Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.401678, vloženo 07.08.2009 17:25:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Extrémně ošklivé děti
Tahle diskuze mě napadla dnes v supermarketu, kde jsem se doslova vyděsila chlapečka, který stál za regálem a pravděpodobně se schovával své matce. Proč jsem se ho vyděsila? Je to ode mě hnusné, ale byl HROZNĚ ošklivý. Ne že by byl nějak postižený nebo něco takového (i když nejdřív jsem si to myslela, ale pak podle projevů byl myslím mentálně v normě), byla to prostě "normální" ošklivost - obézní, takové ty brýle dělající velké oči, velká hlava, prostě hodně nehezké dítě i v obličeji, postavou...navíc hrozně oblečený, tepláku vytažené do pasu (vina matky, kdyby to aspoň kompenzovala hezkým oblečením..) Pak tam najednou přilítla jeho matka, mimoch. dobře vypadající asi čtyřicátnice, a spílala mu, že se jí pořád schovává.

V souvislosti s tímto mě napadla diskuze. Říká se, že pro matky je jejich dítě to nejhezčí a že to, že dítě je vlastně ošklivé, až tak nevidí. Zajímalo by mě, do jaké míry je to pravda.

U mě to tedy rozhodně neplatí, já například, když si dcera asi v půl roce začala sedat a měla šišatou hlavu od před tím většinového ležení, byla jsem z toho nešťatsná a říkala si, jak blbě to vypadá a že doufám, že se jí to srovná:-). Pochopitelně to potom zmizelo a teď má hlavičku jak makovičku:-). Prostě kdyby byla ošklivá (jakože opravdu není), viděla bych to.

Zajímalo by mě, co tedy cítí ty matky těch vyloženě hodně ošklivých dětí.. je jasné, že je milují stejně jako všechny matky své děti, ale jestli je třeba někdy popadne smutek, když vidí své dítě v kontrastu s nějakým opravdu hezkým...já bych asi často myslela na budoucnost, jak se k němu budou chovat děti ve školce, škole a tak..

Zároveň je ale možné, že některé matky to opravdu nevidí nebo nevnímají...když si vzpomenu na fotku ze školky, na které mě má matka naprosto příííšerně ostříhala, připadá mi hrozná...máma to ale opravdu překvapivě nevidí a říká, jak je to hezká fotka:-)

Je také možné, že když mám matka, VYLOŽENĚ ošklivé dítě, miluje je ještě o to víc, aby mu vykompenzovala tu možnou "nepřátelskost" okolí teď nebo v budoucnu.

Viděli jste někdy opravdu ošklivé dítě, až vám ho bylo líto, a napadlo vás něco podobného?
 kikiwhite Žena34 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.08.2009 00:30:08
Nad tímhle sem taky přemejšlela. Když je matka hnusná, tlustá, stršně oblečená, tak od toho dítěte nic nečekám. Ale fakt mě to udivuje, když matka je normální nebo dobře vypadající. Opravdu to nechápu.
Co se týče mojí mámy, tak ta asi tu ošklivost viděla. jednou mě přivezla babička z prázdnin, kde mě nechala ostříhat, vypadala sem jako kretén největší a máma na ní byla nasraná, že je zrovna ve školce před focenim a já vypadám jako magor. Ještě dneska když tu fotku máma vidí, tak říká, že strašný :)
 sss Žena23 Kategorie
08.08.2009 22:19:45
Wolfi Lippert
Myslíš, že otravovat lidem život je kvalitní vlastnost? Vytahovat se tu s nějakýma číslíčkama, procentama a historií eugenetiky to je taky super vlastnost...
Ty jsi vážně ale magor....
(je mi jasný, že si tu teď vyslechnu, že bych \"zamítnuto\ " dostala tak s 10 vykřičníky...)
Mě by jenom zajímalo, kdo by podle tebe měl právo posuzovat ostaní zda jsou schopni (schopni by i byli, že?) a spíše hodni mít dítě...
Myslim, že tobě by ta práce šla od ruky.. Pravda sice by jsme tu měli o polovinu (možná i víc) dětí míň, ale zase by to byla nějaká kvalita co?
Většině lidí jsi tu tak akorát po smích, ale je fakt, že občas se ti nějakej fórek povede... Třeba to s tim panictvím... Hádám, že ty už sexuješ tak od 8 ne? Na tebe ty holky musej vyloženě letět, ty kvalito....
Ne teď vážně, neznám tě ani o to v nejmenším nestojím, ale něco ti povím. Ne vždy platí: Ošklivý rodiče, dítě musí být zrůda po nich... Moje kamarádka má rodiče vážně hnusný (a to dost) a je to tak krásná holka, že kluky nestačí odhánět, tupá taky není... Kdybys viděl její rodiče, tak by jsi jim dítě samozřejmě zamítl, to je mi jasný...
Nepříjde ti to celý tak nějak diktátorský?
Hádám, že s tvojí oblibou k Romům (ne že bych je měla ráda), by jsi je vymítil úplně, co?
Dej si na profil fotku, ať lidi viděj jak taková kvalita vypadá...
 Ellean10 Žena18 Kategorie
08.08.2009 13:58:56
Většinou zato můžou matky , že jejich dítě je ošklivé. Překrmují dětičky v domění, že s toho vyroste.Stříhají je podle kastrolu, protože jim to příjde roztomilé a nevůbec nemyslí na to že s holčičky je najednou kluk a ostatní se jí posmívají. Aby ušetřili kupují jim nevkusné brýle, vždyt je stejně rozbije když bude lítat po venku.
Myslím, že matky vidí že jejich dítě není hezké, ale možná jim příjde roztomilé, že má ouška jako Dumbo, hlavičku ve tvaru vejce atd. Bohužel znám jeden příprad, kdy matka své dítě nesnášela a její ošklivost jí pořád připomínala, ale spíše ji nemilovala, protože byla nechtěná a dávala ji patrně najevo jak jí zničila život.
 Twiiity Žena19 Kategorie
08.08.2009 10:37:57
Wolfi Lippert: 130? Kéž by čeče, tolik vážně nemám :-D

Ale klidně napíšu, že jsem "vadnej" ... ono se to neměří globálně ale na "pravděpodobnost"
Takže hawking na tom moc nezmění.
 Metsä Muž Kategorie
08.08.2009 09:43:47
Ano, viděla, asi jednou v životě.
Myslím, že matky vždy milují své dítě, i kdyby bylo sebeošklivější. Ale nedomnívám se, že by dítěti jeho ošklivost nějak kompenzovaly láskou, spíše se možná snaží více vyzdvihnout jiné kvality dítěte-např. inteligenci, nadání v určité oblasti, aby to dítě mělo nějakou sebedůvěru-tj. aby mělo na čem založit své sebevědomí, když ne na vzhledu, tak aspoň na schopnostech.
Podle mě to vnímají, ale vychovávat dítě v tom, že je ošklivé a nic s tím nenadělá by byla chyba. Se spoustou defektů už se dá dnes něco dělat-mj. i díky plastické chirurgii-matky takto např. nechávají operovat dětem uši, když jim moc odstávají. Nemluvě o možnostech léčebné kosmetiky a tak dále. Takže nesouhlasím s tím, že se člověk nemůže změnit v hezčího do budoucna.
Jinak rodiče to své ošklivé kačátko možná trochu litují, ale lítostí člověk ničeho nedosáhne, řekla bych spíš, že se snaží své dítě povzbudit, než litovat.
 jsem negeniální
08.08.2009 00:10:17
Metsä - Protože používám hodně uvozovky. Je to můj zlozvyk.) Taky proto že to ,,vadní´´ může být disutabilní, třeba u toho Hawkinga a bez urážky třeba i v tvém případě.) Když už ses tu objevil. Tvrdíš, že máš IQ 130 (jestli je to pravda nebo ne nevím, sice nepozoruju žádné známky tak vysoké inteligence, ale dejme tomu, že máš tolik) tedy z tohoto pohledu je žádoucí tvoje reprodukce, ale taky máš v genech gen který zpusobuje zoofilií, což už zas není moc žádoucí šířit dál.)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
08.08.2009 00:03:04
Wolfi Lippert: Proč to vadní máš v uvozovkách?
 Metsä Muž Kategorie
08.08.2009 00:00:08
je to v poriadku tak to totiz funguje, nie vsetky geny co mame su aj automaticky exprimovane,
-------------

No evidentně jsou když se retardi a jinak postižení lidé rodí. Kdyby se ty geny, které danou vadu způsobují dokonale eliminovaly z ,,oběhu´´ tak se ,,vadní´´ lidé rodit nebudou. Tohle už ale by dnes ale nemusel být problém, protože dnes je už technicky možné ,,vyrábět´´ lidi - pomoci genetického inženýrství zařídit, že plod bude mít takové fyzické predispozice a mentálni vlastnosti jaké mu budou dány. Ještě ale bude dlouho trvat než se to bude běžně dělat protože to záleží hlavně na USA a křesťani jsou logicky proti tomu.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:50:59
je to v poriadku tak to totiz funguje, nie vsetky geny co mame su aj automaticky exprimovane, exprimacia mnohych genov je potlacena regulacnymi mechanizmami a inymi faktormi, akonahle sa vsak objavi nejaky iny faktor napriklad nejaky gen od druheho rodica, ktory mozno vypne ten regulacny mechanizmus a tym sposobi ze sa ten gen prejavi..po niekolkych generaciach kde sa predaval potichu....tak to bezi stale.....vola sa to ze gen preskakuje generacie...a je jedno ci je to rusava farba po prababicke kde dalsie po sebe tri generacie mali vlasy hnede alebo nejaka enzymopatia......ale ako vravim toto je velmi zjednodusene vysvetlenie skutocne mechanizmy ako to presne funguje este objasnene nie su a ani tak skoro nebudu.....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 23:45:38
Wolfi Lippert: Wolfiku, o kvalitach si popovidame za par let, az vezmu deti do KFC a ty se me zeptas co si dam :-).
-------------

Kam budeš nebo nebudeš brát děti je mi srdečně u prdele ale já tě v KFC obsluhovat nebudu. Ale jestli tě tato představa rajcuje tak si ji klidně nech, já ti to neberu.)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:36:57
OsamelyChodec - Jako věštec by ses neuživil. Měřím 192 centimetrů.


Jinak promiň ale trochu mě překvapuješ (na základě této konkrétni diskuse). V negativním slova smyslu. - napodobne
karina reeves
------------

Zajímala by mě ještě tvoje rekce na příspěvek od Švejka:

07.08.2009 20:59:08
uplatnuje sa tam milion500000genov s roznou penetranciou, onj minimalne 7mych generacii pored dvoma jednoduchsimi rodicmi, uplatnuje sa tam faktor prostredia,

------------------------- ---------------------------------------- ----------------------

takze to ze treba dva retardi predaji gen ktery se projevi az za 7generaci je v poradku??
Svejk
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:31:21
No comment, klasickej napolenonek :-D
Smajlík  OsamelyChodec Muž Kategorie
07.08.2009 23:29:58
Jinak promiň ale trochu mě překvapuješ (na základě této konkrétni diskuse). V negativním slova smyslu. - napodobne
Smajlík  karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 23:28:05
"To že je někdo inteligentní ale neznamená, že je celkově dostatečně geneticky kvalitní aby byla žádoucí jeho reprodukce"...touto vetou si to dnes wolfi zabil....uz nemam slov....
-----------

No inteligence není jediné kritérium, podle kterého se dá jednoznačně říct, že dotyčný jedinec je geneticky kvalitní. Třeba Steve Hawking. Je diskutabilní jestli je žádoucí aby takový člověk dal předal svoje geny. Sice je to génius, ale zase má genetickou vadu která způsobuje celkové ochrnutí těla. Je žádoucí aby vznikali takoví lidé?... Pro společnost jo, ale pro ně samotné asi už míň.Jinak promiň ale trochu mě překvapuješ (na základě této konkrétni diskuse). V negativním slova smyslu.

---------
---------


Tvoje fyzické proporce neznám, nicméně tvůj duševní profil ukazuje na zakrnělého šedého myšáčka, který leží v jednostranně zaměřené literatuře a tváří se jako odborník...
--------

.) no já myslel hlavně ty fizycké proporce (včetně imunitniho systému, metabolismu...) protože tam je pravě ta kvalita genu vidět a IQ taky není zas nejhorší (80 procent lidi ma nižsí). Když jsem podle tebe duševně zakrnělý a jednostranně zaměřený tak jak je na tom teda zbytek lidi na tomto serweru? Nebo třeba populace libovolného města, připadně celého státu? Myslím si, že bych v případě takového srovnavacího výzkumu (kde by byly pokládany otázky z různých oborů) na chvostu nebyl.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:12:32
Wolfi Lippert: Rikam ti brouku, protoze jim jses. Malej svab na netu, kterej se boji rozmaznuti :-).
------------

Jo a jak to můžeš vědět? Kolik podle tebe měřím a vážím...


Nackove byli vzdycky poserove.
OsamelyChodec
---------

To stejné se říká o Češích.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:11:27
"To že je někdo inteligentní ale neznamená, že je celkově dostatečně geneticky kvalitní aby byla žádoucí jeho reprodukce"...touto vetou si to dnes wolfi zabil....uz nemam slov.....hlupaci sa nemaju rozmnozovat, ludia s genetickou vadou sa nemaju rozmnozovat, inteligentni tak isto podla teba nie...tak kto???
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 23:10:02
Wolfi Lippert: Wolfiku, o kvalitach si popovidame za par let, az vezmu deti do KFC a ty se me zeptas co si dam :-). Do ty doby na sobe trochu zapracuj, je to zodpovedna prace ;-)
Smajlík  OsamelyChodec Muž Kategorie
07.08.2009 23:09:25
Sry za zkomolení své druhé věty, snad je to k přečtení :)
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
07.08.2009 23:08:14
OsamelyChodec: Ale švábi mezi brouky nepatří.
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 23:08:02
Wolfi Lippert:

"Každý chce předávat dál svoje geny. I ,,Chodec´´ určitě v sobě měl ten pud, ale vzhledem k tomu že byl panic až do 26 let tak nemůže mít kvalitní geny"

Kdyby to v praxi takhle fungovalo, tak není žádný eugenismus nebyl potřeba, protože by se kvalitní lidé rozmnožovali i bez něho. Bohužel to tak nefunguje.
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
07.08.2009 23:07:36
Wolfi Lippert - podla vyskumov inteligentnejsi ludia zacinaju sexualne zit v pozdejsom veku..
---------------

Nevím jestli to tak je, nebo ne ale je to rozhodně možné (i když například Einstein byl erotoman a dostatek inteligence mu snad upírat nebudeš.) To že je někdo inteligentní ale neznamená, že je celkově dostatečně geneticky kvalitní aby byla žádoucí jeho reprodukce. BTW - definuj ,,v pozdějším věku´´... Začít v 26 to snad zcela normální není a nějakou příčinu to musí mít (pokud dotyčný jedinec není asexuální) ...
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 23:06:48
Wolfi Lippert: Rikam ti brouku, protoze jim jses. Malej svab na netu, kterej se boji rozmaznuti :-). Nackove byli vzdycky poserove.
 OsamelyChodec Muž Kategorie
07.08.2009 23:01:52
Ani ve svuj nejlepsi den se mi nemuzes vyrovnat a dneska evidentne nemas nejlepsi den.
-----------------

Jo no nepovídej ... Na nějakého řadového ajťáka jseš dost namyšlený.) Teď ještě zjistit kde je objektivní pravda protože přesně to stejné si totiž myslím já o tobě. A proč mě oslovuješ brouku? ... Nestal se už z tebe teplomet kvůli tak dlohému celibátu ...


Wolfi Lippert:
co maji geny spolecnyho s panictvim ?
ViS VitaliS
--------------

Každý chce předávat dál svoje geny. I ,,Chodec´´ určitě v sobě měl ten pud, ale vzhledem k tomu že byl panic až do 26 let tak nemůže mít kvalitní geny (samice o něj z nějakého důvodu nestály - kvůli nekvalitním genům). To je příroda.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 22:57:50
Wolfi Lippert - podla vyskumov inteligentnejsi ludia zacinaju sexualne zit v pozdejsom veku...naopak menej inteligentni ludia zacinaju skoro a maju aj priemerne viac deti........
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 22:54:13
Wolfi Lippert: Jak si můžeš být tak jist svými dobrými geny? Tvoje fyzické proporce neznám, nicméně tvůj duševní profil ukazuje na zakrnělého šedého myšáčka, který leží v jednostranně zaměřené literatuře a tváří se jako odborník... Obávám se, že tebou navržené postupy by vedly k tomu, že by ses ani nenarodil.
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 22:51:32
Wolfi Lippert:
co maji geny spolecnyho s panictvim ?
Smajlík  ViS VitaliS Žena27 Kategorie
07.08.2009 22:48:36
Wolfi Lippert: Hehe ... :-), opatrne s tim co si prejes, mohlo by se ti to vyplnit. Ani ve svuj nejlepsi den se mi nemuzes vyrovnat a dneska evidentne nemas nejlepsi den. Mozna jindy brouku, dneska te necham jit :-)
 OsamelyChodec Muž Kategorie
07.08.2009 22:44:49
OK, takze bud uz jsi sklouznul do totalni recese, nebo ti s definitivni platnosti hrablo. Byt takova komise pred 30 lety, tak ses nenarodil, ty magore :-)
OsamelyChodec
-----------------

Proč jako? Já mám geny kvalitní. S tebou bych to ale neviděl tak růžově. O fyzických proporcích tvého těla, metabolismu, atd. nic nevím, inteligenci máš podle mě průměrnou až mírně nadprůměrnou, ovšem někdo kdo je panic do 26 let nemůže mít kvalitní geny - vylučuje se to. Takže předpokládám, že by se tam objevilo něco co by způsobilo, že na tvoji případné žádosti o povolení reprodukce by se objevilo razídko ,,Zamítnuto´´. A co je tak nepředstavitelného na tom, že by byla lidem kteří mají špatné geny znemožněna reprodukce? ... Uvažovalo se o tom už v 19 století a v omezené míře to bylo prováděno (samozřejmě mluvím o předválečném období) v USA a v Německu. Horlivým zastáncem byl například Winston Churchill, než tu zas začnou psát, že zastánci eugeniky byli jenom fašisti a nacisti (vznikla dávno před tím než se objevily tyto politické směry).
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 21:32:17
karina reeves:
ahoj,
mas asi pravdu rozumis genetice, ale v tomhle pripade taky souhlasim s Wolfi Lippertem, jnejde o krasu nebo treba ze ma nekdo intoleranci laktozy, s tim se celkem da zit... clvoek vylouci ze stravy a je to... ale treba jaka je sance ze dite-zena, co se narodi predcasne bude mit dite co se taky narodi predcasne? myslim ze sama vis ze sance je velka... a tim ze zachranujeme deti treba s 200 a vetsi vahou ( tak nejak tenkrat vazilo to dite v americe ze jo? temer pruhledne...) nastrkame je to inkubatora a tvrdime, ze na jejich imunite a vubec zdravi a kvalite zivota se to nijak neodrazi, vzdyt co hlavne ze mame dalsi dite... tohle je treba silenstvi, kde priroda by si to uz davno vyresila... tohle asi myslel Wolfi,... to ze vznikaji mutace je normalni, nektere muzou nositele zvyhodnit ( srpkovita anemie v africe kde nositel neonemocni na malarii tusim) nebo je znevyhodni a jedinec umira, ale mi tomu prave zabranime, a on se na lecich mnozi a zije dal.. nerikam, ze by lide nemeli byt leceni nebo proste nejak omezovani, ale treba v pripade tych deti mi to prijde jako sakra sobecky od rodicu ze svym detem pripravy takovy zivot...
Smajlík  ViS VitaliS Žena27 Kategorie
07.08.2009 20:59:08
uplatnuje sa tam milion500000genov s roznou penetranciou, onj minimalne 7mych generacii pored dvoma jednoduchsimi rodicmi, uplatnuje sa tam faktor prostredia,

------------------------- ---------------------------------------- ----------------------

takze to ze treba dva retardi predaji gen ktery se projevi az za 7generaci je v poradku??
 Svejk Muž Kategorie
07.08.2009 20:46:53
Wolfi hnusní rodiče hnusný děti.... mám ségru, není to žádná kráska (rodiče taky žádní krasavci nejsou , ani já ne), ale byla jako dítě velice pěkná (takový ten již zmíněný kudrnatý andílek)... tak mi to vysvětlete pane Mendel....nebo že by se jí ty geny pokurvily?
 ahriman Muž27 Kategorie
07.08.2009 20:24:49
Wolfi: "člověk s jakž takž kvalitní genetickou výbavou si pořídí děti s nekvalitním. Proto si myslím, že by měly existovat komise, které by rozhodovaly jestli dotyčný člověk je způsobily k reprodukci."

OK, takze bud uz jsi sklouznul do totalni recese, nebo ti s definitivni platnosti hrablo. Byt takova komise pred 30 lety, tak ses nenarodil, ty magore :-)
Smajlík  OsamelyChodec Muž Kategorie
07.08.2009 20:22:56
Já ošklivé dítě zatim neviděla
 jsem prasatko Žena14 Kategorie
07.08.2009 20:20:32
nevim proc mas potrebu resit cizi deti....bud rada ze tvoje je hezky a o ostatni s nestarej
 Gazzapo
07.08.2009 19:26:13
kikiwhite: Mně se nelíbil ten andílek. A objektivní ošklivost je oxymorón.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
07.08.2009 19:24:18
Heb - mně se taky nelíbí kudrnatí andílci s faldíky...vůbec ne...ale já mám na mysli fakt takovou objektivní ošklivost, že se nelíbí opravdu nikomu...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 19:10:09
Hele nevím. Pro mě je ošklivé dítě často to, které ostatní považují za nejkrásnější a nejroztomilejší. Tedy např. typ oplácaného andílka s plavými vlásky. Jednou jsem se ale jedné holčičky téměř bála a to proto, že měla takové zvláštní oči a vlasy. Řekněme typ Samary z Kruhu. Ale rozhodně pro mě nebyla ošklivá.

A k té druhé otázce - Každý člověk může mít jiná měřítka na krásu, ale když jim matčino dítě neodpovídá, podle mého názoru si to ta matka uvědomí. A souhlasím s vjoo v tom, že jí ho může být trochu líto.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
07.08.2009 18:59:38
Wolfi Lippert - pretoze ta studentka sa ti snazi vysvetlit ze NEMAS PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inteligencia je POLYGENOVA DEDICNOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------- ----

Tvůj problém je, že pronikáš příliš do hloupky ale nedokážeš pochopit elementárni věc. Už jsem to psal 2 krát, ale napíšu po třetí - dva jedinci s IQ 70 budou mít pravděpodobně potomka který bude mít rovněž velmi nízké IQ, je to mnohonásobně pravěpodobnější, než možnost, že budou mít potomka s IQ 120.
Nebo to tak není? ... Pokud to tak není, tak proč se u těžce retardovaných jedinců provádí sterilizace (u lehce retardovaných - třeba absolventů zvláštních škol atd. v ČR bohužel ne). Samozřejmě, že i dva retardovaní rodiče mohou splodit kvalitního potomka, ale jaká je procentuélni pravděpodobnost? ...
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:53:57
Vjoo - "Možná ho i trošku lituje, protože se nebude líbit holkám atd. "

To si taky myslím...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 18:52:20
Já myslím, že ho má ráda stejně jako kdyby bylo hezké, ale není slepá, uvědomuje si, že hezké rozhodně není.
Možná ho i trošku lituje, protože se nebude líbit holkám atd.
 vjoo Žena Kategorie
07.08.2009 18:52:07
Wolfi Lippert - pretoze ta studentka sa ti snazi vysvetlit ze NEMAS PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inteligencia je POLYGENOVA DEDICNOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uplatnuje sa tam milion500000genov s roznou penetranciou, onj minimalne 7mych generacii pored dvoma jednoduchsimi rodicmi, uplatnuje sa tam faktor prostredia,

kolko alel ma gen???
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:49:59
..a to tak vobec nefunguje....
karina reeves
-------------

Zajímavé... Takže je běžné, že dva debilové mají potomky s IQ 130 a dva lidé s IQ 130 mají debilní potomky? Ne, není to běžné - běžný je opak, takže to funguje tak jak jsem napsal. Jak je možné, že se se studentkou medicíny musím dohadovat ohledně elementárních věcí?
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:46:36
WL: Vidíš, jak málo ti stačí k tomu, abys kopl druhého do koulí. Prostě malinkatý, nenápadný - fašounek a ještě navíc pokrytec a slaboch...
-----------

No chtěl jsem v tvém případě udělat už dřív víc krát, ale vždycky jsem se nějak udržel. Na posledy dnes když jsem si přečetl tvůj příspěvek který psala holka co má rakovinu.Prostě malinkatý, nenápadný - fašounek a ještě navíc pokrytec a slaboch...
---------------
Myslím si, že minimálně 3 z výše zminěných charakteristik by se daly použít na tvoji osobu.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:46:12
Wolfi Lippert - problem je ten ze si nepochopil.....darmo ti tu budem nieco hovorit, vezmi si sam nejaku knihu o genetike najlepsie vysokoskolske skripta a precitaj si ju....ty to velmi zjednodusujes....a to tak vobec nefunguje....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:43:34
wolfi a ty si co studoval???...genetiku???...
karina reeves
-------------

Marketing. Nemusím ale studovat genetiku abych dokázal pochopit základní věci z oblasti dědičnosti.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:43:02
WL: Vidíš, jak málo ti stačí k tomu, abys kopl druhého do koulí. Prostě malinkatý, nenápadný - fašounek a ještě navíc pokrytec a slaboch... KR s vejfukama má v tomhle případě, řekl bych, hodně navrch...
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:41:26
Wolfi Lippert - hmm..tak....strakate zvierata, alebo modre oci u maciek...co myslis co je to???....su to geneticke malformacie...pre istotu neuvedies co si studoval, ci nejaku genetiku....lebo asi s najvacsou pravdepodobnostou nie, mozno si si precital nieco o eugenike od nackov, ktori mali popravde velmi skresleny a jednoduchy pohlad na genetiku a myslis si ze rozumies vsetkemu.....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:40:27
WL: A co třeba Beethoven? (To není snaha o diskusi, jen pokus poučit prosťáčka.)
Robert Gortz
-------------

A co třeba ,,vyjímka, která potvrzuje pravidlo´´.... Prosťáček jseš sám a zakoplexovaný k tomu. Sice to nerad použivám, ale u tebe to myslím tak bude. Myslím si, že jsi ještě nikdy nešukal.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:37:28
od cystickej fibrozy, kde kazdy 7. clovek v populacii je nositelom az po autizmus alebo malformacie nezlucitelne so zivotom....
----------

Není divu když u našeho druhu už dobrých 10 tisíc let nefunguji přirodní zákony a všichni nekvalitní přežijí a následně předávají svoje geny další generaci. Jsou snad ty čísla, která si uvedla stejná i u zvířat ve volné přírodě (stejně vysoký počet defektních genů)? ...
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:36:30
wolfi a ty si co studoval???...genetiku???...
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:35:13
WL: A co třeba Beethoven? (To není snaha o diskusi, jen pokus poučit prosťáčka.)
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:34:31
a este jedna vec wollfi - asi ta sklamem ale je dokazane ze KAZDY jedinec je nositelom niekolko sto, ak nie rovno tisic roznych mutacii ktore v buducnosti mozi sposobit rozny stupen retardacie...od cystickej fibrozy, kde kazdy 7. clovek v populacii je nositelom az po autizmus alebo malformacie nezlucitelne so zivotom.....takze az taku cistu DNA ako si myslis nemas......
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:34:16
Wolfi Lippert: Adoptovana fakt nejsem ;)

v detstvi jsem byla celej tata.. :D Ale ted fakt nemam po nikom nic :)

Ta tva teorie neplati vzdycky..
 Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 18:32:58
Robert Gortz - Pokud jsi nestudoval genetické inženýrství tak ani ty ne. Stačí obyčejný zdravý rozum na to, aby bylo jasné, že dva kvalitní jedinci budou mít kvalitního potomka a dva nekvalitní nekvalitního. Pokud je výsledek opačný tak je to vyjímka, která potvrzuje pravidlo (řekněmě v řádu procent - rozdodně ne víc než 10 procent). Nebo se snad debilům běžně rodí budoucí inženýři a vědcům mentálně retardované děti? ... Je smutné, že s některými lidmi je potřeba polemizovat o zřejmých věcech.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:32:56
Smějící se Jack - tomuhle chlapečkovi, chyba, že jsem to neuvedla, bylo tak okolo 6 let a to děti už fakt nejsou stejný..a věř mi, že ty brýle ho rozhodně roztomilejším nečinily...a nevěřím tomu, že třeba holčička s krásnými rysy byde někdy v budocnu ošklivka, to je blbost, to se jen tak říká... stejně jako neveřím tomu, že obézní ošklivé dítě bude nebo může být jednou krasavec - model, to je taky blbost..neříkám, že nemůže být o něco hezčí, ne obezní apod..ale krasavec těžko..navíc ty sklony k obezitě vznikají už v ranném dětství, takže s tím se bude taky celý život potýkat...

takové to - "hnusní budou krásní a krásní hnusní" jsou dle mě pohádky pro malé děti...samozřejmě, že se může stát, že nějaký ne moc hezký nevýrazný kluk začne na sobě makat, posilovat a hezky se oblékat a najednou je pohledný...ale když je někdo VÝRAZNĚ ošklivý a je to vidět i na rysech v obličeji apod..už prostě nemůže úplně zkrásnět...stejně jako krásné dítě s krásnými rysy může těžko třeba v 15 pruddce zošklivět..ano, může se stát, že o sebe nebude dbát, že bude mít třeba horší pleť apod..ale šereda už z něj nebude, to mi nikdo nenamluví...

A poch. nebavím se, jak budou ty děti vypadat třeba ve 40, to už je na každém, jak o sebe dbá, bavím se o tom, jak se můžou změnit samy od sebe...a ty pohádky o ošklivém kačátku platí jen od určité míry..

Vím, že se říká třeba na srazech, že ty holky, které se klukům líbily, tak na srazech už nic moc a naopak, ale to platí spíš o nevýrazných holkách, kteréé třeba dřív neměly prsa a byly obyčejné..tak v dospělosti o sebe začnou dbát a najednou jsou přitažlivé, ale musí tam být nějaký základ, úplná šeredka s ošklivými rysy, malýma očima a orlím nosem, nikdy prostě krasavice nebude....
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 18:28:22
Wolfi Lippert - nepopieram to.....ale nepovazujem to ani za uplne 100% platne pravidlo....ako sa dvom nie prave najchytrejsim ludom moze narodit genius, dvom ludom ktori krasu nepobrali dsa moze narodit pekne dieta a dvom inteligentom s VS titulmi sa moze narodit retard...a predstav si ze treti pripad je najcastejsi....pretoze ani jeden z tychto faktorov o ktorych hovorim nie je dedeny len jednym genom ktory sa striktne prenasa z generacie na generaciu, ale mnohymi genmi niekolko 100 genov to moze byt a nevies kedy ten gen bude potlaceny a a kedy exprimovany, preto sa to vola polygenova dedicnost...okrem toho ako si sam uviedol dedia sa vlastnosti predkov nie len priamo rodicov co splodili to dieta a tie kedy maju dost zavaznu ulohu......
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:27:22
Wolfi Lippert: Jsi nehoden diskuse, nemáš pro ni základní kvalifikaci.
Smajlík  Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:26:30
Robert Gortz - Mám pravdu.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:24:59
wolfi - a ja na to hovorim - polygenova dedicnost....
karina reeves
-----------------

Tedy popíráš, že u dvou retardů je mnohem větší statistická pravděpodobnost, že budou mít retarda než u dvou průměrně/nadprůměrně, nebo vysoce inteligentních jedinců? Není žádoucí aby se lidé s nekvalitními geny nemohli množit? (i když se může stát, že i oni vlivem mutace genů při početí splodí inteligentní dítě - ale ta pravděpodobnost je 100 krát menší než pravděpodobnost, že splodí retada)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:24:03
Jizah: Někde jsem četl zmínku, že ve středověku bylo pár výrobců zrcadel popraveno, ale bohužel si nepamatuju podrobnosti...
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:21:07
kde je hranice mezi ošklivostí a krásou... a nebo spíš, neni to jen o tom, kdo použije více make-upu či jiného vzhledového tunningu?

Mimochodem napadlo už někoho žalovat výrobce zrcadel? Vždyť takle ošklivě snad ani vypadat nemůžu :'(
 Jizah Muž32 Kategorie
07.08.2009 18:20:58
Wolfi Lippert: Obávám se, že nemáš pravdu - biologie evidentně není tvým oborem...
Smajlík  Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:20:09
Hele, já bych řekl, že tohle fakt nejde vůbec posuzovat (až na tu obezitu, samozřejmě - to je nemoc, která se musí léčit). Za prvý, děti si jsou v tomhle věku dost podobný, co se týče roztomilosti apod. i přes to, že jedno je třeba ošklivější než jiný, a za druhý, dítě, který není objektivně hezký, může vyrůst do krásy a dítě, který je hezký, může bejt v dospělosti ošklivý. Myslím, že u matky rozhodujou jiný věci než fyzickej vzhled...
BTW, ty brýle mají svůj účel, jestli jsi o tom ještě neslyšela, tak kromě krátkozrakosti existuje i něco jako dalekozrakost. A děti to dělá ještě roztomilejšími. Navíc lidem, co jsou krátkozrací, ty brýle zase naopak oči zmenšují.
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
07.08.2009 18:19:44
wolfi - a ja na to hovorim - polygenova dedicnost....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:19:18
Mentálně retardovaní jedinci se mohou narodit komukoliv, s inteligencí rodičů to nemá nic společného.
--------------

No pokud se to stane tak je to jednoznačně způsobeno geny rodičů - mají tam zakodováno, že jejich dítě bude retardované a mnohem spíš budou mít retarda dva retardi, než dva jedinci s IQ 120 každý.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:17:02
karina reeves - je to jak jsem psal:

Dva oškliví debilové nebudou mít krásné a inteligentní dítě (pokud ano tak je to neskutečná náhoda - jako když někoho zasáhne blesk). Ale u dvou krásných a inteligentních lidí je vysoká pravděpodobnost, že jejich potomstvo na tom bude stejně jako oni.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:16:45
Robert Gortz - by mě zajímalo, z čeho usuzuješ, že bych ho nějak šikanovala, seš blázen? Třeba by mi ho naopak bylo líto a nadržovala bych mu....i když on vypadal naprosto hyperkativně, pořád té mámě utíkal a pochechtával se...ten to nebude mít ve škole lehké a to ne kvůli vzhledu...

Ale koukám, že tebe chytnul rapl a seš agresivní ve všech diskuzích jako už dloho ne...co se ti stalo proboha?
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 18:16:12
Wolfi Lippert:
Mentálně retardovaní jedinci se mohou narodit komukoliv, s inteligencí rodičů to nemá nic společného. Viz křížení esesáků a esesaček v nacistickém Německu...
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:14:39
Wolfi Lippert - tu poslednu vetu si vybral ucelovo, lebo tym pojmom predtym nerozumies???
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:12:59
Hmmm, tak koukám, že se tady diskutuje o něčem úplně jiném, než jsem zamýšlela:-(...ale asi s tím nic nenadělám...
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 18:12:24
Nechtěl bych vidět, kdyby tě ten nešťastný chlapec měl za učitelku...
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 18:11:21
ten mix ktory vznikne moze byt neskutocne krasny......
karina reeves
-----------

Za předpokladu, že to z čeho to vziká je krásné. Dva oškliví debilové nebudou mít krásné a inteligentní dítě (pokud ano tak je to neskutečná náhoda - jako když někoho zasáhne blesk). Ale u dvou krásných a inteligentních lidí je vysoká pravděpodobnost, že jejich potomstvo na tom bude stejně jako oni. To je jasné každému šlechtiteli koní nebo psů.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:08:16
Wolfi Lippert: Tak to asi budu adoptovana, protoze po otci ani po matce nemam vubec nic :)
Petty1985
-------------

Při početí jak jsem už psal nově vzniklý subjekt dědí 50 procent chromozomů od otce a 50 procent od matky (ve ksutečnosti dědíš víc vlastnosti a fyzických predispozic od prarodičů, než od rodičů). Pokud je to u tebe jinak a nejseš fyzicky podobná svým rodičům (prarodičům) ani po nich nemáš žádné vlastnosti tak jseš adoptovaná, nebo případně přirodní anomálie.)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:05:54
olgoj

Já nejsem ale nácek, ani pleška....
Smajlík  end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 18:03:32
Wolfi Lippert - multifaktorialna dedicnost, polygenna/monogenna dedicnost, vyska penetrancie genu, dominancia/kodominancia genov.....a potom v neposlednom rade kombinacia genov.....ako sa skombinuju geny otca aj matky....ten mix ktory vznikne moze byt neskutocne krasny......
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 18:03:02
Wolfi Lippert: Tak to asi budu adoptovana, protoze po otci ani po matce nemam vubec nic :)
Smajlík  Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 18:02:33
Aspoň všechno nezlehčuju a neupravuju si dané situace podle svého....:)
end of the line
-------------

To já taky ne.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 18:01:49
end of the line:Plešky ne,jenom náckové.Vypatlaní a hlavně nekonečně nudní.Ten jejich ubohej mongoloidní slovník(nejčastěji užívané slovo-pseudohumanista),ty jejich dětinsky stupidní názory.Stačí si přečíst pár jejich diskuzí.
 olgoj
07.08.2009 18:00:35
Wolfi Lippert

Aspoň všechno nezlehčuju a neupravuju si dané situace podle svého....:)
Smajlík  end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 17:58:00
end of the line - Nevím, ale pokud jseš pleška tak bych řekl, že ano vzhledem k názorům které tady prezentuješ.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:55:40
Wolfi Lippert

To plešky jsou fakt takhle vypatlaný ?
 end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 17:53:57
Blbost...Geny sice do toho zasahují, ale jinak je to o něčem jiném...
end of the line
------------

Jo?... A o čem, o hvězdné konstalaci, nebo něčem podobném? ... Prej ,,geny do toho sice zasahují´´... Geny to jsou základní stavební kameny, řídi v organizmu vše (jakou máš inteligenci, kolik měříš, jaký máš metabolismus, atd. - o tom všem rozhodujou tvoje geny a ty jsi zdědil po svých rodičů - 50 procent chromozomů od otce a 50 procent od matky).
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:49:01
carletka20 - já ti rozumím, ale já mluvila fakt o těch extrémně ošklivých(a hodně jsem sre to snažila zdůrazňovat) a těch opravdu moc není...proto jsem se toho chlapečka až lekla...ale třeba u dcery ve školce nebylo takové dítě žádné (a že je to velká školka)...nějaké hezké, nějaké méně...ale žádné extrémy...a je jasné, že u těch "neextrémů" to nikdo takhle neřeší...proto jsem také zůrazňovala ten extrém..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:46:57
wolfi lipert:

Samozřejmě. Říkají ti něco slovo ,,geny´´ a ,,dědičnost´´? ...
--------

Blbost...Geny sice do toho zasahují, ale jinak je to o něčem jiném...
Smajlík  end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 17:46:51
Wolfi Lippert: Tak jakto, ze znam i spoustu opacnych pripadu? Vysvetli mi to prosim :)
Smajlík  Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 17:46:43
Wolfi Lippert: Šíleně zjednodušuješ genetiku. Vliv genů, které má jedinec po rodičích rodičů atd pro jistotu úplně zanedbáváš a to, že genetická informace se může měnit například mutací taky. A to že z ošklivého dítěte může vyrůst hezký člověk, o tom jsi asi taky nikdy neslyšel :)
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
07.08.2009 17:45:38
Wolfi Lippert:To už tady bylo,nacistické německo-eugenika.Neobjevuj tady prosím Ameriku!
 ráček
07.08.2009 17:43:29
Petty1985 - Ne není. To je genetika.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:42:40
ráček - svojim sposobom ano.....ma nieco doseba......
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 17:42:40
Wolfi Lippert - no jo, ale ta matka nebyla ošklivá, takový průměr...
kikiwhite
------------

Tak asi byl držka otec. To je ještě horší když kvalitní geny přijdou v niveč protože nezodpovědný člověk s jakž takž kvalitní genetickou výbavou si pořídí děti s nekvalitním. Proto si myslím, že by měly existovat komise, které by rozhodovaly jestli dotyčný člověk je způsobily k reprodukci. Proč by měl mít právo se množit každý, bez ohledu na kvalitu jeho genů? ...
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:42:00
Wolfi Lippert
Z nekvalitního materiálu nic dobrého nevznikne. Pochybuju, že fyzicky aspoň průměrně vypadající rodiče mají ošklivé děti (stejně jako aspoň průměrně inteligentní nemají debily). Problém je, že se může množit každý.


To je pekna blbost, promin.
 Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 17:41:59
karina reeves:Podle Tebe je Bruce Willis pěknej?
 ráček
07.08.2009 17:41:46
kikiwhite: Jasně pokud porovnávám děti mezi sebou, tak vždycky tam bude někdo, kdo se mi bude líbit víc, ale to neznamená, že ostatní jsou šeredné. Nemůžu říct, jak se na to dívají matky, protože jí nejsem. Ale nedokážu si představit, že bych se podívala na svoje díta a řekla, ach jo ty oči má nějak blízko u sebe a celkově je nějaké deformované. Možná taková budu, ale teď v této době si to neumím představit.
 carletka20 Žena25 Kategorie
07.08.2009 17:41:13
Svejk - ty seš vůl:-)..no tos ale neviděl moji dceru:-P
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:39:37
Co ty víš s čim to měla?:P..
..Třeba to byla napůl gorila:)
 TuhejKrálík Muž16 Kategorie
07.08.2009 17:39:19
kikiwhite: Tak je to vzdy a vsude :))) ,kazdy si ve vsem najde jen to, co potrebuje :).

No dobre, tak k tematu - myslim, ze pro kazdyho je jeho dite to nejhezci, me mama taky v detstvi pizlala vlasy a rikala jak mi to slusi :)) ,ikdyz ja se kvuli tomu i bala jit do skoly.. :D
 Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 17:39:10
Wolfi Lippert - no jo, ale ta matka nebyla ošklivá, takový průměr...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:39:08
end of the line - :))..a pekni rodicia a pekne deti ne??....v propade demi moore a bruca willisa a ich dcery to nevyslo...pekni rodicia a decko potato head.....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 17:38:56
Takže oškliví rodiče = oškliví děti ? jejda...
end of the line
-------------

Samozřejmě. Říkají ti něco slovo ,,geny´´ a ,,dědičnost´´? ...
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:38:38
Myslím,že hnusné děti mívají většinou hnusní lidé,takže jim ta hnusnost jejich ratolestí nedochází.
 eleš
07.08.2009 17:37:10
Petty1985 - no jasně, ale ne vždy to platí...navíc já tam nepsala nic o tom, že by se to nemohlo změnit, chtěla jsem diskutovat o tom, jestli ty matky to vidí a jak to vnímají..ale koukám, že tady se každý chytl něčeho jiného, takže diskuze nic moc..:-/
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:35:24
Wolfi Lippert

Takže oškliví rodiče = oškliví děti ? jejda...
Smajlík  end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 17:34:10
carletka20 - ale já mluvila o matkách a jejich dětech, jak je vnímají...navíc neříkej, že se nedá říct - tohle dítě je krásné, tohle moc ne...to prostě není pravda a když to někdo tvrdí, tak není upřímný...(mluvím o dětech tak okolo 5 šesti let, u těch straších je to stále a stále markantnější)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:33:56
Vetsinou kdo je v detstvi osklivy, zmeni se v dospelosti na "krasnyho" (a naopak), znam dost takovych pripadu.. Nejhezci holky z nasi tridy (na zakladce) a jak ted vypadaj..
Neznas tu pohadku o osklivem kacatku? :)
 Petty1985 Žena26 Kategorie
07.08.2009 17:33:52
nie, nevidela som vyslovene skarede dieta...ta skaredost podla mna sa prejavi skor v dospelosti......co ale robi deti skaredsimi (a vobec ludi vo vseobecnosti) je obezita a krive nohy, captanie.....
 karina reeves Žena Kategorie
07.08.2009 17:33:46
kikiwhite

Ano máš pravdu, tvůj poslední příspěvěk je off topic. Vůbec jsi nepochopila co jsem napsal. Buď si blbá ty nebo já.

Vůbec bych se nedivil, kdybys byla nějaká vypatlaná pátnactka, co si leští ego...
Smajlík  end of the line Muž Kategorie
07.08.2009 17:33:41
Vždyť jsou to děti. Proč bych se na ně měla dívat s pocitem, že jsou hnusné? Teprve se vyvíjejí, tolik věcí se na jejich těle změní.
-----------

Z nekvalitního materiálu nic dobrého nevznikne. Pochybuju, že fyzicky aspoň průměrně vypadající rodiče mají ošklivé děti (stejně jako aspoň průměrně inteligentní nemají debily). Problém je, že se může množit každý.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:31:17
U mě to tedy rozhodně neplatí, já například, když si dcera asi v půl roce začala sedat a měla šišatou hlavu od před tím většinového ležení,
-----------

Mě ta šišata hlava zůstala do teď. Je to taky kvůli ležení?:)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.08.2009 17:31:14
end of the line - co sem pleteš mé hodnoty? Myslíš, že kdyby má dcera nebyla hezká, že bych ji nemilovala? Co to plácáš? Já jen chci diskutovat o tom, jestli matka vnímá, jak hezké/nehezké má dítě...jestli nerozumíš psanému slovu, tak nepřispívej, prosím...

A už vůbec nikdo neřekl, jak bude onen chlapeček vypadat dál...prsotě absolutní off topic..:-/
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:30:26
Vždyť jsou to děti. Proč bych se na ně měla dívat s pocitem, že jsou hnusné? Teprve se vyvíjejí, tolik věcí se na jejich těle změní. Takže děti takhle opravdu nehodnotím. U dospělích je to ovšem jiné, tam už je to často o naprosto otřesném vkusu.
 carletka20 Žena25 Kategorie
07.08.2009 17:29:30
no dneska sem extreme osklivych deti videl asi 15 z celkovych 15ti deti co sem dnes videl
 Svejk Muž Kategorie
07.08.2009 17:28:26
oprava - když mám matka, VYLOŽENĚ ošklivé dítě, = když má matka VYLOŽENĚ ošklivé dítě,

+ omluva za některé další překlepy..
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 17:28:01
Podle mě jsou všechny děti Extrémně ošklivé děti
 Metsä Muž Kategorie
07.08.2009 17:27:52
Víš...
Znal jsem něco podobného. Na základce byl totální outsider, byl šikanovanej, srážen od učitelů atd...
Jenže na střední přišel v jeho životě zvrat, začal posilovat, cvičit...a dnes ? Vůbec bych ho nepoznal, je vyšší, namakanej a všem co se mu smáli a šikanovali tak těm rozbil hubu.

Takže ta tvá ošklivost se dá změnit. Je to jen na člověku zda se změní. Nikdo není ošklivej...Je vidět jaké máš hodnoty...
Smajlík  end of the line Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč