doktor mi napsal do papírů- není schopen žádného sociálního zařazení ani pracovního. Když jsem chodil do práce tak po pár měsících mě tam všichni jen šikanovali a často jsem se tam psychicky zhroutil. Ani nevím kam bych šel, bojím se lidí. Asi bych šel někam do lesa a tam se snažil přečkat zimu, jiné řešení nevidím. Kamarády díky strachu z lidem žádné nemám.
 looserr Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.04.2018 10:25:55
Vy, kteří píšete, jak je soc.fobie výmluva, zamyslete se nad sebou.
Když máte vyrovnanou psychiku, dokážete žít šťastně a můžete mít mraky problémů, jestli je to naopak, semele vás i špatný pohled cizího dědy na ulici. Soc. fobii mám taky a nepřeji si vám zažít situaci např. kdy mě v zájmovém kroužku pomlouvaly holky a dávaly mi nejhorší práci, jen aby ony mohly tlachat. Kdybych nebyla téměř o deset let starší, věřím tomu, že by si troufly i na šikanu...A to nemluvím o hledání zaměstnání, seznamování s cizími lidmi, jezení, psaní, mluvení na veřejnosti, deprese a všech symptomech, jak tělesných tak duševních, doprovázející tuto fobii.
Když o tom nic nevíte, raději mlčte.
A dodávám jednu indiánskou moudrost - "Nesuď svého souseda,dokud jsi nechodil dva úplňky v jeho mokasínech."

Tím se nezastávám těch, kteří se rádi litují a nechtějí se sebou něco dělat. Je to všechno jen v našich hlavách a tam bychom měli začít. Ale je neuvěřitelně težké změnit navyklý způsob myšlení. Stačí shodit sebevědomí a jste zase na začátku.
Smajlík  Fobička
23.10.2010 23:46:22
Do lesa nechoď, tam zase otravujou veverky.
Smajlík  Osman
23.10.2010 23:13:52
Ahoj,

zkus se zkontaktovat s léčebnou v Bohnicích (pokud jsi z Prahy). Podle mně tam mají skupinové terapie na sociální fobie - myslím, že bys to mohl zkusit (za to nic nedáš). Také jsem touto fobií trpěla (v dospívání). Dá se toho zbavit, ale musíš být trpělivý a docházet na terapie. Jinak.......dobrá zpráva - s přibývajícím věkem sociální fobie ustupuje, protože zjistíš, že lidi tě opravdu nepozorují (mají úplně jiné starosti) a pokud se ti stane nějaký trapas (např.při jídle v restauraci), tak nebudeš ani první, ani poslední. Ostatním se stávají taky a neřeší to.
Smajlík  Renaťule
23.10.2010 20:36:02
Jo, vkládání stránek do katalogů. To dělala kamarádka nedávno. Tak pod 2 tisíce měsíčně si tam vydělala, nic moc, ale pro začátek to není špatná věc. Spravovat někomu obsah stránek. Nedávno jsem dokonce viděl na jobs.cz nabídku spravovat nějaké firmě facebookový účet. Nemusí to být nic skvělého ze začátku. Ale myslím si, že i kdyby sis vydělal ze začátku jenom pár stovek, tak ti to ohromně zvedne sebevědomí.

S tím programováním to je otázka. Jako soustružník asi nějaké technické cítění mít budeš, ale to musíš vědět nejlíp sám. Zase máš hodně času, takže se můžeš učit, co tě napadne. Jazyky a tak. Uč se zajímavé věci a určitě se ti dřív nebo později bude hodit.

Nebo říkám spisovatel. Piš povídky a uvidíš, třeba máš nějaké talent, který tě ještě ani nenapadl. A když nic nezkusíš, tak se to nikdy nedozvíš. Být tebou tak vyzkouším všechno.
 pex
23.10.2010 20:22:43
pex: jsem vyučený soustružník a dohromady neumím nic. Naučil bych se programovat, ale nějak mi to neleze do palice. Stejně tak na grafiku nemám žádné cítění.
Možná bych tak mohl registrovat stránky do katalogů apod. ale z toho si myslím kouká tak pár stovek.
 looserr
23.10.2010 20:18:44
looserr: Dá se to zařídit tak, aby ten kontakt byl například pouze elektronický, při nejhorším, aby jsi jednal vždy jenom s jedním člověkem. To by ses naučil, s rodiči to taky zvládáš. Například jako spisovatel, prakticky můžeš posílat své díla nakladatelům a nikdy s nimi osobně nejednat, jako programátor, překladatel, grafik obdobně. Elektronickou komunikaci očividně zvládáš, takže komunikovat se zaměstnavatelem pouze elektronicky. I účetního bys mohl dělat, jsou takoví účetní pro malé podnikatele, že jim každý měsíc pošlou faktury atd. A oni jim to zpracovávají. Kamarád má takovou účetní, nevím jestli ji vůbec někdy viděl. Určitě se dá takové místo najít když opravdu budeš chtít.

Když budeš někde hledat zaměstnání, rovnou jim napiš, že máš sociální fóbii a nemůžeš s nikým komunikovat osobně a pokud něco umíš, tak by neměl být problém najít si práci.
 pex
23.10.2010 20:06:46
just sayin: asi na tom jsi mnohem líp něž já. Já mám schýzy jen když jdu mezi lidmi po ulici. Práci nemám, protože jsem nesehnal práci kde bych byl absolutně bez lidí.

pex: bohužel u všech jmenovaných zaměstnání nějaký kontakt s lidmi být MUSÍ. Já má problém i vylézt z baráku když zvoní pošťák.
 looserr
23.10.2010 19:56:36
just sayin: Já nemám vztek na tebe. Jsi první člověk, co mi to aspoň přiznal. Zneužíváš systém, v pohodě, beru to.

Kdyby looserr napsal. Mám sociální fóbii a nic, co bych mohl dělat mě absolutně nebaví, seru na to, nevíte jak vymáčknout ze státu co nejvíc prachů? Jak to uhrát na plný invalidní důchod... Jo, tak to bych mu i poradil. Ale, když ze sebe dělá takového chudáčka, co nemůže pracovat, i když by strašně chtěl, že to prostě nejde. Že ho všichni jenom šikanují. A lidi mu to ještě žerou. Tak to mě vyloženě nasere.
 pex
23.10.2010 19:51:38
pex: Presmeruj svuj vztek na system, kterej mi tohle umoznuje. ;) Zacni se politicky angazovat a zarid, at tu mame kapitalismus a ne tenhle mix toho nejhorsiho ze socialismu a kapitalismu.
 just sayin
23.10.2010 19:46:23
just sayin: Děkuji za tu upřímnost. Mnoho lidí jejich práce taky nebaví, jenom oni nemají tu výmluvu jako ty a invalidní důchod. Takže v podstat jsi příživník. Pokud je něco co můžeš dělat a neděláš to, protože tě to nebaví. Ne že bych ti to nějak vyčítal, taky bych to bral.

Ale pak mě štvou ty stesky podobných lidí, že potřebují invalidní důchod, protože pracovat nemůžou. Oni ale ve skutečnosti můžou, jen se jim ta práci, co by mohli dělat nejede a místo toho se vymlouvají, že nemůžou pracovat.

Žádný invalidní důchod, ale karabáč!
 pex
23.10.2010 19:40:37
pex: Muzu, ale nic takovyho me nebavi a delat to nemusim, tak proc bych to delal? Extra penize nepotrebuju, jsem nenarocnej.
 just sayin
23.10.2010 19:35:10
just sayin: Takže říkáš, že nemůžeš dělat práci při které by ses nestýkal vůbec s lidmi?
 pex
23.10.2010 19:34:25
Máš velmi trefnou přezdívku
Smajlík  *qqq
23.10.2010 19:20:02
looserr: od malicka sem byl samotar, od 15ti sem chodil k psychologovi, pozdejs k psychiatrovi. Diagnozu na socialni fobii mam od 15ti, to je 10 let. K tomu psychiatrovi sem chodil hlavne kvuli depresi, kterou sem mel na stredni. V ty dobe sem si taky vyvinul neurozu a vubec byl sem hromadka nestesti. Po stredni sem se asi rok zkouel zaclenit do spolecnosti, ale neslo to. A ted mam pokojenej zivot. Po partnerce ani detech nastesti fakt netouzim, protoze to bych byl v hajzlu. Duchod mam castecnej jako ty.

pex: Kdo nezazil, tak to nepochopi. Nepracuju, protoze nemusim, a nemam kvuli tomu zadnej pocit menecennosti nebo moralni vycitky.
 just sayin
23.10.2010 19:04:19
just sayin: To by se mi taky líbilo věnovat se jenom svým koníčkům. Teď je otázka, skutečně nemůžeš pracovat. Jmenoval jsem tu dost zaměstnání při kterých nemusíš moct přijít do kontaktu s lidmi. Není to jenom výmluva?
 pex
23.10.2010 18:42:17
just sayin: takže tobě přiznali důchod? odkdy tu fobii máš? Já jsem vystřídal pár zamestnání, ale ještě více mě to semlelo. Já bohužel žádné koníčky nemám a doma se strašně nudím a stále se s tím snažím bojovat.
Přemýšlel jsi o tom co bude až rodiče zemřou? Nemáš náhodou diagnostikovanou i vyhýbavou poruchu osobnosti jako já?
 looserr
23.10.2010 18:32:05
Lecil jsem se roky, taky me rodice nejdriv vyhaneli do prace, ale kdyz jim to doktor vysvetlil, tak uz me nechali na pokoji. Me drzej nad vodou moje konicky, pro ne ziju. Rad maluju, ctu knihy, hraju hry. Vlastne mi nic nechybi. Co bych delal na tvym miste fakt nevim.
 just sayin
23.10.2010 18:26:30
just sayin: proč si myslíš že se toho nikdy nezbavím? Ty si se už s tím léčil? Mě drží nad vodou vidina pěkné manželky, spokojeného rodiného života atd. Stále si myslím, že to je reálné.
 looserr
23.10.2010 18:19:09
Mam ji sam. Narozdil od tebe ale nemam existencni potize, protoze sem jednak nenarocnej a jednak mym rodicum tech par tisic, ktery je mesicne stojim, nevadi. Kdyby me ale vyhodili z domu, tak bych to udelal bez problemu (ne, tohle sem nikomu, koho znam osobne, nerek).
Co s tim budes delat, je na tobe. Zamysli se nad tim, jestli nejses otrok socialnich konvenci a moralky jinych lidi. Ale tyhle fobie se nikdy uplne nezbavis a je to jenom o tom, vytvorit si unosnou toleranci a i pak to nebude zadnej med.
 just sayin
23.10.2010 18:07:33
just sayin: já bych sebevraždu bral jako největší prohru. Předtím bych alespoň šel pár lidí pořadńě vybušit. Ty znáš někoho se sociální fobií? Uznávám že to je peklo, ale přece vždy musí být nějaké řešení (sebevražda pro mě řešení není).
 looserr
23.10.2010 18:03:09
Neco malo o tom vim a mam takovej pocit, ze te k tomu okolnosti nakonec donutej (ne ze bych ti chtel brat nadeje). A myslim si, ze je lepsi odejit dustojne a co nejmin bolestne, nez nekde blbnout na strese a padat nekomu na auto nebo na hlavu.
 just sayin
23.10.2010 17:54:13
trotro: tam už jsem psal několikrát, dostal jsem jen plno obecných řečí. Nic konkrétního co by mi pomohlo.
just sayin: ty asi ví co to sociální fobie je, že takto uvažuješ co? Ale řekl jsem si že budu bojovat dokud to půjde. Teď ještě mám nějakou naději (i když už dost malou), že dokáži svoji povahu změnit a být normální (mýt manželku, děti atd.).
 looserr
23.10.2010 17:36:16
omfg, tady tenhle server by měl mít na hlavní stránce varování, že je to tady samej imbecil...

zeptej se radši v nějaký online psychologický poradně, tady nikdo neví o čem mluví ale všichni mají militantní názor
 trotro Žena Kategorie
23.10.2010 17:27:07
Seriozne ti doporucuju sebevrazdu. Smrt neni zadnej trest ani nic hroznyho - ty uz nebudes muset snaset tohle peklo (a zdejsi debily, ktery vedej o psychologii a psychiatrii hovno, ale rvou vymluvy) a tvoje rodice si aspon ulevej, ze uz te nemusej zivit. Co se tyka metody, najdi si na netu knizku Peaceful Pill Handbook od Dr. Philip Nitschke (osobne doporucuju metodu "exit bag").
 just sayin
23.10.2010 16:39:42
Takže ty se bojíš lidí??? BU BU BUBUBU!!!!
 Ououou
23.10.2010 16:39:01
Takže ty se bojíš lidí??? BU BU BUBUBU!!!!
 Ouou
23.10.2010 16:08:29
Už to tady sice několikrát zaznělo, ale já ti to řeknu ještě jednou:

!!!!!!! KOUKEJ SE PŘESTAT VYMLOUVAT A ZAČNI SE SEBOU NĚCO DĚLAT !!!!!!!

Ty blbosti co řikáš jsou jenom výmluvy a sociální fobie je taky jenom výmluva. Pracovat můžeš i se sociální fobií, takže seš jednoduše línej jako prase!

Mimochodem, znám lidi, který byli taky řadu let šikanováni, ale teď jsou úplně normální. Proč? Protože se přestali litovat a vymlouvat se!!!! Seš prostě línej cokoliv se sebou dělat, to je celý. A tvejm rodičum se vůbec nedivim, taky bych na tebe byl nasranej.
Smajlík  hroznej dobytek Muž26 Kategorie
23.10.2010 15:11:17
Už jsem to tady psal několikrát, existuje asi tisíc prací, kde se nemusíš komunikovat s lidmi nebo minimálně. (Namátkově programátor, grafik, spisovatel, telefonista (sám říkáš, že kontakt v realitě a internet/telefon je něco jiného), překladatel, hrobník, aranžer mrtvol, pošťák, rozvažeč pro PPL, řidič kamionu, noční hlídač, výrobce šperků, to nemluvím o tom, že můžeš podnikat v široké škále oborů přes internet.)

Sociální fóbie není neschopnost pracovat.

Takže všechno jsou to jenom výmluvy.
 pex
23.10.2010 13:27:59
Mě táta vyhružuje,že mě vydědí.Zajímalo by mě jak to udělá když nic nemá...
 eeeeeeeeee
23.10.2010 13:07:55
To je smutné, chápu to rodiče si nikdo nevybírá já smama mám těžké deprese a úzkostnou poruchu, přítele se schizofrenií rodiče to taky nedokážou překousnout. Když mám deprese ječí po mě at zvednu prdel a začnu něco dělat, že jsme líná. Příteli se posmívají je to hodně těžký. Ale pokud máš takové problémy, navšitv psychologa at ti poradi jak s rodiči jednat. Nebo jsi-li z Plzně a okolí tak si najdi neziskovku Ledovec, sídlí na Lochotíně a nabízejí pomoc lidem s psychickým postižením a i chráněné bydlení a dílny, kde pracují lidé podobně nemocní. Je to bezplatné a jejich stránky jsou www.pcledovec.cz. Nebo zagoogli a určitě najdeš nějaké ty neziskovky i v místě tvého bydliště.
Smajlík  justify Žena25 Kategorie
23.10.2010 12:21:58
Takže...jak jsme si všichni stihli všimnout, internet máš. Co takhle zkusit nějakou "práci" přes internet. A teď nemám na mysli klikání na reklamy ;-).
Mrkni na fórum webtrh.cz do sekce poptávky. Pokud máš grafické cítění, můžeš se naučit pracovat s grafickými programy (např. Gimp je free obdoba Photoshopu), pokud ne, registraci do katalogů zvládne každý. Psát také píšeš bez chyb, takže když se budeš snažit a zjistíš si něco o klíčových slovech, můžeš zkusit odpovědět na nějakou poptávku po článcích ;-).
Z vlastní zkušenosti vím, že když chceš, jde to. Získávám zakázky prostřednictvím tohoto fóra a i při studiu střední školy jsem schopná si přivydělat poměrně slušné peníze. (Jen pozor, aby tvůj obchod byl legální - smlouva, ŽL ;-)).
Není nutné, abys při práci přišel do kontaktu s lidmi, stačí jen chtít a přestat se vymlouvat na sociální fóbii ;-) (jo, taky mám své problémy a vím, že to je těžké, ale výmluvy opravdu nic nespraví)
Smajlík  Veru92 Žena18 Kategorie
23.10.2010 12:19:44
skus navázat kontakt s lidma přez internet, a nejenom stylem psaní. Třeba ti to pomůže
 qwertz
23.10.2010 12:12:54
Mě láká zmizet do lesa a přitom mě nikdo nevyhazuje
Smajlík  Xyron
23.10.2010 12:08:38
pawel: v pracích kam jsem chodil a na škole jsem se o to pokoušel každý den. A dělal jsem i práci kde jsem musel být mezi lidmi neustále. Vedlo to jen k prudkému zhoršení mých psycho stavů. Ještě te´d se mi o tom každou noc zdá. A opravdu není jednoduché jít do práce pokud se např. přede všemi na jídelně pozvracíte, rozbrečíte před spolupracovníky atd.
 looserr
23.10.2010 12:06:48
možná už dnešní noc budu spát někde venku- asi v lese. jinak nevím kam jít.
 looserr
23.10.2010 12:05:51
A co se pokusit zacit s lidma bavit, byt mezi nimi a mit nejakou praci? Co se to pomalu ucit a treba ti to nebude cinit takovy problem, musis ale chtit. Podivej, ve svych 26letech uz bys mel byt pryc z domu, tve rodice chapu, a taky tady nebudou vecne, stejne bys musel zit nekde jinde, tak to udelej uz tedka. Spis myslim, ze kdyz to budes porad ten odchod a vyrovnani se s tou fobii odsouvat, bude to horsi az to nakonec bude nemozne...

Kdyz clovek chce, vsechno jde...
Smajlík  pawel
23.10.2010 12:04:15
Souhlas s TheSlimShady

Mazej ven!
Smajlík  Equi Žena21 Kategorie
23.10.2010 12:01:10
Sociální fobie je výmysl novodobý medicíny...
 TheSlimShady Muž17 Kategorie
23.10.2010 11:54:33
zmačkanej papírek. mám častečný, ale i při tom musím pracovat. A rodiče na mě od rána do večera řvou co to mají za magora a že jsem jim zničil život. A s jinými lidmi se nebavím.
 looserr
23.10.2010 11:53:22
Jsem asi úplně v prdeli!!!
 looserr
23.10.2010 11:53:21
a alespoň nějakej dočasnej důchod by ti nedali?
 zmačkanej papírek Žena Kategorie
23.10.2010 11:52:30
Close your eyes:

no tak mu ho zrušej no.... to je otázka pár dní....
 zmačkanej papírek Žena Kategorie
23.10.2010 11:50:22
adsaadgafagaf: a kontakt před internet a v realitě JE NĚCO ZCELA JINÉHO!
 looserr
23.10.2010 11:49:32
adsaadgafagaf: evidentně o tom nic nevíš. Kdyby to postihlo tebe tak máš jiný názor! Nikomu bych takový humus nepřál!
 looserr
23.10.2010 11:45:48
Plošný škrte, tak máš jednu ruku. To je sice nemilé, ale je to něco jiného, než sociální fóbie, s naším tělesným handicapem se vyrovnáme, máme-li psychiku stabilní. Naopak to ale nejde, že?
 Maligno Muž22 Kategorie
23.10.2010 11:44:55
plošný škrt: vzniklo mi to tím, že mě celé mé mládí mí vrstevníci šikanovali. Nyní jen když vyjdu mezi lidi tak se roztřesu a nevím o sobě. Dennodení vystavování se těm situacím nepomáhá. Práce mě úplně semlela.

starý pes: mám částečný, na plný bych si asi musel uříznout ruce a nohy abych měl nárok. Ale i tak nevím zda by mě rodiče nechtěli vyhodit.
poi: ve škole jsem byl stále mezi lidmi, měl jsem z nic stále težší schízy(spolužáci by to potvrdili)
 looserr
23.10.2010 11:43:54
Žádná sociální fobie NEEXISTUJE!!! Je to jen výmluva lenochů a připosranců!! Kdyby se tak bojíš lidí, tak proč píšeš do fóra?! Běž se radši svěřit krtkovi!
Smajlík  adsaadgafagaf
23.10.2010 11:42:29
Podle mě je soc. fobie výmluva já mám jednu ruku (fakt...) a invalidni duchod nechci....
Smajlík  plošný škrt
23.10.2010 11:40:11
a je ti jasný že takhle jen utíkáš od problému?... kam chceš v dnešní době zmizet.. lidi jsou všude

je to k posrání


ale co už
 poi
23.10.2010 11:39:23
z clanku jsem akorat vycuchala, ze ze sebe delas jenom chudinku....je sice krasny, ze ti doktor napsal neco do papiru a ty se mas na co vymlouvat, ale co treba se snazit??to ti nic nerika?....
Smajlík  regge
23.10.2010 11:39:03
hm... jako z čeho je sociální fobie? uz sem to nekolikrát tady četl....
 plošný škrt
23.10.2010 11:38:49
Začni si vyřizovat invalidní důchod, ať můžeš rodičům přispívat.
Smajlík  starý pes
23.10.2010 11:36:31
Máš tam trvalý pobyt, takže tě nikdo vyhodit nemůže.
 Close your eyes Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk