Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.379313, vloženo 19.04.2009 18:44:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
škola a rodiče
Zajímali se vaši rodiče o prospěch ve škole? Kontrolují vám indexy (žákovské knížky, bakaláře - čili "známky na netu"...) nebo co máte? Chodí vám na třídní schůzky, nebo je klidně vynechají? Pomáhají vám s věcmi do školy, nebo to nechají na vás a nestarají se?
Jak to bylo u vás v průběhu věků?
Napište všechno, co vás k tomu napadne. Chci to srovnat s tím, co praktikují moji rodičové.
Díky
 Nakya Žena16 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.04.2009 17:56:33
Zajímají se tím stylem, že za známky 2,3,4,5 mě sprdnou, za jedničku nepochválí. Na schůzky chodí pořád. A když chci s něčím pomoct - třeba vyzkoušet ze slovíček- tak můžu vyrušovat jen o přestávce jejich oblíbeného televizního seriálu.
 locked
20.04.2009 07:49:50
kontrolovali na základce, táta se o to snažil i na začátku střední, ale moc s nim nemluvim, takže má celkem smůlu
na poslední schůzce byla mamka snad v prváku, chodí spíš ségře.
s věcma do školy mi moc nepomůžou vzhledem k tomu, že ona je průmkařka, on gymplák a já jsem na škole ekonomickýho směru.. a já pomoc ani nechci, na to jsem moc hrdá. co se týče matematiky, tak on se děsně vyžívá v tom z ní někoho zkoušet, ale časem jsem dospěla k tomu, že se prostě nenecham.
známky na netu máme, ale rodičům je to jedno
 unknown4587
19.04.2009 23:58:37
Naši jsou ovlivnění tím, že jsou oba učitelé (i když táta už neučí). Takže schůzky snad nevynechali nikdy a vždycky dbali hrozně na to, abych byla slušná. :) Co se známek týče, v tom na mě nikdy netlačili, částečně proto, že to nebylo moc potřeba (spíš jsem slýchávala věty typu - prosímtě neuč se tolik..), ale i když jsem procházela puberťáckým obdobím vzdoru, na školu jsem vysloveně kašlala a nosila trojky, bylo jim to v podstatě jedno, jen mi zdůrazňovali, že si mám ohlídat, aby mi to nějak neuškodilo při přijímačkách na vejšku.
Od šestý třídy, kdy jsem přešla na gympl, mi vlastně do ničeho (kromě toho chování) nekecali, ale když jsem potřebovala s něčím poradit, tak to samozřejmě pomohli, pokud mohli a jak nejlíp mohli. :)
Teď, co jsem na vejšce, to už jde úplně mimo ně. Leda matka kroutí hlavou nad tím, když se učím na zkoušku noc před tím, a otec za mnou chodí, ať mu řeknu nějakou zajímavost ze školy. :) A oba za mnou lezou, když si nejsou jistí s nějakou čárkou nebo íčkem. :)
 lealtad Žena Kategorie
19.04.2009 22:29:44
Na základce se máma zajímala, chodila na třídní zchůzky, znala mé učitele i kamarády, táta mě terorizoval kvuli každé trojce a uměl na mě jen řvát, místo aby mi někdy pomohl.
Na střední se máma zajímala, sem tam jela i na třídní schůzky, znala mé učitele, i pár kamarádů, táta jen řval a terorizoval, že se neučím, a že tu školu nedodělám.
Dodělala, levou zadní. Od tý doby už držel hubu a přestal mi do čehokoli kecat.
 Yumík Žena25 Kategorie
19.04.2009 22:15:21
Už jsem od nich utekla, ne schválně :-) a tak k tomu nemají příležitost. Známky an netu naštěstí nemáme a do studijního průkazu jsem je nikdy nepsala. Na rodičáku chtěli být oba moji rodiče vždy a já jsem na ně musela čekat venku, bylo to děsně trapný. Jsem děsně ráda, že už to kontrolování známek nebo toho, jestli se učím či ne je pryč ;-)
Smajlík  smart girl Žena28 Kategorie
19.04.2009 22:06:33
nikdy, nic... ani na zš ani na sš ani na vš.... nebylo to potřeba. navíc jsem je nechtěl zatěžovat
 elkar Muž37 Kategorie
19.04.2009 21:22:30
Ano, zajímali, ale ne proto, aby mě burcovali a seřvávali pro lepší výsledky, ale jen tak, aby se "zajímali"........ ...
Na třídní schůzky chodili na ZŠ...
Pomáhali mi, když jsem potřebovala - ochotně.
Nikdy na mě nedupali, protože věděli, že to stejně nemá smysl a ničemu tím nepomohou..
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
19.04.2009 21:00:16
mno, naši mě přestali kontrolovat asi ve druháku, prostě známky byly můj problém, na rodičáky pak taky nechodili, předkládala jsem jim známky jen jednou ve čtvrtletí, co nám dali profesoři a pak až vysvědčení. Teď na vejšce oznamuju jenom, jestli jsem zkoušku dala, nebo ne a jestli mám všechny zápočty. Je to moje věc a moje starost...

Jináč, patřila jsem do první třetiny prospěchově, do školy jsem moc nechodila a místo toho pařila :-)
 Scathia Žena25 Kategorie
19.04.2009 20:48:58
Rodiče absolutně netuší, jaký mám momentálně prospěch..
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
19.04.2009 20:26:00
Ano, táta se každý den ptal, co ve škole, co známky. Vždy jsem říkala jenom ty lepší věci :-D čtyřky a pětky jsem zatajovala. Žákovskou mi kontrolovali, na SŠ jsem je tak informovala o známkách...
Máma chodila na ZŠ na schůzky vždycky, na SŠ jenom na začátku roku...
Když jsem potřebovala, tak mi máma pomáhala s učením... uměla to, co jsem neuměla já, takže pohoda...
Souhrnem musím říct, že pohoda... Když jsem přinesla horší známku, naši to vzali v klidu, nedělal se žádný tyjátr... o všem byli informovaní předem, takže se ničeho nemuseli hrozit...
 Moonek Žena28 Kategorie
19.04.2009 20:17:17
Od dětství jsem samostatná, naši mi nikdy s přípravou sami od sebe nepomáhali, jen vždycky, když já jsem je požádala. Vedli mě k samostatnosti a lásce k četbě. Ve druhé třídě jsem četla, jako kdybych byla v šesté. Jediné, co mě mrzí, že mě nevedli k hudbě, ale to jsem dohnala sama, i když trochu později.
Na třídní schůzce byla mamka snad někdy naposledy v sedmičce, známky mi kontrolují jen tak letmo až na vysvědčení. Vědí, že mám svou hlavu a že na to nekašlu a že tam mám trojky, no bóže. Učenej z nebe nespadl.
 TakeYourTime Žena18 Kategorie
19.04.2009 19:46:05
Zajímali se vaši rodiče o prospěch ve škole?
jiste..vždy pokladali tu skvelou otazku...co bylo dnes ve skole?...

Kontrolují vám indexy (žákovské knížky, bakaláře - čili \"známky na netu\"...)
na zs jo,ale na gymplu pak rezignovali..omluvenky jsem si psala sama a nic jako žak.knižku jsme nemeli.

Chodí vám na třídní schůzky, nebo je klidně vynechají?
byli tak 4 krát za cely muj život?(včetne zs)

Pomáhají vám s věcmi do školy, nebo to nechají na vás a nestarají se?
já jsem si nechala pomahat jen na zs,jeste nerada...na gymplu už vůbec...(oni by možna pomahali,ale já je nenechala)

Jak to bylo u vás v průběhu věků?
uf..tak to tu vypisovat nebudu..to by byl na dlouho..mužeš to konkretizovat?
 zuzosto7 Žena Kategorie
19.04.2009 19:15:28
Kontrolovali, dělali scény (základka, na střední nebylo kromě vysvědčení kontrolovat co), chodili na třídní schůzky, nepomáhali.
 lupita Žena29 Kategorie
19.04.2009 19:02:27
No, na základce se zajímali až moc, matka vždycky děsně řvala za špatný známky :D, nejvíc nenáviděla jakýkoliv špatný známky z cizích jazyků - němčina, angličtina. Na gymplu jsem jí to tak nějak už neoznamovala známky, na třídních schůzkách párkrát byla, párkrát táta, zezačátku byli nštvaný, ale pak už tam nějak přestali chodit, protože nesnášeli fronty u profesorů. No a poslední roky se o známky nezajímají moc, spíš jen o vysvědčení, ale tak to jsou naštvaný ten den a další už to je jedno. A navíc já teď sice měla čtyřku z matiky, ale jinak skoro samý jedničky :)). Akorát mě trochu děsí letošní maturita, protože asi budu černá ovce rodiny. Nepochopim, jak muj bratr mohl mít z maturity 1,1,1,2; když měl celej život různý ředitelský důtky atd:D. No, jak říkám, asi budu černá ovce rodiny, protože já budu fakt dost ráda za 4,4,4,4...
 jufonka Žena33 Kategorie
19.04.2009 18:56:23
Máma se na známky dívala občas na základce, na střední už ne, a teď na VŠ už vůbec ne. Na třídní schůzky chodila jak kdy, většinou ale jo.
 Lucianna Žena Kategorie
19.04.2009 18:55:22
Na třídní schůzky mamka chodí... Na netu se na známky nedívá... Výdycky když přijdu, tak se zeptá, co bylo ve škole, já řrknu jedničky a dvojky, vyjímečně trojky a zbytek vědět nemusí... To je vše.
 Diamond vampire Žena Kategorie
19.04.2009 18:55:05
Na třídní schůzky chodí,na net se koukají občas se i(většinou mamka)zeptá jak bylo ve škole atd..Ovšm odpověd,,dobrý" ji asi moc nestačí tkže musí počkat do rodičáku. Mamka je učitelka takže mi když něco nechápu většinou pomůže vysvětlit,přezkouší mě atd.(Matiky,fyziky a chemie se to netýká).
 small fish Žena Kategorie
19.04.2009 18:49:59
Zajímají se o to v únosné míře tj. občas se poptají co škola, ale vzhledem k tomu, že za měsíc a kousek maturuju, tak už se spíš vyptávají, jak jde učení na maturu a přijímačky :) učitelé nás už moc neznámkujou.. Jinak nikdy mi nekontrolovaly známky např. na bakalářích že bych o tom nevěděla, vždycky se zeptali a já jim to normálně řekla. Na třídní schůzky nechodí, to snad chodili jen na základce.. s učením mi nepomáhají, ani to po nich nevyžaduju, i když před dvěma lety mi ještě táta pomáhal s fyzikou, to je fakt.
 Only hope Žena28 Kategorie
19.04.2009 18:47:59
Nikdy nekontrolovali. Já se sama udávala.
Na třídní schůzky chodili i chodí.
Pokud jim řeknu tak mi pomůžou. Třeba mě zkouší z maturitních otázek. A v průběhu? Když jsem něco nevěděla, dolezla jsem a pomáhali.
 Khetti Žena Kategorie
19.04.2009 18:47:06
naši sou rozvedení. Mamka na třídní schůzky chodí, na známky na netu se nekouká- neumí to s pc, navíc mi důvěřuje takže mě ani neotravuje s otázkou: Jak bylo ve škole ( to dřív praktikoval fotr) vlastně se spolu o škole bavíme jen když mluvím o kámoších nebo pomlouvám učitele. jedna vyjímka je a to že náš profesor na dějiny úmění je fakt kus- to vždycky slintám. ale jinak o známkách a tak řeč nevedem
 hermelínka Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč