Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.409900, vloženo 16.09.2009 13:52:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
tetování
Líbí se vám tetování? Jestli jo tak jaké a na jakých místech. Já už jedno mám a chystám se na další ...
 loupeznice z lesa Žena28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2009 10:13:14
Líbí, mám dvě, počítám s dalším(i).
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
17.09.2009 08:31:28
Zalezi jak vypada :) Ukaz :-P
 overburn Muž33 Kategorie
16.09.2009 22:40:42
Cassius Clay
Máš s tím nějakej problém??
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
16.09.2009 22:38:06
dej stim pokoj
Smajlík  Cassius Clay Muž35 Kategorie
16.09.2009 22:12:07
Jo, líbí.
 Lucianna Žena99 Kategorie
16.09.2009 21:50:44
Líbí se mi jen maličkosti, nemám ráda masivní tetování třeba po celých zádech. Takže na rameni nějaký pěkný obrázek nebo nápis, proč ne, ale za předpokladu, že se to hodí k tomu člověku. Já bych se třeba s tetováním cítila divně a ani by to ke mě nesedělo..
 Only hope Žena28 Kategorie
16.09.2009 21:45:50
líbí, takový co potkávám lidi na koncertech, to oči přecházej-ale já nejsem ten typ, na mě by to vypadalo spíš komicky.
zajímavý, že ty punkvy vypadaj jak nějaký špinavý socky, ale potetovaný jsou od hlavy až k patě, a to neni levná záležitost...
Smajlík  ROCKer Forever Muž23 Kategorie
16.09.2009 19:53:50
Až na výjimky nelíbí.
 mmááákk Žena22 Kategorie
16.09.2009 19:21:02
Belgra81: a kde ho máš a co? A proč toho lituješ??
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
16.09.2009 19:13:17
Já ho mám 7 let a strašně toho lituju !!!!!!
 Belgra81 Žena28 Kategorie
16.09.2009 18:25:27
libi a mam:o)
 Mitro Muž57 Kategorie
16.09.2009 17:10:54
Líbí, pokud to není nějaký extrém nebo nic nevyjadřující obrázek. Mám jedno a na druhé se chystám. Je to něco, co pro mě nikdy nepřestane mít význam, co pro mě má duši.
 vjoo Žena43 Kategorie
16.09.2009 16:56:41
u chlapů se mi to nelíbí vůbec (protože mi příjde, že tím chtějí jen machrovat jak jsou strašně drsní..a to je strašně trapný), u holek se dá ještě nad nějakým vkusným dílkem přivřít oko...ale raději mám piercingy
 sovice Žena22 Kategorie
16.09.2009 16:26:26
Líbí se mi, když:
- je vkusné
- hodí se k osobnosti člověka
- je na vhodném místě
- je fakt "dobře udělané", tatér si dal záležet
- má i symbolický význam

Nelíbí se mi, když:
- je příliš velké nebo příliš malé
- absolutně se k člověku nehodí
- je to nějaká blbost, které bude člověk jednou litovat
- je na takovém místě, že toho bude člověk jednou litovat
- je to absolutně trapný (delfíneček a spol.) motiv nebo něčí jméno

Jedno středně velké tetování mám, na zádech. Jsem s ním spokojená.
 Anaya Žena22 Kategorie
16.09.2009 15:38:17
Na chlapech se mi líbí když to je po celejch rukách a klidně i záda.. krk :D prostě hodně a barevný =) rozhodně ne žádný čínský znaky a podobný ošklivosti. U holek nvm no.. rozhodně se mi nelíběj maličký tetováníčka to mi přájde spíš skoro trapný :D ale třeba když maj vytetovaný křídla.. to je moc hezký =)
 noaco
16.09.2009 15:21:01
Záleží kus od kusu, každopádně provařený nadprdelní ornamenty apod. fakt ne.
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
16.09.2009 15:09:41
U holek se mi to líbí na zadečku, na bedrech i na rameni ... ale musí to být malý a vkusný
Smajlík  SvatýBenedikt Muž30 Kategorie
16.09.2009 15:09:18
Maninthemood: se nebav Ti to nikdo nepřikazuje
Smajlík  loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
16.09.2009 14:53:44
Hyoscyamus niger: překrucování s neznalosti, či lépe z idiocie ... mívá fatální nedozírné a hlavně nekontrolavané důsledky, které překvapují i jeho autory

kristusek ti udělá maximálně něco co tě zničí a bude to mít promyšleno, od socialisty čekej něco, co zničí nejen tebe ale i celý svět
 Maninthemood Muž21 Kategorie
16.09.2009 14:50:00
Maninthemood: Ti inteligentnější jsou schopni překrucovat mnohem nebezpečněji, viz Krystusek.
 Hyoscyamus niger Muž31 Kategorie
16.09.2009 14:44:52
bohužel se socialisty nebavím, nemůžu si být totiž jistý jestli moje slova nějak nepřekroutí díky své nízké inteligenci
 Maninthemood Muž21 Kategorie
16.09.2009 14:44:12
Mé pohledy na polooblečené plavce /obojího pohlaví/ na břehu moře, kde jsem trávila poklidné dva týdny nicneděláním a jen koukáním kolemjdoucí /opět obojího pohlaví/mne zmátly. Za celou tu dobu mého pobytu jsem viděla jen tři, či čtyři tetované /národnost neznámá!/.
Piercing jsem za tu dobu nezahlédla ani jednou.
Čím to může být? Tím, že je v Italii tepleji než v zemi mezi Vltavou a Moravou, tudíž je vidět víc kůže která jde na trh sexuality, nebo je to dáno tím, že Barbaři sídlili vždy až severně od Alp?
To jsem nevyřešila ani při večerních hovorech u vína. Nebyla jsem jediná, která si toho všímla.

Chudáci tetovači! Ti musí nuzovat a ohryzávat suchý chléb...
 Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
16.09.2009 14:16:05
záleží na celkovém dojmu
 yellow apple Žena23 Kategorie
16.09.2009 14:06:00
moc se mi tedy nelíbí...u holky max. něco malého na lopatce, nebo kotníku. Ale něco víc, to vůbec.
 Zaprtek Muž24 Kategorie
16.09.2009 14:00:47
Libi se mi na lopatce a celkove na mene viditelnych mistech. To ma pak vetsi vyznam. A pri hledani prace by viditelne tetovani nemelo dobry vysledek.
 Brcko111 Muž20 Kategorie
16.09.2009 14:00:10
ilustrace: Taky mám na kotníku, jen decentní, pro začátek jsem se bála té bolesti a taky jsem chtěla jen takové, abych ho mohla kdykoli skrýt, ale všem se to moc líbí tak jsem se odhodlala a jdu za týden na druhé a to bude ještěrka na třísle, takže taky decentní a taky jen pro mě :o) A odvahu jsem taky sbírala dlouho, ale zase tak hrozný to nebylo, dalo se to v pohodě vydržet
 loupeznice z lesa Žena31 Kategorie
16.09.2009 13:59:23
Tetování je pochybné sebehyzdění nevyrovnaných jedinců.
Smajlík  Hyoscyamus niger Muž31 Kategorie
16.09.2009 13:57:26
Mám kérku vzadu na krku. Živlový ambigram. Časem bych chtěla kérku na rameno, ale ještě nevím co. A nespěchá to, tohle je třeba si rozmyslet.
 Oriq Žena30 Kategorie
16.09.2009 13:56:49
Líbí se mi tetování na kotníku....vždycky jsme si přála mít psychedelický sluníčko buď na lopatce nebo na kotníku, ale nemám na to odvahu a navíc se obávám, že jsem na to celkem zabržděná a konzervativní. Navíc ta lopatka už mi přijde až moc nápadná a tetování by mělo být především pro mě a ne pro okolí, tak až se jednou pomátnu, nechám si potetovat kotníček:)
Každopádně nelíbí se mi velký nebo barevný tetování, nápadný...takový, který má provokovat okolí, to už pak podle mýho ztrácí svůj význam.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
16.09.2009 13:55:38
Je to fajn věc u holek nad zadečkem i na rukách :-)
Smajlík  osn Muž35 Kategorie
16.09.2009 13:55:16
Tetování se mi moc líbí - zejména na mužském pohlaví... (celá ruka pokérovaná..) Ale není tetování, jako tetování... Trapné tribaly, draci, delfínci, kostlivci a podobné výjevy - hnus. Líbí se mi barevné - oldschoolové tetování...
Sama mám malé a nenápadné.. ale chystám se to přetetovat a vybarvit...:)
Smajlík  ODI-ET-AMO Žena24 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk