Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.378331, vloženo 15.04.2009 00:20:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
vsimanie a vnimanie
Dokazali by ste takto z fleku napisat niektorych neregistorvanych ktori sem ale uz niaky ten cas prispievaju? Ak ano tak do toho:..; Poprosim danych nereg aby sa vyjadrili az na konci a neulahcovali to registrovanym:)
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.04.2009 22:50:09
Všetky anonymi sem píšem JA (smiech)
.
.
.
Smajlík  pedrinho Muž Kategorie
15.04.2009 20:49:59
také nevnímam..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
15.04.2009 20:01:06
eeeh
prave mi to vypadlo
ofelia sem obcas pride,uz nie je registrovana
pepek,lebo kosi dostava stale ban
a co ja viem kto,este...
 servant Muž21 Kategorie
15.04.2009 17:41:08
ani nie
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
15.04.2009 15:23:43
wtf?
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
15.04.2009 13:58:33
nikto, MikiMiki, ujhazsi, Kájo a istý čas teta pchee až do času, kým sa nezaregistrovala, čo bolo niekedy teraz nedávno
 Pele Žena Kategorie
15.04.2009 11:59:43
nikto a pepek... nik iný ma nenapadá
 dotey1234 Žena18 Kategorie
15.04.2009 11:12:32
To..čo napísala GAIA... No samú by ma to nenapadlo..
 Sphynxs Žena Kategorie
15.04.2009 10:31:57
Mirka, MikiMiki ci jako sa pise, milion pepkov a paterov, malla, offi, ujhazsi.... a neviem....... nika99....... nechce sa mi lovit v pamati
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
15.04.2009 08:57:25
no neviem ako presne sa tie nicky pisu, ale tak napr. su to nikto, MikiMiki, Mirka, samozrejme ze aj pepek, svojho casu to bol aj usaty zajac, kym sa nenasral a neregistroval sa :) a este kedysi davno tu bol bol jeden konkretny anonym, ktory sa takisto neskor zaregistroval ako *anonym* : )

je ich urcite viac, ktori prispievaju, ale nevenujem im velku pozornost, takze si teraz nespomeniem
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
15.04.2009 08:09:15
okrem neregistrovanych co pisu pod menami ako Isar, thor pod roznymi menami:) som nedavno mal v profile dva nezaregistrovane ale uz si nepamatam, jeden mal v maili ze bombiak. A potom je tu schizofrenik s fenom milujuci zivot, ten tiez furt pod inym nickom. ked nicky sa velmik tazko pamataju, je minimalne jeden co castejsie prispieva ale jeto moc narocny nick. ani registrovanych neviem moc napisat, skor ich rozoznavam len tak podla pohladu a dojmu:) ak tu uz niesu dlho a intenzivne. mal si to nazvat vnimanie a pamat;).
 yuanko Muž29 Kategorie
15.04.2009 07:59:24
Hmmm asi nie,velmi ani necitam ich rozhresenia...
 Udo Muž33 Kategorie
15.04.2009 01:08:15
hmm ani nie.. volakedy to bol Pepek...
 Kjetil Muž Kategorie
15.04.2009 00:29:26
Nikto? :D
Ja si veľa nevšímam.
Smajlík  Tono-KS Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk