Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.397451, vloženo 17.07.2009 20:35:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Předjela jsem dědka a on řval:-)
Chtěla jsem se jen podělit o čerstvou řidičskou příhodu. Je prostá - jedu si po Čakovicích, příznám, že možná 60kou a ne 50kou, určitě ne víc, tam bych si to netroufla, po stranách stojí auta a to já jsem vždy opatrná.
Z vedlejší silnice mi tam najednou vjela škodovka 12O, sice mě přímo neohrozila, ale velmi omezila, takže jsem musela dost brzdit a navíc škodovka pokračovala dál tempem asi 30 km/h, fakt nepřeháním. Typický dědula/strejda za volantem. Byla jsem docela naštvaná, nejdřív mě zabrzdí a pak jede jak hlemýžď...hodila jsem proto blinkr a naprosto v klídku jej předjela, v té jeho rychlosi byl spíše jako stojící překážka. Nicméně jsem to vzala trochu přes odbočovací pruh v protisměru, ale silnice byla poloprázdná a nehrozilo nikomu naprosto nic. Překvapilo mě proto dost, že onen strýc na mě začal po předjetí divoce troubit a máchat rukama. Nechápala jsem...jeho jsem ničím neohrozila, to spíš on mě, a ani nikoho jiného...a jestli jsem spáchala nějaký přestupek v předjíždění , jsem za něj odpovědná JÁ a já bych také zaplatila MOŽNÁ pokutu, kdyby byl poblíž nějaký policajt, ale spíš pochybuji, že by si toho někdo vůbec všiml, říkám, bylo to jen částečně, jinak se smí všude předjíždět, silnice je v těch místech přehledná a široká na 3 auta..(kdo to tam zná, je to v okolí pošty v Čakovicích na hlavní)

Pomyslela jsem si něco o blbém hysterickém dědkovi a jela dál. Jenže ouha - závory..musela jsem zastavit a dědek za mnou.... už jsem na něj nemyslela a přemýšlela o jiných věcech, když tu mi někdo klepe na okno.... ano byl to onen milý dědek, v obličeji brunátný - zařval na mě - "Jak to jezdíš, ty krávo blbá, a kde to předjíždíš?" Byla jsem v šoku . Co mě má co poučovat, jak já předjíždím na prázdné silnici? Já si kdyžtak sama zaplatím pokutu, co je mu do toho? To je jako by mě někdo cizí seřval, že nesvítím nebo že nejsem připoutaná...Co je mu proboha do toho? Co mě vychovává?
Chvíli jsem byla tak překvapená i tím tykáním, že jsem se nezmohla na odpověď..až pak jsem ostřeji odpověděla něco ve smyslu, co mi má co tykat a pak, že jemu není naprosto nic do toho, jak já si předjíždím, když nikoho neohrožuji ani neomezeuji, narozdíl od něj a ať se naučí radši jezdit....teď vím, že jsem se s ním neměla vůbec bavit, bylo to pod úroveň, ale v té chvíli člověka nenapadne hned to nejlepší řešení...

Už se Vám někdy stalo, že Vás někdo takto vychovával? To je jako byste na pumpě řvali na motorkáře, jakto že jezdí 280, hajzl?:-)
 kikiwhite Žena34 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.07.2009 00:52:06
:))) takze si porusila dopravni predpisy abys byla za kolejme ve stejnej cas jako dedek :))) presne te dohnol tam kde je kazdej takovjehle debilni ridic dohnanej - na prvnim semaforu.
 Terror Muž29 Kategorie
25.07.2009 21:34:18
No tuhle sem tady od nás jela v Praze, čtvrť s domama, nejsou tu určený hlavní a vedlejší, takže normálka platí přednost zprava. No tak si jedu dolu, zahejbam do prava a z leva jede nějakej chlápek, kterej by měl zastavit a dát mi přednost. Úplně mi tam vjede, div do mě nenarazí. Tak si řikam "bože, zas jeden idiot, kterej si myslí, že je na hlavní." No ale tak člověk zastavil, vystoupil a šel ke mně a začal mi nadávat. Tak jsem mu řekla, jestli neni padlej na hlavu, že to JÁ jsem měla přednost a že on ohrozil mě. Začal se tam se mnou hádat, že lžu, že on byl na hlavní. No tak jsme se šli podívat na cedule a samozřejmě, že nebyl na hlavní. No, místo toho, aby se omluvil, tak mi řekl, že tahle silnice je širší, takže to platí jako hlavní, i když to neni upravený značkama. No naprostej idiot.
 jufonka Žena33 Kategorie
18.07.2009 15:20:47
patřím mezi lidi, kteří používají trubku častějc než většina ostatních, ale jenom pokud ten člověk udělá nějakou pičovinu vůči mě. třeba teď když jsem jel na mašině a nějaká piča vlítla z vedlejší přede mě. a asi o pět minut pozdějc jsem troubil zase, když jsem narazil na dvě prašivý slepice, který mně schválně bránily v předjíždění. pokud ale někdo předjíždí mě, kdokoliv, nemám problém respektovat jeho snahu k předjetí a naopak mu ještě pokud to jde uhnu ke kraju. pro celou dopravu je to to nejlepší možný řešení, navíc nepatřím mezi duševně postižený jedince
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
18.07.2009 12:55:01
Myslím, že hlavní "problém" byl v tom, že jsi ženská :) Je dost chlapů, kteří ženu za volantem prostě nerespektují. Nedávno jsem jela s přítelem a jeho bráchou, který řídil, přes celou Prahu a byl to děs. To bylo furt "Ty pí*o blonďatá", "Ty krávo dementní", "Ty slepice zkur*ená" atd. Vrchol byl, když jsme parkovali v podzemní garáži a za námi jela nějaká paní v terénním autě. Přítelův brácha chtěl zaparkovat na jednom místě, ale paní, jelikož to místo neviděla, když byla za ním, to nedošlo a jela furt za ním. A on normálně vylezl z auta a šel ji seřvat, že je kráva slepá po*raná a ať táhne do pr...
 rinka manda Žena21 Kategorie
18.07.2009 11:48:16
Jojo, to jsou ti vesnicky burani, kralove na vlastnim hnojisti. Tihle debilove by se meli strilet..
Smajlík  glenn
18.07.2009 09:12:42
no idiot, nebo mozna cholerik. kamaradka povidala, jak jeden chlapek takhle vystoupil a dal ridici pred nim pesti (za mysku, nijak nebezpecnou, jen ho nastvala). Ja mela par mesicu zpet vychovnou prednasku o parkovani od jednoho ichtyla...fakt me zvedl madle, takovej debilek a drzej jak opice. (ja jsem zadnou chybu v parkovani ani rychlosti a nicem neudelala, myslim, ze mu vadilo auto ve kterem jsem dojela a ze jsem holka. jsou typy, co tohle tezko nesou a hledaji zaminky. ale opravdu neuveritelna drzost, jsem koukala jak si to muze k cizimu cloveku dovolit. )
 limon y sol.
18.07.2009 01:01:03
Mno, přiznám se, že když mi někdo vlítne před auto, ať už chodec nebo auto z vedlejší, případně mi udělá myšku nebo předjede zprava, tak troubím a gestikuluju sám, bo se cejtím ohrožen a v právu.
Ale když někdo spěchá a oprasí mě, třebas v obci kilem, aniž by mě ohrozil, chápu to jako jeho boj a nemám s tím problém.
Pro fyzickou konforontaci mám v přihrádce ve dveřích teleskop, ale ještě jsem neměl příležitost ho použít. Ale jednou, jednou na něj dojde. :)
 jezevec výchovný
18.07.2009 00:22:34
nějakej frustrovanej kokot

jednou mě takovej chlap seřval co se procházim po zdi u hřbitova.. se po ní rád projdu no, hranice mezi dvěnma světy a tak podobně no a on začal pyskovat ať slezu dolu, jestli jsem normální, tak jsem ho poslal do prdele načež on chtěl volat floyda, tak jsem ho ignoroval a šel dál a pochvíli skočil na chodník, protože mi to úplně zkazil, dement jeden, a už to nebylo takový
 floutě
17.07.2009 22:50:34
jeho reakce přemrštěná byla, to jsem napsat zapomněl:-)
Smajlík  ROCKer Forever Muž23 Kategorie
17.07.2009 22:46:29
ROCKer Forever - ale nejde o to, kde jsem ho měla předjet, je jasný, že jsem nejela úplně správně, o to se s nikým nehádám, ale co JEMU bylo do toho a co zrovna on mě měl co vychovávat? Já jsme si nesla odpovědnost za své chování a možná JÁ bych platila pokutu, ale dost pochybuju...navíc to bylo už za křižovatkouu...jeho jsem naprosto vůbec neohrozila ani neomezila, to ON MĚ!

On měl prostě potřebu mě jít vychovávat, vůbec nešlo o to, že jemu jsem něco udělala...ať se dědek stará o svý, sákryš, ne?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
17.07.2009 22:22:18
no to srovnání s debilem co by jezdil na motorce 280 je mimo, ten by si seřvat zasloužil, ne že bych na to měl koule já, ale zasloužil a kdyby ho někdo za to seřval, schvaloval bych to.
jinak 60 v obci, no...jezdíš dýl než já, najelas určitě víc, neříkej že ti nikdy nic neskočilo přímo před auto? mě jednou jo a od tý doby si na tu 50 dávám fakt bacha. jet jen o kousek rychlejš nebo se třeba koukat do zrcátka zrovna, tak toho psa klepnu.
no a předjet si ho mohla určitě až za křižovatkou;-)
jinak moje jediná "konfrontace" byla, když na mě slečna (nebo paní, nevim, říkejme jí pracovně piča pospíchavá) troubila když jsem podle ní asi moc dlouho stál na křižovatce když jsem se chtěl napojit na "karlovarku" (praha - vary) z vedlejší.
 ROCKer Forever Muž23 Kategorie
17.07.2009 22:21:45
Jsou typy lidí co se furt musí do něčeho / někoho srát jinak by měli špatný den. Typickej prudič.
 howgh Muž Kategorie
17.07.2009 22:13:30
=) Jo, lidi jsou holt takoví. Nedávno sem jel s autem do dílny a při vyjíždění kousek od parkoviště sem si neuvědomil, že mám přednost zprava. Člověk se tak soustředí na to, kde on má dávat přednost, aby to do někoho nenabořil, že už tolik nesleduje, kde má přednost on sám (nicméně tohle byl výjimečný případ, abyste si zase nemysleli). Trochu sem přibrzdil a když sem viděl chlapa, jak si zběsile poklepává na pravou ruku, hned mi docvaklo o co jde a jel sem, to ovšem nebyl konec. Potřeboval sem natankovat, tak sem stavěl na benzínce a najednou slyším něco ve smyslu:"Hej mladej, to jen aby si příště věděl, kde je přednost zprava, jo?" Toho pána sem neznal a tudíž sem opravdu nevěděl kdy a kde jsem si potykali, nicméně sem mu slušně odpověděl že se omluvám, což asi nečekal, zarazil se, něco si zabrbral a zmizel platit. Co byste taky chtěli, čtyřicetiletej pupkáč se služební Ochcávkou, kterej si o autu v osmnácti letech mohl leda tak nechat zdát =)
Smajlík  Hayate Muž Kategorie
17.07.2009 21:51:53
a tak to víš, stará škodovka, když přidáš tak se to skoro rozsype... a k tomu plato vajec za zadním sklem, s tim se musí pomalu, aby se to neroztřískalo.

Ale jinak s tebou soucítim
Smajlík  Jizah Muž32 Kategorie
17.07.2009 21:47:56
Tak ten dědek to přehnal, ale kolik že měla ta křižovatka, že si nemohla počkat a předjet ho za ní? A přes den nesvítíš kvůli sobě.
 ILFS Muž20 Kategorie
17.07.2009 21:40:28
Jizah - no dobře, ale co je mu do toho, o to jde..já jeho taky nepoučuju o tom, že pomalá jízda a zdržování provozu je dle vyhlášky taktéž špatné..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
17.07.2009 21:38:18
kikiwhite: ono nejde ani tak o to ohrozit někoho, ale de o to, že na těhlech místech se prostě předjíždět nesmí. Proto ty plný čáry všude. Reakce onoho dědy možná byla trochu přetažená, ale v něčem měl pravdu - jezdíš jak prase =P
 Jizah Muž32 Kategorie
17.07.2009 21:16:08
pan Mobil: No ty vole, to bych jí vytahl z auta, vypnul jí motor, zalomil klíček v zámku a odešel. Tohle nemá na silnici co dělat.
 Psycholog amatér Muž25 Kategorie
17.07.2009 21:12:37
Tak ono záleží, jak to bylo. Já si jednou taky dojel za jednou ženskou, taky zrovna u šraněk před přejezdem a řekl jí svoje. Ale ta mi hodila takovou myšku, že jsem se namlátil o volant..

Jedu tak osmdesát mimo obec a najednou mě předjíždí felicia, začala se vracet zpět do mého pruhu, ještě když byla svým kufrem na úrovní předních dveří mého auta. Když se přiblížila na pár centimetrů, zatroubil jsem a oddálila se.. A předjela mě a když byla pár centimetrů předemnou, ale v druhém pruhu, stočila volant a zařadila se přede mě. Až jsem myslel, že do mě vrazí a asi sekundu po tom skočila a zpomalila asi na třicítku.. Já šlápnul na brzdy a málem to do ní napálil. pak se za protáčení pneu rozjela a jela pryč..

Když jsem jí viděl stát před přejezdem normálně jsem šikmo zaparkoval před ní a zablokoval její auto a šel je jí zeptat, co to mělo znamenat.

"Já nejsem zvyklá a nevím, kde mi to auto začíná a kde končí a to spomalení bylo protože jsem z pětky hodila dvojku, ale chtěla jsem čtyřku hihihihi abych to pořádně rozjela mohla vás předjet hihihihi.."Řekl jsem si no potěš a jel dál..
 pan Mobil Muž10 Kategorie
17.07.2009 21:09:12
Manas25 - Ale stejne tak ten kdo predjizdi pres plnou caru.

jasně, ale když ten člověk nikoho neohrozí, tak je trošku na hlavu vystoupit z auta a jít mu výchovně vynadat, ne?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
17.07.2009 21:07:34
Manas25: Kdyby tam jel 15kou traktor, ty by si za ním jel až za město? Jinak já tam vidim přerušovanou.
 Psycholog amatér Muž25 Kategorie
17.07.2009 21:04:35
No to je pekne hovado....

Ale stejne tak ten kdo predjizdi pres plnou caru.
 Manas25
17.07.2009 21:02:00
Podobny blbci maji pocit, ze maximum mozneho co muze ridit zenska je nakupni vozik a i u toho je temer jisty ze ty nezodpovedny kravky tim nekoho prizabijou:-)

Sice ridicak mam, ale jezdim nerad, radsi se vozim, vsiml jsem si uz daavno ze na segru troubi a mavaji chlapi z aut co zase dela vo dost casteji jak na svaru - casto ani netusime oc jim vlastne jde . Pritom nemam pocit, ze by ridila hur. Myslim ze podobny pablbove jak vidi kozaty nebezpeci lidstva za volantem, tak maji hned tlak 210/150 a neodpousti nic.
 Jerzy Muž33 Kategorie
17.07.2009 20:57:37
Aolorn: Samo že mi přišlo předvolání, Opsal si SPZ. Tedy spíše zapamatoval :-D Nevzpomínám si na nic náčelníku, je to už půl roku. Patrně si to vymyslel. fajn Odloženo.
Smajlík  Psycholog amatér Muž25 Kategorie
17.07.2009 20:55:37
Psycholog amatér - měl jsi mu vysvětlit že předpisy porušil on, když nedodržel nebo nechtěl dodržet ZIP, uzavírka na dálnici je typický případ ZIPU a je povinnost jej respektovat..

Jo, to s tím ZIPEM mě taky štve, už jsme přesně o tomhle psala diskuzi...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
17.07.2009 20:55:01
Psycholog amatér: A jakou to mělo dohru? :-D Aby to nebyla rada ve smyslu:Velmi účinná sebeobrana, dostanete za to pouze dva roky podmínku a budete muset cálovat léčebné výlohy.
 Aolorn Muž27 Kategorie
17.07.2009 20:51:01
kikiwhite: Doporučuji pořídit, nemusíš mít ani velkou sílu a když se rozmáchneš tak praskaji kosti.
Jednou jsem jel po dálnici, kde byla uzavírka. Samo se auta zašla zbíhat už kilometr před sjednocením do jednoho pruhu. ja si dojel až na konec a snažil se dostat do průjezdného pruhu, (Zipem který češi stále nechápou.) Ale všichni se cejtili ukřivděný že jsem je předjel, tak mě nepustili. Tak jsem to udělal trochu nasilně, a autu za mnou se to nelíbilo tak troubil a blikal. V prostřed uzavírky začal couvat nějaký bagr tak jsme museli zastavit, řidič přestal troubit vyskočil jak čertík z auta obřel se mi stáhnuté okýnko a začal školit že co si to dovoluji předjet, a nejedu jak trubka v jedné ředě už kilometr před uzavírkou. CHopiljsem se tedy trubky a majznul ho přes ruce, keré byly na mém majetku. Ozvalo se křupy křup, a myslím že dál v jízdě už nepokračoval. A kečup za něj musela otvírat manželka. Jo dnes si musíš dát na všechny bacha.
Smajlík  Psycholog amatér Muž25 Kategorie
17.07.2009 20:48:16
Ne, nestalo. A rozlišil bych motorkáře a auto nebo náklaďák či autobus. Když jeden motorkář 280, tak se pravděpodobně zabije jen on sám. Když jede auto 180, tak je to hodně nebezpečné i pro ostatní a může to samé být i v některých úsecích s autobusem, jedoucím 80.
 MK1 Muž41 Kategorie
17.07.2009 20:47:35
No, tuhle na mě kdosi řval "ty kráááávo" a doteď jsem nepochopila proč. Ačkoli jsem se zachovala možná zbrkle, jemu jsem nikde nepřekážela.
Situace: jedu po hlavní, chci odbočovat doleva na vedlejší, najedu do odbočovacího pruhu a přibržďuju, sleduju auto v protisměru a ačkoli jsem to původně chtěla stihnout před ním, nakonec mi přišlo že jede rychleji a zastavila jsem...ovšem půlkou auta jsem byla už jakoby z toho odbočovacího pruhu. A v tu chvíli okolo mě projelo auto zprava, které pokračovalo rovně a řvalo že jsem kráva :-/ Ale vzhledem k tomu, že on jel rovně a měl svůj pruh jsem to fakt nepobrala, ale zároveň tam nikdo kromě mě nebyl, takže to bylo na mě :-) No co už..ale tak uznávám, kdyby ten protijedoucí chtěl odbočovat taky doleva, tak bych mu tam zavazela trochu no... co už no.

Omlouvám se, že je to mimo téma ale připomnělo mi to to :D
 Špuntidlo Žena29 Kategorie
17.07.2009 20:42:35
Shodou okolností?Třeba to byl ten samej xD. Nějaký cápek jehož jediným smyslem života je jezdit po republice a prudit.
 Aolorn Muž27 Kategorie
17.07.2009 20:42:22
to je typické
Smajlík  Schipka096 Žena18 Kategorie
17.07.2009 20:42:21
Psycholog amatér - jenže já žádnou trubku neměla:-(
 kikiwhite Žena37 Kategorie
17.07.2009 20:40:29
Jednoho takového školitele jsem hnal gumovou trubkou od hydrauliky bagru. Shodou okolností taky Škoda 120. Jo tyhle socky by měli přijít o řidičák.
 Psycholog amatér Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2