Až jednou rozhodnu se žít, chci abys byl u toho.
Asi že zrovna Ty bys měl být ten, komu bude můj život patřit.
Až jednou uvidím padat hvězdu, chci abys byl u toho.
Protože každé mé přání může s Tebou stát se zkutečností.
Až jednou stane se můj obraz uměním, poděkuji ti.
Bude inspirován Tvou láskou.
Až jednou ráno probudím se a zjistím, že Tě nemám,
že jsi jen sen, budu chtít zemřít.
Proto neusínám...
A až jednou usnu, doufám, že probudím se vedle Tebe.
Jen nevím jestli strach mi dovolí otevřít oči....
..co když tu opravdu nebudeš...? |