Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
gaia - ha! myslel som si, že som jediný kto si na jeho sľuby ohľadom kvízu pamätá..
|
|
|
je to mozne..... kazdopadne si sa na ten tvoj slubovany kviz pekne vysral.....
|
|
|
Poviem ti to narovinu. PRESTAN UZ VYTVARAT TIETO NEZMYSELNE KKTSKE DISKUSIE. To iste si myslia aj ostatni len nemaju odvahu ti to napisat. SI UZ TRAPNY !!!
|
anonym |
|
|
Skús :P
|
|
|
Skús, potom to vyhodnoť a daj vedieť načo si prišiel :-D ;-)
|
|
|
to netuším, ale môžeš to začať sledovať. Taký malý súkromný experiment.
|
|
|
aj ja myslim ze hej :)
|
|
|
uzrcite ano :)
|
|
|
Hej, ked prsi bolo by ich tu viac:D.
|
|
|
a akym korelacnym vztahom by si to chcel vyjadrit?
|
|
|
myslím, že by to bola korektne koherentná korelácia, konkrétne konotácia. :D
|
|
|
Myslím, že aj hej. :D
|
|
|
Pre tych ktory by mali blbe poznamky;) Berte pls na vedomie ze moja mlada dusicka len velmi tazko znasa neprijemne drobnosti ako by bolo za dva dni nemat ani jednu diskusiu:) Preto aj ten nazov je,aky je..
|
|
|
Asi som už unavená..ale nerozumiem :D
|
|
|