Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.387442, vloženo 31.05.2009 15:07:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kámoška a chce mě nevim
Cau mám takovej problém mám jednu kamarádku přes rok a půl jsem si sní nepsal nějak se odmlčela a tak.Dřív byla hezká štíhlá a prostě jsem oní měl zájem,ale našla si kluka,ale ten kluk byl idiot a prostě jí mlátil atd... a ted si sní zase píšu,ale ona po rozchod s nim přibrala(docela dost).No a mě se líbí,ale prostě (možná mě odsoudí někteří) vadí mi,že je silná ted.Neřeknu,kdyby trošku,ale ona je prostě víc při těle.Je hrozně fajn rád si sní píšu a povídám.Přemýšlím oní poslední dobou často.Ona mě nejspíš chce a klidně i jen nato jedno,ale prostě já jako kdybych měl nějakej ten blok a nechce se mi do toho.Už začala něco dělat,jak jsme spolu byli venku už prý i shodila něco,ale prostě v týdnu možná půjdeme ven a mě pořád napadá jestli s ní něco mít a nebo počkat.Já vim je to hovadskej problém a jsem zmrd :D,ale prostě nemůžu zato.Jinak,kdybych s ní byl,tak určitě vim,že naní budu hodnej,milej a tak prostě.Jediný co mě brzdí s ní něco mít je ta její postava(váha).
 Martin19 Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.05.2009 15:55:31
Já myslim, že jí nechceš.
Rád bysis vrznul, ale nepřitahuje tě. Tak si nelži do kapsy, a nesnaž se nás tu přesvědčovat, jak jí máš rád.

Nech chudáka holku nějakýmu borci, kterej nebude řešit její špeky a říkat o ní, že je blbá.
 flying Žena26 Kategorie
31.05.2009 15:38:04
Tak to nepopírám,že si to v posteli neumí užít :D:D,ale prostě nevim no :D
 Martin19
31.05.2009 15:35:42
Jaj,tak bud ji chces a nebo ji nechce ne?!..A jestli ji chces tak ti je uplne jedno jak vypada a jakou a postavu..A jestli ji nechces tak tohle nehrot...Prosimte takova holka si to umi v posteli víc užit nez najaka modelka :-DHaha ty mas problemy ty vole!
 Sweetroses
31.05.2009 15:22:06
Tak jako ona je hrozně moc sympatická a milá,hodná holka :-) dobře se mi sní povídá.Ikdyž neni zrovna nejchytřejší(myslim,že jako i,y píše špatně).Jako já taky napíšu hrubku,ale ona to píše jako v takovejch slovech,že to je vidět hrozně :D.Skoro jak kdybych napsal myluju tě :D tak prostě takhle.A dřív byla fakt kočka :-),ale prostě ted bych jí chtěl,ale je silná a to mě štve.Pro mě neni důležitá nějak extra postava.Já jsem na obličej spíš ten má hezkej,ale prostě jde tady o celkový vzhled tak to myslim.Nejsem na barbíny nebo takovýhle holky ona je celkově obyčejná holka :-) ale je silnější(neřeknu kdyby o trošku :-),tak je to v pohodě),ale ona je víc při těle.
 Martin19
31.05.2009 15:13:24
Ahoj, chápu, že postava je asi pro Tebe dost důležitá. Nikdo neví jak bude vypadat za rok za dva. Sympatie jsou určitě důležité, ale nestavěl bych jen na fyzické přítařlivosti. Velkou roli hraje i vzájemná schopnost dialogu a řešení problému.
Smajlík  Pavel Muž45 Kategorie
31.05.2009 15:13:20
Pokud tě nepřitahuje, tak se na to vykašli. Bylo by to zbytečný trápení pro vás oba.
 jsemletadlo Žena24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk