Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.375195, vloženo 29.03.2009 21:49:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Aspon nakukni:)
Hey nazdar. Yebti text som napisal poslepi..do vy nnq 5o?

Malo tam byt: Hey nazdar. Tento text som napisal poslepo. co vy na to?

skuste aj vy niaku vetu..2.. ak sa vam chce a mate minutu volna;)
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.03.2009 07:20:07
a zas ma caka dalsi na govno den
a zas ma caka dalsi na hovno den
 DarkNation Muž44 Kategorie
30.03.2009 22:45:11
Ovládam 10 prstovú hmatovú metódu
Ovládam 10 prstovú hmatovú metódu
 fotball1993 Muž22 Kategorie
30.03.2009 19:36:34
Tak malinko Sheper:) a dik za prepisanie odkazu;)
 dave11 Muž Kategorie
30.03.2009 19:18:02
Mne to naozaj žiaden problém nerobí... je to vec, ktorou sa všade chválim... :-D

xD wau, bez chyby... nič iné sa odo mňa ani nemohlo očakávať... :-D

btw: zbieraš body či čo? x)

MASAMUNE
 Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
30.03.2009 18:19:50
Hmm akoue fajnsa shjaliuz tak pisar

(Hmm, akože fajná haluz tak písať :DD) - bez diakritiky som písala
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
30.03.2009 18:08:09
ja zť asu nezvýýdlen to učene..mooe..hroznéé dačo ta lizeratííra
ja už asi nezvláádnem to učenie..mooe..hroznéé dačo ta literatúra

keď som píísala Q W SH a tak..tak som vedela píísať lepšie na slepo:D
 KeAdqa Žena17 Kategorie
30.03.2009 17:01:12
Hmm tak ja všetky rozhreška píšem takmer poslepiačky....často sa s niekym rozprávam alebo čumím na telku...... aaaaaaach výhoda obchodnej akadémie


;-)
 LuckaSKF Žena18 Kategorie
30.03.2009 14:44:23
No tiež som robila štátnu skúšku a teda viem to aj po slepiačky..aj s krútením hlavou doprava..dolava :D Okrem iného ten prstoklad nás toľko drvili, že to ide samo.
 era1 Žena39 Kategorie
30.03.2009 13:26:53
nemam cobes zuadne cikbi


,,nemam vobec ziadne volno`` :D

uz by som sa koencne mohla doucit aj druhu polku strojopisu :P
 Tuulikki Žena23 Kategorie
30.03.2009 11:00:23
hehu: :D:D:D paradoxne, wyctorya má ten faux paux správne, aj keď sa zdá, že je to chyba. Ona to takto totiž rada používa. :)))) V jednej diskusii dokonca aj vysvetlila tohto pôvod. Ja si ho už úplne presne nepamätám, ba už ani číslo diskusie by som nedohľadal vzhľadom na limity enginu spovednice, ale dalo by sa to asi tak dajako zhrnúť, že... wyctorya prišla na svet, otvorila oči, rozhliadla sa a uvidiac tento neskonalý binec okolo nás riekla prvú svoju (pamätnú) vetu:
"ňo ťoťo je faux paux, kam ťom ťo ja jeň pjišja!" :D:D:D
O:-)

dave11: Tha ja píšem 10-prstovou hmatovou metódou, takže som právoplatne diskvalifikovaný, a tak sa súťaže nemôôôžem zúčastniť... :((
Ale som sa inak pousmial. Ehm... no... priznávam, trocha viac než pousmial, bo... psychológ, hlavne taký typický freudoviánsky by povedal, že podvedomie Ti prehovorilo! Prvým slovom druhej vety. :D:D:D:D:D
;o)
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
30.03.2009 10:00:25
kedze mam statnu skusku z pisania na stroji, tak mi to kusok nerobi problem..... :)


jeeej aj smajla som dala poslepu:)
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
30.03.2009 07:24:31
dave - ok, keď myslíš, že je to rozdiel, viem aj so zavretými očami ;o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
29.03.2009 23:14:53
wyctorya: potesim ta, ked ti poviem ze faux paux mas zle? :D
(faux pas :P)
 hehu Žena20 Kategorie
29.03.2009 23:09:12
ptrf pst nimutsmi dom tsakmrt imtrls ofd dsmirvji pri citani spovesi

pred par minutami som skoro umrela od smiechu pri citani spovedi :D
 hehu Žena20 Kategorie
29.03.2009 23:06:35
"je to vsetko kravina co tu robite... "


Na to ze mam ekonomicku skolu som sa trafil presne :oD
 Kjetil Muž Kategorie
29.03.2009 23:03:04
Udo elektrotechnici sú na tom podobne ako gymnazisti. Písať proste neviem. :(
Smajlík  Tono-KS Muž Kategorie
29.03.2009 22:10:12
to nemyslis cazne aby sin tz buexo oisak baskepo

LOL
(original: to nemyslis vazne aby som tu nieco pisal naslepo)

hmm prstoklad neovladam:-D:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
29.03.2009 22:09:12
No ten kto chodil na obchodnu a mal strojopis,tak s tym nemoze mat problem....avsak co my nevzdelani gymnazisti
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
29.03.2009 21:58:47
huste wyctorya:) Asi celkom dost pises ci nie?to ja takto v podstate bez chyby dokazem napisat mozno Moja mama nas ma rada..Koniec mojho umenia:)

A USMEJ-sa..podla mna je to hrozny rozdiel sa nepozerat a mat zatvorene oci..Ci pre teba nie? mna to napr. hrozne znervoznuje ked nic nevidim a rusi ma to:)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
29.03.2009 21:56:27
ja sa nemusím pozerať keď píšem, aj keď cely text, nerobí mi to problém :o) ...ale si dobrý, keď si to len teraz skúšal ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
29.03.2009 21:53:02
nuž, našla som si home row a skúšam ti hulahodiť. Inak pozerám, že mám na stene muchu. To bude ale trochu faux paux, keď napíšem všetko dobre. dammit
 wyctorya Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk