Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Líbí, mám dvě, počítám s dalším(i).
|
|
|
Zalezi jak vypada :) Ukaz :-P
|
|
|
Cassius Clay Máš s tím nějakej problém??
|
|
|
dej stim pokoj
|
|
|
Jo, líbí.
|
|
|
Líbí se mi jen maličkosti, nemám ráda masivní tetování třeba po celých zádech. Takže na rameni nějaký pěkný obrázek nebo nápis, proč ne, ale za předpokladu, že se to hodí k tomu člověku. Já bych se třeba s tetováním cítila divně a ani by to ke mě nesedělo..
|
|
|
líbí, takový co potkávám lidi na koncertech, to oči přecházej-ale já nejsem ten typ, na mě by to vypadalo spíš komicky. zajímavý, že ty punkvy vypadaj jak nějaký špinavý socky, ale potetovaný jsou od hlavy až k patě, a to neni levná záležitost...
|
|
|
Až na výjimky nelíbí.
|
|
|
Belgra81: a kde ho máš a co? A proč toho lituješ??
|
|
|
Já ho mám 7 let a strašně toho lituju !!!!!!
|
|
|
libi a mam:o)
|
|
|
Líbí, pokud to není nějaký extrém nebo nic nevyjadřující obrázek. Mám jedno a na druhé se chystám. Je to něco, co pro mě nikdy nepřestane mít význam, co pro mě má duši.
|
|
|
u chlapů se mi to nelíbí vůbec (protože mi příjde, že tím chtějí jen machrovat jak jsou strašně drsní..a to je strašně trapný), u holek se dá ještě nad nějakým vkusným dílkem přivřít oko...ale raději mám piercingy
|
|
|
Líbí se mi, když: - je vkusné - hodí se k osobnosti člověka - je na vhodném místě - je fakt "dobře udělané", tatér si dal záležet - má i symbolický význam Nelíbí se mi, když: - je příliš velké nebo příliš malé - absolutně se k člověku nehodí - je to nějaká blbost, které bude člověk jednou litovat - je na takovém místě, že toho bude člověk jednou litovat - je to absolutně trapný (delfíneček a spol.) motiv nebo něčí jméno Jedno středně velké tetování mám, na zádech. Jsem s ním spokojená.
|
|
|
Na chlapech se mi líbí když to je po celejch rukách a klidně i záda.. krk :D prostě hodně a barevný =) rozhodně ne žádný čínský znaky a podobný ošklivosti. U holek nvm no.. rozhodně se mi nelíběj maličký tetováníčka to mi přájde spíš skoro trapný :D ale třeba když maj vytetovaný křídla.. to je moc hezký =)
|
|
|
Záleží kus od kusu, každopádně provařený nadprdelní ornamenty apod. fakt ne.
|
|
|
U holek se mi to líbí na zadečku, na bedrech i na rameni ... ale musí to být malý a vkusný
|
|
|
Maninthemood: se nebav Ti to nikdo nepřikazuje
|
|
|
Hyoscyamus niger: překrucování s neznalosti, či lépe z idiocie ... mívá fatální nedozírné a hlavně nekontrolavané důsledky, které překvapují i jeho autory kristusek ti udělá maximálně něco co tě zničí a bude to mít promyšleno, od socialisty čekej něco, co zničí nejen tebe ale i celý svět
|
|
|
Maninthemood: Ti inteligentnější jsou schopni překrucovat mnohem nebezpečněji, viz Krystusek.
|
|
|
bohužel se socialisty nebavím, nemůžu si být totiž jistý jestli moje slova nějak nepřekroutí díky své nízké inteligenci
|
|
|
Mé pohledy na polooblečené plavce /obojího pohlaví/ na břehu moře, kde jsem trávila poklidné dva týdny nicneděláním a jen koukáním kolemjdoucí /opět obojího pohlaví/mne zmátly. Za celou tu dobu mého pobytu jsem viděla jen tři, či čtyři tetované /národnost neznámá!/. Piercing jsem za tu dobu nezahlédla ani jednou. Čím to může být? Tím, že je v Italii tepleji než v zemi mezi Vltavou a Moravou, tudíž je vidět víc kůže která jde na trh sexuality, nebo je to dáno tím, že Barbaři sídlili vždy až severně od Alp? To jsem nevyřešila ani při večerních hovorech u vína. Nebyla jsem jediná, která si toho všímla. Chudáci tetovači! Ti musí nuzovat a ohryzávat suchý chléb...
|
|
|
záleží na celkovém dojmu
|
|
|
moc se mi tedy nelíbí...u holky max. něco malého na lopatce, nebo kotníku. Ale něco víc, to vůbec.
|
|
|
Libi se mi na lopatce a celkove na mene viditelnych mistech. To ma pak vetsi vyznam. A pri hledani prace by viditelne tetovani nemelo dobry vysledek.
|
|
|
ilustrace: Taky mám na kotníku, jen decentní, pro začátek jsem se bála té bolesti a taky jsem chtěla jen takové, abych ho mohla kdykoli skrýt, ale všem se to moc líbí tak jsem se odhodlala a jdu za týden na druhé a to bude ještěrka na třísle, takže taky decentní a taky jen pro mě :o) A odvahu jsem taky sbírala dlouho, ale zase tak hrozný to nebylo, dalo se to v pohodě vydržet
|
|
|
Tetování je pochybné sebehyzdění nevyrovnaných jedinců.
|
|
|
Mám kérku vzadu na krku. Živlový ambigram. Časem bych chtěla kérku na rameno, ale ještě nevím co. A nespěchá to, tohle je třeba si rozmyslet.
|
|
|
Líbí se mi tetování na kotníku....vždycky jsme si přála mít psychedelický sluníčko buď na lopatce nebo na kotníku, ale nemám na to odvahu a navíc se obávám, že jsem na to celkem zabržděná a konzervativní. Navíc ta lopatka už mi přijde až moc nápadná a tetování by mělo být především pro mě a ne pro okolí, tak až se jednou pomátnu, nechám si potetovat kotníček:) Každopádně nelíbí se mi velký nebo barevný tetování, nápadný...takový, který má provokovat okolí, to už pak podle mýho ztrácí svůj význam.
|
|
|
Je to fajn věc u holek nad zadečkem i na rukách :-)
|
|
|
Tetování se mi moc líbí - zejména na mužském pohlaví... (celá ruka pokérovaná..) Ale není tetování, jako tetování... Trapné tribaly, draci, delfínci, kostlivci a podobné výjevy - hnus. Líbí se mi barevné - oldschoolové tetování... Sama mám malé a nenápadné.. ale chystám se to přetetovat a vybarvit...:)
|
|
|