Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.451622, vloženo 01.05.2010 15:02:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Srdíčko pořád bolí...at už přebolí!
asi před měsícem jsem se rozešla s přítelem...už několik měsíců jsem neměla chut na sex..a tak si našel náhradu:(

konec.

už je mi dobře, jsem smířená, nepláču, jím pravidelně, chodím se bavit, ale pořád je mi na nic, strašně se mi svírá srdce, cítím e osamělá, do toho jaro, stýská se mi po něm..jak to udělat, abych mohla už konečně fungovat bez bolesti v srdíčku? nemůžu, představuju si jak on je štastný s jinou..já jsem saama.

vím, co mi poradíte - jsem z toho trochu venku, ale doléčí mě až nová láska. ale tu já nemám a ani nechci, neradte mi to! zajímavého muže potkám tak jednou za 5 let..tak mi jen řekněte jak přežít těch 5 let co přede mnou jsou...to sakra na to ještě nevymysleli prášky?? jako funguju, ale to srdíčko tolik bolí...:( a samota je zlá..
 bolistkaaaaaaaaaaaa Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.05.2010 22:48:07
bolístka:
"Utrpení pramení ze chtění" - tak praví druhá ze čtyř Vznešených pravd Buddhových :-)

Kdybys byla přesvědčená, že milovat se s někým (fyzicky) by ti momentálně pomohlo, poohlídni se po nejbližším chlapovi - napiš mi třeba do mailu :-)) Ale k těmto věcem samozřejmě nenabádám, jelikož sama dobře víš, že milování bez milování by ti stejně nejspíš nepřineslo vytoužené naplnění, zahojení a uklidnění toho bolavého srdíčka.
Doporučuju zkusit třeba sport nebo prostě vyběhnout někam do hlubokých lesů a vysokých kopců a fyzicky tak vybít energii a napětí, které v tobě je. Nebo tak učinit nejlíp právě s nějakým chlapem/kamarádem, který by tě k tomu vytáhl a nešetřil tě.

Také vjoo pravdu dí. Drž stranou vzpomínky, v téhle situaci představují jen problémy prostřednictvím nebezpečného fantazírování, které prodlužuje a prohlubuje bolest. Tu si prostě musíš odstonat, má svůj smysl a účel, neboť bez bolesti není lásky a bez skutečné lásky bolesti - poněvadž toť dvě strany jedné mince zvané cituplnost jsou.
Nesmutni a držím palce!
 slivenec Muž31 Kategorie
02.05.2010 14:20:28
ježiš co řešíte dneska si koupíte novy srdce ne výte jak boli ve frontě nohy a taky sem si koupil novy a nezavid my...
Smajlík  mc luky gangsta
02.05.2010 14:12:46
čas, časem to odezní, nepřestane, ale odezní... jinak takové klasické rady sport, přátelé, koníčky, zdravé jídlo... apod. hlavně žít aktivně.
 just-me
01.05.2010 18:05:14
Čas léčí, však to znáš sama.. Ale varuju tě, čím víc budeš vzpomínat a vybavovat si časy s ním, tím déle bude trvat, než se z toho dostaneš a budeš schopná jít dál - dívat se po klucích, zamilovat se..
 vjoo Žena Kategorie
01.05.2010 16:43:56
dekuju, na film se podívám. to, co tu píšeš, vím, jasné.co se dá dělat.

mě ale hrozně překvapuje, že jsem neměla chut na milování, a bum, jen co mám po rozchodu, mám šílenou chut. dřív jsem chut neměla a tak to ani nemohla ani nechtěla řešit, když byl čas..teď , když by chut byla, je zase pozdě..proč? měla bych být spokojená, ale chci pravý opak toho, co jsem chtěla před rozchodem: /
 bolistkaaaaaaaa
01.05.2010 16:03:36
"...doléčí mě až nová láska"
- to je přesně to zcestné přesvědčení, které stojí za tvým smutkem! Láska v tomto smyslu a v této podobě (vztah) není náplast ani žádný medikament! Dokud se nenaučíš být šťastná sama se sebou, v žádném vztahu dlouhodobě taky nebudeš. Tam kde je závislost, zůstávají i obavy vedoucí třeba ke ztrátě přirozenosti, apatii nebo klidně právě k absenci sexuchtivosti. Tu jste mohli řešit, dokud byl čas a dokud byl o to oboustranný zájem. Je to čistě psychická věc ve vás resp. mezi vámi, ať už šlo třeba jen o šum v komunikaci způsobený mylnými očekáváními, rádoby předpoklady, vstřícností a "čistotě" úmyslů vycházet jeden druhému vstříc.
Teď už je to ale fuk, už to vrátit nelze. Jenže to ještě neznamená pro tebe nějakou tragédii a už vůbec ne, že jen "zajímavý muž" je tvá spása. Opak je pravdou a ulpívání na této představě je tvou zkázou. Stojí teď před tebou příležitosti, jak naložit s tím, co v tobě je, a uvědomovat si, proč to vůbec vzniklo. Když se s tím vypořádáš a pochopíš, proč na to žádné prášky nemůžou existovat, pak se možná objeví i nějaký ten zajímavý muž, který by ti jinak třeba kvůli tvé zbrklosti a zaslepenosti, unikl. Jenže na to se nelze upírat předem. Proto tyhle události nejčastěji nastávají tehdy, kdy to nejméně čekáme.

V souvislosti s těmi prášky jsem vzpomněl na fascinující film "Věčný svit neposkvrněné mysli" (www.csfd.cz/film/70254), tak ten jestli neznáš, vřele doporučuju.
 slivenec Muž31 Kategorie
01.05.2010 15:55:46
No teď si vem, že já ho potkam taky 1x za 5 let a on mě dycky odmítne :D Sranda to neni, ale já už jsem se smířila. Jinak porozchodová léčba může trvat i několik let, nebyla bych tak naivní, že ti bude po měsíci dobře.
 MsChocholoušková
01.05.2010 15:19:42
Nerozumím sama sobě. od té doby co jsme se k sobě nastěhovali jsem přestala mít zájem o sex, a on taky. možná ponorka, stereotyp po 3 letech, nevím. neřešila jsem to několik měsíců, až teď po rozchodu jsem dostala strašnou chuť na sex, milování, něžnosti, dotyky...nechápu to, proč? měla bych být ráda, že teda stejně jsme spolu nespali, tak mi nic nechybí, ale jen jsem začínala mít zase chuť, on měl už jinou, rozchod a já jsem teď sama a chybí mi najednou to, co mi nikdy nechybělo. asi jsem ho měla moc jistého, nebo okoukaného,já nevím. ale ted se mi zapalujou lýtka,ano, chybí mi ten sex, který jsem předtím odmítala..resp. já nenaléhala a on taky nenaléhal..přišlo mi že oba jsme zlenivěli, neměli chuť... stýská se mi po něm a o to je to horší, protože nezvládám tu samotu, chtěla bych se tulit, mazlit, milovat..:(( já se sama v sobě nevyznám.
 bolistkkaaaaa
01.05.2010 15:10:41
Musíš se rozmyslet co vlastně chceš. Chceš být sama, nebo ti "něco" chybí? (láska, vědomí že někoho máš, vztah, sex).... Měla by si zjistit co ti vlastně chybí, z tvého textu to není jasné. Píšeš že je ti dobře, ale pak jak fungovat aby tě nebolelo srdce. A třeba pořešit proč si na sex neměla chuť, co si budem povídat málo který chlap je tak chápavý že dokáže čekat tak dlouho.
 *Devil Angel* Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč