1)Všetci sú mi rovnako sympatickí sťa ... Ramen
2)Stretni sa s ním:)..možno váám to zas výýjde.. ... KeAdqa
3)btw pripomína mi to ďalší komix: ... wyctorya
4)...keď ti BOH niečo POVEDAL, to je dosť vážna vec … wyctorya
5)..bola tiež nejakými drblými katolíkmi sfanatizovaná.. ... Pater H.
6)BOha narozdiel od elektriny nemozes dokazat; ... Yuanko
7)tak ako existuju fanaticky zdogmatizovani veriaci ... neviem ci poradim
8)Najradsej mam mudrosti,kde 70 kg 16 rocny trepe ... Kjetil
9)LOL je zvlastne aky je na slovensku rozmach sikanovania ... neviem ci poradim
10) Lebo negativna energia ktoru vysielaju ješteři ... Kjetil
11)Správne to nie je..a ako sa poznám strašne by ma štvalo.. ... era1
12)to je ta kravina s tym, ze ak na nieco stale myslis, ... GAIAmesiah
13)Ono to nie je len tak, že "Hurá, spravím si decko!", ... Pater H.
14)Povedz si svoj názor na "danú vec" ... era1
15)nesuhlasim s takym blbym vecou ze kazdy to musi skusit, ... dave11
body a minipochvalu za ucast maju: jedowka,Tono-KS,servant,neviem ci poradim,KeAdqa,LuckaSKF
a umiestnenia:
8.miesto- hehu:5,5b
7.miesto-pele:6-11b (sorry ale ked len napises koho si hned vedela tak netusim ci si poznala napr. oba ich body a podobne..takze ak ano,..tak si mozes pocitat 11;) )
6.miesto-era1:6,5b
5.miesto-Pater H.:12b
4.miesto-LG:13b
3.miesto-Ramen: 15b
1,2.miesto zdielaju- wyctorya: 15,3b a servant: 19bodov
Blahozelam!:)
najuspesnejsia otazka: c.1 a c.15
nejneuspesnejsia otazka: c.11(na nej sa sekol servant;) )
pekny zvysok vecera a tyzdna prajem |