Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.374811, vloženo 28.03.2009 10:39:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dobre rano:)
Tak kedy ste dneska vstavali?(ak ste spali) a kto nemohol spat tak sorry za provokaciu;)
bol piatok rusny alebo pokojny?
Ja som vstaval 7:28.kto da viac..;
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.03.2009 10:24:11
to bolo v sobotu...... takze to som vstavala o pol osmej, ale hore som bola uz od siestej lebo som bola po draheho v praci z nocnej isiel.......... od piatka som bola u nasich, takze bola len pohodicka pri telke..... kedze u nasich nemam pc a net:)
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
30.03.2009 02:00:10
presne o 3 50 vcera predvcerom dnes i zajtra......
 majsterko Muž37 Kategorie
29.03.2009 21:31:30
To bolo vceraa?? Nooo tak ja som stavala asi o hodinu neskoor ako ty :P
A piatok? hmm o nicom ako kazdy za posledne tri tyzdne :/
 From the inside Žena19 Kategorie
29.03.2009 20:00:41
Piatok bol pokojný , vstávala som o 7:30 (pche som ťa neprekonala o 2 minúty :-/)
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
29.03.2009 10:17:24
Dnes som hore od siestej, v poslednom case som si zvykla vstavat skor aj cez vikendy, clovek toho viac stihne a vecer uz byvam prijemne unavena, co je skvele, kedze som mala vzdy nejake problemy so zaspavanim...a piatok bol pokojny, par mojich lasok, caj...proste pohoda:)
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
28.03.2009 21:54:59
vstavala som asi 7:45 :D
have a nice day
Smajlík  lucinka0209 Žena18 Kategorie
28.03.2009 18:19:10
Vstala som okolo 10.00 definitívne, predtým som bola hore už okolo 8.00, ale tak načo tak skoro vstávať? :D Ale aj tak som nevyspatá, lebo som okolo polnoci šla spať, no a včera ráno som vstávala o 6.00...
Tento piatok bol asi najkrajší zo všetkých piatkov ;-)))
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
28.03.2009 16:07:07
ja som vstavala 7:20ale na budik...:( lebo som mala nahlasenu brigadu...ale inac by som spokojen aj do obeda spinkallllaaaaa....a piatok bol taky kludny pohodovy vecer s priatelom...konecne po dlheeeej dobe som bola s nim:)
Smajlík  007girl Žena Kategorie
28.03.2009 15:10:45
Doma som oddychoval večer nikde sa mi nechcelo a ráno asi okolo 9
 fotball1993 Muž22 Kategorie
28.03.2009 15:01:10
Zobudil som sa o 14:00 a cítim sa presne tak isto ako napísala jedowka.
Smajlík  ppk
28.03.2009 14:39:21
11:58
 Pater Hovado Muž Kategorie
28.03.2009 14:12:11
jaaaj moj piatok:) som si pochodil doktorku,lekarne a postel a mohol som byt stastny:D
A suhlasim s tuulikki ze pokial nie je vikend fakt tak skvelo naplanovany ze od rana do vecera som aktivne vonku(teda aspon u mna) tak si radsej dllho aj ked umelo polezim aby som sa nenudil trochu.

A ramen..tvoj cas zobudenia je dokonaly:) Vyhral by si plamienok keby si ho nemal..Takto musis zial, alebo skor len mozes prijat aspon moju gratulaciu;)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
28.03.2009 13:09:49
Heheh. Neuveríš, ale ja o 7:29! A to som mal budík na 7:30 nastavený, no mám taký blbý zlozvyk, že ho vypínam pár minút pred zvonením. To pizúkanie ma moc nerobí šťastným, abo čo... :D:D:D Takže... dal som viac! Eeee... čo som vyhraaaaal??? :D ;)

A piatok bol pokojnorušný. Teda síce rušný, ale nie natoľko, aby som v noci nemohol spať. :P
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
28.03.2009 12:46:31
spala som dobre.. xixi do 10:00 :DDDD aa ani som nikde nebola:D:D:D
 Mata-TO Žena Kategorie
28.03.2009 12:40:18
zobudila som sa o 6:44 a vstala som o 7:30 :-))
 bellapekna Žena33 Kategorie
28.03.2009 12:27:49
cca 12:00 som vstaval druhykrat, prvykrat nieco pred siestou, lebo som musel ist domov a nemohol som spat :D:D:D

piatok bol dost specificky oproti ostatnym piatkom, ba priam velmi krasny :D:D:D
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
28.03.2009 12:18:17
11:30:) piatok bol taky obycajny:)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
28.03.2009 11:55:59
ja som vstala pred desiatimi minútami a spať som šla okolo jednej. Piatok bol pokojný, pozerala som nejaký hlúpy seriál a tak...
ale stále sa mi chce spať, až ma hlava bolí, normálne ma v nej pichá.
 jedowka Žena30 Kategorie
28.03.2009 11:55:16
tak spat som spala, cakala som na inspiraciu, ale vzdala som nieco po tretej v noci... vstala som o osmej, zabudla som si vypnut budik... a piatok bol v pohode :)
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
28.03.2009 11:54:03
Zaspal som tuším o pol tretej... :))) a ráno som vstal okolo tej 11-tej... :D

MASAMUNE
 Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
28.03.2009 11:50:58
7:40
a isla som spala ale o pol druhej?
bola som nejaka zmagorena z citania Paradise Lost, ze sa mi ani spat nechcelo :D
a piatok? vecer bol fajn :)
aj dneska rano :)
Smajlík  hehu Žena20 Kategorie
28.03.2009 11:45:45
Piatok bol v celku v pohode.. Pospala som si nejaké 3 hodinky na pospájaných stoličkách od rulety a vstávala som o 6:00... pretože som si musela uzatvoriť s kolegyňou nočnú smenu..
:)
 Sphynxs Žena Kategorie
28.03.2009 11:32:54
Odvolavam, vstavat tak skoro je na prd, nudim sa :P
 Tuulikki Žena23 Kategorie
28.03.2009 11:28:45
Dobré ránko spachtošom :o) ja som sa zobudila niečo po pol deviatej, ale ešte som trochu leňošila v posteli :o)
môj piatok bol pokojný a tvoj piatok? ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
28.03.2009 11:20:54
fúúha..o jedenástej som vstala..ale to..akože som išla z netu o jedenástej, že však do dvanástej zaspím..ešte o druhej som pozerala na hodinky a skúšala všetko možné..aj od 1 do 100 počítať..ale nepomohlo tak som zasvietila svetlo a čítala knižku..a po chvíli som začala rozmýšľať nad niečím..som rýchlo odložila knihu..a neviem ako som zaspala
piatok..ehm bol taký pohodový, lebo som bola von do tej šiestej a potom som už len oddychovala doma :)..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
28.03.2009 11:08:18
Vstala som o pol desiatej :-)
A tak piatok som mala otrasný, vôbec mi nevyšiel podla mojich predstáv :), ale nevadí..
znemožnený pohyb mám vlastne celý víkend, ale už som sa s tým zmierila, nejak predsa bude.. ;-))
 Pele Žena Kategorie
28.03.2009 11:00:47
já se prvně probudila už kolem šesté, protože v tolik musím přes týden vstávat do práce, ale z postele jsem vylezla až po sedmé.

Pátek byl obyčejný, nic zvláštního se nedělo.
Smajlík  DitaF Žena Kategorie
28.03.2009 10:56:06
ja az o deviatej,ale aj to je u mna este skoro :D

a spala som cca od polnoci,cize dostatocne oproti zvysku tyzdna a kedze som si dala v piatok vecer pivka a nejake tie polda,tak sa mi spalo prijemne :D
Smajlík  HeidiHalloween Žena19 Kategorie
28.03.2009 10:44:54
Ja som sa zobudila uz 07:14 ;)))

A nechapem rpeco, som, upln vyspata aj ked som spala len 7 hodin. Inokedy potrebujem aspon 9. Ale nevadi mi to, aspon dnes vela stihnem:)

Piatok som mala pohodovy, vecer s priatelom;)
 Tuulikki Žena23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk