Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
žehlím si vlasy - len sa ťa opýtam, že či si myslíš, že keď človek urobí niečo zlé a nikto ho neprichytí, akoby to ani neurobil? A nepleť tu iróniu.
|
|
|
Tono-KS Čo ja viem? Aj by som ti to vysvetlila, ale už to nemá cenu. Bol v tom len kus ironie. Každopádne v tomto si už voči mne zaujatý. A ja nikomu nepotrebujem vnucovať svoje názory a ani si ich obhajovať. Delím sa o ne, ako každí tu na spovednici. A pokiaľ sa ti nepáčia, tak na ne nereaguj. Nie som ten typ, čo sa tu s niekym naťahuje. Ale dodám, že neveru nepraktizujem.
|
|
|
zehlim si vlasy - no tak mi to vysvetli prosím, lebo ja som takýýýýýýýýýýý neskúsenýýýýýýýýýýý, že až. Keďže ty si taká odborníčka na neveru. Asi praktizuješ.
|
|
|
a: masturbuje - nie b,d,e - pokial sa jedna o sexualne harasenie v trojke, stvorke atd A VSETCI zucastny s tym SUHLASIA tak nie. (ide iba o fyzicku potrebu, nie city) c- ano
|
|
|
Tono-KS Myslela som, že sa bavíme o nevere. Zrejme si nepochopil, ako som to myslela. Jaj ty maš ešte len 18. Ale, že si to nepochopil, řa bádže len do dobreho svetla. Tak buď so sebou spokojný.
|
|
|
dave ty si nejaky hipisak, ci co?
|
|
|
Za neveru povazujete ked vas partner: a: masturbuje si kokot b: sa bozkaval s inou bez citu si kokot c: sa bozkaval s inou s precitenim si kokot d: sa poddal erotickym hratkam s inou zenou ale nedoslo k splynutiu si kokot e: mal sex s inym si kokot ktory sa nudi a nema svoj zivot...pripadne ho ma a je prijebane uradnicky nudny :-D
|
|
|
pripajam sa k tym, pre ktorych je okrem masturbacie vsetko nevera
|
|
|
mliekarova dcera - súhlas Predstava, že sa môj priatel bozkáva s druhou osobou, príp. majú spolu niečo viac, (tak ako ostatným) absolútne nepáči. Je však iné, či je to bozk len taký, alebo precítený a teda, je tam niečo viac. To je už nevera psychická, ktorá je zväčša horšia ako fyzická a aj pri pokuse obnoviť vzťah (čo je strata času), ten pokus nakoniec zlyhá. Milostný trojuholník bol odjakživa nič moc. A o sexe ani nehovorím. Očakávam od môjho partnera vernosť ako telesnú, tak aj duševnú. Čiže to isté, čo viem poskytnúť aj ja. Vernosť.
|
|
|
dave: ak je to pusa na lico, tak.. pravdupovediac nevedet o tom, ze trebars priatel ma taky zvyk svoje zname pri privitani pobozkat na lice napriklad, tak aj to zostanem zarazena keby som to videla prvykrat. potom by som to prezila, nadsena by som z toho nebola ale tak co uz... a bozk na pery ... ten jedine od priatela. aj mne samej by vadilo keby sa u mna o to ktokolvek pokusal (aj iba na privitanie trebars), tak bud by som sa uhla alebo keby som nestihla tak by som bola z toho poriadne znechutena a dala by som to najavo. a dohadovat sa? nee... aj vtedy.. s dohodou by som nesuhlasila ;) a navyse bozk bez citov musi byt nechutny... bozk je pre mna velmi intimna zalezitost a preto to povazujem za neveru ;)
|
|
|
vsetko okrem masturbacie povazujem za neveru. ale ovela dolezitejsie je, co to nevera vlastne pre mna znamena.
|
|
|
tiež všetko okrem a
|
|
|
Honenie je v poriadku. Obcasne kuknutie sa po inych cicikach je v poriadku. Porno je v poriadku. Vsetko ostatne je nevera:)
|
|
|
Všetko okrem áčka je podľa mňa nevera.
|
|
|
okrem a vsetko je nevera :P
|
|
|
a: masturbuje-nie b: sa bozkaval s inou bez citu-áno c: sa bozkaval s inou s precitenim-áno d: sa poddal erotickym hratkam s inou zenou ale nedoslo k splynutiu-áno e: mal sex s inym-áno dave a prečo nie?..je s inou?..je..je už jedno či niečo pri tom cítil..podviedol?..áno..to je tak isto ako keby povedal, že ach mal som sex, ale nebolo to také dobré..ale mal?..mal..
|
|
|
dave11 - dohodli? :DD ...keby som vedela, že by ten človek pristúpil na takú dohodu, tak by sme sa už rovno mohli dohodnúť, že z nášho vzťahu nič nebude :D ...ale veď ok, každému vyhovuje niečo iné ;o)
|
|
|
USMEJ-sa : povedal som ze ziarlit je povolene ale ze keby sa na tom predom dohodli,tak ze ci by ste vyvadzali. A ano,prezil by som to:)
|
|
|
masturbácia nie je podvádzanie, ale je to nechutné, nesúhlasím s tým ostatné považujem za podvádzanie... čo sa tak čuduješ že b tiež? podľa mňa ak má byť ten bozk, tak len z nejakého citu, keď nič necítiš, je to prázdne, načo? to sa nedá prirovnať k podávaniu rúk jak hovoríš, čosi :D ale ja to beriem asi príliš vážne ...ty keby si videl svoju frajerku sa s nejakým bozkávať, tak by si ju zato pochválil či čo? :o)
|
|
|
žehlím si vlasy - takže ak niekoho zabiješ ale nikto ťa nepristihne, nič sa nestane? No máš pravdu, rodina zavraždeného si to ani nevšimne. :(
|
|
|
Nič nie je nevera, pokiaľ pri tom chlapa nepristihneš. Síce aj vtedy by zatlkali, že to nie je tak, ako to vyzerá. Takže ide o dokazovanie a ako na mňa chlap pôsobí.
|
|
|
Všetko okrem a) sa dá považovať za neveru.. MASAMUNE
|
|
|
bozkávanie je dosť intímna záležitosť,je to výmena tekutín, vniknutie časti tela do iného tela. Sama by som to len tak niekomu nedovolila urobiť/teda mne/. Keď pusa- tak na líce alebo ruku/vadí mi aj to/. Nemám rada dotyky cudzích osôb,ke´d sa ma niekto časťou svojho tela dotýka,tak si to celý čas uvedomujem a myslím na to, ako sa vzdialiť. Možno preto mi bozkávanie príde ako krôčik k milovaniu. Bozkávaním sa to začína. Bozkávať sa bez citu? Prečo by som to robila ? Čo by z toho človek mal ?
|
|
|
OK: Normalny francuzak s cudzim clovekom, ktory(aby sme to ulahcili),by bol vopred naplanovany(aj clovek aj bozk) Ako v klasickom lacnom americkom filme,kde s tym nikdy nemaju problem v danom momente iba celych dalsich 30min
|
|
|
dave to b je trochu nejednoznacne..a su to bozky na lice? na celo? na usta? samozrejme je tam dolezity aj faktor s kym by sa moja partnerka takto bozkavala (ci rodina, ci niekto cudzi) musis formulovat jasnejsie.....
|
|
|
A baby:? Preco b je ano? To by ste vedeli ze o nic nejde..ze je to asi tak dolezite ako keby si podavali ruky. Ziarlit by ste samozrejme mohli.. Alebo tak sa spytam..,keby ste sa na tom vopred s partnerom dohodli ze niekoho seriozne pobozka tak by ste to zvladli nie? (napr. policajtku aby si myslela ze bude nieco viac alebo podobne..)
|
|
|
hehu :)
|
|
|
ako hehu
|
|
|
nie : a ano: b, c, d ,e
|
|
|