Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.377825, vloženo 12.04.2009 15:48:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
zatajene zranenia
Ahojte..:)
Takze otazka na dnes: ake najvacsie zranenie alebo chorobu ste dokazali pred svojimi rodicmi zatajit? A aj vek zatajenia je vcelku dolezity. V zasade totiz utajena prechodena chripka v 6rokoch je viac ako zlomena ruka v 19tich. A v case zatajenia by ste mali byt cely cas doma..Cize byt rok v USA,zloit si tam nohu a potom ze doma nezistili sa nepocita:)

Takze hm?

Ja napr. som skoro nic neutajoval a najviac bolo asi narazeny a opuchnuty prst v 14tich a potom az dusevnu nezrovnalost v 17tich;)
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.04.2009 21:39:19
Ja nic, ale oco casto spomina ze niekolko dni pred mamou tajil zlomenu ruku, lebo sa bal, ze by ho zjazdila.
A raz sa este snazil zatajit vyvrtnuty clenok, ale krival, takze sa mu nepodarilo dlho simulovat
 mydielko Žena20 Kategorie
15.04.2009 11:34:39
utajila som len pretrhnutu panensku blanu:)
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
13.04.2009 20:49:19
Keď som bola na VŠ, kamoška ma nahovorila na judo / vraj je to praktické na sebaobranu/- ja blbá !!! Na štvrtom tréningu mi podvrtla nohu a vykĺbila koleno. Ťahali mi z kolena krv, mala som ho v sadre asi mesiac a keď mi dali dole sadru, rozplakala som sa. Moja noha nebola moja-odišla! Vtedy som nemohla jazdiť domov, musela som rodičom povedať dôvod. Tak som zatelefonovala, že som sa :,, šmykla v sprche , spadla a vyklbila si koleno,,- hanba mi! Ale nechcela som to celé vysvetľovať a počúvať výčitky , či obraňovať kamošku. Bola to moja chyba, tak som si to aj celé vytrpela. Kamoška ma nosila po vyšetreniach a počúvala moje výkriky za dverami.

Najlepšími kamarátkami sme zostali a hoci nás delí riadna vzdialenosť, keď ma bolí koleno - vždy si na ňu spomeniem! :D

A mama s otcom si dodnes dávajú v sprche pozor na šmykľavú podlahu.
 Wampirella Žena Kategorie
13.04.2009 20:46:42
Fuha, tak to ma zatial este nenapadlo, utajovat zdravotne problemy :)
 Tuulikki Žena23 Kategorie
13.04.2009 03:02:31
rakovinu
 Kjetil Muž Kategorie
13.04.2009 00:34:35
Asi nič... Rodicia si vacsinou hned vsimnu ked mi nieco je.. :)
 smiiile-soul Žena19 Kategorie
13.04.2009 00:25:25
čo to je? dusevnu nezrovnalost ???
ja si na nič neviem spomenuuuuť.... asi ked som mala vysokú teplotu, bola som značne podozrivá !? a to moje detské choroby vždy sprevádzali vysoké teploty
 Isar Žena75 Kategorie
12.04.2009 23:11:51
No ak by bolo hlasovanie o najdebilnejsiu diskusiu,tak mas hlas dave :)
 Udo Muž33 Kategorie
12.04.2009 22:57:45
asi ani nic takee :)

have a nice day
Smajlík  lucinka0209 Žena18 Kategorie
12.04.2009 20:44:52
Ani ne...nič vážne
Smajlík  pedrinho Muž Kategorie
12.04.2009 20:35:55
ty čosi ja som rad ked sa o mna staraju:D ešte to tak aby somt o zatajoval, naoko sice robim drahoty ale mame to vždy poviem, zalame rukami a viem že už je všetko v pohode, pretože po tych rokoch so mnou sa mama uplne vyzna vo všetkych možnych tinkturach a liečivach:D
 Sentinel Muž35 Kategorie
12.04.2009 19:40:32
utajovať?...hm nie niee...:Dskor som to rychlo povedala, aby som do skoly nemusela ist...ako vidim vacsina!!:D
 hihiiii Žena21 Kategorie
12.04.2009 19:05:00
Nič vážne ..
 fotball1993 Muž22 Kategorie
12.04.2009 18:28:44
ziadne zranenie, ktore by sa dalo zatajit, som nemala
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
12.04.2009 18:11:59
Když mi spadla na nohu jakási obrovská šílenost a usekla mi kus malíčku. 3 noci jsem bolestí nespala, ale doma jsem to neřekla, protože mamka by hrozně vyšilovala.
 Imbaari Tamanyah Žena21 Kategorie
12.04.2009 18:09:25
ja som sa vzdy pochvalila aby som nemusela do skoly..
 EGOMUSLI Žena Kategorie
12.04.2009 18:03:35
Nezatajovala som ani nezatajujem, pride mi to detinske.
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
12.04.2009 17:53:52
Utajil som zápal priedušiek, prechodil som ho. Inak nič, všetko zistili, aj keď som si pri autonehode rozflakal trochu nohu. Najprv sa mi to darilo kryť, ale keď mi tá diera v nohe začala hrať všetkými farbami, tak som sa priznal.
 nasum Muž22 Kategorie
12.04.2009 17:35:49
par narazenych prstov, natiahnute svaly, vsetko odkedy chodim na treningy (cca rok a pol) inak vaznejsie nic....
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
12.04.2009 16:54:58
a preco by som mal utajovat chorobu??? ked som bol mensi, tak kto by so mnou behal po doktoroch?? alebo kto by sa o mna staral???

a teraz kedy by som to aj utajil mi nic nie je a dlho ani nebolo......
 aktyX Muž31 Kategorie
12.04.2009 16:53:32
Absolútne nič. Nemám dôvod klamať.... ale keď som si zlomila necht tak som jej to nepovedala a to sa stalo už viac krát... Ráta sa to ako zranenie? :-D


;-)
Smajlík  LuckaSKF Žena18 Kategorie
12.04.2009 16:43:11
podobne ako Sphynx, skor som to prikraslil nez utajil:)
 yuanko Muž29 Kategorie
12.04.2009 16:29:42
asi nič..iba také ,že bolesti hlavy a tak ale to nič vážne..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
12.04.2009 16:20:16
nic
ked sa pytaju tak poviem,
odporucim im,aby mi dali pokoj a neotravovali
...a je vybavene
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
12.04.2009 16:18:47
Jedine tak cucflek :DDDD
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
12.04.2009 16:03:28
já jsem tajila nějaké návštěvy psychologů, ale to až v pozdějším věku, kdy jsem jezdila domů jen na víkendy
moje sestra utajila v 18 nádor na děložním čípku, naštěstí nezhoubný.
 DitaF Žena Kategorie
12.04.2009 16:02:26
Zápal močových ciest, 22 :)
 allyYags Žena35 Kategorie
12.04.2009 15:57:51
ja zatajujem vždy všetko, lebo mamka je panikárka :D ...ale nakoniec sa to aj tak väčšinou prevalí ...mama je mama, ona to vie ;o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
12.04.2009 15:57:09
Utajovať, keď mi niečo bolo??? Veď to bol najlepší dôvod na absenciu v škole... :)
 Sphynxs Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk