Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.452368, vloženo 05.05.2010 20:15:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Násilí. Jste stejní jako oni?
Moje reakce je přesně opačná než ta od OliM86 a od Překvápka. Zatímco OliM86 násilí schvaluje, já ho odsuzuju.

Transparent s nápisem sdělujícím, že pokud by se Paroubek stal prezidentem, bude na něj spáchán atentát. Sklenice s utopenci hozená někam mezi lidi. Fyzické napadení poslance Sobotky.

OliM86 napsal "Jak tak sleduji politické dění,tak se mi líbí, že lidé přicházejí od slov k činům. Nicméně vědí že bojujeme o život naší země a naši budoucnost" "A že jsou to nepřijatelné metody?zhouba se musí likvidovat v zárodku"

To už mi přijde moc. Vždyť to jsou (neo)nacistické myšlenky. Stejnými řečmi se oháněli nacisti, když chtěli národ vyčistit od židů a cikánů. A ani dnes to není jiné. Dneska tito lidé házejí zápalné láhve do bytů cikánských rodin se záměrem je zabít. A ještě to schvalovat a vyzývat ostatní k takovému boji, to je teda ubohost. Všechny ty nenávistné řeči nejen na transparentech svědčí o primitivnosti a ubohosti jejich autorů a nositelů. Podle mého názoru, by měl být zákon, který bude přísnější proti těmto násilníkům a brát to třeba jako teroristický útok, hlavně ať tito lidi sedí za mřížemi. Každý má právo říct svůj názor, pokud se nejedná o názor který by šířil nenávist vůči lidem.

Nejhorší na tom je, že tito primitivové přilévají olej do ohně mezi politickými stranami, které se pak obviňují, že to zorganizovali. Tím se přímo podílejí na šíření té špíny a nenávisti. Účastníci politických setkání, kteří šíří svou nenávist, zlobu a násilí jsou stejní jako ti, proti kterým protestují. Je to špína, spodina lidu. Tak hluboko klesá morálka tohoto národa. Už by se s tím něco mělo dělat. Problém není jen na straně politiků, ale na straně neukázněných občanů plných nenávisti. Stačí si přečíst komentáře na stránkách aktualne.cz a podobné a už se z toho zvedá žaludek. Jak by se pak nezvedal žaludek z politické scény? Naši politici pocházejí z tohoto lidu, z lidu zkaženého a upadlého. Kdo chce něco měnit, ať začne sám u sebe!
 Negramotný Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.05.2010 11:59:19
Děkuji za odpověď:-)
Ale ne že bych něco podobného nečekal:-p
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
06.05.2010 16:15:33
To se dalo čekat...
 Jiffy Muž23 Kategorie
06.05.2010 15:27:50
kristusek : Kdyby ODS donesla Sobotkovi kytku, osobně by mi to připadalo jako velmi pokleslý populismus... A asi bych i měl pravdu.
 libik Muž32 Kategorie
06.05.2010 12:21:39
Jiffy - jak souvisí šéf jihomoravských žalobců a soudce s policií?

V tomto případě policie drží člověka v cele, dokud nebude schopen výslechu, protože měl skoro 2 promile, a pak bude v zákonné lhůtě rozhodnuto o případném vzetí do vazby. Ovšem do toho už policie nemá co mluvit.
A do toho, jaký trest bude navrhovat státní zástupce (a jak rozhodne soud) už vůbec ne.

BTW - jaký je ten "předem proklamovaný výsledek"? To jsem se tam nedočetl.
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
06.05.2010 11:55:02
odula
Negramotný: rozdíl v našich názorek je jen v tom, že ty apeluješ pouze na slušnost lidu, zatímco já bych ji uvítala na obou stranách.
Jezevec:-)

Když budou lidé slušní a poctiví, tak pak budeš mít i slušné a poctivé politiky. Vyjimky budou existovat vždy. Ten výběr mezi slušnými lidmi, abychom je zvolili za politiky, to není lehké. Hodně se posunuly hranice morálky. Hodně za to mohou taky média a bulvární deníky. Ty taky kydají hnůj. Například Blesk. Se svobodou slova nutně přišel i úpadek morálky. Se zrušením cenzury přichází i to házení špíny, pomlouvání, zesměšňování. A těžko se proti tomu bránit.
 Negramotný
06.05.2010 11:21:49
Útočník na Sobotku strávil noc v cele, může být exemplárním případem


Šéf jihomoravských žalobců Petr Coufal se totiž nechal slyšet, že státní zástupce bude pro útočníka požadovat vazební stíhání a v podobných případech i nepodmíněný trest.

Podle státního zástupce bude útočník souzen ve zkráceném řízení, před soudem stane už v sobotu, uvedla Česká televize.

„V průběhu dopoledne budou probíhat výslechy svědků, policisté budou mít k dispozici i lékařské zprávy,“ řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek. Vyslechnut bude i útočník, který by mohl být následně obviněn. Soudce by pak rozhodoval o jeho vzetí do vazby. Je proto možné, že z policejní cely na Příční ulici se muž přestěhuje rovnou do brněnské vazební věznice.- bleskové vyšetřování, už předem proklamované bleskové soudní řízení s předem proklamovaným výsledkem. Zajímalo by mne, zda někteří nejmenovaní (ale oni vědí), kteří zde včera pindali něco o zmanipulované Langrově policii také něco pípnou o policii Pecinově. Případně nepřekvapí a jak to mají ve zvyku, budou pokrytecky mlžit.
Hozená rukavice, Jene.
 Jiffy Muž23 Kategorie
06.05.2010 11:06:48
OliM86 mě nezajímá, blbce najdeš všude. Jediný, co k tomu řeknu je fakt, že ČSSD se nemůže divit a já se taky nedivim, sklenice a rány, yes, s tím nesouhlasím - ale ten transparent je vtipnej. Když už, napiš správné znění - ve správném znění ten transparemt nepostrádá humor a vyjadřuje, že dotyčný nemá ČSSD rád. Já taky ne, navíc co předváděli kvůli té hře na vojáčky už bylo celkem paranoidní a Tvrdík by potřeboval někam odklidit a naordinovat nějaký pilule.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
06.05.2010 10:47:54
Jiffy - mít úroveň nesouvisí s náboženstvím, ale se slušností a určitým nadhledem.
Špínu hážou jeden na druhého, tady si nemají co vyčítat, ale dejme tomu, že je to v rámci předvolebního boje, byť nechutného, a to ze všech stran.
Tohle je něco jiného, je to možnost ukázat, že v tomto případě se dokážu povznést nad de facto malicherné půtky a odlišit ideologii od lidskosti.

Ale tak třeba stačí to prohlášení, proč ne.
 kristusek Muž37 Kategorie
06.05.2010 09:57:12
kristusek: Budu nosit květiny někomu, kdo na mne svévolně háže špínu? Že zrovna ty jsi propagátor biblických přikázání bych tedy neřekl...
 Jiffy Muž23 Kategorie
06.05.2010 09:54:55
Souhlasím s názorem, že lidé do značné míry reagují na ubohost a vulgarizaci naí politiky, a to ze všech stran. tak se pak nemůžeme divit.

Jiffy - proč? Protože právě tím by dokázali svou úroveň. Jenže něco takového se u nás nenosí, bohužel.
 kristusek Muž37 Kategorie
06.05.2010 09:02:16
Rustico: Nevidím důvod, proč by měli, krom oficiálního vyjádření v mediích, nosit někomu kytky. Co se týče Entropy, mluvil jsem s člověkem, který se osobně zúčastnil jejího odhalování. Samozřejmě, že se našly hlasy kritické, ale většina lidí to buď přešla nezájmem nebo se jim to líbilo. Vbec to prý nekorespondovalo s hysterií medií, která o tom přinášela katastrofické zprávy.
 Jiffy Muž23 Kategorie
06.05.2010 08:57:54
Pochybuji že by za tím stál někdo jiný a jestli je tomu tak proč se od toho ODS výrazně nedistancuje a nezajde za zraněným s kytkou ? Připomíná to události okolo Entropy. "Neznámý umělec" sprostě urazil našim jménem lidi z celé Evropy a pošpinil celý náš národ. Politici jsou na kontroverzní šašky zvyklí, těm to tak nepřijde. Tohle se ale dotklo lidí. Mnohý Bulhar si vzpomene na dřepový záchod až nachytá Čecha jak mu tuneluje melouny nebo jí svou vlastní svačinu na lavičce před stánkem a pořádně přitlačí. Nebo plivne do piva nějakému slušnému a nevinnému turistovi. Politici z ODS se na to půl roku koukali. Mohli to strhnout dřív než to někdo viděl, narazit autorovi na palici a pořádně a od srdce se všem omluvit. Mohli udělat tisíc věcí, třeba namalovat vlastnoručně něco jiného. Jestli nás budou dál vykrádat tak dopadneme brzo hůř než Řecko a na rozdíl od něj nebudeme mít přítele. Jak se do lesa volá tak se z něj ozývá. Pak nám nezapomenou vysvětlit že za to může Unie, pan Paroubek a matky s dětmi kterým ukradli 10% mateřské.
 Rustico
06.05.2010 08:21:37
jezevec meetingový: Udivuje mne ta paranoia. Mám pocit, že celá polovina sociálních demokratů a jejich voličů by potřebovala psychiatra.

Vykoukl jsem z okna a děsně tam chčije. Mám dnes lítačku po mněstě jako blázen a budu akorát durch. I za to snad může ODS...
 Jiffy Muž23 Kategorie
06.05.2010 06:45:07
Negramotný: rozdíl v našich názorek je jen v tom, že ty apeluješ pouze na slušnost lidu, zatímco já bych ji uvítala na obou stranách.
Jezevec:-)
 odula Žena57 Kategorie
06.05.2010 00:03:34
Jiffy: Dík. :)
Já vidím celou kauzu úplně živě: bodrý příznivec sociálních demokratů ráno ušetřil 30Kč na regulačních poplatcích, odpoledne je na meetingu výhodně zkonvertoval na 15 dvanáctek a poté vrávoravým, leč odhodlaným krokem se vydal k pódiu, aby milému místopředsedovi osobně poděkoval a vyjádřil sympatie. Neschopen artikulace, rozhodl se svému oblíbenému politikovi alespoň srdečně potřást pravicí, jenže naneštěsí zrovna v okamžiku, kdy se k němu politik sehnul, aby svého voliče vyslechnul.
A oni takové neštastné nedorozumění chtějí svést na agresivního příznivce ODS.
Smajlík  jezevec meetingový
05.05.2010 22:27:34
jezevec: Nešlo neposlat Ti plamen. :)
 Jiffy Muž23 Kategorie
05.05.2010 22:13:20
nejdřív tam rozdávaj pivo za 2,-Kč a pak se diví že jim nějakej ožrala jednu křápne.
Smajlík  jezevec meetingový
05.05.2010 21:25:49
odula:
Jak chceš někomu vyčíst, že mluví sprostě nebo že je agresivní, když ti lidé co tohle vyčítají, to samé dělají? Politici povstávají z lidu a jestliže lid mluví sprostě a propadá násilí, pak budou i tito zvolení lidé násilní a sprostí. Protože nechceme sprosté a násilnické politiky, nesmíme tolerovat takové jednání ani na manifestacích, demonstracích a veřejných setkáních. My říkáme: podívejte se jací jsme my, a chceme, aby jste takoví byli i vy (kdo budete zastávat politické posty).
 Negramotný
05.05.2010 21:18:36
Sice to jsou kokoti ale snížit se na úroveň fyzických útoků... I když někteří lidé ničemu jinému nerozumí, politici mezi ně nepatří...
 Bankladežo Muž24 Kategorie
05.05.2010 21:05:08
teda, já jsem popletla prsty, prostředník samozřejmě:-)
 odula Žena57 Kategorie
05.05.2010 21:01:13
Já bych se na to podívala i obráceně - politici, kteří vulgarizují politiku vztyčenými ukazováčky, překřikováním a nepouštěním soupeře ke slovu, kteří přesvědčují o své pravdě víc řevem, než argumentem, kteří bezostyšně lžou, zatloukají, kradou to, co mají ochraňovat a zúročovat, tak ti svým chováním přímo žadoní po podobné pozornosti. Ale nejsem příznivcem násilí, jen mám pocit, že si politici sami otevřeli Padořinu skříňku.
 odula Žena57 Kategorie
05.05.2010 21:00:55
Tak to máš divnou představu o pojmu pomluva. Já jsem tam uváděl jen fakta.
 Překvápko
05.05.2010 20:47:10
Však takoví byli vždy.. To se jen tak nezmění..
 Terminus Muž26 Kategorie
05.05.2010 20:45:09
Překvápko:
Protože si tu před chvílí napsal dvě diskuse s pomlouvačným charakterem. Tím si stejný.

Smějící se Jack:
Negativní kampaně politiků a negativní kampaně protestujících (například ten nápis o atentátu na prezidenta Paroubka). Přerušování a narušování těch jejích kampaní protesty to je taky negativní kampaň, ale nestojí za ní politici, ale blbí lidé.
 Negramotný
05.05.2010 20:30:35
´Tak hluboko klesá morálka tohoto národa.´

Jak může klesnou něco, se válí na dně stoky plné sraček?
 imp Muž24 Kategorie
05.05.2010 20:30:02
Nevím proč do toho pleteš mě? I když pokud se ptáš, tak ano, pěstička pro Sobotku mi nevadí a jeho bolest je mi ukradená a pokud by někdo dal i tomu druhému ze senátu a z ODS, tak na tom budou mé pocity naprosto stejně. Problém těchto nyní se objevujících útočníků vidím právě v tom, že si vybírají lumpy jen jedné strany. Takže těm nejde o to potírat lumpy, to jsou jen zfanatizovaní zmetci, kteří dělají špinavou práci pro někoho, kdo se tím jaké má aktivní ovečky nesmírně baví.
Smajlík  Překvápko
05.05.2010 20:23:36
Smějící se Jack: Tak, tak...
 Havran Popelavý Muž27 Kategorie
05.05.2010 20:22:12
Jo, nesnáším násilí, házení špíny po lidech, hnusí se mi i negativní volební kampaně.
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
05.05.2010 20:21:35
Tady je vidět jak jsou češi blbé a tupé stádo. Pak se divíme že z nás mají v jiných zemích prdel....
 Havran Popelavý Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk