Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.460779, vloženo 23.06.2010 13:14:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lidé z REALITY SHOW
Vím, že to není moc populární to na sebe prozrazovat, ale baví mě sledovat různé reality show...ne, že bych nějak přehnaně žrala samotnou reality a její scénář, ale hrozně mě baví sledovat ty lidi - jestli třeba něcou hrajou, jak na ně působí kamery, jak se dělají lepší, chytřejší nebo jim naopak nevadí se ztrapnit apod.

Ale k čemu chci dojít - co si myslíte o lidech, kteří se do takové reality show přihlásí? Sama to sice ráda sleduji, ale neumím si naprosto předtsavit, že bych takto v TV figurovala já, odhalovala své soukromí, mluvila o sobě a svých pocitech na kameru atd.

Vezměme si jako příklad reality show Hledá se táta a máma (jako námět k diskuzi mě to napadlo práve při jejím sledování), pokud ji někdo znáte. Vím, že je ona show značně debilní (můj otec, když nějak omylem jednou zhlédl část dílu prohlásil, že do teď si myslel, že nejdebilnější je v TV Růžovka, ale že po tomto mění názor:-)) ), ale je to takový typický scénář - jakási soutež o něco (zde o partnera), kde figurují kamery a lidé dost odkrývají své soukromí. Podobná byla třeba i Výměna manželek (ta mi přišla tedy o něco promyšlenější a lepší).

Co si o těch účastnících myslíte? Dělají to pro peníze? Chtějí se zviditelnit (ale zrovna takto)? Jsou snad exibicionisté? A nebo to skutečně berou vážně a chtějí prostřednictvím této show něco dokázat, někoho si najít? Nevadí jim, že se případně ztrapní (což se děje tedy hodně často) ? Jakto že jim nevadí se ztrapnit před celým národem?? To mají tak vysoké sebevědomí, že je nemůže nic ohrozit? To asi ne... Tak proč tam teda lezou?:-)

Vaše názory a postřehy?
 kikiwhite Žena35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.06.2010 23:19:28
Toník: Sis asi "Reality Show" splet se "Zoofilně pedofilní nekrofilií" nebo tak něčim.
Smajlík  Citizen Kane
23.06.2010 17:03:16
Reality show je zajímavá psychologická past a velice nebezpečná. Pro účinkující i pro diváky. Každému člověku se snaží vsugerovat že všichni jsou proti němu hloupí a méněcenní jen on je něco víc. Snaží se v nás probudit pýchu, nedostatek soudnosti, povýšenost a agresivitu, což je nebezpečné i z hlediska materiálního života, o duchovním ani nemluvě. Člověk posedlý pýchou obvykle dělá jednu hloupost za druhou. Od špatných investic a nevýhodných nákupů až po narušování vztahů se svými blízkými, naletí i na nejprimitivnější triky a podvody a dá se velice snadno manipulovat. Vždycky si říká že zrovna jemu se nemůže nic stát a chybí mu zpětná vazba. Proto se podobným věcem raději vyhýbám. Představa že bych měl mít výhody za cenu cizího neštěstí a aktivně k němu přispět mě neláká. Kdybych si stavěl dům s partou lidí kterou bych o něj měl připravit tak bych se v něm asi moc dobře nevyspal.
 Toník
23.06.2010 15:36:09
IQ zúčastněných nepřesahuje 80. Pak stačí nabídnout 50 tisíc a dotyční jsou ochotní se ukázat (čti ztrapnit) před celým národem. Nic víc. Viděla jsem pár výměn manželek a zvedal se mi z toho kufr, ovšem proti šou táta máma to byl slabý odvárek. To je opravdu za hranicí debility a upřímně nechápu, jak to může někdo sledovat. To už neni ani trapný. To je prostě jenom debilní.
 celesta
23.06.2010 14:52:29
Viděla jsem kdysi ze zvědavosti jeden díl Vyvalených když to začalo, jinak nikdy nic, a co si o nich myslím nechtěj ani vědět. To byla taková snůška primitivů, že jsem to nedokázala dokoukat ani do konce. Jen jedna zrzavá holka (mám dojem že se jmenovala Marcela) mi jako jediná z nich připadala příčetná.

Proč to dělají? Asi pro nějakou výhru, jinak si nedovedu vysvětlit proč se chodí dobrovolně ztrapnit svou tupostí před celý koukající národ...
 rajska Žena39 Kategorie
23.06.2010 14:45:20
InfernoAngel - no jistě, taky to beru s rezervou:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 14:44:20
Na tý fotce ze svatby má ale Milan jiný vousy než má teď v soutěži... Taky jsem slyšela, že ta Eva po pár měsících potratila.. Nevím no, každopádně blesk.cz není moc důvěryhodný zdroj informací :))
 InfernoAngel Žena22 Kategorie
23.06.2010 14:34:17
"před celým národem" je jediné co na tom mechanismu který se tvůrcům pořadu u Tebe podařilo spustit nechápu
 blubec
23.06.2010 14:25:50
InfernoAngel - jenže v tom článku to bylo podáno tak, že již v průbehu souteže měla toho přítele a nějak i to těhotenství se s tím tak trochu prolínalo...nebo se možná pletu, ale nějaké nesrovnalsoti tam byly..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 14:21:27
Tak to Hledá se táta a máma se točilo už někdy před rokem, husička Evička si nevybrala ani Milana ani Adama, tak si později vzala někoho jinýho.. Co na tom nechápete? :))
 InfernoAngel Žena22 Kategorie
23.06.2010 14:14:37
ted mám více času - sledoval jsem 1, a 2. řadu VV, skutečně jsem se u toho dost bavil a bylo zajímavé sledovat charaktery lidí a odhadovat, co je přirozené a co je režie, ještě jsem viděl tři původní řady "kdo přežie - z Afriky, Austráli a nějakého ostrova v tichomoří" - taky dobrý, zhruba polovinu dílů výměny manželek, bylo dost poučné to porovnávat s tím co máme doma

naopak jsem nebyl sto dodívat českou verzi "kdo přežije" s markem Vašutem - ta byla vyloženě slabá a nudná, vzdal jsem to asi po 3. nebo 4. díle, velmi chabý byl český "velký bratr" - taky jsem byl v obraze jen letmo a vadila mi ta hubnoucí šou "jste to, co jíte" - přišlo mi to až příliš přerežírované

ostatní, např, to o té stavbě baráku jsem nevidě, stejně tak seriály o proměnách, nevěstách, hledá se otec atd - tak to zhodnotit neumím
 Zombie36
23.06.2010 14:11:41
Nemám TV a jsem tomu rád, z reality šou si vybavuju akorát jeden díl výměny manželek, který jsem nedopatřením shlédl:

jeden párek byl free a bydleli kdesi na pobřeží Řecka v karavanu, druhá rodina byla naprosto dysfukční s tyranským fotříkem a bydleli v Praze na sídlišti.

Po čtrnácti dnech se mamině ze sídliště nechtělo zpátky z Řecka domů a mladá samice se zase bála odjet od dětí z toho pražského bytu zpátky do Řecka, protože se obávala, že se všechno vrátí ke starým tyranským pořádkům, prostě psycho.

Lidi se asi chtějí zviditelnit když do toho jdou, hledaj zvrušení a mediální pozornost.
A konzumenti těchto pořadů očekávají dávku emocí (slzičky), která se jim v jejich usedlém životě nedostává.
 koblic MužKategorie
23.06.2010 14:11:03
dsjfjfjfjf - mně teda nepřipadá, že by to měla v hlavě moc srovnané, připdala mi trošku blboučká a takový ten rádoby nadhled hrála... a mrkni na tohle :-) (mezery umazat):

http://www.blesk.cz/clanek/c elebrity-domaci-celebrity/138064/mama-ev a-je-vdana-a-tehotna.html
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 14:08:34
dsj..: tak jednak už má děti a to je vždycky trochu problém a pak se chce určitě zviditelnit, než že by čekala že takhle někoho najde....jinak k tý kráse - je podle mě úplně normální a v chování mi přijde trochu vypočítavá, ale nevim
Smajlík  kikkiss
23.06.2010 14:08:22
*Madonniana* - to je pravda, ten blbec vyžadoval tvrdě peníze do dne X:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 14:06:47
limonka - ano, to je dobrý důvod - prostě mít zážitek, vytržení z šedi..protože moc neveřím tomu, že by to bylo JEN pro peníze nebo že by ti lidé (vetšinou dost šedé myšky) byli všichni exibicionisté..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 14:06:42
Spousta lidí má neutuchající touhu se předvádět a být viděn. Hřeje je pak pocit, že jsou dokonce v TV a že za to dostanou zaplaceny nemalé peníze. Pokud ses dívala zrovna na Hledá se máma a táta, tak u toho jsem sice viděla jen první díl, abych se podívala co to je zač a na konci tam přijel jeden z těch chlapíků pozdě a ona mu řekla, že ho rovnou vyřazuje. On byl překvapenej a řikal, že to si nemůže dovolit, že mu slíbili do pondělka nebo do kdy peníze a že jestli jí to televize dovolí, v tom případě požaduje, aby dostal řádně zaplaceno až do tý doby, do který tu měl bejt. To myslim mluvilo za vše ;)
 *Madonniana* Žena25 Kategorie
23.06.2010 14:06:30
MĚ BY SPÍŠE ZAJÍMALO, PROČ SE MŮŽE TAKOVÉ HOLKA JAKO JE EVA PŘIHLÁSIT DO SOUTĚŽE??? JE KRÁSNÁ, KDYŽ MLUVÍ, VYPADÁ ŽE TO MÁ SROVNANÉ, NENÍ ÚPLNĚ BLBÁ A PŘESTO SI NEMŮŽE MLADÁ HOLKA NAJÍT CHLAPA? PODLE MĚ JE ASI HYSTERKA A JEN SE SNAŽÍ PŘED KAMERAMA VYPADAT V POHODĚ? nEBO KDE JE HÁČEK, ŽE SI SAMA NEDOKÁZALA NIKOHO NAJÍT? tam jsou asi lidi, kteří mají prostě něco-něco nenormálního proč je v reálu nikdo nechce..
 dsjfjfjfjf
23.06.2010 14:04:56
kikiwhite- podle mě tam jde většina pro zážitek, spousta z nich jsou prostě v šedivé sféře života, moc se jim nedaří, podprůměrná práce a tohle jim může přinést zážitky na celý život a určitě pro všechny platí, že lepší je zažít něco nového a mít vzpomínky než nic.
 limonka
23.06.2010 14:02:33
kikiwhite - asi jo, lidi jsou ochotni pro peníze dělat lecos
 howgh Muž Kategorie
23.06.2010 13:58:47
howgh - ale zase že by dostávali takovej balík, za kterej by jim nevadilo se tak ztrapnit?
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 13:57:46
limonka - jasně, vztahy jsou nejlpeší:-). Big Brother se mi taky vůnec nelíbil, takové vyumělkované, na VV jsem se dívala na první řadu, ty ostatní jsem sledovala jen občas..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 13:56:39
peníze
 howgh Muž Kategorie
23.06.2010 13:56:02
Jinak, když už teda mluvíme konkrétně o tom Hledá se táta a máma, tak tam je to fakt přehlídka šílenců - táta Jan - hroznej vesnickej buran, kterej by vlezl na cokoliv, co se hýbe, musí teď být úplne na větvi z toho, že o něj najednou ženy bojují (to nemohl nikdy před tím zažít) a projevuje se dost necharakterně..

maminka Eva - taková "stará mladá" trochu husička, která se bere dost vážně a rozumuje jako žena o 20 let starší...je mi dost nesympatická a teď jsem někde četla, že už je vdaná za někho úplně jiného a čeká dítě:-) Takže, co to má být?:-)

A ten Honza - namistrovanej frajírek, co si myslí, že se z něj každá ženská složí, křívej, neupřímnej, hrající si na takového skoro až filozofa (vždycky jak rozumuje, já bych z něj padla) a snaží se o intelektuální projev...blé

Prostě takové malé panoptikum:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 13:51:50
jo jinak jsem měla na mysli jen a pouze hledá se táta máma, vyvolení a big brother jsem se nekoukala, to byla zas pro mě pičovina největšího kalibru. Mě baví vztahy mezi páry, nadbíhání, seznamování, romantika.
 limonka
23.06.2010 13:48:30
na mámu a tátu koukám i když je to zoufalost:))
inferno: jestli myslíš tu nejmladší, jak soupeří o toho honzu, tak to je podle mě největší mrcha, namyšlená a ošklivá....tady je vidět, jak má každý jiný vkus
Smajlík  kristy
23.06.2010 13:44:25
Taky na to koukám :) Ono to postupně jde vidět proč tam kdo přišel.. Na začátku to tipuju a v průběhu tý reality show zjišťuju jak jsem měla nebo neměla pravdu. Jediný, co mě tam dost zaráží, je, co tam mezi těma zoufalcema dělá ta hezká 21letá holka..
Smajlík  InfernoAngel Žena22 Kategorie
23.06.2010 13:35:57
Taky mě to baví, taky to nikdo z mužské populace nechápe. Ale mě baví sledovat, jak se chovají ženy, jaké mají taktiky, kdo bude vítěz, kdo se k čemu sníží a kam zajde. Baví mě to.
 limonka
23.06.2010 13:33:54
To,že sleduješ různý reality show,můžeš prozradit naprosto bez obav,to totiž sleduje nebo sledovala velká část lidí.Vzpomeń si na reality show Vyvolení před 5 lety,to sledovalo nejmíň 3 miliony lidí.Třeba když byl jednou vyřazovací duel,tak v kauflandu kolem 20. hodiny večer byla tak desetina lidí,kteří jsou tam v tu dobu obvykle.Z psychologického hlediska je sledování reality show poučné,jsou tam jasně vidět intriky některých lidí. Já jsem se na první řadu VV díval rád,ale pak už na tu 2. a 3. jsem se nedíval,to už mě tak nebavilo.
Hlavní důvod,proč se tam někteří lidí hlásí jsou peníze.někteří lidi mají prostě povahu,že pro peníze by udělali skoro všechno.
 lopezz Muž38 Kategorie
23.06.2010 13:29:42
Řekla bych, že zrovna do této reality show jdou lidé, kteří jsou opravdu tak zoufalí a odhodlaní se svoji situací něco dělat, že je jim to jedno, co si o nich kdo bude myslet a pravděpodobně jsou také dost odvážní, když se nebojí ztráty soukromí. Je to samozřejmě o povaze. Já bych do takové show rozhodně nešla, tu ztrátu soukromí si nechci představit a vadila by mi. Těmto lidem asi nevadí, mně by to lezlo na nervy. Oni možná doufají, že takto vyvolají aspoň něčí zájem. Já bych se spíš obávala negativního zájmu, takže už jen z tohoto důvodu bych tam nešla.
 jsemnegeniální
23.06.2010 13:24:25
Bude za tím od všeho trochu - zvědavost, peníze, trochu exhibice, možná snaha se zviditelnit nebo sobě něco dokázat

jinak občas tyhle show sleduji
 Zombie36
23.06.2010 13:22:55
null-pointer - díky za poklonu:-)

Nicméně Bog Borother se mi vůbec nelíbil, bylo to tak nějak příliš organizované, příliš vychytané, příliš "velké"..to je to, co mě moc nebere...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
23.06.2010 13:19:34
myslím si o nich že jsou stejní dementi jako lidi co sledujou a zajímají se o to co dělají

viděl jsem pár minut dílu z Big Brother
 null-pointer Muž24 Kategorie
23.06.2010 13:19:23
Lidi jsou odjakživa tvorové zvědaví (a závistiví), takže jakýkoli drb o někom jiném je zajímá. Podle mě není špatné se dozvědět, jak fungují lidi v "krizových" situacích, kdy si musí poradit s jiným místem na bydlení než kde jsou zvyklí, musí se přizpůsobit jiným lidem, které neznají a tak. Ale taky by se tam nemusely řešit příliš osobní věci, které dokážou zainteresovaného člověka dohnat do depky. Ale když už se tam ten člověk hlásí, tak je jasné, že je trochu exhibicionista a že s tím musí počítat.
Na druhou stranu - nejlepší reality show, která kdy byla, byly gorilky z pražské ZOO :o)
 Sněžková Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2