Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.386707, vloženo 27.05.2009 22:49:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Quiz-vysledky;)
1)Všetci sú mi rovnako sympatickí sťa ... Ramen
2)Stretni sa s ním:)..možno váám to zas výýjde.. ... KeAdqa
3)btw pripomína mi to ďalší komix: ... wyctorya
4)...keď ti BOH niečo POVEDAL, to je dosť vážna vec … wyctorya
5)..bola tiež nejakými drblými katolíkmi sfanatizovaná.. ... Pater H.
6)BOha narozdiel od elektriny nemozes dokazat; ... Yuanko
7)tak ako existuju fanaticky zdogmatizovani veriaci ... neviem ci poradim
8)Najradsej mam mudrosti,kde 70 kg 16 rocny trepe ... Kjetil
9)LOL je zvlastne aky je na slovensku rozmach sikanovania ... neviem ci poradim
10) Lebo negativna energia ktoru vysielaju ješteři ... Kjetil
11)Správne to nie je..a ako sa poznám strašne by ma štvalo.. ... era1
12)to je ta kravina s tym, ze ak na nieco stale myslis, ... GAIAmesiah
13)Ono to nie je len tak, že "Hurá, spravím si decko!", ... Pater H.
14)Povedz si svoj názor na "danú vec" ... era1
15)nesuhlasim s takym blbym vecou ze kazdy to musi skusit, ... dave11

body a minipochvalu za ucast maju: jedowka,Tono-KS,servant,neviem ci poradim,KeAdqa,LuckaSKF

a umiestnenia:
8.miesto- hehu:5,5b
7.miesto-pele:6-11b (sorry ale ked len napises koho si hned vedela tak netusim ci si poznala napr. oba ich body a podobne..takze ak ano,..tak si mozes pocitat 11;) )
6.miesto-era1:6,5b
5.miesto-Pater H.:12b
4.miesto-LG:13b
3.miesto-Ramen: 15b
1,2.miesto zdielaju- wyctorya: 15,3b a servant: 19bodov
Blahozelam!:)

najuspesnejsia otazka: c.1 a c.15
nejneuspesnejsia otazka: c.11(na nej sa sekol servant;) )

pekny zvysok vecera a tyzdna prajem
 dave11 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2009 18:12:36
dufam ze teba sameho priebeh qvizu potesil :)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
28.05.2009 17:45:08
No pekne som dopadla..6.miesto..tak mi treba, nemala som zbrklo uvažovať :P
 era1 Žena39 Kategorie
28.05.2009 16:04:36
Sepher-ok..ak bude nabuduce tak bude uz iny system takze sa mozes zahrnut
Wyctorya- Za /svoje/ vyroky si dostavala body ako priemer bodov ostatnych. A pri ostanych som to zaokruhloval len zhruba lebo to vela nemenilo na vysledku, ale tu som to pocital presne:)
 dave11 Muž Kategorie
28.05.2009 15:54:05
vyborny test, daj ho na facebook:D
 yuanko Muž29 Kategorie
28.05.2009 13:29:30
Jeej super blahoželáám... Inak keď sa ešte niekedy budeš nudiť, alebo tak, môžeš spraviť ešte niečo podobné ...


;-)
Smajlík  LuckaSKF Žena18 Kategorie
28.05.2009 11:16:39
gratulujem vyhercom :) prijemne ozivenie spovednice, aj ekd ja som sa nezucastnila, ale ostro som vas sledovala popri uceni :D
 Tuulikki Žena23 Kategorie
28.05.2009 09:18:08
Hehe, no super, veď aj štvrté miesto je niečo :)))
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
28.05.2009 07:57:51
Aaaaaa! vyhrávaaaaam! :D (hoci netuším, ako som dospela k tým 0,3 bodom) :D
 wyctorya Žena Kategorie
27.05.2009 22:54:16
Noo, tak ja teda gratulujem víťazom a nabudúce poprosím aj moju osobu zahrnúť do kvízu.. :P

MASAMUNE
Smajlík  Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk