Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.401659, vloženo 07.08.2009 15:42:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
co se to proboha děje???
Každý kluk na kterýho narazim by chtěl hlavně sex a pak TŘEBA půjde do nějakého vážného vztahu,nemá být správně sex ve vztahu jen třešničkou na dortu?Proč ho tedy stavíte na první místo????Proč se kluci neřídí nastavenými pravidly jak by se měl správně vyvíjet vztah?????Každý to ví,ale málokdo dělá!!!Tohle je správný postup vývoje vztahu:Nejdřív se ti dva poznávají,pak když přijdou na to že je jim spolu dobře a mají se rádi tak to dají dohromady a po delší době až si i důvěřují a zjistí že je to ten pravý/pravá si své city začnou dávat najevo i fyzicky...
 petraaaaaa Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2009 21:12:40
Tak se podívej do přírody, jak tam to funguje - přesně tak! Každý muž chce sex a jiné ho nezajímá. Každej chlap je nadrženec.
To, co popisuješ, zní jako z nějakého katolického katechismu, ano to je určitý ideál. Doba chození je dobou poznávání, ale nikoliv sexuálního života. Až pak, až se ti dva rozhodnou, že jsou k sobě ti praví, potom se vezmou a mohou začít sexuálně žít. Nojo, jenže myslíš, že v dnešní době nějakého vyznavače takového životního stylu najdeš????
Smajlík  mužik
07.08.2009 20:24:16
Lord Byron 86: To měla být reakce na jakou část z mého proslovu?:)
 Lištička z lesíčka Žena22 Kategorie
07.08.2009 17:06:23
Ony existujou nějaké pravidla? a není k tomu i příručka?:D Chtějí tě dostat jen do postele a ne mít s tebou vztah. Tak si najdi někoho kdo bude stát o vztah:)
 Twiiity Žena19 Kategorie
07.08.2009 16:57:40
A teď tu o Popelce! Sex tvoří přibližně 30% vztahu. Řešej se snim hádky, uklidňuje, zlepšuje vzhled. A pokud někoho opravdu miluješ (ne ty lásky který nás tady každej den někdo krmí) tak není co řešit.
 HxAxND
07.08.2009 16:37:15
melo by to tak byt a u tech pocatecnich vztahu to tak jeste obcas je, ale jak uz se pak clovek rozjede, tak to bere jinak...
 IamNobody Žena21 Kategorie
07.08.2009 16:20:13
Lištička z lesíčka: nečteš snad ty zhrzené zpovědi typu ó já blbka naletěla ženáčovi...? ;)
 Lord Byron 86 MužKategorie
07.08.2009 16:17:14
No jo, většina lidí bohužel v dnešní době staví sex jako základní stavební kámen vztahu a nejlepší by bylo svůj protějšek "otestovat" v posteli hned na prvním rande, aby s ním pak zbytečně nezahazovali čas, pokud v posteli náhodou není přesně podle jejich představ.
Samozřejmě, takhle to nemaj všichni, ale bohužel, přijde mi, že většina jo.
A jak najít kluka, kterýmu nepujde jen o to jedno a bude hledat vztah?No můžu ti poradit, aby si hledala spíše mezi kluky kteří už jsou starší a mají aspoň trochu rozum (pokud randíš s kluky v Tvém věku, tak mě ani nepřekvapuje, že po vážnějším vztahu neprahnou-ve většině případů to jsou totiž nadržení puberťáci, co nemají ani špetku rozumu, natož pak jít do vážného vztahu), pak nehledej na místech jako je diskotéka apod.-tam jde většina lidí jen kvůlu sexu na jednu noc a pak s každým hned neskákej do postele, jen tak totiž poznáš o co mu jde.
Tak hodně štěstí.
 Lištička z lesíčka Žena22 Kategorie
07.08.2009 16:11:28
Ze své zkušenosti vím, že když jsem s někým byla delší dobu bez sexu (fáze seznamování) tak ten chlap na to stejnak myslí..Dělá kraviny jen pro to, aby už na to došlo..Snaží se chovat pěkně..Je to vlastně jediné , co má za cíl. Ale já se jim nedivim.=o)) Teď mám přítele, se kterým jsem se vlastně seznámila přes postel a jsme spolu přes půl roku:). Ale také mám kamaádku, která je se svým přítelem 1 a pul roku, ani jeden z nich nikdy sex neměli a spolu už vůbec ne. To je pro mě třeba nepochopitelný, protože sex ke vztahu zaručeně patří! Takže závěrem, pokud je slečna zdrženlivá a jen tak si nepustí někoho k tělu, musí hledat někoho se stejným přístupem:)
Smajlík  Aneeet
07.08.2009 16:09:58
RVL-X
Smajlík  howgh Muž Kategorie
07.08.2009 16:09:47
Mám pár úplně nebo částečně "blbých" kamarádek, které jsou na to taky náchylné. Holt přestaň rozhazovat ty nožky tak okatě od sebe. Kluk by musel být fakt kádr, aby odolal pokušení si jen tak ďobnout a vysmahnout. :-) Tímto neřikám, že to schvaluju, je to prostě suchej fakt.
 Lord Byron 86 MužKategorie
07.08.2009 16:08:40
No, tak to bohužel narážíš na ty špatné. Ale je to vcelku normální a přirozené, že kluci v tomhle věku nemají v hlavě nic jiného než sex. V tomhle věku je to naprostá přirozenost, hormony jsou holt mrchy. Měla by jsi se naučit, jak chápou muži přístup k sexu. Pro většinu chlapů je to, že se s holkou vyspí... jak to říct...no prostě jen sex, nic jiného. Nehledej v tom žádné větší duševno. Kluci k \"tomu\&q uot; nepotřebují žádné dlouhé chození a až dojde k nějakému souznění \"duší\&q uot;, tak teprve pak sex. Není to o tom, že by všichni byli \"čuňata\ " kteří nemyslí na nic jiného, ale ona je to jejich vrozená přirozenost, příroda to zařídila. Takže pokud mají holku, hormony je dotlačí do toho prostě se chtít s ní vyspat. No a pak už záleží na holce. Pokud je odmítne, ale s tím že ještě chce počkat, tak buď má ten kluk holku rád a je ochoten počkat až na to bude holka připravená, nebo je mu to fuk a na holku se vybodne a jde jinam. Tady ale není zase o co stát.
Navíc bych neřekl, že zažité chápání kdy vše začíná dlouhým chozením a líbaním \"při měsíčku\" a pak teprve sex, nemusí být to nejsprávnější. Vždycky jde přece o to, co oba chtějí a je jim příjemné. Kde je napsáno, že pokud se oba spolu vyspí třeba na třetím rande, tak ten vztah nemůže pokračovat a teprve potom začne to poznávání. Jde jen o to, jak už jsem psal, co oba chtějí. Pokud je ta fyzická přitažlivost tak velká, tak proč čekat. Sex se přece nedá nalajnovat. Co je špatného když se vyspí holka s klukem třeba na první schůzce a je to zážitek který se jí líbil, který chtěla? Pak je přece všechno vpořádku a vše ostatní - nejprve chodit a pak vrchol sex- je jen předsudek. Alke vždycky dělej je to, o čem jsi sama přesvědčená, že je správné.
 Nobody
07.08.2009 16:04:52
Jak nesnáším lidi, dle jejichž tvrzení má vztah nějaký "předepsaný vývoj". Už jenom proto,ž e to zase smrdí řádem a to je věc odporně omezující a ačkoli to je vztah svým způsobem také (omezující), tak většiou něco dává (radost, pocit bezpečí, zázemí...subjektivní věc.). Pokud se budeš držet nějakých "pravidel", nikdy vztah dle mého nenajdeš. A pokud nechceš, aby se s tebou jen vyspali a pak tě odkopli, tak jak řekla Khetti - neroztahuj nohy.
 DarthZombie Muž20 Kategorie
07.08.2009 15:58:54
Žádná obecná nastavená pravidla neexistujou. Když seš s klukem, tak existujou jen tvoje pravidla a jeho pravidla. Záleží, jak se shodnete a jak jste ochotni ustupovat.

Spousta kluků chce sex a předem plánuje, že to tím skončí. Napovídají ti všechno možný, aby tě oblbli. Ty těm řečem nevěříš, ale namlouvíš si, že je to pravda. Bojíš se totiž, že když se s nim hned nevyspíš, tak ti uteče a jinýho nenajdeš. Musíš si trošku věřit a znát svou cenu. Když mu nevyhovujou tvoje pravidla, nemusíš z nich nutně ustupovat. Ať si jde, ty přeci nejsi zoufalá a nebudeš dělat cokoliv, aby sis ho udržela. Můžeš přece najít lepšího, kterej ti bude víc vyhovovat a nebudeš se muset ponižovat, aby sis ho udržela.

Jsou i kluci, kteří se seznamují nedřív sexem a pak teprv to ostatní. Je to taky způsob, jak se seznámit. Ale nevýhoda je, že čím dřív spolu spíte, tím lepší musíš být v posteli, aby po prvním sexu neodešel. Když se znáte delší dobu, jste schopni si v posteli tolerovat víc nedostatků a jste trpělivější - dokážete se navzájem učit a dotáhnotu to k dokonalosti, i když napoprví to moc nestálo. Když se spolu vyspíte první den, sebemenší nedostatek bude vadit.
 RVL-X Muž29 Kategorie
07.08.2009 15:53:50
žádné pravidla ohledně vztahu neexistují
Smajlík  Meeck Muž47 Kategorie
07.08.2009 15:46:40
Jestli ti vadí že se někdo chová jako nadrženej debil, tak se na něj v...r a hledej dál.
 Znuděnej Muž16 Kategorie
07.08.2009 15:45:18
jak naivní.....jasně, najde se kluk kterej to má jako ty, ale jako naschvál tě nebude přitahovat... a nakonec se zabouchneš do toho kterej jde prvně do sexu.... nechci být zlá ,ale přestan fnukat..... jdi vyvenčit psa a kdoví možná někoho potkáš
 hermelínka Žena22 Kategorie
07.08.2009 15:44:42
Spíš si zatím jen nenarazila na toho, kterýho hledáš...
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
07.08.2009 15:44:15
Tak nemáš hned roztahovat nožky.

Anebo nemáš hledat na místech, kde narážíš jen na nadržence.
 Khetti Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč