Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.464117, vloženo 13.07.2010 14:15:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ztratila zájem?
Před dvěma měsíci jsem poznal sympatickou holku se kterou jsem si od prvního okamžiku začal rozumět..Zjistili jsme ,že máme hodně společných zájmů jako je cestování,hory,společné filmy,procházky po lese,knihy,popíjení pivča,milování a debatování o všem možném..
První měsíc byl užasný,zjistili jsme,že v sexu si ohromně rozumíme,takže jsme si ho užívali plnýmy doušky..K tomu mne ohromně podporovala,chválila a já jsem dělal pro ní totéž..když se vyskytl nějaký problém,tak jsme o něm hned začali hovořit a vždy se to hned vyřešilo..Naplánovali jsme si výlet do Krkonoš,vše bylo perfektní a báječně jsme si ho v jednom penzionku užili..
Život nám utíkal krásně,cestování po hradech ,procházky po lesích zakončené posezením u pivča a nebo hrou a zpěvem na kytary..Pak se stala taková pitomost,jednou jsme u táty přítelkyně popíjeli a byla fajn náladička.Už jsme byly hodně opilí a bavili se o všem..Řekl jsem na nějaký vtip hlašku na nějakou nevýznamnou situaci,že jsou vyčurání a najednou to přišlo..urazila se a tím to celé začalo..Vubec jsem nevěděl co se děje,nemluvila se mnou..druhý den jsme si to vyříkali i jsem se omluvil,bylo to už lepší,ale bylo to už v ní..Zase to začalo být dobré,nebo jsem si to alespon myslel..Každopádně se změnila,byla stále tak milá a vše ,ale najednou mi začala říkat i co jí vadí,alespon jsme začali mluvit i o věcech které nám na tom druhém vadí.Vše jsme si řekli v klidu a hádka nikdy nebyla..Bral jsem to tak,že přecházíme do dalšího stadia vztahu.
Před týdnem jsme si udělali výlet na 4 dny na Šumavu pod stan,první 2 dny byby užasné,našlapali jsme hodně kilometrů a vydrápali se až na Boubínskou rozhlednu..Byly jsme nadšení den byl perfektní,večer jsem ji pozval na báječnou veři..3 den jsme cestovali dál vlakem,nemluvila a byla protivná..Věděl jsem že se něco děje..Zeptal jsem se jestli s něco stalo,řekla že ne..2 den se hodně spálila,nějak se zapomělo na krém proti sluníčku, tak jsme jen seděli u Lipna a popíjeli pivčo..Říkám si ,bude to fajn, jí to asi hodně bolí a nemá moc náladu..Dál byla ale zamlklá..
Pak to přišlo,řekla mi že se chce rozejít,že jsme každý jiný,že se někdy neshodnem v názorech a někdy nepochopíme humor toho druhého..Odpověděl jsem ,že to je normální,že se lidé vždy neshodnou na všem,ale že máme spousty dalších důležitých věcí které máme oba dva rádi,kde se shodnem,že to chce čas se trošku poznávat a jen to tak nevzdávat pokud je nám fajn ve věcech které máme rádi..Řekla mi,že jí to trápí,že si prostě není jistá jestli to není špatně.Dále mi řekla,že má pocit,že ona jen dává a já jen beru..Překvapilo mne to,myslím ,že nejsem ten druh člověka,který by se snažil parazitovat na druhém,jen mám občas v něčem trošku odlišné zvyky a něco dělám jinak než ona,ale tohle se mi zdá bežné..Řekl jsem jí,dej tomu ještě šanci,řekla ano,že je to pravda,ale prý mám být na ní ted pomaleješí,už prý jí nemám tak často držet za ruku,líbat nebo hladit,že potřebuje ted trošku vysadit..Večer jsme si sedli k pivču a fajn jsme se bavili..Nakonec jsem dostal velkou pusu a já si říkal,že to bude dobré..V neděli jsme jeli devět hodin ve vlaku domů..Atmosfera byla trošku jiná,i když jsme se bavili,tak bylo cítit ,že o tom přemýšlíme oba..Každopádně jsme se o tom už nebavili..Po příjezdu jsme si poděkovali za krásný výlet ,dali si pusu a každý se rozešel domů..
No od té doby prostě nevím jaké to bude dál,jak se chovat dál,jako bych se ted bál něco udělat,včera jsem jí napsal do práce jak se má po té náročné cestě..Chvilku jsme si psali,ale bylo to trošku jiné,takové bez štávy,ale nevím,třeba si jen něco namlouvám..Pozval jsem jí na podvečerní plavání,napsala,že nemá čas,tak jsem se rozloučil a naplánoval si den dle svého..
Dneska o tom celém musím trochu víc přemýšlet,jestli jí mám ted nechat být ,netlačit moc na pilu a co vubec dělat..Jako bych měl svázané ruce a bál se něco udělat,abych jí něčím neodradil..nevím...Záleží mi ale na ní..


.
 binbiniqagabenik Muž35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.10.2011 00:06:12
dej ji prostor, musí si srovnat v hlavě, jestli tě chce nebo ne. něco ji na tobě vadí a ona se s tím musí smířit. bud se s tím smíří nebo ne. víc možností není.... možná o ni projevuješ až moc velký zájem nebo naopak nedostatčný zájem - je nevypovídaná, jen sexujete, neptáš se ji na názor apod.
 jsem chytra
13.07.2010 18:51:26
Prostě potřebovala náhradníka, co by ji vytáhl ze vztahu. Když tě poznala zjistila že se podobáš jejímu bývalému (protože si podvědomně pořád vybírá podobné typy). Bohužel. Věřím že to bylo krásný. No třeba se vrátí. Každopádně s tou minulostí ti lhala...
Smajlík  MMT
13.07.2010 15:30:13
Řekla bych ,že přítelkyně by tě chtěla mít trochu jinýho, než jsi teď...asi jí na tobě něco povahovýho nesedí a snažila se to nejdřív akceptovat ,pak nátlakem předělat, a teď to vzdala a chce se rozejít....nevim o co jde ,ale taky sem jednou tudle chybu udělala ,než sem se naučila ,že předělat povahu člověka nejde....ale držim ti palce. třeba se mýlim a vyřeší se to:)
 EasmaranEas
13.07.2010 15:13:53
Tak ji napis neco, jako jsi napsal sem nam - ze Ti to prislo skvele, ze je Ti s ni krasne a ze ted nevis, co mas delat. Ze sam citis, jak se to u ni zmenilo a ze to sam vidis. Ze na ni nebudes nijak tlacit, premlouvat ji, ze proste pockas. A az si to srovna at se Ti ozve a ze Ty tu pro ni jses klidne v noci, kdyz bude potrebovat. A pak zkus vydrzet se ji neozyvat, dej tomu aspon 2-3 dny.
Smajlík  nereknu2
13.07.2010 15:11:37
Na to jsem se jí samozřejmě na začátku ptal,odpověděla mi,že minulost má v sobě vyřešenou,ale je pravda,že tohle člověk nikdy neví,pač v každém zustává ze špatné minulosti něco,čeho se nikdy nezbaví..
Jde o to,že souhlasila,že to zkusíme dál být spolu,nevím,myslím si,že pokud by ke mě už nic necítila,tak by tomu už nedávala šanci..jen prostě asi ted nevím jak se v takové situaci chovat..
 binbiniqagabenik Muž35 Kategorie
13.07.2010 15:00:36
Třeba to nemá dořešený do teďka, bylo by hodně naivní si myslet, že tim, že s tebou začla chodit si najednou rázem vyřešila minulost. Minulost si musí vyřešit každej sám v sobě, pokud se bojí jít do vztahu,tak do něj prostě chodit neměla a měla se dát do kupy, počkat,až se dá dohromady a pak si teprve hledat vztah. To je tak, když se jeden z partnerů snaží zaplácávat "díry" jinym vztahem.
 jazzz Žena27 Kategorie
13.07.2010 14:58:22
Určitě necítí,psychycky jí tak vyčerpal,že se spíš bojí,aby do toho nespadla s někým znova..Už to prý nechce zažít znovu.Vidí třeba náznak něčeho co jí to připomíná a možná i trošku proto se bojí..Řekla mi,že se bojí do vztahu jít uplně naplno..Ale vlastně i díky mě se s ním natrvalo rozešla,protože to neměla uplně dořešené..
 binbiniqagabenik Muž35 Kategorie
13.07.2010 14:47:31
Myslim si, že neví, co chce. Pokud ten vztah měla krátce před tebou, je dost možný, že ještě cítí něco ke svému bývalému příteli a tys jí posloužil jako záplata na vztah před tebou. To by ses měl zeptat jí, jak to s tebou vlastně myslí. Asi má v sobě zmatek a neví, co k tobě cítí.
 jazzz Žena27 Kategorie
13.07.2010 14:41:39
Ona si přede mnou prožila hodně těžký vztah,kdy právě měla někoho kdo jí hodně moc využíval a vlastně jen ona dávala a on bral.Slovo miluji Tě pro něho neexistovalo,prostě na ní kašlal.Nevím třeba to nemá žadnou souvislost s tím co mi řekla,ale je to ještě čerstvé a tak trošku to v ní ještě muže být..Nevím když mi ještě v pátek řekne že mne miluje a druhý den se chce rozejít ,mi připadá nějak divné..
 binbiniqagabenik Muž35 Kategorie
13.07.2010 14:26:21
no těžko radit když vás ani jednoho neznám, ale rozepsal ses dost. Zkusila bych spíš asi netlačit na pilu. Ne přímo projevovat nezájem aby si nemyslela že už o ní nestojíš. Napsat nějak, ne dotěrně co teď cítíš a třeba že počkáš jak se rozhodne a pak jí vydržet nepsat dokud se ona sama neozve
 kdo kdo Žena22 Kategorie
13.07.2010 14:25:30
Nechci být špatný prorok, ale mám zkušenost, že cokoli v takové situaci v začátcích vztahu uděláš, bude špatně. Kdyby k Tobě dokázala být upřímná (anebo byla schopná najít ta správná slova), věděl bys, že je po všem a žádnými slovy tu válku proti tomu co se jí honí v hlavě vyhrát nemůžeš. Jsi v pasti - její "zpomal" bude pravděpodobně znamenat něco jako "nech mě žít" nebo "dej mi prostor vyznat se v tom, že ze mě vyteklo všechno čím jsem byla nasáklá", takže:
- napsat jí = zatlačit ji dál
- nenapsat jí = utvrdit ji v tom že jde správně
Třetí možnost není, kromě toho že buď dozraje, nebo JEN (to není ničí chyba) hledá někoho jiného, pokud už někdo takový nebo přinejmenším nějaký další pokus není.
 Blubec
13.07.2010 14:25:00
Já bych žádný aktivity už neplánovala a nekontaktovala ji. Pokud jí na tobě záleží, tak se ozve sama. Pokud se neozve, tak to nebyla ta pravá.
 jazzz Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč