Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.467592, vloženo 02.08.2010 07:01:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pochyby, vztah
Ahoj, tyhle stránky jsem objevil náhodou, měla je v historii moje slečna, a narazil jsem díky tomu na jednou zpověď, kterou psala ona (je to už nějaký ten týden, na net skoro nechodí, nemyslím že by si to přečetla).

Zmiňuje se tam o svém bývalém příteli, že když ho potkává, má nějaké motýlky v břiše, pracují hormony, a podobně. Ještě než jsme se dali dohromady, bavila se s naší kamarádkou, že nikdy nebude milovat někoho tak jako jeho (tehdy jsem k ní už něco cítil a byl jsem z toho často dost na dně).

Na druhou stranu vím, že do mě byla zamilovaná (to jsou přece ty hormony), přiznala to, a taky jsem to podle roztomile zamilovaného chování poznal (já jsem tou nejsilnější zamilovaností procházel o pár měsíců dříve než ona) a že jsem ji vzrušoval (já taky pravidelně chodil půl dne s erekcí).

Měli jsme mezi sebou v poslední době nějaké nesrovnalosti, i ohledně něho, a tohle je další nepříjemnost vyvolávající pochybnosti. Řeknete si: "Klape vám to? Milujete se? Tak si to nekaž." Jenže...měl jsem za to že jsme se do sebe zamilovali, přitahujeme se, milujeme se, a oba jsme pro sebe pokud jde o lásku i ty hormony o kterých tu psala na prvním místě. Vím že se setkali v pro ně významný den.

Někdy si říkám, že by bylo možná lepší, kdyby za mnou jednoho dne příšla a oznámila, že je konec, že se k němu vrací, nebo že mě nemá ráda, protože bych věděl na čem jsem a měl bych klid. Pak si zase řeknu, že myslím na blbosti, že ona je přeci moje a byl bych idiot kdybych to takhle chtěl. A pak zase že bych to možná měl ukončit já, a tak dokola.

Pochybuju o nás dvou, o tom co cítí, o tom jestli do něj není zamilovaná (v poslední době se vídali častěji, nemůžu tohle ovlivnit, je to bohužel pracovně), prořekla se že se jí o něm zdálo, nepitval jsem to dál, myslí si že jsem si toho nevšiml.

Promluvit si s ní o tom nemůžu, po těch problémech co mezi nami byly (a jsou teď u ledu) by to bylo přilívání oleje do ohně, stejně mi neřekne pravdu. Nevěrná mi není, ovšem jestli jsem pro ni na prvním místě v srdci, nebo v hormonech, to nevím. Nevyznám se v ní. Pochybuju víc a víc. Oba jsme dost citliví, takový věci vnímáme asi jinak než většina, nejsme spolu jen tak, že nám to vyhovuje, bylo, nebo je (občas o našem vztahu mluvím v minulém čase :-( ), to to silné citové pouto.

Děkuji vám za komentáře, chtěl bych znát pohled někoho zvenku, nebo s podobnou zkušeností. Hezký den.

Jo, je o dva roky mladší, jsme spolu něco málo přes rok.
 Pondělí ráno Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.08.2010 17:57:11
Tak to ti nezávidím chlape...
Postav se k tomu trochu příměji. Nedořešené věci jsou u ledu, jak píšeš... jednou to nekontrolovaně bouchne.

Znovu jí řekni, jak moc tě to zžírá, a že dál už nemůžeš. Je na čase, aby se rozhodla, oba vás mít přece nemůže.

Buď si vybere tebe nebo jeho. Tak i tak zjistíš, že vyhraješ.

Buď budeš s ní nebo budeš bez ní, ale už tě to nebude trápit a za nějakou dobu budeš relativně OK.

Řešil jsem s tou svojí něco podobného, strašně mě zraňovala. Jednou jsem jí řekl, že dost. Týden jsme to celé řešili. Nakonec z ní vylezlo, že měla jen špatný pocit z toho, že se její ex upíjel a chtěla mu pomoc (sice to byla jen půlka pravdy, ale to by bylo na delší vykládání :).
 raute Muž28 Kategorie
02.08.2010 13:07:45
qscvhu
Napsal jsem, že jsem neuvedl všechno. Nenechám se sebou orat, to se neboj :-)
Anejsem majtnickej, jen ten chlapec je speciální případ. Proto speciální opatření.
 Pondělí ráno
02.08.2010 13:02:43
tebe sere. že ji nemůžeš zkrotit co, není ti zcela oddaná, má tě ráda, ale nepohltil jsi ji celou svou osobnosti, to tě zžírá, v podstatě jsi majetnický a ještě ke všemu tvrdohlavej, kdyby tě nebavila tak bys ji už dávno nechal sám. Ale tebe ve skutečnosti vzrušuje ta nejistota. Je to jak fotbal, jestliže celou dobu je jasný kdo vyhrává je to nuda, ale jakmile je remíza a skóre kdo z koho je to adrenalin. Bereš to všechno moc vážně, je to hra. Víš co je tvůj problém? Nevážíš si sám sebe, kdyby ano nedovolil bys nikomu, ani sám sobě si takhle ubližovat. Seber trochu cti a zbylých pár ušmudlaných švestek co ti ještě zbyly a jdi. Nechat se takhle cvičit ženou není mužství a pro ženu je to značně odrazující. Good luck!
 qscvhu Žena20 Kategorie
02.08.2010 12:38:14
sovicka
:D
Tady to někdo nepochopil.

Jde především o něco jiného, podstatného, a to je důvěra. Pak o to, že nevím jak na tom vůbec jsem. A že náš vztah je dost polámanej.
Že bych chtěl aby se jí podlamovaly kolena ze mě, a zároveň mě měla ráda je myslím normální, pro mě je vzhledově/přitažlivostí/chemií taky na prvním místě. A ono se toho hromadilo tolik, že stačí malinko, a mně není dobře na duši. Nebo, a to je horší, i když to moc často není, mi to je asi jedno.
Je to složité.

Ber to vyjadřování trochu s rezervou.
 Pondělí ráno
02.08.2010 12:29:58
začínám z tebe mít pocit, že si totální majetnický sobec...chceš aby byla jenom tvoje, aby ji z tebe vlhla číča...ojeeeeee...tak si ji zavri do klece doma a budes mit co chces...mas ji jako pritelkyni a to ti nestaci, potrebujes ovladat jeji myslenky a jeji zivot...
 sovicka
02.08.2010 11:49:06
vjoo
Tak pak ať nekecá, když se z toho nedokázala vzpamatovat, že mě miluje, to je dost k smíchu potom.
A těžko to dokáže, když se s ním dobrovolně vídá, ale to je fuk, nějak mě to ráno popadlo. Když bude konec, bude to mrzet jí taky, a když ne, znamená to, že jí to bylo fuk, a že konec byl dobrý por oba. Ať se stane co se stane, dopadne to vlastně dobře.
 Pondělí ráno
02.08.2010 11:15:36
Někdy trvá dlouho, než člověk dostane někoho ze srdce. Nejde to ovlivnit, víš? Ale to neznamená, že ho miluje nebo že by se k němu chtěla vrátit. Prostě jen jí chybí, z velké části i ze zvyku a chce to čas, aby se naučila, že už k sobě nepatří, ne, špatně řečeno - prostě že už se nebudou vídat, nebudou spolu trávit čas. Ono to postupem času opadne a čím víc se bude vzdalovat od něj, tím blíž bude k tobě, tím víc jejího srdce ti bude patřit. :-) Zkus se tím netrápit a dej jí čas se z toho vzpamatovat, ju?
Smajlík  vjoo Žena Kategorie
02.08.2010 10:52:35
sovicka
To jsi nepochopila, já to odděluju, ale vzájemně se to podporuje. Přitažlivost, k tomu city, to je pak taková vášeň že ani kdyby hořelo, tak nepřestanou. SEx jen tak je zábava, city bez přitažlivosti jsou fajn, ale je to bez náboje, jako přátelství, obojí najednou je vrchol.
 Pondělí ráno
02.08.2010 10:48:41
Jsem založenej jak citově, tak po stránce sexuální jsem dost velký prase. Chci aby mě milovala, aby měla ty debilní motýlky se mnou, a zároveň aby ji vlhla číča, ze mě. Je pro mě nepředstavitelný že by ji nějakej ouchcapek mohl rajcovat víc, kdyby viděla ty ženský co mi chtěly kouřit štencla, došlo by jí jakej genetickej fond ve mně je. City ano, jsem takovej, ale nejsem žádnej přizdisráč, pokud jde o množení.

Přitom na začátku jsem myslel že to je naopak, že ji přitahuju já, a k němu ji budou pojit city do smrti.
 Pondělí ráno
02.08.2010 10:46:00
aha, no tak to se kluku potom ničemu nediv, když to v hlavě nemáš srovnaný...
až ti přítelkyně přibere po dětech, tak už ji nebudeš milovat, protože bude nepřitažlivá :-D
tak to se s tou svou radeji rozejdi, at pak nnei ona smutna, az pro tebe prestane byt pritazliva a ty ji posles do haje...
Smajlík  sovicka
02.08.2010 10:19:49
Judina
No, to jo. Jsem asi divnej, mám spojený city a přitažlivosts dohromady, a nějak se to podporuje, tak je pro mě nepochopitelný, že by mě někdo rajcoval víc (to neznamená že se nekouknu na jiný ženský, ale to NĚCO tam není).
 Pondělí ráno
02.08.2010 10:17:45
Judina
Asi proto že u mě měla vše z toho, city, tu blbou chemii, chuť na sex, vzrušení. I porno byla jen blbá náhražka.

To je fuk, nenapsal jsem schválně všechno, jinak bys myslím pochopila i tu jízlivost ;-)
Dík.
 Pondělí ráno
02.08.2010 10:16:40
Ale ono by ho nekleplo :-) Neni blbej ani naivní, v tomhle máme celkem podobné názory, jen to nerozebíráme na konkrétních případech, vlastně to nerozebíráme vůbec, bavili jsme se o tom jednou. Myslím, že z toho co jsem napsala by nějak moc špatnej nebyl. Nakonec ho přece hrozně vychvaluju! :-))
Smajlík  Judina
02.08.2010 10:11:58
Judina
Nechceš aby to přítel věděl, že by kleplo. Dej si pozor, aby nezjistil, že jsi tohle psala. Internet je mrcha. Dá se zjistit vše.
 Pondělí ráno
02.08.2010 10:11:17
Proč tak jízlivě? To že se mi líbí někdo jinej neznamená, že s ním budu spát. Ani to neznamená, že můj přítel se mi nelíbí, jen už jsme trochu v jiný fázi vztahu, dobře se známe, bydlíme spolu i ten sex je jinej než na začátku a za sebe můžu říct že lepší. Když to srovnám se sexem který jsem měla s exmilencem, můžu říct že je to mnohem lepší. Já už bych s ním do té postele nevlezla už jen proto, že v ní za moc nestál. Ono je potřeba rozlišovat, to že tě někdo hodně přitahuje vůbec neznamená že v konečném důsledku ten sex bude stát za to - přitažlivost je opravdu jenom chemie. Když tě někdo hodně přitahuje, znamená to že byste měli zdravý děti. To je vše. Když chodíš po světě, je nemožný vyhnout se lidem co tě přitahujou. Je dobře si to umět přiznat (to že tě přitahuje i někdo jinej než partner) a umět s tou informací pracovat. Prostě utřít slinu a nechat si zajít chuť. Nedělám si srandu. Kamarádce se takhle málem rozpadlo manželství, který já považuju za ideální. Neznám druhej takovej pár. Jenže, ona potkala někoho kdo jí přitahoval. Naprosto nelogicky z toho vyvodila, že tím pádem její manželství není v pořádku. Začala se na manžela dívat jinak. Viděla jen horší stránky. Všechno se zhoršovalo. Nezahla mu, ale krize to byla. A proč? Protože je zmanipulovaná kreténskejma romantickejma teoriema, že když jste ve vztahu, nikdo jiný se vám nesmí líbit, protože pak už přece toho svýho nemilujete! Taková blbost. Nakonec třeba i tvoje přítelkyně z faktu že jí z někoho vlhnou kalhotky vyvozuje že ho teda miluje. Sice je to EX se kterým jí to už podle názvu nefungovalo ale když z něj vlhne tak ho teda milovat musí! Jinak by to nebylo tak ušlechtilý a vona by byla obyčejná samička který se líbí jinej sameček že jo.
Smajlík  Judina
02.08.2010 10:07:19
Judina
Jinak - už jsem jí to říkal, že bude konec, když nic nezmění, a nezměnila, samozřejmě. Naposledy jsem jí jasně řekl, že jestli bude pokračovat, končím, navždy. A stačí aby otravoval on, a už mě to nezajímá. Protože jí znovu neuvěřím, že ona za to nemůže. Někdo mi řekne, že je viděli se jen potkat, a taky končím. Dřív bych to bral normálně, co je na tom, se občas i vidět, ale po tom všem už ne. A to je ten průser, nevěřím ji, i kdyby v tom byla nevinně. To je důsledek.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:55:02
Judina
Děkuju.

Asi bych měl dát víc šancí blbé chemii, a koukat na ženský taky takhle. Ať se mi ježí chlupy na těle když potkám někoho jiného, a vím jaké to je. Je to nakonec jen chemie.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:48:03
Z pohledu slečny. Mám přítele, miluju ho, chci s ním mít rodinu atd. Nikdo jinej se ke mě tak nehodil, s nikým mi nebylo tak dobře a s nikým to takhle nefungovalo. Ale na druhou stranu, když potkám bývalého milence (nechodili jsme spolu, byli jsme kamarádi, občas jsme spolu vlezli do postele) a že ho potkávám pravidelně kvůli práci, stojí mi chlupy na těle a mám sto chutí se s ním vyspat. Chodit bych s ním nemohla, jeho povaha mi až tak nesedí, nesnesli bychom se, ale ta chemie co mezi náma je je hodně silná. A to je všechno, je to jen blbá chemie, přijde mi trochu na hlavu povyšovat to nad lásku. Jasně, kdyby to přítel věděl, kleplo by ho, taky nejsem debil a takový věci mu nevykládám. A o tom to je. Jestli je slečna tak bezohledná že ti v tom nechá ráchat čumák, tak něco není hodně v pořádku. Tajný zakázaný touhy má myslím si každej, ale ne každej s tím otravuje partnerovi život. Doporučuju rozchod. V tu chvíli její největší problém nebudou imaginární citečky k ex (kterej je EX tzn. prokazatelně jim vztah neklapal a proto skončil) ale to že tě ztratila. A pak se uvidí. Vrátit se k sobě můžete vždycky, pověty o slepovanejch hrníčkách jsou o ničem, někdy prostě lidi aby si mohli skutečně vážit vztahu potřebují pocítit že ten vztah není samozřejmost, že o něj můžou přijít. Hodně štěstí.
 Judina
02.08.2010 09:35:25
sovicka
Otázka, koho miluje, a jestli mě. To ví jen ona, nikdo jiný.

Musím jít, děkuji všem.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:24:23
sovicka
Rozhodně s nima nedělám to co ona s ním.
A ne, maximálně se na ně podívám, nějaký hormony, nervozita, atd, to bylo určený pro ni. Ne pro cizí.

A věřím si, ona nevěří sobě, ani mně.

Díky za komentáře, je mi líp.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:20:32
nevěříš sobě, tak potom nemůžeš věřit ani jí...to je jasný jak facka...chodí s tebou a ne s ním, spí s tebou a ne s ním...proč prostě nemůžeš uvěřit faktu, že miluje tebe...
to že má motýlky v břiše, to je uplne normální...já to mám taky z některých kluků do kterých jsem byla zamilovaná platonicky. to ale neznamena, ze nemiluju sveho soucasného pritele. Miluju ho a jsem mu naprosto verna a vzdycky budu...myslim, ze motyl v brise neni nevera a neni to ani duvod k znepokojeni...co ty? nekoukas treba na ulici po hezkych holkach, neotocis se ani za jednou, nemas kamaradku ktera by se ti libila? Hod kamenem kdo je bez viny....
 sovicka
02.08.2010 09:17:03
Pondělí ráno- Ne, podle mě tvojí chybou je, že vůbec řešíš její vztah bývalému a ne váš vztah. Co je ti po tom, co předtím zažila? Proč tě tím vůbec zatěžuje? Uvažuješ o tom? Je otázka, jestli ty máš pro ni vůbec důležitost.

Prospěla by Vám pořádná hádka, kdy se vyříkají emoce a pojede se zas od bodu nula nebo už ne...
 ufonka zelená Žena Kategorie
02.08.2010 09:15:36
A až se uráčí se s ním přestat stýkat, tak si pobrečí, dá mu pusu na rozloučenou, napíše o tom do deníčku.
Někdy mám chuť s ní zatočit jako s k....u, za to všechno (sexuálně). Aspoň že mě pořád vzrušuje, jenom jsem si představil a cítím tlak. Ach jo.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:10:24
ufonka zelená
Nejde o hru. Jde o to, že riskovala, a riskuje, že zmizí to co mezi námi bylo. Že ji na tom nezáleží. To je pak jedno jestli ji budu držet zkrátka. Jedno není že na to dlabe.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:08:22
ufonka zelená
To už jsem udělal.

Podstatou této zpovědi jsou pochyby o nás, nikoliv smutnění nad situací. To je rozdíl.
 Pondělí ráno
02.08.2010 09:06:57
Trochu sebevědomí chlape a ,,koule zase mezi nohy,,. Deptá tě a hraje si s tebu jak kočka s myší. Jestli si myslíš, že nědkdy nějaké holce pomůžeš vyřešit vztah k bývalému tak, že jí dáš prostor ve vztahu, aby si to vyřešila, tak jsi na velkém omylu. Jediné, co jí pomůže, pokud jí na tobě záleží, že jí pošleš s řečmi a city k bývalému do háje.
 ufonka zelená Žena Kategorie
02.08.2010 09:06:52
Palacinka
Když to sem napíše? Když si vymýšlí, a teprv po tom co jí řeknu že vím že to je jinak, protože mi to řekli jiní lidé, tak se přizná (a to ještě řekne vždy jen to co ví že vím, když něco zamlčím, o tom ona necekne ani slovo)? Jak jí můžu věřit? Jak si mám promluvit když pokaždé, když se o to snažím, tak dělá jako že nic. Že to je moje chyba, a jak ty (nejsi její kamarádka?) píšeš, že jsem paranoik.
Chtěl bych vědět jak by bylo jí. Chtěl bych někdy aby pocítila jak mi kolikrát bylo, jako kreténovi co ví že mu lže, jako někomu komu způsobuje bolest.
Všechno to co udělala se jí jednou vrátí, buď tak, že to půjde dřív nebo později do kytek (a já vím že by jí to mrzelo), nebo ji dlouho, dlouho, nebudu věřit, a z toho pramení vždy problémy.
Proč to tak zkazila? :-(
 pondělí ráno
02.08.2010 08:59:06
ty to strasne resis, az trochu paranoia a zarlivost..to uz je skoro na leceni..
hele jestli s ni nechces mluvit, neveris ji a resis jestli ma vic motylku kdyz vidi tebe nebo jeho tak takovy vztah nema cenu.
Smajlík  Palacinka Žena41 Kategorie
02.08.2010 08:43:04
Anejde o to se s ním nestýkat. Ale že tu je/byl někdo jiný. A vím, několikrát o tom mluvila, že by to těžce nesl, že mu je ho líto. Že to bude brát osobně a bla bla bla, raní ho to atd. To ji zajímá, jak je mně, to asi ne.
Hledal jsem u ní oporu, chtěl jsem aby mě měla ráda způspbem jako já ji, aby mi nikdy scvhálně neublížila, nevyužívala slabých míst.
Je to něco co zůstane, je mi to líto.
 Pondělí ráno
02.08.2010 08:35:18
*Devil Angel*
1. Teď by to přililo olej do ohně
2. Ona si z toho nic nedělá
3. Já ji nedůvěřuju, takže rozhovor je k čemu? K ničemu.
Proto jsem to napsal sem. A ať si to klidně přečte, že ji nevěřím, je to pravda.
 Pondělí ráno
02.08.2010 08:26:56
Promluvit si s ní nemůžu? Chlape jak chceš udržet vztah když máš strach o problémech mluvit? Tohle vyřeší jednině komunikace, měl bys jí říct jaké máš obavy nebo pocity. A ona pokud jí na tobě tedy záleží, by se měla zachovat tak, aby ty pocity ( pokud jsou neoprávněné) zmizely. Když není ochotna se s ním přestat vídat, je asi něco špatně. Pak je ovšem na tobě, jestli jí budeš i přes to důvěřovat.
 *Devil Angel* Žena25 Kategorie
02.08.2010 08:11:16
Mumínkovo
Už jsem dal. Myslím že změna budovy ve které pracuje a to že mu řekne že se spolu nebudou vídat ji bolí víc, než případný náš rozchod.
Už to stýkání takhle několikrtá ukončili, a vždycky se to zase vrátilo do starých kolejí. To je to co mě taky trápí, nedůvěra. A pochyby.
A k těm hormonům - myslel jsem že já jsem ten u koho se jí podlamují kolena, že o mně se jí zdá, že moje pocity jsou jí přednější. A myslím že to tak není.

Ta moje zblázněnost a láska do ní zašla tak daleko, že když se jednou zmiňovala o jednom hajzlíkovi, co ji trápil, tak jsem jen čekal až řekne že chce aby mu někdo rozbil hubu, a já bych to udělal. Myslel jsem že by z toho měla radost :-) Teď už by mě to ani nenapadlo, za prvé takovou šílenost pro ni dělat nebudu, a potom, možná by ho litovala. Víc než mě. Ví to, VÍ to, jaké to je, ví co způsobovala. Není zlá, plně ji to asi nedocházelo, ale podstatné je to že se to nedá vrátit zpět, a že to navždy zůstane :-(
 Pondělí ráno
02.08.2010 08:03:28
Ahoj, rozumím ti, akorát už to mám za sebou a zpověď o pár výš než ty. Sama ti poradit nedokážu, protože jsem v tom až po uši, někoho miluješ, ale nejseš si ním jistý. Taky jsem na dně.
Smajlík  katia24
02.08.2010 07:55:12
Asi to zní ošklivě, ale musí si prostě ujasnit, s kým chce být, myslím si že je na to dost stará a svoje hormony si musí urovnat. :( . V klidu bych si sní o tom promluvila, řekla jí ultimátum, buď já nebo on. Myslím si, že lepší než se trápit, si mladej tak si užívej života a netrap se :)
 Mumínkovo Žena17 Kategorie
02.08.2010 07:44:03
Že jsem miloval...už se tak bojím, tak strašně moc, že SCHVÁLNĚ mlvuím v minulém času. Vím že to zase začne, bude se tvářit že teď už je vše v pořádku a zase mi bude ubližovat. Ať mě pošle jednou provždy do hajzlu, a bude mi snad líp.
 Pondělí ráno
02.08.2010 07:39:33
Potkali jsme se úpně náhodou, stačilo málo a nikdy bysme se neseznámili. A někdy si říkám, že by to bylo lepší, protože v poslední době zažívám jen trápení, bolest, neustále přemýšlím jestli je pravda, že mě má ráda. To se mísí s pocity silné lásky k ní, kdy je pro mě nedůležitější na světě, a každou její bolest těžce nesu, stačí abych viděl že jí je do pláče, a bolí mě to za ni. A pak zase on. A přemýšlím o odchodu, definitivním, a uleví se mi. A tak pořád dokola. Nejhorší je že se tohle nedá vzít zpět, už to vím, to jaký k němu má vztah, a asi se toho nezbavím. Několikrát jsem kvůli ní i brečel, málo, ale brečel, vždycky všechno držím v sobě. Často se mi svíral žaludek, srdce jsem měl až v krku a uvnitř mě to vřelo, chtěl jsem řvát, brečet, vědět pravdu, mít jasno, když se o něm zmínila, zatmělo se mi před očima. Chci být s ní, a mám pocit, že když jsem, že je s náma i on.
Když k tomu připočtu problémy v práci, zdravotní potíže, rodinné, tak bych nejraději nebyl. Před pár týdny jsem to už nezvládal, utekl na záchod v práci a rozeřval se. Ze všeho. A člověk u kterého jsem hledal naději, pomoc, a myslel si že našel, mě trápí, nevím jestli to vůbec tuší, i když jsem ji to dával najevo.
Je pondělí ráno a začíná se na mě všechno valit, přijde den kdy to prostě nezvládnu. Já ji tak strašně miloval, a ona mi ubližovala tak hrozně moc, ona to ani neví, nebo já nevím jak to je možný. Vypadá to že je všechno v pořádku, těším se že je všechno špatný za náma, a zase, zase to udělá, zase se to stane, jako by rodič podával dítěti hračku a když by přišlo blíž, zmlátil by ho. A pokaždý když mu tu hračku podává, tak věřilo, že tentokrát už ho nepraští, vždyť je to jeho rodič, a zase se to stane.
Promiňte mi ten výlev, nemám to komu říct. Musím pracovat.
 Pondělí ránoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč