Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Všetky anonymi sem píšem JA (smiech) . . .
|
|
|
také nevnímam..
|
|
|
eeeh prave mi to vypadlo ofelia sem obcas pride,uz nie je registrovana pepek,lebo kosi dostava stale ban a co ja viem kto,este...
|
|
|
ani nie
|
|
|
wtf?
|
|
|
nikto, MikiMiki, ujhazsi, Kájo a istý čas teta pchee až do času, kým sa nezaregistrovala, čo bolo niekedy teraz nedávno
|
|
|
nikto a pepek... nik iný ma nenapadá
|
|
|
To..čo napísala GAIA... No samú by ma to nenapadlo..
|
|
|
Mirka, MikiMiki ci jako sa pise, milion pepkov a paterov, malla, offi, ujhazsi.... a neviem....... nika99....... nechce sa mi lovit v pamati
|
|
|
no neviem ako presne sa tie nicky pisu, ale tak napr. su to nikto, MikiMiki, Mirka, samozrejme ze aj pepek, svojho casu to bol aj usaty zajac, kym sa nenasral a neregistroval sa :) a este kedysi davno tu bol bol jeden konkretny anonym, ktory sa takisto neskor zaregistroval ako *anonym* : ) je ich urcite viac, ktori prispievaju, ale nevenujem im velku pozornost, takze si teraz nespomeniem
|
|
|
okrem neregistrovanych co pisu pod menami ako Isar, thor pod roznymi menami:) som nedavno mal v profile dva nezaregistrovane ale uz si nepamatam, jeden mal v maili ze bombiak. A potom je tu schizofrenik s fenom milujuci zivot, ten tiez furt pod inym nickom. ked nicky sa velmik tazko pamataju, je minimalne jeden co castejsie prispieva ale jeto moc narocny nick. ani registrovanych neviem moc napisat, skor ich rozoznavam len tak podla pohladu a dojmu:) ak tu uz niesu dlho a intenzivne. mal si to nazvat vnimanie a pamat;).
|
|
|
Hmmm asi nie,velmi ani necitam ich rozhresenia...
|
|
|
hmm ani nie.. volakedy to bol Pepek...
|
|
|
Nikto? :D Ja si veľa nevšímam.
|
|
|
|