Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.465459, vloženo 21.07.2010 04:57:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PRonasledovani ve snech
Hrabe mi, se zblaznim z toho vedra a z tech chut:(( vim ze to proste musim vydrzet al me to vsechno pronasleduje, mozna to je tim barakem, mozna mnou mozna vsim, mozna .. nedovedu premyslet, nedovedu spat, me ty sny trapi! dusim s po nich a chce se mi vsho nechata, bojim se kazdyjho snu nocn mury s lidma co znam a hlavne kdyz se mi pak zda jak se muzu sjt a probudim se... ja se chci pa sjet, sjet se, hrozne, presne jako to je v tech snech jenze ne ze se probudim, sjet se, itim to zase jenze v ja se vzdycky probudim, vzdycky, je mi z toho do breku, ja se uz bojim spat, sem unavena a tak stejne usnu a zdse mi o nastrelu ne o tom ze se sjedu ne, jen ze se vsechno uz povedlo a ze se nachystam v ten nej okamzikyse probudim, proc proboha! proc prpc proc ja to nevydrzim hrbne mi z toho, je mi zle ze me:(( ja se chc hrozne sjet, fakt chci, jo sem mcista uzvi nez tri ydny ale hc se sjetchi proste zapomenout vsechnoo zas byt v tom, citit se krsne, ja chci uuz pryc, a poud too neprestne.. jaasi ze zcvoku, dala byc ted cokoli abych se mohla sjet!ja uz chci pryc!:(
 Nutte Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.07.2010 14:38:13
OutsideLife: zavrhovat sebe jako důvod proč se sebou něco dělat je krátkozraké - a zbabělé k tomu. Žádným seberozdáváním to nepřikryješ, držím Ti palce (fest) aby Ti brzy došlo, že ten/ti komu na Tobě záleží by viděli mnohem raději že něco děláš pro sebe - spíš než pro ně.
 Blubec
21.07.2010 13:04:04
Víš, dva dny zpět jsem se po dlouhé době chtěla ožrat jako dobytek, strašně, bylo by mi fajn, jenže, pak jsem seděla venku s tetou a poslouchala. Nic jsem jí neřekla, ona ani nemá důvod něco takového předpokládat, jenže začala vyprávět, o sobě, o svým životě, o tom všem a já si řekla, že tohle prostě už ne.
Nemysli si, co jsem se dozvěděla ještě teď před hodinou od mámy, která byla vyklepaná jak sulc, napadaj mě různý věci, z nich některý odporují nejen zdravýmu rozumu, ale i zákonům téhle republiky. Navíc to ani nemám komu říct, teta Simone před hodinou a něco odjela. A víš co? Ani za zlatý prase, když jít ke dnu a kapitulovat, tak se ctí a při smyslech.
Ne, kvůli sobě, to je pro mě chabej důvod, ale kvůli lidem, kteří mě momentálně potřebují víc, než nějaká moje duševní bebí alkoholovou sprchu.

Člověk se vždycky musí správnou měrou nasrat a vydat ze sebe maximum, i když sám nechce, nebo nemůže. A jde to.
Smajlík  OutsideLife Žena Kategorie
21.07.2010 12:59:28
Přežij ještě těch pár dní než nastoupíš do té grupy, pak už to bude jen lepší a lepší.
Smajlík  Blubec
21.07.2010 11:45:11
Naprosto jednoduchý. Ve dne tě pronásleduje touha po droze, což se promítne i ve snu.
 Oriq Žena30 Kategorie
21.07.2010 10:47:54
Ty sny máš proto, že nad tím přemýšlíš i za bdělého stavu.Tvá psychika je natolik přeměněná a zaujatá perníkem, že nejspíš nespatřuješ v životě nic, co by ti navodilo příjemný pocit srovnatelný s drogamy.Nejspíš nemáš žádné zájmy napl
ńující čas které by tě bavily a nebyly jen povinostmi.Nauč se nenudit a svůj čas naplňovat, ne jen přečkávat.Pokud nenajdeš svou zábavu a budeš jen spoléhat na druhé, stejně znuděné jako ty, budeš se pořád točit v kruhu s očekáváním zprostředkované zábavy.
Smajlík  klop
21.07.2010 07:31:28
dej si zlatou fetko a bude klid!!!
Smajlík  lenkaa
21.07.2010 07:21:02
Pokud jsem pochopila užíváš drogy?

Tvé sny (tvá psychika) jsou už nejspíše natolik zdevastované drogami, že se v nich nevyznáš ani ty sama.
Víš jak to vyřešit, ale to by ses musela začít léčit. Jsi nemocná.
 Amemait Žena20 Kategorie
21.07.2010 05:47:57
nevim, kde vidis problem. nekomu vykur pero a sjet se! kazdej problem ma reseni!
Smajlík  DrAssholePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč