Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Jo, jsi normální.
|
|
|
Jsi nenormální. Normální člověk tohle nikam nepíše.
|
|
|
ano, ale chlapce, s tym tvojim fajfrlikom sa este nikam neponahlaj a pekne cakaj aspon kym nebudes mat 17 ...teraz ti to bude fakt k hoooo vnu v 14ich!
|
|
|
Ano seš normální... :-)
|
Buldok |
|
|
Kdo dneska nechce ...
|
|
|
NAPROSTO!
|
|
|
len nejaku nabuchaj a bude ti fajn. (pochybujem že by si sa zdržiaval kondomom, načo?)
|
3097 |
|
|
Jo
|
|
|
Normální to je, cožpak to... ale ventilovat sem tak běžnou věc už normální není :-D
|
|
|
Poradím ti, jak si od toho odpomoct. Jmenuje se to Kovářova Rozkoš a dělá se to tak, že vytáhneš flaksu z gatí, položíš ji na kovadlinu a švácneš si do ní kladivem. Bolest je neskutečná, ale ta slast když se netrefíš.....
|
|
|
normálně nadrženej puberťák
|
|
|
nie, si nadrženy
|
|
|
|