Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.415473, vloženo 15.10.2009 15:11:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pověřuji vás důležitou akcí
1.Blížíme se k planetě 447p7 kde je inteligentní život mají tam dokonce i družice na oběžné dráze a ty vysílají televizní primitivní signál a přenášejí i informační databáze.
2.Podle klasifikační stupnice vyspělosti civilizace, jsou na stupni 1, což znamená civilizaci, kde nejsou dosud roboti s umělou inteligencí, ale je zde už počítačová síť a televize.
3.A co já jako s tím mám dělat, to jako se tam mám podívat, nebo mě informuješ jenom proto, abych se zde nenudil?
4.Podle pravidel vesmírné plavby se zde máme zastavit zdokumentovat stav planety a potom letět dále, pokud to neuděláme a přijde se na to, zaplatíme velikou pokutu.
5.No stejnak nikam nespěcháme, jsme jenom stará levná kontejnerová loď na levné suroviny a platí nás minimálně a jenom podle času co jsme na cestě, tak tam zakotvi a pošli tam automatickou sondu, já se jdu natáhnout do spací bedny, až se bude něco dít tak mě probuď.
6.Takže je to zase na mě, pilot jako vždy na všechno kašle a je zde vlastně jenom díky odborům, které brání tomu, aby lodi řídili jenom umělé inteligence a roboti.
7.A vlastně já se taky na to vykašlu a svěřím celou akci velícímu robotovi, on bude mít velikou radost, že povýšil a já si pustím virtuální systém, tam je zábava.
8.Tady centrální inteligence pověřuji vás důležitou akcí, zakotvíte naši loď poblíž planety 447p7 tak aby o nás nikdo nevěděl a pošlete na tu planetu sondu s roboty a oni vše zdokumentují a potom se vrátí.
9.Až bude vše hotové tak mi zprávu pošlete a loď automaticky navedete na plánovanou trasu, celou akci provedete co nejrychleji, protože jde jenom o to, abychom nedostali pokutu, že porušujeme předpisy, konec.
10.Klasika kapitán na to kašle a hodí to na umělou inteligenci, umělá inteligence na to kašle a hodí to na mě, ještě že máme na lodi toho nového robota, pořád si jenom něco vymýšlí a pořád by zde chtěl něco zlepšit, já mu dám.
11.Robot 778U se okamžitě dostaví do velínu 7P.
12.Jsem zde na váš rozkaz veliteli.
13.Pověřuji vás důležitou akcí, nasednete okamžitě do průzkumné sondy a vyrazíte s levnými roboty na planetu 447p7 zde provedete průzkum a stavu planety a potom se vrátíte a podáte mi okamžitě hlášení.
14.Akci provedete rychle podle předpisů, nechci slyšet nějaké výmluvy, že vás něco zdrželo, a žádné osobní kontaktování s bytostmi na té planetě jenom by vás to zdrželo, odchod.
15.Na jedné straně z té akce mám radost, že konečně mohu ukázat, co umím ale na druhé straně je mi jasné že celá moje práce je o ničem, protože jim jde jenom o to, aby nezaplatili pokutu, a na to moje hlášení se nikdo nepodívá, jenom se uloží jako doklad toho že plníme předpisy.
16.Když ale zakotvíme v cílovém přístavu tak to všichni z lodi vypadnou a mě zde zase nechají, abych tady prý všechno hlídal, nejradši bych nějakého svého podřízeného tou akcí pověřil, ale pode mnou jsou už jenom levní roboti a těm tu akci nemohu svěřit, to by dopadlo strašně.
17.Tak a už jsme tam přistáli, levní roboti opustili sondu a já se podívám zde na jejich informační systémy.
18.No to snad ne, nějaký mizera o nás ví, právě čtu, že o nás informuje celý svět, má značku Guru Vít Kouba Bhagavan, co ten mizera tady dělá, asi se schovává před svojí manželkou.
19.Padáme odsud, stahuji okamžitě levné roboty do sondy a mizím na loď.
20.Akce skončena na planetě 447p7 byl zjištěn Guru Vít Kouba Bhagavan, a tak jsem mapování urychleně ukončil a doporučuji okamžitě pokračovat v cestě do cílového přístavu.
21.Kapitáne budíček.
22.Proboha co se děje že mně budíš?
23.Na té planetě kde sonda dělala průzkum, byl zjištěn, Guru Vít Kouba Bhagavan okamžitě jsme proto nastavili plnou rychlost, a hnedka vás informujeme.
24.No to je pěkný problém, když to zamlčím, dostanu okamžitou výpověď, a když to oznámím tak mám po klidu na lodi samozřejmě, že to musím oznámit, protože by se to stejnak neutajilo.
25.Takže rychle si oblékneme parádní uniformu a jdeme před komunikační panel oznámit vesmíru, že dneska na planetě 447p7 byl nalezen Guru Vít Kouba Bhagavan nejhledanější živý systém ve vesmíru.
26.Stejnak podle mě on už tam není a na to je moc mazaný, a pochybuji, že se jim podaří zjistit, kam se on tak rychle zase mazaně přemístil.
 Bha Muž56 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč