Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.439815, vloženo 24.02.2010 20:15:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Úryvek
Chtěla bych jen abyste zhodnotili tento text...


" Tome ještě jednou se ti moc omlouvám, budu si na něj muset dávat pozor. Nenechám si ho přiblížit k tělu," zašeptal do ticha potemnělého pokoje. Tom se otočil a jen si povzdechnul. Nevydal ani hlásku, přešel k bratrovi a tvrdě se zmocnil jeho rtů. Lucas neprotestoval, věděl, že je bratr výbušný a tohle je jeho způsob usmiřování. Přistoupil na tu dráždivou hru a přidal k ní ruce. Ty bloudili všude po Tomově těle, a nutily ho vydávat steny, které však tlumil jejich polibek. Tom mu hladil hrudník. Luu na oplátku kolem něj své ruce obtočil, toho Tom využil a šeptl mu do ucha
"Nikomu tě nedám. Jsi jenom můj." A pak se přestal věnovat Lucasovím rtům a jazykem mu obtáhl rysy klíční kosti. A pokračoval dál na bradavky. Mezitím naváděl Lua k posteli, kam ho teď položil a nalehl na něj. Dál laskal jeho bradavky a současně mu sundával ručník, který měl jeho bratr omotaný okolo pasu, a v tuto chvíli byl přebytečný. Luu si s tím nedělal vrásky a zpětným tahem mu sundal ten kousek oblečení skrývající poslední kousky bratrova těla. Oba tam leželi tak jak je bůh stvořil a kochali se sebou. Dlouho jim to ale nevydrželo a hladově spojili svoje rty. Tom udělat krok vpřed a tím postrčil Lua směr postel. Tom ho n ani jemně položil a sám si na něj lehl, ale tak aby ho nerozmačkal. Tom hladil bratra po bocích a jen velmi zřídka se dotkl jeho bradavek, což bylo pro Lua nesmírné mučení.
"Prosím Tome... tohle je týrání..." šeptal v omamné slasti. Tom se jen usmál
"Myslíš, že když jsem tě dneska sledoval, to pro mě nebylo týrání" pravil zlehka, nečekal však na odpověď a laskal svého bratra dál. Zmocnil se jedné bratrovi bradavky a něžně ji skousl. Luu sykl slastí a dál se nechal opečovávat svým úžasným a jedinečným bratrem. Tomova ruka stále mapovala Luovo tělo. Laskala jeho stehna až si to namířila v tento moment k jeho nejcitlivějšímu místu. Tomův jazyk jezdil po Luově hrudi, jako hbitý hádek a zanechával za sebou mokrou cestičku. Lucas nedokázal na nic myslet, jen vnímal všechny ty krásné pocity. A když se ho bratr dotkl na tom citlivém místě, měl co dělat aby neztratil vědomí. Chtěl víc, víc než si s bratrem dovolili do teď. Tom se přesunul zpět k jeho ústům a opět se jich zmocnil.
"Luu chci tě. Chci tě tady a hned," zašeptal mu do ouška. Luu se zmohl jen na přikývnutí. Přesto si nebyl jistý. Tohle je poprvé. Jaké to je? Bolí to? Tyhle otázky mu poletovaly v hlavě jako roj včel. Tom měl mysl zastřenou touhou, ale viděl jak se v Luových očích zračí obavy. Taky je mě, ale věděl (v rámci možností) jak na to. Proto bratra opět políbil. Tentokrát velmi vášnivě a hluboce.
"Uvolni se," poručil mu. Luu udělal přesně to, co mu Tom řekl, věděl, co teď bude následovat. Tom si naslinil prst a přesunul se k bratrovu zadečku. Luu už instinktivně roztáhnul nohy, aby k němu měl bratr lepší přístup. Tom začal pomalu dráždit tu svůdnou dírku nasliněným prstem.
Luu ucítil prst na svém svěrači a snažil se co nejvíce uvolnit, moc mu to ovšem nešlo, a to hlavně díky směsici vzrušení, nervozity a obav.
"Uklidni se a snaž se uvolnit tělo. Nechci, aby tě to bolelo," zašeptal Tom. Luu zhluboka vydechl a povolil, čehož Tom využil a pomalu do něj prst zasunul. První reakce, která se dostavila, byla, že se Luu opět stáhl. Pak se přemohl a zkusil znovu povolit. Povedlo se mu to a Tom začal prstem pomalu pohybovat uvnitř Lucase. Chtěl nahmatat hrbolek, o kterém věděl že Luovy udělá dobře. Když ho našel, usmál se a jemně po něm přejel. Luu vykřikl slastí a před očima mu běhali hvězdičky. Chtěl víc, proto zavrčel, když se Tom stáhnul aby přidal další prst.
 simion Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.02.2010 13:38:40
Amparka Aluminiová: fuj, nestraš... jsou to naprosto vymyslený postavy, navíc Tom je zkrácenina Thomas.... a ten druhej je Lucas (v textu Luu) :-D tak špatnej vkus nemám..
 Simion
25.02.2010 00:39:15
Tom..?? Bratr..?? To je jako o tamtý německý kapele..?? Ten twincest, nebo jak se tomu říkalo..??

Sorry, ale u tohohle nemůžu sloužit.. Nemohla jsem si nerejpnout
 Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
24.02.2010 21:20:07
Artira: moc díky, ale nemyslím si že píšu nějak hezky... mám hafo ,,zlozvyků" jako psát buď hrozně dlouhý a složitý věty a nebo naopak strohý a krátký.... ale moc dík :)
 simion
24.02.2010 21:13:59
tos vazne psala ty? no nedivila bych se :) je to hezky, ja taky pisu, ale zdaleka ne tak dobre :)
 Artira Žena18 Kategorie
24.02.2010 21:05:45
zrala : díky a vím že mám s češtinou problémy, mám na to i papíry z PPP a ve škole úlevy, ale psát mě velmi baví :-D takže moc díky, beru si tvoji kritiku k srdci :-)
 simion
24.02.2010 21:00:06
Nemazala jsem ti med kolem huby a řekla svoje výhrady proto,že si upřímně myslím,že na psaní máš docela slušné střevo..jinak by to pro mě byla ztráta času, víš? Takže si to vem k srdci a makej na sobě, ať je o tobě "slyšet"..och ta čeština chii :)
Smajlík  zrala
24.02.2010 20:59:54
Mě se to celkem líbí, i když jsou to dva chlapi :-) Akorát tam teda máš dvě hrubky ve slovech končících na ovi (Luovi a podobně) no a ještě tam máš asi omylem dvakrát napsané, že si lehli na postel. První že ho položil, pak že udělali další krok k posteli a pak ho na ni položil... Ale jinak fajn bych řekla. Případné urážky typu buzíci atd. ignoruj :-)
 tak nějak
24.02.2010 20:52:07
zrala: ok tohle všechno beru, ale je to psaný je tak, a spíše pro holky, které vědí (aspoň většina co znám) že to není popis skutečnosti... navím tohle je opravdu jen úryvek a je to fanfiction, a navím moje první větší dílko....
 simion
24.02.2010 20:41:48
Já nemám problémy s tím,že každému se líbí něco jiného, to se neboj. Nemám problém akceptovat jakoukoliv orientaci či provádět prasárny různého druhu. Ovšem na druhou stranu jistou zkušenost s incestem mám, proto je mi odporný už svojí podstatou a ne nadarmo je postaven mimo zákon. Co se týká pravopisných chyb, tak myslím,že i obyčejný word by ti nějaké vychytal :) Vůbec nevadí, že text není o skutečnosti, stejně by jí měl odpovídat, jaký by potom měl smysl, chápeš? Ten, kdo ty zkušenosti má, ty nesmysly či nesrovnalosti vidí...pokud to nejsi schopna vnímat, tak piš sci-fi, tam je to fakt asi jedno a nikdo se nebude divit, že mimozešťan bude mít prostatu třeba na čele a stačí ji přelíznout jazykem a už to z něj stříká...:)
 zrala
24.02.2010 20:32:31
Dej to na pismak... jinak psany dobre, tema uchylny (nebo zadani?)
 faulOasch
24.02.2010 20:32:08
paní chytrá: díky

zrala: mno zkušenosti nemám, to uznávám, ale tohle není o skutečnosti..... :-D jinak vim že tak jsou hrubky, musím to ještě několikrát přečíst a opravit.... a incest... mno co k tomu dodat.... každýmu se líbí něco jinýho :-D
 simion
24.02.2010 20:30:22
Takhle jednoduše to s prstem v prdeli nefunguje.
A nevím jak to je u chlapů, ale pochybuju že prostata = hrbolek, najdi si o tom něco na netu.
 Puškin
24.02.2010 20:26:21
Pravopisné chyby mi vadí, incest ještě více...ostatní je v pohodě :) Místy je to velmi zajímavý a inspirativní text, přesto se nemohu zbavit dojmu, že opravdové zkušenosti s análním sexem tomu trochu chybí..že by jediné přejetí po prostatě způsobilo výkřik slasti hmm? :)
 zrala
24.02.2010 20:18:58
no kdyby to nebyl incest, tak je to napsaný docela hezky
 paní chytrá Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk