Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.410325, vloženo 18.09.2009 14:44:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
znamení
Už jsem to tady dneska tak trošku nakousla v diskuzi vztahy a tak by mě zajímalo co si myslíte o znamení zvěrokruhu. Která znamení se k sobě hodí a která naopak vůbec?


Třeba já si myslím i píšu to i z vlastní zkušenosti, že se spolu nesnesou ryby a kozorozi.
Znám plno kozorohů jak v okolí tak v práci a měla jsem i partnera kozoroha, byla to Itálie :-(
Jaké máte vy zkušenosti ??
 loupeznice z lesa Žena28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2009 18:03:43
docela na to neverim, protoze bych se jako cistokrevna panenka nehodil k nicemu :))
 overburn Muž33 Kategorie
20.09.2009 13:27:49
Já na to nevěřím, proto mne nikdy nenapadlo hledat nějaký vztah mezi znameními a tím, jak lidé spolu vycházejí.
 Researcher Muž81 Kategorie
18.09.2009 21:21:31
Horoskopy v novinách a časopisech mi přijdou směšné, to si vždycky představím, jak nějaká redaktorka zamyšleně cucá tužku a říká si: Tak co by se tak zítra mohlo přihodit Býkům? :)))

Ale charakteristiky jednotlivých znamení mi přijdou zajímavé, ze zkušenosti můžu říct, že dost lidí určitých znamení má shodné povahové rysy.

Za sebe můžu říct, že se coby Lvice těžko snáším s chlapama Beranama, to jsou snad jediní lidi, co u mě dokážou při případné diskuzi vyvolat až cholerickou reakci :) Naopak si většinou dost rozumím s holkama v Beranu, Blíženci, Vodnáři a Váhami.
 nymphe Žena24 Kategorie
18.09.2009 20:50:07
Znuděnej to jsi nemohl vědět, já jsem se nesnažila, ale kdyby jsi nabídl výhru tak bych se třeba trefila :D
loupeznice z lesa

Když uhodneš co jsem za znamení, odměním tě ránou prasečí hlavy do hlavy (tvé). To už za trochu námahy stojí!
Smajlík  Znuděnej Muž16 Kategorie
18.09.2009 20:32:50
No vidíš, třeba by Ti to s jiným partnerem, narozeným ve znamení kozoroha, vyšlo.

Můj bývalý přítel je váha, nevyšlo to. Můj současný přítel je váha, zatím to vychází (ale to, jestli to opravdu vyjde, mohu posoudit až na sklonku života). Nevybírala jsem si je na základě data narozeni, byla to náhoda. Ja jsem vodnář.
 nedele007 Žena30 Kategorie
18.09.2009 19:01:48
Hyoscyamus niger: Už se jdi vážně vycpat!
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 18:21:53
jsem letadlo:
Zajisté jsi chodila s dostatečně velkým vzorkem Vodnářů k vyvození tohoto závěru. Kolik jich bylo? Deset? Patnáct? Sto třicet dva?
Smajlík  Hyoscyamus niger Muž31 Kategorie
18.09.2009 17:32:51
Astrologie a numerologie- to jsou fajn vědy...a do puntíku přesný.....:-)))))))))
Smajlík  zlato Žena25 Kategorie
18.09.2009 16:45:18
Já absolutně nemůžu vydržet s Vodnářema, se všema, se kterýma jsem chodila se to rozpadlo... na znamení jsem dřív fakticky nevěřila, ale teď si říkám, že na tom něco asi bude... jinak pro mě je lev nebo býk :)
 jsemletadlo Žena24 Kategorie
18.09.2009 16:39:54
Nevěřím tomu, je mi úplně jedno, co je kdo za znamení.
 ilustrace Žena33 Kategorie
18.09.2009 16:37:24
Sichrhajcka: Taky jsem byla s beranem přitahovali jsme se jak magnety, ale musela jsem se s ním po roce rozejít, ale je to v nás obou pořád...ale nemůžem být spolu je to tak komplikovaný a taky jsem ryba
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 16:28:59
Sichrhajcka
Jdi si za tim... ;-)
Znam zenskou ryby a ta je s beranem uz tolik let... :))
 Petty1985 Žena26 Kategorie
18.09.2009 16:17:55
No ja nevim. Jednoducha astrologie podle me nefuguje, ryby se udajne absolutne nehodej k beranovi, a pritom jsem zrovna uz nakej patek z jednoho berana uplne "vyrizena" :-). Zato numerologie mi sedla presne, nechala jsem si ji vypocitat na nekolik byvalych pritelu.
 Sichrhajcka Žena35 Kategorie
18.09.2009 15:26:53
Znuděnej to jsi nemohl vědět, já jsem se nesnažila, ale kdyby jsi nabídl výhru tak bych se třeba trefila :D
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 15:25:29
loupeznice z lesa

Měla si jenom jednu možnost, ale věděl jsem že to netrefíš.
Štír.
 Znuděnej Muž16 Kategorie
18.09.2009 15:21:03
Znuděnej
no takže mám 12 možností jo? Tak ryba??
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 15:17:13
loupeznice z lesa

Zkus hádat.
 Znuděnej Muž16 Kategorie
18.09.2009 15:16:09
A jaký znamení? Pověz...
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 15:12:08
Na jedno znamení jsem vytíženej, ale že se jedná o TO znamení zjistím vždy až s odstupem času po tom, co mě ta dotyčná (vždycky ženská pane bože) nějak zaujme.
 Znuděnej Muž16 Kategorie
18.09.2009 15:03:13
Ke me se vzdycky hodily vahy + vodnar + ryby + byk + rak.
Uz bych nebrala berana - jelikoz jsem taky beran a s jednim jsem chodila - oba stejne tvrdohlavy, kompromisy nemozny..
Lva uz bych taky nechtela - to je hotovy horor.
S blizencem tez nemam dobre zkusenosti - pokazde to byl jen zaletnik, co si chtel uzit, dokaze zenskou tak oblbnout, ze si nejdriv ani niceho nevsimne a slepe veri, ze on ji tak miluje, jak rika...


K tvemu nazoru ryby + kozorozi mohu potvrdit opak, znam rybu + kozoroha, co spolu ziji uz spoustu let a bez problemu.
 Petty1985 Žena26 Kategorie
18.09.2009 15:00:16
Si myslím, že to nejde takhle zjednodušovat, ale tady: http://horoskop.denne.sk/horoskop-kozoro zec-zena-vodnar-muz/ je přepsaná moc pěkná knížka o tom a můžu říct, že to co je tam napsané je naprosto nejvýštižnější :) jelikož já jsem kozoroh a můj přítel je ryba a teď všichni vítě, jak to mezi náma je :D ale kdybych si měla vybrat nejnepříjemnější sluneční znamení pro mě tak berana...
 BlackRainbow Žena24 Kategorie
18.09.2009 14:59:31
rajska no a já zase takhle zcela určitě vím, že v okolí nevýjdu se žádným kozorohem :-)
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 14:57:37
Můj nový nick - ne, ale s každým Střelcem v okolí vyjdu v pohodě :o)).
 rajska Žena39 Kategorie
18.09.2009 14:55:37
Zavolej vestci... holky na prime ti to za par kacek prozradi..
Smajlík  Levand Muž23 Kategorie
18.09.2009 14:55:34
rajska: tak věříš, nebo nevěříš?
 Můj nový nick Muž Kategorie
18.09.2009 14:53:16
Celá astrologie je uvařená z ničeho a slouží jen k plnění stránek pochybných periodik... Nechápu, jak může soudný člověk těmhle volovinám věřit.
Smajlík  Hyoscyamus niger Muž31 Kategorie
18.09.2009 14:52:35
Taky na to nevěřím, ale z vlastní zkušenosti ti zase můžu potvrdit, že Vodnář - Střelec funguje.
 rajska Žena39 Kategorie
18.09.2009 14:51:01
Já na to nevěřím.
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
18.09.2009 14:50:05
Neměla jsem na mysli jen partnera, mě rozbory a horoskopy docela baví a třeba takovej erotickej horoskop seděl na všechny co jsem jim ho poslala... ale myslím okolí ne jen partnerovo znamení, prostě jestli víte o někom s kým se nesnesete v jakém je znamení a jestli je jich víc
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
18.09.2009 14:48:54
omg
 Můj nový nick Muž Kategorie
18.09.2009 14:48:15
já jako štír hodně těžce vycházím ve vztahu s blíženci (chlapy)
 Peťula
18.09.2009 14:47:33
Nevím, horoskopy beru spíš jako zábavu... podle slunečního znamení se nepozná v podstatě nic. Na to, abys z toho něco vyčetla, potřebuješ kompletní astrologickej rozbor, a to je daleko složitější než charakteristika znamení podle dne narození :o).
 Oriq Žena30 Kategorie
18.09.2009 14:46:58
Já na tyhle věci nevěřím. Ale pokud zrovna držím v ruce nějakej časák dost hloupej na to, aby v něm byl horoskop, tak si ho z nudy přečtu.
 qweqwe
18.09.2009 14:46:54
Sama jsem podle "znamení zvěrokruhu" kozoroh... ale nějak na to, s kterým znamením bych vyšla nehledím. V tomto jsem skeptická. Vybírat si partnera podle zvěrokruhu bych opravdu nemohla.
Smajlík  Amemait Žena20 Kategorie
18.09.2009 14:45:59
Pardon, nechtěla jsem napsat v diskuzi vztahy, ale vlastnosti :D
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk