Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.400631, vloženo 02.08.2009 20:11:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Som kto som_no.2
wewushiQQQ753 ak dovolis zlato, tak si ta dovolim citovat: " nie som povinna byt dokonalou som taka aka som............a nebudem sa koli nikomu menit ....to ze ma niekto nema rad je jeho omyl nie moje zlyhanie!!! "
A to nas samozrejme nuti rozmyslat: Lebo ved tato veta je velmi oblubena a kazdy kto sa rad tvari ze je sam sebou ju v niektorej obmene pouziva. Ale naozaj sa nemenime zamerne pre ostatnych? Zaujima ma ci to robite vy.. Ci ste sa uz koli niekomu zmenili. Alebo ci naopak zastavate nazor nasej novej spovednicky.
Lebo moj skromny nazor je,ze tato veta velmi skoro prestava platit.(Mozno aj v dobrom slova zmysle,ak niekto dostane uprimnu spatnu vazbu, ktora ho niekam posunie alebo mu umozni si nieco uvedomit..)

P.S Celkom by som bol rad aby sa v diskusii preberal len druhy odstavec a nie prvy..dakujem:)
 dave11 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.08.2009 18:51:24
nie som povinna byt dokonalou -pravda
som kto som -pravda

nebude sa koli nikomu menit- bude sa menit, koli ludom ,kvoli prostrediu, ked bude v mode niečo nove, ked ju dodžube jej laska, ked zisti že bola iba manipulovana, že všetko to čomu verila je blud, ludia sa menia stale, len si to nepriznaju, nemenia sa voči ostatnym, ale voči sebe

to ze ma niekto nema rad je jeho omyl nie moje zlyhanie!!! - to že ta niekto nema rad, znamena že ta nema rad, neni to jeho omyl, neni to tvoje zlyhanie, proste ta nema rad, lebo mu nesediš

ste kto ste? a čim ste? a kto ste vy? a existuje Ja? a je Ja samo? čo ak v každom z nas su viac Ja? je Ja to iste ako duša?
 Sentinel Muž35 Kategorie
04.08.2009 10:26:59
wewushiQQQ753 - ak raz budes mat partnersky vztah, tak snad zistis co su to kompromisy...clovek sa musi menit aj kvoli inym ludom..... hlavne kvoli tym, ktorych miluje............ plne suhlasim s hehu
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
04.08.2009 00:27:53
hehu:kazdy robime chyby aj ja aj ty a ja si to pohode priznam ale nechcem sa predsa menit len preto aby som urobila dojem na niekoho ineho......(zda sa mi to podliezave a vtierave....ak sa spravne chapeme) ak sa budem chciet zmenit tak iba koli sebe a nie koli nikomu inemu.....ked urobim chybu v buducnosti si na to dam pozor a uz len tym sa menim.....ale ak mi bude niekto vraviet co mam robit aby som dosiahla uspech(napriklad medzi priatelmi alebo ludmi pred ktorimi chcem vyzerat dokonale)tak jednoducho budem sama sebou....a ak sa to niekomu nepaci tak to neni uz moj problem pretoze ja sa nedokazem prinutit byt niekym kym niesom...
...CISTO MOJ NAZOR
Smajlík  wewushiQQQ753 Žena Kategorie
03.08.2009 18:00:33
ja tuto vetu neznasam :)
inak dik dave, ze si rozvinul diskusiu z toho ;)
mne to prijde ako prejav tvrdohlavosti a lenivosti a ked dotycny taketo nieco tvrdi (nielen v tomto jednom rozhreseni) tak mi to prijde akoby sa snazil obhajovat iba svoje chyby s ktorymi si nevie rady alebo je moc lenivy aby s nimi nieco robil.
netvrdim, ze clovek sa ma menit ako vietor zafuka a aj za cenu potlacania sameho seba, ale ak si je niekto sam sebou prehnane isty, tak pochybujem, ze je v skutocnosti so sebou tak hviezdne spokojny. asi ma len vela nepriatelov a potrebuje sa niecim obhajovat :P
to moj dojem z podobnych reakcii ;)

neviem ci chcu ostat tym istym dietatom neschopnym udrziavat normalne medziludske vztahy a ostat neochotni sa poucit, dozriet a dospiet. ja len viem, ze zaujem o to mam.
 hehu Žena20 Kategorie
03.08.2009 14:51:08
kazdy sa meni a menia sa aj jeho nazory, ktore ovplyvnuje vsetko naokolo od novych skusenosti, cez nove vedomosti, nove znamosti a kontakty, proste jedno z druhym ma suvis a clovek si to ani neuvedomi....na niekom sa to prejavi viac, na niekom menej, ale vsetci sa menime
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
03.08.2009 13:02:16
mením sa..hlavne pre ľudí s ktorými chcem vychádzať dobré..ale proste mením..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
03.08.2009 11:49:11
dave11:jj mas pravdu ludia sa menia v dosledku okolia alebo v dosledku vyvoja....ale ja sa snazim zit tak aby som sa menila len v dosledku vyvoja a aby som sa nemusela hrat na niekoho kym nie som.......
PS:velmi dobra diskusia....
Smajlík  wewushiQQQ753 Žena Kategorie
03.08.2009 09:34:09
Človek sa mení celý život.. resp. rozvýja sa.. Teda ak prijíma nové skúsenosti a poznatky tou správnou formou.. myslím, že ho každopádne ovplyvnia a tým rázom je možné meniť svoje názory, postoje a správanie a čokoľvek iné..
V ďalšom rade.. v medziľudských vzťahoch ide veľa krát o kompromis.. takže je samozrejmé, že človek sa prispôsobuje k tomu, aby veci fungovali dobre..
Ďalšia vec.. učíme sa celý život.. a niektoré skutky človek nechce opakovať, resp. už nemusí.. tak zmení svoj postoj.. U mňa je to rozvoj osobnosti..a páči sa mi to..
 Sphynxs Žena Kategorie
03.08.2009 00:25:25
Samozrejme, kazdy sa meni vekom... Nemozeme byt rovnaki, mat rovnake nazory v 12tich a v 18tich... A teraz k veci. Mam urcite nazory, presvedcenia, urcite spravanie... Nezmenila by som seba ani svoje nazory kvoli nikomu. Mam svojich kamosov, ktori ma beru aka som... a ti, co ma nemusia su mi ukradnuti...
Ale na druhej strane, nemozem sa spravat rovnako pred kazdym. Ked raz budem mat pracu, budem musiet zabudnut na niektore svoje maniere... Budem sa musiet spravat inak, ako ked som s kamosmi...
 ***BlackRose*** Žena Kategorie
03.08.2009 00:04:35
V podstate súhlasím, lebo aj keď tvrdím, že som sama sebou. Nie vždy a všade. Sú chvíle, keď proste musím hrať. Nikdy sa však nechcem dostať do štádia, aby som sa menila zámerne kvôli niekomu, pretože to niekto chce a ja sa s tým nestotožňujem ale on to chce.
Smajlík  *sylvienna* Žena23 Kategorie
02.08.2009 23:15:59
Ak vytrcas z plota ako klinec, skor ci neskor ta tam niekto pribije.. Takze ano, kazdy sa meni, ci uz vedome (sam) alebo nevedome (ludia okolo neho).
Smajlík  Dude
02.08.2009 21:48:35
Wampirella:no to mas pravdu ale ked sa s tym niekto narodi tak s tym nic neurobi.....to by jedine musel prist velmi ale velmi dolezi clovek na ktorom by mi fakt moc zalezalo
 wewushiQQQ753 Žena Kategorie
02.08.2009 21:43:50
stotoznujem sa s wyctoryou
 Tuulikki Žena23 Kategorie
02.08.2009 21:24:05
wewushiqqq: tvrdohlavosť je dobrá, kým si ju môžeš dovoliť a kým ti nezačne brániť v tom aby si dosiahla, čo chceš.
 Wampirella Žena Kategorie
02.08.2009 21:17:30
tak dúfam, že ti to nebude na škodu :)
 jedowka Žena30 Kategorie
02.08.2009 21:02:27
jedowka:ja viem ze som tvrdohlava no taka som sa narodila a som s tym spokojna
Smajlík  wewushiQQQ753 Žena Kategorie
02.08.2009 20:51:59
tak to je smutné, že ti nikto nezmení názor... vieš, že je to znakom obmedzenosti a zbytočnej tvrdohlavosti, ktorá ti môže uškodiť...
 jedowka Žena30 Kategorie
02.08.2009 20:43:09
noooo ale nemam rada ludi ktori sa menia len aby sa niekomu silou mocou votreli do pozornosti

je jasne ze sa kazdy menime ale koli comu ta veta co som napisala mala znamenat ze ja nebudem suhlasit so vsetkym co niekto povie mam svoje nazory ktore mi nikto nezobere a ked ma niekto nema rad len preto lebo poviem co si myslim tak to je jeho problem a nie moj....
Smajlík  wewushiQQQ753 Žena Kategorie
02.08.2009 20:39:09
Každý sa mení. Menia nás skúsenosti, vedomosti,ľudia, na ktorých nám záleží, okolnosti. Meníme sa dobrovoľne aj nedobrovoľne. Je to skôr vývoj ako premena.

Ten, kto sa meniť nechce, ustrnie na mŕtvom bode . ,,Zmešká vlak a bude sa bezcieľne potulovať po prázdnej stanici. A tak prejde čas,kedy má odvahu a silu naskočiť na ďalší vlak, takže si povie, že bude istejšie počkať. A tak čakajú ...na niečo.
Smajlík  Wampirella Žena Kategorie
02.08.2009 20:29:11
Som schopný sa zmeniť aj pre niekoho iného. Ale to isté očakávam aj ja od druhých. Nie, aby sa zmenili, ale aby to boli schopní urobiť pre mňa.
 Tono-KS Muž Kategorie
02.08.2009 20:25:28
nooo lenze je rozdiel menit sa koli tomu ze to chcem ja a je rozdiel menit sa koli tomu ze to chce okolie......a este zastavam jednu myslienku........menim sa iba koli ludom ktori za to 100% stojja.....a s tymi zmenami som mala na mysli skor moje nazori........koli nikomu nebudem menit svoj nazor aj keby sa na mna mali ludia divat ako na de*ila je mi to jedno pretoze moje nazory nikto nezmeni a uz vobec sa nebudem menit iba koli tomu aby som bola oblubena alebo nieco podobne....ako to vecsina robi bola som taka ale uz NIE
fuha vicerpavajuce....ale stalo to zato napisat to tu
Smajlík  wewushiQQQ753 Žena Kategorie
02.08.2009 20:25:23
mozno sa menim iba tym,s akymi som ludmi...pri kazdom sa musim spravat inak a inak sa vyjadrovat,ale cielene sa kvoli niekomu menit...tak to som este nespravila nikdy...
 lucinka0209 Žena18 Kategorie
02.08.2009 20:20:32
Ja sa zvyknem meniť ani nie -kvôli- niekomu, ale skôr -vďaka- niekomu. V zmysle, že je pre mňa viac prirodzené, keď sa zmením ako reakciu na niekoho akciu (napríklad ma niekto inšpiruje, presvedčí, nejako koná v súvislosti so mnou) než keď sa zmením vlastným úsilím preto, aby som z vlastnej vôle vyhovela niekoho požiadavkám/predstavám/atď.
 wyctorya Žena Kategorie
02.08.2009 20:20:28
slova su slova....

je prirodzene ze clovek sa aj zamerne meni kvoli niekomu, hlavne preto ze chce mat blizsi vztah s niekym...samozrejme ak hovorime o trvalej zmene(a uprimnej)

pretvarku komentovat nemusim;)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
02.08.2009 20:13:28
ja sa mením. Iní ľudia na tom majú svoj podiel...a ja na tom nevidím nič zlé. Naopak, som rada, že nezostávam stále na tom istom mieste.
 jedowka Žena30 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk