Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.378035, vloženo 13.04.2009 18:37:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
EMO
Ahoj lidi - jak se pozná emo?? Jen podle zjevu?? Nebo jak?? Já bych se vlastně taky chtěla stát emo moc se mi to líbí. Jen ten styl ale. Jsem blond a nevím vlastně jak mám vypadat jako emo. Nic o tom nevím. Jen když vidím takové lidi většinou jen na fotkách tak se mi líbí jejich styl oblékání, malování a také vlasy. Jen mě pls neodsuzujte za to co se mi líbí :D...
 Ivcaa Žena14 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.06.2009 11:26:08
EMO PAAAAAAAACHNE.......
Smajlík  VtV Muž14 Kategorie
14.04.2009 18:40:50
priprav sa na to, ze ta potom ako si celu gebulu prefarbis na cierno, budes sa malovat jak k*rva a zacnes nosis oblecenie podla nalady zacnu druhi odcudzovat..emo styl ako taky sa mne vobec nepaci, preto ti v tom neviem poradit...
 ToxicalWolfen Žena15 Kategorie
13.04.2009 22:06:30
Rozhodne si musis koupit tohle....

http://tinyurl.com/339mls
 cynik
13.04.2009 21:20:31
jako správný emo si zalez do rohu (sama) a podřezej se a aspoň bude klid !!!
 CrispyBonnie Žena21 Kategorie
13.04.2009 21:00:12
Odsuzuji te za to ze se ti libi emo a jako trest budes svrzena ze 2 metru na zem emo je shitt nejveci ;)
Smajlík  IkaSGC Muž29 Kategorie
13.04.2009 20:35:29
Líbí se ti to, ale chceš vědět, jak máš jako emo vypadat?
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
13.04.2009 20:13:11
Pokud se ti líbí jen vzhled, tak bych do toho nešla. Mohlo by to vypadat opravdu směšně. Když už se k něčemu chceš řadit, měla by sis o tom napřed zjistit něco víc a pak se tedy rozhodnout, jestli je to to pravé pro tebe.

HellishSatanica: Emo je dneska tak rozlezlá věc, že do něj řadí každého, kdo se tomu jen podobá. Já jsem goth a zrovna nedávno se mě ptala dokonce lékařka, jestli nejsem náhodou emo :-)
 Sleeping Spider Žena26 Kategorie
13.04.2009 19:38:40
musíš dennodenně řvát, a nosit proužkatý věci o čangvajů
Smajlík  nééédalšísra*čka
13.04.2009 19:25:30
Emo dřív bylo ze slova emoce(nečekaně:D).Lidé co byli emo vyjadřovali hodně najevo a otevřeně své pocity a nálady. Ne jen pláč a smutek,ale i smích,radost,lásku..Až časem se z toho udělala taková s***ka jako teď...Tak myslím,že není problém trochu zagooglit nebo seznam.cz:) Ovšem každýmu ten styl opravdu nemusí slušet tak jako těm modelům na fotkách.Na to mysli:) Pokud si blondýna(přírodní) budeš mít i světlou pleť..S kombinací černé hlavy budeš vypadat jak smrtka...Rozmysli to pořádně jo:)
Smajlík  small fish Žena Kategorie
13.04.2009 19:22:24
Emo styl se pozná podle vzhledu, takže stačí kopírovat co vidíš na fotkách. Blond můžeš být, ideálně bílá platin, nebo aspoň s nějakým barevným proužkem.

Emo hudba je žánr hudby, pozná se podle soundu a textů, a můžeš u toho vypadat jak chceš.
 Kittin
13.04.2009 19:21:07
1) Je toho plnej net.
2) se na emařskou módu vyser, protože za chvíli to moderní nebude a tobě se to přestane líbit a budeš muset měnit šatník.
3) Pokud chceš EMo, tak jedině hudbu.
a 4) Nestylizuj se do nějakýho hnutí, budeš i tak za blbou a neoriginální, nic ti to nepřinese. Navíc být emo je hodně složitý na úpravu, špatně vidíš, mež se nalíčíš, než si natupíruješ vlasy, než si nasadíš všechny náramky - NEPRAKTICKÝ!
5) Chceš li být COOL a IN, najdi si koníček, kterým se zabývá minimum lidí, pak tě budou obdivovat.
 seeker Žena11 Kategorie
13.04.2009 19:19:36
HellishSatanica: Jako kdybys mi brala slova z úst... navíc jsem to i zažila jakožto wicca (poslouchající metal), že jsem byla obviněna z EMO na ulici (A přitom jak emák nevypadam)
Ivcaa: Hlavně buď sama sebou... když se ti to líbí, tak ten styl trochu i zosobni... a jak bylo řečeno, nepouštěj se do něčeho, co se ti líbí jen podle vzhledu a neví o tom nic...takovým lidem se (Nejen já, ale i ostatní) druhý akorát tak smějou...
Smajlík  BloodyElf
13.04.2009 19:15:12
HellishSatanica: Máš pravdu :-)
 DarthZombie Muž20 Kategorie
13.04.2009 19:09:51
To máš tak. Emo je něco, co bohužel naše pubertální mládež dovedla do té podoby, že si to každý spojuje s depkama a sebevraždama, což původní záměr tohoto hnutí rozhodně nebyl. Díky tomuto, pokud chceš být EMO, budeš čelit obviněním z takových věcí (a fakt by to o tomhle být nemělo, pokud to čte nějaký rádobyEMO co si myslí že k tomu patří podřezávání tak bych mu ráda vzkázala, že je debil). Bohužel, jako EMO jsou díky médiím taky lidmi označování metalisti nebo goths, přestože to je úplně něco jiného (mě se třeba rodiče ptali, jestli náhodou nejsem EMO - ve 31 letech :-))), jednomu kámošovi co je goth zas nadávala nějaká matka, jejíž vypatlaná dcerka pochopila jako mnozí jiní EMO tak, že se musí podřezávat, tak se řezala, a co mu to dalo práce jí vysvětlit, že on s tímto stylem nemá co dělat a že rohodně není žádný depkař. Pokud se ti nějaká móda líbí, klidně to nos, ale nehlaš se k něčemu, o čem nic nevíš. To je jako kdyby někdo, kdo poslouchá třeba Britney Spears najednou řekl: líbí se mi, jak vypadají metalisti, tak budu taky metalista. Je to stejný nesmysl a navíc, takoví lidé dělají akorát ostudu těm, kteří tomu danému stylu opravdu fandí a hlavně rozumí.. Takže prosím mysli..
 HellishSatanica Žena Kategorie
13.04.2009 19:06:11
A to snad vadi ze jsi blondyna? Zadej do image.google.com EMO blonde a uvidis.
EMO bylo hlavne o hudbe ten je to i nejaky podivy styl ktery pokud jde o obleceni prevzal hodne ze SCENE
 Voky Muž28 Kategorie
13.04.2009 19:02:24
Oblíkej se, jak se ti to líbí. Nemusíš být hned EMO a chovat se tak a vyhledávat ty lidi, buď svá...
 Aminezie Žena22 Kategorie
13.04.2009 18:59:41
DarthZombie: k těm ať se radši nedává, akorát by jim dělala ostudu :-D
 HellishSatanica Žena Kategorie
13.04.2009 18:53:12
Benua:
To nechápu.
Jeden člověk začal tvrdit že se zabije = je emo?
Nebo již byl emo? Nejsem schopen pochopit co se nám snažíš vysvětlit.
 Arsis Muž16 Kategorie
13.04.2009 18:49:35
Ne, proboha, jen to, ne, Emo mi nevadilo do té doby, než se bývalý přítel mé spolubydlící začal dušovat že se zabije a ona z toho byla v pytli, nemám emo ráda, i když to oblíkání vypadá pěkně.. to je celý, a mimoto, na netu toho máš o EMO hafo...) jen si prosimtě nezačni tykat s žiletkama...
Smajlík  Benua Žena21 Kategorie
13.04.2009 18:49:23
Fakt se raději nedáš ke Gothům?
 DarthZombie Muž20 Kategorie
13.04.2009 18:46:38
Chtěla bych být emo ale asi nemůžu a byla bych jen pro smích ve škole :D... Ale líbí se mi to. Rozhodně bych se neřídila tvými radami, Fialová krávo. Emo je přece o hudbě o stylu.. Není jen o tom že se sem tam někdo podřeže..
 Ivcaa Žena14 Kategorie
13.04.2009 18:43:44
No nevím, tvrdí se, že v minulosti bylo emo především o té jejich hudbě a až teď se z toho stal ten póvl co se z toho stal.
Ono jistým způsobem mi jsou někteří emáci sympatický v tom, jaký jsou depresáci. Bohužel většina z nich si na něco jen hraje, takže #care. Řezat se kvůli tomu že je to přece fakt hustokruté je důvod akorát tak na zeblinkání.
 Arsis Muž16 Kategorie
13.04.2009 18:43:06
Tak bejt tebou, tak si radši o emu nejdřív udělám obrázek.
Tady nejde jen o styl oblékání.. Souvisí s tím hudba, psychyka, komunita lidí okolo, atd.
Tak to vše nejdřív prozkoumej, abys nešla někam, kam nepatříš.
Navíc sposta lidí na emaře nahlíží všelijak.
Smajlík  Darkzayl Muž19 Kategorie
13.04.2009 18:42:21
Jak se pozná EMO? Víš, že nevim.... Emo je styl hudby.
Něco si o tom najdi, a obrázek si uděláš sama.
 novakovaaa Žena21 Kategorie
13.04.2009 18:41:18
Pokud chceš být in, měl bys bejt emo! Proč? Protože emo teď děsně moc frčí a kdo není emo, jakoby nebyl! Vážně, móda pseudo punkerů či pseudo hiphoperů je už dávno mimo, zapomeň na styly jako je punk nebo hiphop a buď emo. Jen tak tak budeš skutečně in.Pokud chceš být in, měl bys bejt emo! Proč? Protože emo teď děsně moc frčí a kdo není emo, jakoby nebyl! Vážně, móda pseudo punkerů či pseudo hiphoperů je už dávno mimo, zapomeň na styly jako je punk nebo hiphop a buď emo. Jen tak tak budeš skutečně in.

Co je to emo styl?

Ty nevíš co je emo? Nevadí, od toho tu jsme, abychom ti to objasnili. Emo je všechno! Kdysi se sice říkalo, že všechno je techno, ale tahle doba už je dávno pryč a odvál ji vítr stejně jako výše uvedené vlny punku nebo hiphopu. V širším měřítku je emo v první řadě hudební styl. Moc dobrý hudební styl. Dost těžko se to popisuje, ale je to taková hudba, ve které jsou emoce, je hodně depresívní, zpívá se o vztazích, nenaplněných láskách, myšlenkách na sebevraždu a podobných pesimistických věcech. (Pozor: nepleť si to s gothic stylem - ten je k ničemu a hlavně není in!).

První krok, jak se stát emo spočívá v tom, že se naučíš slovo emo vyslovovat. Chápeš, jakej by to mohl být trapas, kdybys to nevěděl/a? Emo můžeš číst tak jak je napsané [emo] nebo anglicky jako [ímo]. Dobře, první krok máme za sebou, popojedem.

Být emo s sebou nese jisté společenské závazky a zvyklosti. Pravidlo číslo jedna je, že byste měli zapomenout na všechny ostatní. Už žádné party s přáteli, žádné navštěvování kina a pochichotávání se s kamarádkami. Jako emo se musíte ze společnosti vyčlenit, stáhnout se do své ulity, najít si ten nejtemnější kout ve svém pokoji a vycházet z něho pokud možno co nejméně. Když to budete pořádně trénovat, dříve či později se dostaví to, k čemu by měl jednou každý emař dojít - depky. Deprese prostě k emu patří a kdo nemá depky, jakoby (emař) nebyl!

Sebeubližování nebo myšlenky na sebevraždu by rovněž mělypatřit k tvému dennímu chlebu. Tohle prostě emové dělají, protože jim celý svět ubližuje (určitě to znáš, že?). Nos proto vždycky při sobě pár žiletek, provaz nebo nůž, nikdy nevíš, kdy se něco z toho může hodit (tvoji rodiče určitě znají tzv. KPZ - krabičku poslední záchrany - do ní si pár těchto věcí můžeš schovat a mít je vždy při sobě, to víš, kdyby náhodou šlo do tuhého a začala odcházet deprese…)
Emo boys vs. emo girls

Bude to pro tebe možná k nevíře, ale většina emo lidiček jsou kluci! To především z důvodu, že jsou odmítáni perfektně vypadajícími holkami anebo proto, že mají malé penisy a stydí se za to a emo je způsob, jak se s tímto problémem vypořádat. Holky jsou na tom ale se svými trápeními podobně - začínají mít deprese třeba z toho, že nemají dokonalá těla, něco je u nich v nepořádku a proto je emo logickým výústěním jejich problémů. (Netvrdím, že emo holky nejsou krásné, ale už jsi někdy slyšel/a o nějaké Miss, co by byla emo?).


Nedá mi to, aby se nezastavil u problémů se sexualitou. Pokud se
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 Kategorie
13.04.2009 18:41:16
Emo se hlavně točilo okolo hudby. To až teď z toho udělali náctiletí image.

Dělej jak myslíš, ale bacha na to, ať nevypadáš spíš k smíchu.
 Khetti Žena Kategorie
13.04.2009 18:40:42
Ne goth ne....
 Ivcaa Žena14 Kategorie
13.04.2009 18:39:23
Nechceš raději goth? Pokud teda nebudeš poslouchat jen jednu jedinou kapelu, případně dvě.
 Arsis Muž16 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk