Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
já vždycky vykecám něco co nemám někdy to může byt dost vážný.....každý má nějakou svou vlastní špatnou vlastnost
|
|
|
sobeckost, jsem hodně vzteklá, když něco hodně chci dokážu si to vydupat jakými koliv prostředky a taky ráda manipuluju s lidmi, naštěstí se tyto moje špatný vlastonsti neprojevujou moc často a snažim se krotit... jo a přítel řiká že sem zhýčkaná, ale to nepovažuju za špatnou vlastnost
|
|
|
Nedostatek vůle (neboli lenost). :)
|
|
|
Jsem strašně línej. Dělám si tak spoustu zbytečných problémů.
|
|
|
Vzteklost, lenost.
|
|
|
Lenost. Pesimismus. Paranoia.
|
|
|
Dost nad tím přemýšlím a nejspíš určitý typ arogance.
|
|
|
Nerada přiznám že jsem se spletla, nebo snad že jsem neměla pravdu
|
|
|
Nejsem schopný vyjadřovat své city. Občas mi to vadí, občas jsem za to rád.
|
|
|
Až moc přemýšlím a někdy jsem strašně sobecká.
|
|
|
Jsem paranoidní a arogantní.
|
|
|
Voky:
|
|
|
Metsä: Jo z urciteho uhlu pohledu se to tak rict da
|
|
|
Voky: To já bych mohl taky učinit ale dostal bych slovo "Jsem dobrej!"
|
|
|
Metsä: spousta vlastnosti co jsi popsal ty jen jsem to zabalil do jednoho slova
|
|
|
Voky: ?
|
|
|
Jsem kreten
|
|
|
Asi lhostejnost. K vlastnímu zdraví, k budoucnosti, ke světu kolem sebe. A v závěsu za touto vlastností zdatně sekunduje lenost
|
|
|
Ubližuji druhým, ale nejvíce svému expříteli. Jemu jsem ubližovala neustále, ač jsem nechtěla. Miluji ho a ubližovala jsem. Za dále na sobě nesnáším zranitelnost, přecitlivělost a nedostatek hrdosti. Ponižovala jsem se hrozně moc, ale to už skončilo. Musím si sama sebe vážit, potom si mě mohou vážit ostatní. A opravdu to tak funguje. Jsem žárlivá, urážlivá. Neumím říct, co mě trápí, držím to v sobě a pak to nevydržím a udělám scénu. Nesnáším se proto, že se neumím postarat o tátu, že jsem dcera nanic. Neumím se postarat ve svém věku o domácnost. Nesnáším se proto, že mi chybí mamča. Nesnáším se proto, že se těžce seznamuji a jakmile chce ke mně někdo blíž, uteču. Jedině expříteli se to podařilo. Mám sice mnoho přátel, kteří mi pomáhají, ale..stále jsou daleko. Nesnáším se za svou lenost a za to, že nedokážu normálně jíst, protože mám strach, že ztloustnu a nelíbila bych se mu. Nesnáším se za to, že miluji, že miluji jeho.... A nesnáším se za svou naivitu, že se vrátí a že mi dá přednost. A štve mě, že potřebuji lásku hodně dokazovat. Sere mě na mě všechno, sere mě můj život. Nechci se ve svém věku starat o tátu a nechat si ubližovat, ale musím. Zasraný život! Možná to nejsou vlastnosti, ale to mě na mě štve.
|
|
|
Bezkřídlý Anděl: Nevěřím...
|
|
|
Mám ve zvyku manipulovat se slabšími jedinci. Takže trochu vypočítavost :))
|
|
|
náladovost :)
|
|
|
Oriq: Jo hoď si ho! Vzteklouni si nezaslouží žít.
|
|
|
Metsä Tvůj problém. Hodíš si ty, zničí tě nenávist. Nehledě na to, že jsem se tě na nic neptala. Ještě nějaký trapný připomínky?
|
|
|
Oriq: Nesnáším vzteklouny, běž si hodit lano!
|
|
|
Nenakládám se svým časem, jak bych rád...
|
|
|
jsem vztekloun
|
|
|
Jsem srab...
|
|
|
Rád všechny buzeruju, občas mám potřebu se povyšovat, normálně bývám arogantní, obrovskou část toho, co mi kdo řekne ignoruji a na hodně otázek neodpovídám a bezeslov odejdu, rád se hádám a vyvolávám hádky a provokuju, mám tendence všechny podceňovat a vždy u každýho předpokládám, že nic neumí a nic neví, jsem silně netolerantní ke všemu, rád lidi psychicky deptám, nedovedu tolerovat názor druhých, z každýho si dělám srandu a rád rejpu i do kamarádů, ačkoliv jich moc nemám. Neodpovídám na smsky (nikdy), nezvedám telefon, sem tam neotvírám dveře, nechodím na srazy, všude chodím pozdě, nikoho nemám rád, sere mě, když má někdo rád mě. Myslím si, že hudba, co poslouchám je nejlepší a všechno ostatní je sračkoidní humus. Jsem silně povrchní materialista a nemám žádnou úctu k ničemu a k nikomu, nemám žádný svědomí, neuznávám žádný hodnoty, nedovedu přestat všechny soudit atd. Jo a hlavně... Žádná z těchto věcí mi nevadí...
|
|
|
Dříve jsem býval trochu namyšlený, ale teď už nemám žádnou chybu.
|
Rubufaso Mukufo |
|
|
Kterou nenávidím? Naivita, vztahovačnost, a začínající nedůvěra.
|
|
|
nevydávám žádné varovné signály, když jsem nasranej a vybuchnu pak najednou, dost lidí už na to doplatilo
|
|
|
|