Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
a zas ma caka dalsi na govno den a zas ma caka dalsi na hovno den
|
|
|
Ovládam 10 prstovú hmatovú metódu Ovládam 10 prstovú hmatovú metódu
|
|
|
Tak malinko Sheper:) a dik za prepisanie odkazu;)
|
|
|
Mne to naozaj žiaden problém nerobí... je to vec, ktorou sa všade chválim... :-D xD wau, bez chyby... nič iné sa odo mňa ani nemohlo očakávať... :-D btw: zbieraš body či čo? x) MASAMUNE
|
|
|
Hmm akoue fajnsa shjaliuz tak pisar (Hmm, akože fajná haluz tak písať :DD) - bez diakritiky som písala
|
|
|
ja zť asu nezvýýdlen to učene..mooe..hroznéé dačo ta lizeratííra ja už asi nezvláádnem to učenie..mooe..hroznéé dačo ta literatúra keď som píísala Q W SH a tak..tak som vedela píísať lepšie na slepo:D
|
|
|
Hmm tak ja všetky rozhreška píšem takmer poslepiačky....často sa s niekym rozprávam alebo čumím na telku...... aaaaaaach výhoda obchodnej akadémie ;-)
|
|
|
No tiež som robila štátnu skúšku a teda viem to aj po slepiačky..aj s krútením hlavou doprava..dolava :D Okrem iného ten prstoklad nás toľko drvili, že to ide samo.
|
|
|
nemam cobes zuadne cikbi ,,nemam vobec ziadne volno`` :D uz by som sa koencne mohla doucit aj druhu polku strojopisu :P
|
|
|
hehu: :D:D:D paradoxne, wyctorya má ten faux paux správne, aj keď sa zdá, že je to chyba. Ona to takto totiž rada používa. :)))) V jednej diskusii dokonca aj vysvetlila tohto pôvod. Ja si ho už úplne presne nepamätám, ba už ani číslo diskusie by som nedohľadal vzhľadom na limity enginu spovednice, ale dalo by sa to asi tak dajako zhrnúť, že... wyctorya prišla na svet, otvorila oči, rozhliadla sa a uvidiac tento neskonalý binec okolo nás riekla prvú svoju (pamätnú) vetu: "ňo ťoťo je faux paux, kam ťom ťo ja jeň pjišja!" :D:D:D O:-) dave11: Tha ja píšem 10-prstovou hmatovou metódou, takže som právoplatne diskvalifikovaný, a tak sa súťaže nemôôôžem zúčastniť... :(( Ale som sa inak pousmial. Ehm... no... priznávam, trocha viac než pousmial, bo... psychológ, hlavne taký typický freudoviánsky by povedal, že podvedomie Ti prehovorilo! Prvým slovom druhej vety. :D:D:D:D:D ;o)
|
|
|
kedze mam statnu skusku z pisania na stroji, tak mi to kusok nerobi problem..... :) jeeej aj smajla som dala poslepu:)
|
|
|
dave - ok, keď myslíš, že je to rozdiel, viem aj so zavretými očami ;o)
|
|
|
wyctorya: potesim ta, ked ti poviem ze faux paux mas zle? :D (faux pas :P)
|
|
|
ptrf pst nimutsmi dom tsakmrt imtrls ofd dsmirvji pri citani spovesi pred par minutami som skoro umrela od smiechu pri citani spovedi :D
|
|
|
"je to vsetko kravina co tu robite... " Na to ze mam ekonomicku skolu som sa trafil presne :oD
|
|
|
Udo elektrotechnici sú na tom podobne ako gymnazisti. Písať proste neviem. :(
|
|
|
to nemyslis cazne aby sin tz buexo oisak baskepo LOL (original: to nemyslis vazne aby som tu nieco pisal naslepo) hmm prstoklad neovladam:-D:-D
|
|
|
No ten kto chodil na obchodnu a mal strojopis,tak s tym nemoze mat problem....avsak co my nevzdelani gymnazisti
|
|
|
huste wyctorya:) Asi celkom dost pises ci nie?to ja takto v podstate bez chyby dokazem napisat mozno Moja mama nas ma rada..Koniec mojho umenia:) A USMEJ-sa..podla mna je to hrozny rozdiel sa nepozerat a mat zatvorene oci..Ci pre teba nie? mna to napr. hrozne znervoznuje ked nic nevidim a rusi ma to:)
|
|
|
ja sa nemusím pozerať keď píšem, aj keď cely text, nerobí mi to problém :o) ...ale si dobrý, keď si to len teraz skúšal ;o)
|
|
|
nuž, našla som si home row a skúšam ti hulahodiť. Inak pozerám, že mám na stene muchu. To bude ale trochu faux paux, keď napíšem všetko dobre. dammit
|
|
|