Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Ja nic, ale oco casto spomina ze niekolko dni pred mamou tajil zlomenu ruku, lebo sa bal, ze by ho zjazdila. A raz sa este snazil zatajit vyvrtnuty clenok, ale krival, takze sa mu nepodarilo dlho simulovat
|
|
|
utajila som len pretrhnutu panensku blanu:)
|
|
|
Keď som bola na VŠ, kamoška ma nahovorila na judo / vraj je to praktické na sebaobranu/- ja blbá !!! Na štvrtom tréningu mi podvrtla nohu a vykĺbila koleno. Ťahali mi z kolena krv, mala som ho v sadre asi mesiac a keď mi dali dole sadru, rozplakala som sa. Moja noha nebola moja-odišla! Vtedy som nemohla jazdiť domov, musela som rodičom povedať dôvod. Tak som zatelefonovala, že som sa :,, šmykla v sprche , spadla a vyklbila si koleno,,- hanba mi! Ale nechcela som to celé vysvetľovať a počúvať výčitky , či obraňovať kamošku. Bola to moja chyba, tak som si to aj celé vytrpela. Kamoška ma nosila po vyšetreniach a počúvala moje výkriky za dverami. Najlepšími kamarátkami sme zostali a hoci nás delí riadna vzdialenosť, keď ma bolí koleno - vždy si na ňu spomeniem! :D A mama s otcom si dodnes dávajú v sprche pozor na šmykľavú podlahu.
|
|
|
Fuha, tak to ma zatial este nenapadlo, utajovat zdravotne problemy :)
|
|
|
rakovinu
|
|
|
Asi nič... Rodicia si vacsinou hned vsimnu ked mi nieco je.. :)
|
|
|
čo to je? dusevnu nezrovnalost ??? ja si na nič neviem spomenuuuuť.... asi ked som mala vysokú teplotu, bola som značne podozrivá !? a to moje detské choroby vždy sprevádzali vysoké teploty
|
|
|
No ak by bolo hlasovanie o najdebilnejsiu diskusiu,tak mas hlas dave :)
|
|
|
asi ani nic takee :) have a nice day
|
|
|
Ani ne...nič vážne
|
|
|
ty čosi ja som rad ked sa o mna staraju:D ešte to tak aby somt o zatajoval, naoko sice robim drahoty ale mame to vždy poviem, zalame rukami a viem že už je všetko v pohode, pretože po tych rokoch so mnou sa mama uplne vyzna vo všetkych možnych tinkturach a liečivach:D
|
|
|
utajovať?...hm nie niee...:Dskor som to rychlo povedala, aby som do skoly nemusela ist...ako vidim vacsina!!:D
|
|
|
Nič vážne ..
|
|
|
ziadne zranenie, ktore by sa dalo zatajit, som nemala
|
|
|
Když mi spadla na nohu jakási obrovská šílenost a usekla mi kus malíčku. 3 noci jsem bolestí nespala, ale doma jsem to neřekla, protože mamka by hrozně vyšilovala.
|
|
|
ja som sa vzdy pochvalila aby som nemusela do skoly..
|
|
|
Nezatajovala som ani nezatajujem, pride mi to detinske.
|
|
|
Utajil som zápal priedušiek, prechodil som ho. Inak nič, všetko zistili, aj keď som si pri autonehode rozflakal trochu nohu. Najprv sa mi to darilo kryť, ale keď mi tá diera v nohe začala hrať všetkými farbami, tak som sa priznal.
|
|
|
par narazenych prstov, natiahnute svaly, vsetko odkedy chodim na treningy (cca rok a pol) inak vaznejsie nic....
|
|
|
a preco by som mal utajovat chorobu??? ked som bol mensi, tak kto by so mnou behal po doktoroch?? alebo kto by sa o mna staral??? a teraz kedy by som to aj utajil mi nic nie je a dlho ani nebolo......
|
|
|
Absolútne nič. Nemám dôvod klamať.... ale keď som si zlomila necht tak som jej to nepovedala a to sa stalo už viac krát... Ráta sa to ako zranenie? :-D ;-)
|
|
|
podobne ako Sphynx, skor som to prikraslil nez utajil:)
|
|
|
asi nič..iba také ,že bolesti hlavy a tak ale to nič vážne..
|
|
|
nic ked sa pytaju tak poviem, odporucim im,aby mi dali pokoj a neotravovali ...a je vybavene
|
|
|
Jedine tak cucflek :DDDD
|
|
|
já jsem tajila nějaké návštěvy psychologů, ale to až v pozdějším věku, kdy jsem jezdila domů jen na víkendy moje sestra utajila v 18 nádor na děložním čípku, naštěstí nezhoubný.
|
|
|
Zápal močových ciest, 22 :)
|
|
|
ja zatajujem vždy všetko, lebo mamka je panikárka :D ...ale nakoniec sa to aj tak väčšinou prevalí ...mama je mama, ona to vie ;o)
|
|
|
Utajovať, keď mi niečo bolo??? Veď to bol najlepší dôvod na absenciu v škole... :)
|
|
|