Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.378776, vloženo 17.04.2009 16:24:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Viac tvariiji
No,.. A tak som sa minule bavil s jedny chalanom a vysiel som z toho rozhovoru jak najvacsia bezcharakterna svina. Co je pravda len na 50%... (a dokonca mozno aj na 5 iba..)
Pointa: Odsudil pretvarku,loz a falos:).. Povedal som ze mam na kazdu situaciu a skupinu ludi nachystanu inu cast seba a preto keby ma popisovalo 6roznych ludi tak o mne kazdy povie pravdepodobne nieco ine..

Odsudzujete to alebo tiez fungujete na podobnom principe?

Zdoraznujem ze to nie je o tom ze nie som sam sebou. Lebo cely cas som to ja(nazormi aj zasadnym chovanim). Ale vzdy sa inak prejavujem..
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.04.2009 11:16:44
No je pravda, že s každým sa bavím o inom a správam sa inak, ale pretvárkou by som to určite nenazvala. Ale tak myslím, že to je normálne, s každým človekom sa poznáš inak, s niekým dôvernejšie, s niekým menej, treba sa prispôsobiť situácii.
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
18.04.2009 10:34:09
Ano podla mňa to je tak u viacerých aj ked si to všimneš dosť ludí to tak robí..... A zaléží to fakt od toho s kým si
 fotball1993 Muž22 Kategorie
18.04.2009 09:14:24
Myslím, že rôzne situácie vyžadujú rôzny prístup, riešenie a tým pádom aj konanie. Preto nie je možné, racionálne ani logické správať sa v kuse rovnako. Držím sa istých zásad, ktoré formujú štruktúru mojich názorov a konám podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia.
 wyctorya Žena Kategorie
17.04.2009 23:07:01
si bezcharakterná sviňa!!!!

...ale nie :D len sa nauč rozprávať tou riťou a bude to fajn
 Pater Hovado Muž Kategorie
17.04.2009 21:40:23
pedrinho-pracujem na tom;)
a ostatnym vam dakujem za prispevky:)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
17.04.2009 21:37:23
njn A dokážeš aj rozprávať riťou ?


?
 pedrinho Muž Kategorie
17.04.2009 21:16:02
Je to ok. Človek sa prispôsobí ľuďom a sytuácii, v ktorej sa nachádza, inak by pôsobil ako exot. Niekomu ide práve o toto - šokovať - no a tak čaká, že sa všetci prispôsobia jemu alebo ho budú tolerovať ale ani za pána by nedopustil, aby on musel niečo na sebe zmeniť- je to arogancia, nie čestnosť a úprimnosť.
 Wampirella Žena Kategorie
17.04.2009 21:14:04
Je to prirodzene a v poriadku, i ked ta nepoznam a nemozem posudit co je na tom pravdy. Ale vzhladom na styl akym ti to povedal (ako som to vydedukoval z tvojej spovede), tak by bolo na mieste aby ON zvazil preco prave ty a toto ho takto irituje a zamietol najprv vlastny prah. Mozno ho proste serie ze s tym si uspesnejsi. Pravda je ze to dokaze nasrat:D

A ja takto nefungujem, i ked samozrejme ze nie pri kazdom sa spravam rovnako, casto si to ani nemozes dovolit, ludia maju rozne role ci uz oficialne alebo neoficialne. Ved si predstav ako sa spravas s priatelkou, s kamosmi na pive, alebo v praci ked ti cez pleco kuka sef. Aj medzi skupinkami v triede su rozdiely, aj tym sa musis prisposobit ak chces zapadnut. ja sa priznam ze mam opacny problem, prisposobit sa neviem vzdy tak ma niekedy povazuju sice za charakterneho, ale za nezapadnuteho:).
 yuanko Muž29 Kategorie
17.04.2009 20:50:17
Davidko, stojim na tvojej strane, ja som si to na sebe tiez vsimla, aj na valnej vacsine ludi okolo mna. Tiez sa spravam trochu inak v skole, inak na tabore, inak na tanecnej atd.
Podla mna nejde o pretvarku, clovek sa vzdy predsa trosku prisposobuje prostrediu. Flexibilita je dolezita vlastnost a nestratit pritom svoje zasady je tiez umenie.
Smajlík  Tuulikki Žena23 Kategorie
17.04.2009 19:58:34
Úplne inak sa rozprávam s rodičmi (som slušné dievčatko), úplne inak ku kolegyni rehoľnej sestre (nemám problém vytiahnuť ruženec), úplne inak sa rozprávam s kolegyňou, ktorá je jediný prvok, ktorý ma momentálne drží v práci (hovoríme si lichôtky ako "sučina" a "pučisko koňača") a úplne inak vystupujem ako pani profesorka na hodinách literatúry (vyvolávam lásku k slovesnému umeniu u tých mojich pankhartov).
Nemyslím si preto, že som bezcharakterná sviňa.
 allyYags Žena35 Kategorie
17.04.2009 18:34:08
Nuž veľa záleží od nálady..a aký vzťah s daným človekom máš..ako sa poznáte, tak sa prejavuješ, takže je to v pohode. Pretvarka by bola ak by si bol s niekym kamoš..a vzápatí by si ho za chrbtom ohováral..Takže tvoje správanie je ok :)
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
17.04.2009 18:30:46
hmmm... v podstate ani nee...
mozno v takom zmysle, ze bud je to moje ja v pokojnejsej alebo "besnejsej" verzii... inak nee...
vobec sa ma netykaju take veci ako... teraz som s priatelom. .som mila nezna neviem co.. potom som s kamaratkami... tam som schopna povedat cokolvek a potom ked som s rodicmi tak nekomunikujem, som odmerana a neviem co... to nee... ale jasne ze s kazdym z ludi mam inu temu na rozhovor, kazdy z tych ludi je iny a tak ;)
proste som vsade dost podobna... akurat reagujem na podnety od okolia a od nalady zavisi... ale nebudem robit nieco iba preto, ze som pri jednom cloveku a nie pri druhom ;)
(vynimkou je moj brat :P)
 hehu Žena20 Kategorie
17.04.2009 18:13:42
ked sa tak nad tym zamyslim tak aj ja sa v podstate tak spravam..jedny ma beru tak a druhy zas uplne inac..medzi kamosmi sa sprvama salene..medzi neznamymi inac..v skole inac....takze naozaj...podla mna je to bezne a neni to pretvarka..je to len prisposobenie svojho spravania prostrediu a okolnostiam...
Smajlík  007girl Žena Kategorie
17.04.2009 17:59:08
prave som nedavno rozmyslala nad tym,ze ja mam poznam tiez ludi,s ktorymi sa musim s kazdym rozpravat inak...aj napriklad moj humor-ti co ma nepoznaju by to nechapali,ale ti co ma poznaju ma vedia pochopit,takze je to aj v celku dobre,pretoze kazdy clovek potrebuje iny pristup

have a nice day
Smajlík  lucinka0209 Žena18 Kategorie
17.04.2009 17:36:51
to viem o com tocis a mne osobne sa to strasne nepaci na niektorych ludoch ale zaroven viem ze zrejme nevedomky to robim ja tiez
 Majajaj Žena Kategorie
17.04.2009 17:14:18
u mna to tak nefunguje :-D spravam sa rovnako vzdy a vsade, ci uz to ludia beru alebo nie... ak nie, nuz, mozem dlabat :-) ale tak ak je to pre teba prirodzene a nie je to naozaj pretvarka, ale si to v kazdom pripade ty sam, tak potom v tom nevidim problem... a ak sa to niekomu nepaci, mozes dlabat ;-)
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
17.04.2009 17:04:35
dakujem:) skvele reakcie..
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
17.04.2009 16:55:20
asi tak trochu v podobnom (napr. nebudem zbytocne nadavat pri priatelke,ale ked idem s kamaratmi von,preco nie? alebo do roboty :)
nebudem sa cudovat,ak vela ludi podobne funguje
asi to bude dobou
kazdy od teba nieco chce,vyzaduje,tak sa prisposobujes
cize nieco ako urcita flexibilita
a ze si bezcharakterna svina...to asi obcas napadne aj teba...obcas to napadne aj mna,
ale potom si poviem,ze som k tomu prostredim donuteny, ze je takto kazdy stastny a spokojne si vykracujem dalej
:)

ludia nechcu pravdu,chu to,co im vyhovuje :)
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
17.04.2009 16:47:15
chápem čo chceš povedať, ja si myslím, že je to normálne, veď s každým máš iný vzťah, ja sa tiež inak správam napr. k jednej kamoške ako k druhej, rozdiel je v tom, že pri tej prvej som taký väčší živel a pri tej druhej som skôr pokojná, ale moja podstata zostáva, ale zas nemám pocit, že ten rozdiel je až taký žeby o mojom charaktere povedali dve rozličné veci, že mám viac tvári, to nie, asi dosť záleží na tých ľuďoch na ich povahách, že ako sa k nim správam, tým nemyslím to, že ak je niekto protivný tak aj ja :D ale skôr to, že už viem čo si ku komu môžem dovoliť, či je ten človek taký odviazaný alebo si mám uňho dať na niečo pozor, nejaké témy a tak, tak podľa toho s nimi potom fungujem :D ale tiež mi žiadna povaha moje názory nevezme... a aj ja odsudzujem pretvárku, lož a faloš, ale myslím, že toto je o inom, to nie je pretvárka, proste to správanie je pre teba prirodzené pri tom a tamtom človeku :o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
17.04.2009 16:27:29
tak nieco podobne fumnguje aj u mna, aj ked mozno niekedy nieco moc zvelicujem:-D:-D:-D:-D:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk