Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.468052, vloženo 04.08.2010 12:34:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
20 a 39 let
Ahoj . Je možné, že se chlap bojí věkového rozdílu, a nebo že může měnit názory jak na běžícím páse ?

ON: uháněl mě, tvrdil jak už nechce být sám, ale jak se bojí věku, že on s tím problém nemá, co od něj očekávám ? Po čase přišla změna: že se bojí, že už se jednou spálil, že není blbej a věk mezí náma ( 20 let ) je velký


Scházeli jsme se, tvrdil mi jak o mě zájem má, když jsem chtěla couvnout, tak odmítl. Pak začala ignorace z jeho strany s tím, že se bojí, že pořád ten věk, že neví co dál a pak z něj vypadlo, že miluje furt bývalku ( stejný věk, ona jeho ne - nic nebylo ). No, nakonec z něj vypadlo, že by si se mnou rád užil - a já pinda na to lehce kývla, pak mi došlo, že to není nic pro mě. Jsme v kontaktu, ale nestýkáme se. Mezitím on hledá jinde jak vztah, tak sex a je jedno zda jde o 20 letou nebo 40 letou ženu.


Je možný, že neví co chce ? Nevím proč, ale od začátku mi něco říkalo, že to, tak prostě je, že by rád vztah, ale něco mu v tom brání. Co ? To nevím. Nejhorší je ten fakt, že s jeho mladší dcerou diskutuju na netu ( zvířata ) a s tou starší začínám chodit do práce.


Chtěla bych prostě poradit JAK NA NĚJ ? Protože, on byl ten aktivní ve všem, už není. Já jsem ta aktivní, ale připadám si blbě. Pozvu ho, on přijme a přijde. Napíšu mu, odepíše mi ihned. Ale furt si připadám blbě. Může se bát ? Má zkušenost s mladou, která dopadla špatně. Když jsme se viděli, tak v prvním sekundě mi přišlo, že mě nebere jako sobě rovnou: nečekal na mě, šel si o krok napřed/pozadu, ale pak se to změnilo. Postupem času se měnily detaily: čekal na mě, oslovoval mě na ulici, byl ke mě blíž ( dřív, když jsme někde stály, tak byl ode mě kilometr ), držel mi dveře, poštěl do dveří ...... DETAILY, které jsem postřehla. Prostě nevím jak na něj, abych nebyla za děvku ? Ikdyž asi jsem potom co jsem mu napsala, že chci kamaráda-milence. Až taková pravda to není: chci milence-kamaráda-partnera ( především ) v jedné osobě. A NE BÝT HOLKA NA ZAVOLÁNÍ, který někdo cinkne na určitou hodinu, vyspí se s ní a pošle domů ....... A pak zase znovu.


Říkám si, že CHLAP BY MĚL LOVIT, pokud zájem má, dělá to ne ? Ale co když je holka lovkyně ? ( byla jsem jeden čas a on zařadil zpátečku ) pak to začalo drhnout mezi námi a přišel s faktem, že se vázat nebude .........


Děkuju za pomoc, odpovědi si přečtu večer, jdu pracovati
 Cotrafuk Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.08.2010 17:04:17
Pokud chceš šuk*at, tak rozdíl nevadí. Pokud chceš s ním žít, jdi od toho.
 PAX
04.08.2010 15:16:10
Pripominas mu jeho dceru a dokonce se s ni jeste kamaradis. Proste pri sexu s tebou by mel moc blby pocit, jako by to delal se svoji dcerou. Proto te odmita a radsi lovi jinde.
Na rozdil od tebe ma jeste nejaky rozum.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
04.08.2010 14:40:26
Že se na něj nevysereš a nepoohlídneš se jinde.
 loolec
04.08.2010 13:27:12
Také mám takový vztah, i ve stejných letech.. nejdříve byl také lovec on ale pak mě pořád odítal, že se bojí, že ten vztah nemá budoucnost, že ten rozdíl je velký a já mám kamarádku, kdy tam mají také rozdíl 20let a klape jim to skvěle, nakonec sem se dozvěděla, že se za tím strachem skrává něco jiného, teď už to vím, to by mě ani nenapadlo, ale i to se může stát..
Chlapi Ti neřeknou právý důvod, raději ten strach schovají za něco lépe přijatelnějšího..
Smajlík  svatyPapeZzUK
04.08.2010 13:23:05
už tu s tím neotravuj, je to nuda
 jemně ze zadu
04.08.2010 13:10:57
Viz InfernoAngel, nevím co čekáš od chlapa co by ti mohl dělat fotra, že s tebou bude sedět v parku na lavičce, držet se za ručičku a dělat cukrbliky?
 rajska Žena39 Kategorie
04.08.2010 13:03:41
Jak na něj? Nijak. Nemá zájem, kdyby měl bude se chovat jinak. Bohužel budeš se tím muset smířit a už to přestaň řešit.
 Kores
04.08.2010 12:53:27
Už jsem se setkala s mnoho jemu podobných, buď měli přítelkyni nebo manželku nebo se jen nechtěli vázat. Ale než jsem se to o nich dozvěděla, tak to nějakou dobu trvalo a časem jsem pochopila, že chlapů, co mě chtěj jen do postele, je mnoho. Liší se jen tím, co ti nakukají - sice mám přítelkyni, ale nespíme spolu, sice jsem tě pozval na rande, ale vlastně jsem zadanej... Kašli na něj.
 Evrisendi Žena27 Kategorie
04.08.2010 12:46:11
Evidentně chtěl jenom sex.. nechceš? tak o tebe už nemá zájem..
Smajlík  InfernoAngel Žena22 Kategorie
04.08.2010 12:45:26
Líbí se mu mládí, fascinuje ho, ale zcela si s ním nerozumí. Bude mlýt o věkovém rozdílu, protože mu je jasné, že za pár let u něj nastane útlum, zatímco ty budeš ještě plná energie, nechce být za paroháče. Nevěří si.
Jako občasnou milenku tě bere, není to nic, co by ho k něčemu zavazovalo a tebe taky ne. Pokud ti to nevyhovuje, kašli na něj. Zázraky bych od něj na tvém místě nečekala.
 Asnat
04.08.2010 12:44:01
Už ne :(
Smajlík  *Devil Angel* Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč