Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.390882, vloženo 16.06.2009 18:33:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nevera po spovednicovsky
Mal som silny pocit ze nieco podobne som sem uz daval ale nenasiel som to taakze otazky na vas:
[Staci odpovedat ano/nie :) ]

rozlisujete psychicku a fyzicky neveru?
Ak ano,potom na nasledujuce otazky odpovedajte z oboch pohladov,dik:)

Za neveru povazujete ked vas partner:
a: masturbuje
b: sa bozkaval s inou bez citu
c: sa bozkaval s inou s precitenim
d: sa poddal erotickym hratkam s inou zenou ale nedoslo k splynutiu
e: mal sex s inym

P.S v zasade ma zaujima skor len odpoved na c a d ale chcel som to vystupnovat:)

Dik:)
 dave11 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.06.2009 16:44:49
žehlím si vlasy - len sa ťa opýtam, že či si myslíš, že keď človek urobí niečo zlé a nikto ho neprichytí, akoby to ani neurobil? A nepleť tu iróniu.
 Tono-KS Muž Kategorie
17.06.2009 15:55:05
Tono-KS
Čo ja viem? Aj by som ti to vysvetlila, ale už to nemá cenu. Bol v tom len kus ironie. Každopádne v tomto si už voči mne zaujatý. A ja nikomu nepotrebujem vnucovať svoje názory a ani si ich obhajovať. Delím sa o ne, ako každí tu na spovednici. A pokiaľ sa ti nepáčia, tak na ne nereaguj. Nie som ten typ, čo sa tu s niekym naťahuje. Ale dodám, že neveru nepraktizujem.
 žehlím si vlasy
17.06.2009 15:24:54
zehlim si vlasy - no tak mi to vysvetli prosím, lebo ja som takýýýýýýýýýýý neskúsenýýýýýýýýýýý, že až. Keďže ty si taká odborníčka na neveru. Asi praktizuješ.
Smajlík  Tono-KS Muž Kategorie
17.06.2009 12:29:33
a: masturbuje - nie

b,d,e - pokial sa jedna o sexualne harasenie v trojke, stvorke atd A VSETCI zucastny s tym SUHLASIA tak nie. (ide iba o fyzicku potrebu, nie city)

c- ano
 Penisher
17.06.2009 11:41:19
Tono-KS
Myslela som, že sa bavíme o nevere. Zrejme si nepochopil, ako som to myslela. Jaj ty maš ešte len 18. Ale, že si to nepochopil, řa bádže len do dobreho svetla. Tak buď so sebou spokojný.
 zehlim si vlasy
17.06.2009 08:23:56
dave ty si nejaky hipisak, ci co?
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
17.06.2009 00:46:15
Za neveru povazujete ked vas partner:
a: masturbuje
si kokot
b: sa bozkaval s inou bez citu
si kokot
c: sa bozkaval s inou s precitenim
si kokot
d: sa poddal erotickym hratkam s inou zenou ale nedoslo k splynutiu
si kokot
e: mal sex s inym
si kokot ktory sa nudi a nema svoj zivot...pripadne ho ma a je prijebane uradnicky nudny :-D
 killo Muž Kategorie
16.06.2009 22:54:12
pripajam sa k tym, pre ktorych je okrem masturbacie vsetko nevera
 Tuulikki Žena23 Kategorie
16.06.2009 22:06:26
mliekarova dcera - súhlas

Predstava, že sa môj priatel bozkáva s druhou osobou, príp. majú spolu niečo viac, (tak ako ostatným) absolútne nepáči. Je však iné, či je to bozk len taký, alebo precítený a teda, je tam niečo viac. To je už nevera psychická, ktorá je zväčša horšia ako fyzická a aj pri pokuse obnoviť vzťah (čo je strata času), ten pokus nakoniec zlyhá.
Milostný trojuholník bol odjakživa nič moc.

A o sexe ani nehovorím. Očakávam od môjho partnera vernosť ako telesnú, tak aj duševnú.
Čiže to isté, čo viem poskytnúť aj ja. Vernosť.
 Pele Žena Kategorie
16.06.2009 21:46:44
dave: ak je to pusa na lico, tak.. pravdupovediac nevedet o tom, ze trebars priatel ma taky zvyk svoje zname pri privitani pobozkat na lice napriklad, tak aj to zostanem zarazena keby som to videla prvykrat. potom by som to prezila, nadsena by som z toho nebola ale tak co uz...
a bozk na pery ... ten jedine od priatela. aj mne samej by vadilo keby sa u mna o to ktokolvek pokusal (aj iba na privitanie trebars), tak bud by som sa uhla alebo keby som nestihla tak by som bola z toho poriadne znechutena a dala by som to najavo.
a dohadovat sa? nee... aj vtedy.. s dohodou by som nesuhlasila ;)
a navyse bozk bez citov musi byt nechutny...
bozk je pre mna velmi intimna zalezitost a preto to povazujem za neveru ;)
 hehu Žena20 Kategorie
16.06.2009 21:04:33
vsetko okrem masturbacie povazujem za neveru. ale ovela dolezitejsie je, co to nevera vlastne pre mna znamena.
 yuanko Muž29 Kategorie
16.06.2009 20:55:33
tiež všetko okrem a
 dotey1234 Žena18 Kategorie
16.06.2009 20:44:12
Honenie je v poriadku. Obcasne kuknutie sa po inych cicikach je v poriadku. Porno je v poriadku. Vsetko ostatne je nevera:)
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
16.06.2009 20:37:05
Všetko okrem áčka je podľa mňa nevera.
 allyYags Žena35 Kategorie
16.06.2009 20:24:20
okrem a vsetko je nevera

:P
 HeidiHalloween Žena19 Kategorie
16.06.2009 19:40:42
a: masturbuje-nie
b: sa bozkaval s inou bez citu-áno
c: sa bozkaval s inou s precitenim-áno
d: sa poddal erotickym hratkam s inou zenou ale nedoslo k splynutiu-áno
e: mal sex s inym-áno
dave a prečo nie?..je s inou?..je..je už jedno či niečo pri tom cítil..podviedol?..áno..to je tak isto ako keby povedal, že ach mal som sex, ale nebolo to také dobré..ale mal?..mal..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
16.06.2009 19:40:24
dave11 - dohodli? :DD ...keby som vedela, že by ten človek pristúpil na takú dohodu, tak by sme sa už rovno mohli dohodnúť, že z nášho vzťahu nič nebude :D ...ale veď ok, každému vyhovuje niečo iné ;o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
16.06.2009 19:30:42
USMEJ-sa : povedal som ze ziarlit je povolene ale ze keby sa na tom predom dohodli,tak ze ci by ste vyvadzali. A ano,prezil by som to:)
 dave11 Muž Kategorie
16.06.2009 19:25:24
masturbácia nie je podvádzanie, ale je to nechutné, nesúhlasím s tým
ostatné považujem za podvádzanie... čo sa tak čuduješ že b tiež? podľa mňa ak má byť ten bozk, tak len z nejakého citu, keď nič necítiš, je to prázdne, načo? to sa nedá prirovnať k podávaniu rúk jak hovoríš, čosi :D ale ja to beriem asi príliš vážne ...ty keby si videl svoju frajerku sa s nejakým bozkávať, tak by si ju zato pochválil či čo? :o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
16.06.2009 19:25:23
žehlím si vlasy - takže ak niekoho zabiješ ale nikto ťa nepristihne, nič sa nestane? No máš pravdu, rodina zavraždeného si to ani nevšimne. :(
Smajlík  Tono-KS Muž Kategorie
16.06.2009 19:15:57
Nič nie je nevera, pokiaľ pri tom chlapa nepristihneš. Síce aj vtedy by zatlkali, že to nie je tak, ako to vyzerá. Takže ide o dokazovanie a ako na mňa chlap pôsobí.
 žehlím si vlasy
16.06.2009 19:10:09
Všetko okrem a) sa dá považovať za neveru..

MASAMUNE
 Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
16.06.2009 19:02:36
bozkávanie je dosť intímna záležitosť,je to výmena tekutín, vniknutie časti tela do iného tela. Sama by som to len tak niekomu nedovolila urobiť/teda mne/. Keď pusa- tak na líce alebo ruku/vadí mi aj to/.
Nemám rada dotyky cudzích osôb,ke´d sa ma niekto časťou svojho tela dotýka,tak si to celý čas uvedomujem a myslím na to, ako sa vzdialiť. Možno preto mi bozkávanie príde ako krôčik k milovaniu. Bozkávaním sa to začína.

Bozkávať sa bez citu? Prečo by som to robila ? Čo by z toho človek mal ?
 Wampirella Žena Kategorie
16.06.2009 19:01:12
OK: Normalny francuzak s cudzim clovekom, ktory(aby sme to ulahcili),by bol vopred naplanovany(aj clovek aj bozk)
Ako v klasickom lacnom americkom filme,kde s tym nikdy nemaju problem v danom momente iba celych dalsich 30min
 dave11 Muž Kategorie
16.06.2009 18:56:00
dave to b je trochu nejednoznacne..a su to bozky na lice? na celo? na usta? samozrejme je tam dolezity aj faktor s kym by sa moja partnerka takto bozkavala (ci rodina, ci niekto cudzi)

musis formulovat jasnejsie.....
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
16.06.2009 18:54:18
A baby:? Preco b je ano? To by ste vedeli ze o nic nejde..ze je to asi tak dolezite ako keby si podavali ruky. Ziarlit by ste samozrejme mohli..

Alebo tak sa spytam..,keby ste sa na tom vopred s partnerom dohodli ze niekoho seriozne pobozka tak by ste to zvladli nie? (napr. policajtku aby si myslela ze bude nieco viac alebo podobne..)
 dave11 Muž Kategorie
16.06.2009 18:53:07
hehu :)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
16.06.2009 18:48:31
ako hehu
 Wampirella Žena Kategorie
16.06.2009 18:42:13
nie : a
ano: b, c, d ,e
 hehu Žena20 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk