Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.454797, vloženo 19.05.2010 09:53:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Většina žen za volantem kazí reputaci
ostatním ženám.

Radší rovnou předestírám, že jde o lehkou nadsázku, aby zas někdo netvrdil, že to je můj živtní problém:-)

A štve mě to, že jsem automaticky zařazována k nim. Kdekoli je nějaké zdržení, auto (řidič) bloumá, neví jak někam najet, nebo někdo neuvěřitelně pomalu zajíždí / vyjíždí z / do parkovacího místa, nebo je auto zaparkované nakřivo v parkovacím stání tak, že brání v nástupu do auta vedlejšího atd. atd., dříve nebo později zjistím, že za volantem je v těchto případech velice často až většinou žena.

Takže velice dávám za pravdu za chlapům, když tvrdí, že žena za volantem je auto bez řidiče:-). Já sama si za volantem připadám tak trochu jako chlap, nadávám na ženské podobně jako oni, neboť sama sebe k typickým ženám za volantem rozhodně neřadím, doufám, že oprávněně:-). Nikde nezdržuji (teď vidím ty reakce, kde budete psát, že se sama chválím a MÁTE PRAVDU, chválím;-) ), parkuju rychle, couvám rychle:-). Zároveň vím, že takových je víc, ale asi jich není většina.

Tak ženský, trochu sebevědomí v tom řízení, jinak nám chlapi budou pořád nadávat, že je na silnicích zdržujem apod.:-).

A teď holky pište, řadíte se:
A) k řidičkám svižným spíše mužského typu a nadávajícím ne jiné bloumající a zdržující ženské?

B) k typicky ženským řidičkám bloumajícím?

Uvidíme, jak dopadne průzkum a jak moc budete nadávat.:-)

A nepište žádné "jsem přesně mezi" - buďto jste spíš A nebo B, žádný únik do nemastného středu:-)
 kikiwhite Žena35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.05.2010 20:16:19
50
 sperma
19.05.2010 19:29:49
Je mi to fuk, jedu jak jedu. Jezdím bezpečně a to že si nějaký ubožák vzadu myslí, že nastartuju rychlej, když na mě bude troubit neřeším, počká si o to dýl, dobytek. Takže asi snad to druhé.
Smajlík  Mina Harkerova Žena20 Kategorie
19.05.2010 19:11:34
To mi připomíná situaci, kdy řídil kamarád, který jezdí velmi "svižně". Jenomže jsme narazili na řidiče, který byl ještě "svižnější" a nabořil to do nás.

Pro autorku: jak to tak čtu, tak pro tebe mám jedinou radu. Nech si uděla několik hodně velikých samolepek s nápisem vystihujícím tvé řidičské schopnosti (navrhuji: "ŘÍDÍM JAKO CHLAP" nebo "ŘÍDÍM SVIŽNĚ") a nalep si je ze všech stran na auto. Tak všichni na první pohled poznají, že za volantem sedí hustá borkyně.
 ververai
19.05.2010 13:56:34
Tak jestli jezdím jako ženská, tak přinejmenším dostatečně zkušenná. Hned od začátku jsem začala jezdit po Praze... a ono velkoměsto člověka naučí objíždět kolony a chovat se jako drzej řidič, kterej vleze do pruhu těsně u semaforu, aby nemusel stát frontu. Většinou pomůže prosebný xichtík a úsměv a oni mě ti chlapi pouštěj. (jinak bych se do tý školy ani nedostala)
Jinak, s parkováním jsem měla první dobu problémy, kdy jsem z malé konzervy přesedla na 2x větší auto, ale ani teď mi to nedělá větší problémy (navíc s parktronicem... nebo jak se tomu nadává).
Co se týče rychlé jízdy, tak už jsem se trochu uklidnila a vyřádila (i když na semaforech stále startuju jak na formuli - to mě prostě baví) a když stíhám, tak preferuji úspornou jízdu s šetřením paliva.
A souhlasím, že důchodci na silnici jsou ve své většině ještě větší zlo než ženský. Oni prostě nevidí! Už několikrát se mi stalo, že blbej dědek začal najíždět ze strany přímo do mě, až jsem to musela zadupnout a uhnout někam na krajnici.
 Jusik Žena26 Kategorie
19.05.2010 13:46:38
blackrainbow: na řidiče troubící na autoškolu náš instruktor ukazoval fakáče :-) ale to bylo opravdu zřídkakdy, naopak, při každé jízdě se nám stávalo že nás řidiči pouštěli.
 celesta
19.05.2010 13:44:23
Ja jsem nekdy A a nekdy B. Kdyz jedu nekde, kde to znam, tak si proste jedu a taky obcas pekne nadavam, kdyz me nekdo zdrzuje apod. Ale kdyz jsem nekde, kde to neznam a nejsem si uplne jista, nebo treba kdyz musim zaparkovat nekde, kde neni misto aspon pro 2 auta, tak naopak nadavam tem okolo, ze nemaj trochu trpelivosti.
 udeaja Žena20 Kategorie
19.05.2010 13:43:12
Podle mě je to akorát obrovsky nafouklá bublina, podle toho jak jsem udělala řidičák a jak jsem celou dobu řídila bych se zařadila do skupiny nezmatkujích a těch, kteří fakt nemají problém s orientací v prostoru. Jenomže jsem dala řidičák do šuplíku a mám pocit, že v tom svou roli hraje i to co psala koala, prostě nemám chuť řídit, tak akorát aby na mě nějací debilové nadávali, že jedu pomalu. Debilů troubících na autoškolu jsem si užila až až. A fakt jsem nejezdila 30, asi viděli slečnu, tak proč si nezatroubit.
 BlackRainbow Žena24 Kategorie
19.05.2010 13:42:18
To si ty řeči opravdu takhle bereš k srdci? Že si s tím vůbec děláš hlavu. Všimla jsem si, že názor, šmahem odsuzující všechny řidičky mívají buď ti, kteří z nějakých důvodů zatím nemají řidičák a auto vůbec, nebo ti, kteří jezdí v předpotopním favoritu a pozorují ženské, jak si frčí po světě v nových autech. Z mých známých, kteří mají solidní auta a jezdí léta a dobře podobné nesmysly netvrdí nikdo.
 *Loreena* Žena45 Kategorie
19.05.2010 13:41:07
kikiwhite: a tohle ti přijde dobrý? povyšovat se nad řidičky a zároveň bejt skoro až hrdá na to, že děláš typický chyby řidičů?
pokud se ovšem nálepky "hloupá kačena, co někde zdržuje" bojíš natolik, že ti přijde přijatelnější bejt "debil, co si léčí mindráky a jednou někoho zabije", tak prosim...
(čimž nutně netvrdim, že jezdíš riskantně, spíš narážim na tvoje až podezřele vášnivý vymezování se proti čemukoliv, za co by tě teoreticky někdo mohl "krutě" odsoudit slovy "no jo, ženská...")
 koala
19.05.2010 13:37:03
jsemnegeniální - já jsem zas orientační antitalent...ale fakt hrůza...jsem schopna odhadout určitý směr přesně opačně apod...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:30:42
B) k typicky ženským řidičkám bloumajícím?
Jak už jsem psala do diskuze HavranaPopelavého, postrádám do určité praktickou inteligenci a podle toho to vypadá v některých praktických úkonech.
Smajlík  jsemnegeniální
19.05.2010 13:23:54
Tedka co píšeš posledně, to je jako by sis přišila pytlík :D Kdyby diskuze byla jen o tech dvou otazkach, tak určitě nebudou tak kontrastní odpovedi, ale s tim uvodem to opravdu vipada že nechces aby se na tebe koukalo jako na neschopnou ženskou a to jen na zakladně že te nekdo vidí a povrchne si mysli ženská za volantem, to pak vipada ze te snad víc zajima to jak na tebe koukají ostatní. Respektivne nejsi dost silnej zaradit se do stáda ? chcipni nekde bokem ve škarpě. Hlavně tu mluvís o rizeni že naucit se ho umí každej, ale ne kazdej k tomu ma prostredky, ci duovdy. Tě šoupnu na serfovaci prkno a pošlu mezi žraloky, tak se udrž
Smajlík  karek Muž30 Kategorie
19.05.2010 13:23:53
koala - mužský neduh to asi je..a máš pravdu v tom, že mí bývalí kolegové mi i několikrát řekli, že v tom řízení a jednání za volantem jsem jako chlap....(často jsem je někam vozila)

Takže - nepopírám...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:20:55
*Loreena* - když se někdo nepodívá při couvání, kam jede, a jestli do někoho nevjíždí, je to magor a pošuk není o čem diskutovat...já spíš mluvím o zbytečné pomalosti, o rozmýšlení nade vším půl minuty apod..

Vím, že to jde těžko změnit (snad větší praxí)...ženy najednou nezrychlí..ale štve mě to, protože pak jsme vnímány jako kačeny, které se všude pletou...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:19:01
kikiwhite: jo tak chlapi tě automaticky někam šoupou? a neděláš náhodou to samý, když vidíš chlapa za volantem a hned si řikáš: ten na mě kouká nějak zle, určitě si říká "jéé, slepice za volantem.."? :)
mimochodem, tohle mi připadá jako prozměnu typicky chlapskej neduh až zlozvyk - hrotit, co si o mě myslí ostatní řidiči. to už je krok od toho, že začneš považovat předjetí za urážku osobní cti...
 koala
19.05.2010 13:18:39
kikiwhite
Takže jde vlastně o tvoji ješitnost, že se prostě nedokážeš oprostit od toho, že se tě někdo odvážil zařadit do škatulky - ženská=špatná řidička.
Aha. A já myslela, že to má větší myšlenku.

Když ti třeba napíšu, že si mnoho lidí myslí, že učitel=alkoholik (protože opravdu hodně kantorů má problém s alkoholem) budeš se snažit změnit své spolupracovníky?
 Amemait Žena20 Kategorie
19.05.2010 13:16:20
Amemait - tos nepochopila - já prostě nechci být dávána do kategorie - žena=blbě řídí /zmatkařka/ střevo...a u žen to opravdu dost často platí....chtěla bych být brána v řízení (jinak ne) rovnocenně s muži....a to právě kvůli mnoha ženám, které řídí blbě, nejde....

Není problém v tom, že muži jsou netolerantní, ale v tom, že ženy fakt neřídí nic moc...

Tak nevím, proč bych měla hanět muže za to, že mají de facto pravdu..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:11:54
kikiwhite
O bezhlavém vyjíždění z parkovacích míst jsem psala já a ještě asi dva další lidé, takže jak vidíš, zjevně to někoho napadá a netvrdila jsem, že to děláš ty. Celkem mi připadáš za volantem trochu nervní, zkus ubrat páru, na ty silnice bychom se měli vejít všichni, aniž bychom měli mít zbytečně vztek jeden na druhého kvůli naprostým prkotinám.
 *Loreena* Žena45 Kategorie
19.05.2010 13:08:25
kikiwhite
Když tě štve to, že chlapi uráží ženy, protože neřídí tak skvěle jako oni.
Tak proč naopak spíš neřešíš netolerantnost mužů, ale shazuješ ještě více ženy, které si nejstou natolik jisté v řízení? Trochu nerozum.
 Amemait Žena20 Kategorie
19.05.2010 13:08:02
celesta - "Na druhou stranu, neznám ženu, která by přeceňovala své řidičské schopnosti a když je nevyježděná, nedávala bacha, zatímco chlapů jejichž řidičské umění je na nule a sebevědomí na desítce pár znám"

tohle je dobrý postřeh...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:06:34
koala - já je neshazuju, abych si připadal líp, ale proto že mě hlavě štvě, že mě chlapi automaticky na silnici většinou šoupnou do kategorie - jéé, slepice za volantem..a to mě ponižuje..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 13:05:16
Celesta má recht!
 Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
19.05.2010 13:01:27
celesta: jo, souhlas. ale trvám na tom, že předsudky o neschopnejch řidičkách dost škodí. sám(a) píšeš: "...ona leckerá žena se radši sveze než se trápit s řízením"
proč "trápit"? řízení je zábava.
rozhodně netvrdim, že by se mělo holkám odmala vštěpovat, že řízení je nejlepší žůžo, ale kdyby odmala neslýchaly (a doma neviděly), že řídí prostě spíš chlapi a ženskejm to moc nejde, třeba by bylo míň zmatenejch a bloumajících...
 koala
19.05.2010 12:52:41
Já právě dělám autoškolu, a vždycky, když jedu, se za mnou tvoří kolona :)) Ale je to tim, že na tý silnici jako jediná dodržuju předepsanou rychlost.
 smeghead Žena19 Kategorie
19.05.2010 12:49:01
koala: proč ženy řídí \\\"blbě \\\" ?

Jsou prostě nevyježděné. Vezmu-li průměrnou rodinu (nebo mladý pár) , tak ta vlastní jedno auto. Kamkoli jedou někam spolu, řídí muž. Většinou jezdí spolu. Jednou za čas, když potřebuje odvézt z hospody (nadsázka) nechá chlap řídit ženu (tady nechci tvrdit, že je to chyba mužů, ona leckerá žena se radši sveze než se trápit s řízením). Žena tím pádem nemá naježděné hodiny, její reakce nejsou tak rychlé, do zatáček si klidně přibrzdí (když tam nevidí a je to v místě které nezná), nejede po městě 80 ale padesát a na rozbitý okresce 70 a ne povolených 90 atd. Ženy prostě řídí míň a proto to míň umí. Na druhou stranu, neznám ženu, která by přeceňovala své řidičské schopnosti a když je nevyježděná, nedávala bacha, zatímco chlapů jejichž řidičské umění je na nule a sebevědomí na desítce pár znám.
 celesta
19.05.2010 12:38:35
Nejsem sice žena, ale přidal bych, že blbě jezdí většinou ženy a chlapi v různých hučkách na hlavě. Mám to 100% odzkoušeno :D:D:D
Taky za jízdy spílám ostatním řidičům, ale sebekriticky se musím přiznat, že to je povětšině problém můj, protože za volantem téměř vždy spěchám a to i když mne vlastně nic nehoní. Je to taky vlivem uspěchané doby. Jíst pomalu už taky dokážu jen když se na to soustředím.
 nitra maxov Muž50 Kategorie
19.05.2010 12:36:12
řidičák si budu dělat když odmaturuju. Asi se budu řadit k těm opatrnějším, protože mě nějak netrápí když na mě bude někdo nadávat, hlavně když nebude nějaká nehoda
Smajlík  Stříbřenka* Žena29 Kategorie
19.05.2010 12:31:14
spíš A) - akorát že nijak zvlášť nenadávám na bloumající a zdržující - mnohem víc mě serou "lepiči", kterejm člověk kolikrát uhne skoro do příkopu a oni stejně nepředjedou a nepředjedou a dál se lepí.

jinak mi připadá fakt hloupý si takle honit triko - "ženský jsou příšerný řidičky, ale JÁ, na to pozor, neřídím jako ženská, ač jsem ženská. obdivujte mě!!!"
proč podle tebe tolik ženskejch řídí blbě? kromě již zmiňovaný nezkušenosti, nemohlo by to bejt i tim, že odmala poslouchaj blbý kecy o tom, jak ženy za volant nepatří? pak do autoškoly jdou jenom protože řidičák je praktickej a nijak zvlášť se na to ani netěší; když už ten řidičák maj, tak jezdí jenom když je to nezbytně nutný...
já si teda myslim, že docela stačí, že tyhle kecy maj (někteří) chlapi, zrovna ty, coby
1) ženská
2) učitelka (ovlivňovačka mladých osobností)
bys měla odolat pokušení trapně shazovat ostatní řidičky, jenom aby sis sama připadala líp!
Smajlík  koala
19.05.2010 12:27:46
kikiwhite
Proč najednou zdůrazňuješ fáze,když sama upřednostunuješ již v diskuzi dělení pouze na bílou a černou?? Proč se nedržíš toho, o co žádáš ostatní? bílá vs. černá a sama teď píšeš šedě?
Smajlík  Amemait Žena20 Kategorie
19.05.2010 12:24:28
gougou - mezi poloužením se do zatáček tak, že skoro zastavím a vjížděním tam jako závodník, je ještě veliká řada mezifází...takže nějak nechápu, dle čeho soudíš, že se do zatáčky řítím 180:-)

To jsou takové ty typické kecy na zamlžení....
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 12:20:37
*Loreena* - nikdo nemluví o bezhlavém vyjíždění z místa bez koukání do zrcátek, to by snad nenapadlo nikoho....to já čumim pořád, nejen jestli nikdo nejede okolo - to je samozřejmost, ale taky jestli někdo jiný nevyjíždí a náhodou si mě třeba nevšiml...couvám a přitom si neustále kontroluji okolí auta, co je na tom? Ale nemusím couvat snad pár metrů několik minut...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 12:18:54
Já jsem rozhodně B.

Fakt miluju, když mi někdo "svižně" vyjede před čumák tak, že jsem ráda, že zabrzdím. A to zejména na parkovišti. Neposeru se, když musím 5 vteřin čekat, když si někdo přibrzdí před odbočením. S lidmi, co se do zatáček řítí jako závodník na okruhu, nejezdím. Nemyslím si, že bys měla být na co pyšná.
 gougou
19.05.2010 12:15:41
Zařadit se do některé z tvých kolonek bohužel nemůžu, protože sice řídím dobře a dost svižně, ostatně vzhledem k tomu, jak dlouho už jezdím to není žádný div, ale tvůj názor na ženské - řidičky nesdílím. Co se týká tebou preferovaného rychlého vyjíždění z parkovacího místa, doporučuji každému, kdo to má v oblibě, aby nezapomněl používat zpětná zrcátka a odpustil si zbytečnou zbrklost, abych ho pak nemusela tahat ze škarpy jako našeho souseda na chalupě, nebo hůř, z motoru svého auta. Mezi muži i ženami najdeš všechny možné druhy i poddruhy řidičů a na mizerné řízení nebo parkování rozhodně nemají patent jen ženy.
 *Loreena* Žena45 Kategorie
19.05.2010 11:52:20
Zrovna včera jedna slečna "svižně" vyjíždela zadkem od Makra, zastavil jsem to v pohode, protoze po parkači jezdim pomalu, ale docela blizko ní, zastavila se v pulce, kouka na mě, kyvu at jede,ale ona uz vubec nekoukala do toho pruhu kam jela zadkem, tam kdyby jel taky nekdo "svižnejí", tak se do sebe cvaknou(je to teda docela dobry tah se seznami). Takže můj nazor neni o tom bejt rychlej a zaparkovat za vterinu. nevadí mi počkat. Když je člověk nervák, stavá se za volantem z něj krypl, bohužel se s tim setkavam často. Stejny jako kdybych vylezl na ulici ve sportovních botech a všude běhal, lidi mijel o par centimetru, obcas se nekdo kvuli tomu musel zastavit aby se mu bezec vyhnul, bylo by to prijemny ? to samé za volantem. To je ale furt to dokola, stačí proste tolerance a lidství. Kamošky co znam a jezdej pravidelně, tak s nima nemam zadny strachy.
Smajlík  karek Muž30 Kategorie
19.05.2010 11:06:26
Jen bych ráda připoměla všem dokonalým řidičům, že je jejich povinností je sledovat provoz a předvídat chování ostatních účastníků, a pokud má někdo na zadním skle nalepené velké Z tak dvojnásob. Jinak nemám dojem, že by ženský řídily tak tragicky, a dodám, že v autě se ženou řidičkou jsem se nikdy nebála, zato s půlkou chlapů mám strach, jejich neuvěřitelné sebevědomí, překračování předpisů, předjíždění atd. mě dost znervózňuje. Zařazuji se tímto do kategorie B a vůbec se za to nestydím.
 celesta
19.05.2010 10:40:21
Řidičák ještě nemám, ale až si ho udělám, myslím že se hned zařadím do skupiny B a vůbec mě to neštve.
 neschopná
19.05.2010 10:29:05
Jo a ještě, ženské za volantem jsou většinou neschopné, to je fakt, ale na druhou stranu když je za volantem neschopný chlap, je to snad ještě horší, protože nejenže je nebezpečný sobě a svému okolí, ale navíc mu to ubere značnou část jeho sex-appealu (aspoň teda v mém vnímání, chlap, co neumí řídit pro mě začne být o mnoho míň přitažlivý).
 terezaitecka Žena23 Kategorie
19.05.2010 10:28:34
To je snad dáno tím, že k "dokonalému" řízení, hraní golfu, střílení branek nebo plnění myčky na nádobí je zapotřebí denního cviku.
Nechechtejte se. Jízda na kole se nezapomíná na dlouhou dobu. Ale souhra brzdy, volantu a plynu ... to se musí trénovat denně. Tudlenc zkušenost udělali mnozí, když se po návratu z dovolené bez auta navrátili k autu. První metry byly plné záludností.
To je také důvod, proč dost velká část žen se chová za volantem zbrkle. (jiný výraz mohu použít také..)
Jsou úkony, které konáme podvědomě. Jenže - podvědomí mizí velmi rychle. Naučte psa slintat jako ten Pavlovův čokl. Udělejte pausu a můžete cinkat zvoncem do ohluchnutí, čokl nevydá ani slinu...
 Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
19.05.2010 10:17:48
Řidičák mám sice jen 2 roky, ale naštěstí jsem hned po jeho vydání začala jezdit téměř denně a navíc i dost dlouhé vzdálenosti (třeba k rodině na Slovensku, výlety atd.), takže se za volantem nebojím, jsem si sebou jistá, takže myslím, že jsem v A. Navíc často vezu někam dospělé osřílené řidiče a vždy jsem vychválena, jak dobře řídím (vím, že to může být ze slušnosti, ale nemyslím si, že to tak je, nemusí říkat nic, navíc to kolikkrát řeknou mojí mamince a ne přimo mně).
Navíc, mám to v genech, taťka je skvělý řidič, co si na autech frčí a myslím, že v tomto jsem po něm a s přibívajícími kilometry se mu budu vyrovnávat :D
 terezaitecka Žena23 Kategorie
19.05.2010 10:15:34
Je to tak, i když pár velmi dobrých řidiček rovněž znám. V případě, když vidím chaoticky pomalu motající se auto, tak v 90% případů je řidičem žena.
Sice statistiky uvádějí, že počet nehod zaviněných ženami je stejný, ne-li nižší než muži, ale to je silně zavádějící, jelikož řidič-muž má obvykle najeto podstatně více kilometrů, tudíž na jednotku vzdálenosti to bude v neprospěch žen.

Spravedlivé by asi bylo srovnávání řidičů muž/žena se stejnou praxí za volantem.
 Charles Muž49 Kategorie
19.05.2010 10:10:31
Tak určitě jsem schopnější, než některé mé kamarádky, ale zas hvězda nejsem.
Nejezdím každý den, ale je fakt, že mi nepřijde, že bych se nějak často dostávala do nějakých problematických situací (ale sebe těžko posoudím objektivně, že). zas taky na druhou stranu - většinou jezdím trasy, které znám (podotýkám že ne proto, že bych se bála jet někam jinam, ale prostě proto, že autem jezdím jen na určitá místa a nemám ho vždycky k dispozici).
Spíš si myslím, že jsou ženské obecně větší zmatkářky.

Je fakt ale, že jsme se minule s přítelem dostali na tohle téma a on byl ten, který se ženských víc zastával :)
 *NeN* Žena25 Kategorie
19.05.2010 10:08:29
kikiwhite
Já nevím, co komu vadí či nevadí. Zatím nikdo na mě netroubil, s předjížděním mě, když jedu není problém... takže netuším jestli jsem i já pro vás dokonalé řidiče postrach.
Zaparkovat zaparkuji, když se dá docela rychle (jelikož u baráků máme pošahane parkoviště takové to napráskání aut podél slépé uličky.. tak spíš než zaparkování je těžší najít vůbec volné místo)..
A tímto se vám dokonalým omlouvám, že jsem jen začátečník.
Smajlík  Amemait Žena20 Kategorie
19.05.2010 10:08:29
Ženy by měly dostávat řidičáky maximálně na kolo
Smajlík  OliM86 Muž23 Kategorie
19.05.2010 10:07:53
Lenička Mach Lůzrová - ano, to jsem čekala:-)

neříkám, že všechno..zdaleka všechno ne...jak jsi přišla na to, že všechno?

Třeba k tomu řízení, abych uspokojila Leničku :-) - mám třeba šíleně ale šíleně špatný orientační smysl..když neřídím, naprosto si nepamatuju cestu, musím všude s mapou...to je třeba dost velké mínus...béé
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 10:04:55
Amemait - podle mě chlapům nevadí jízda podle pravidel (třeba přesně 50 nebo 40). V dnešní době tu rychlost dodržuje většina lidí.
Chlapům spíš vadí tajové ty pomalé či nesmyslné zdržoavcí manévry někde. Kolikrát vidím nějakou ženu provádějící cosi, která vůbec nekouká napravo nalevo a je úplně pohroužena jen do svého podivného manévru.
Taky se mi snad ještě nestalo, aby mi někde např. na frekventované silnci ve městě dala přednost žena (když zahýbám do leva a jsem na vedlejší apod.). Tak to fakt ne. Ženská je ráda, že tak nějak jede a nekouká nalevo napravo. Přitom já přednost, pokud nespěchám, dávám často. Ale jakmile chci někam najet a potřebuji tu přednost a vidím ženskou, tak se ani nesnažím. Vím, že ani náhodou. Přitom já dávám přednost i ženám, není to v tom, že by to bylo jen žena - muž.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 09:59:43
ty seš taková ženská undra, dokonalost v dokonalosti
Smajlík  Lenička Mach Lůzrová Žena40 Kategorie
19.05.2010 09:58:36
jsi dokonalá, vážně všechno zvládáš jako xena
 Lenička Mach Lůzrová Žena40 Kategorie
19.05.2010 09:56:36
Neházel bych to do jednoho pytle. Mám kamarádku, která s autama závodila, ženu, která jezdí velmi slušně a sousedku, která potřebuje vojenský letiště, aby se otočila. Ale pozorovat většinu žen při parkování do řady aut, je většinou zážitek... :-))
 Durcet ze Sodomy Muž35 Kategorie
19.05.2010 09:56:22
ještě opravím - "dříve nebo později zjistím, že za volantem je v těchto případech velice často až většinou žena." a dodávám NEBO DĚDULA.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
19.05.2010 09:55:25
B - a nejsem typicky bloumající, pouze jezdím jednou za čas tak nejsem ostřílený jezdec, ale nikoho neomezuji, ani neohrožuji jen si jedu svým tempem (což se rovná, že jezdím podle pravidel a to mnohdy všechny štve)
 Amemait Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč