Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
to bolo v sobotu...... takze to som vstavala o pol osmej, ale hore som bola uz od siestej lebo som bola po draheho v praci z nocnej isiel.......... od piatka som bola u nasich, takze bola len pohodicka pri telke..... kedze u nasich nemam pc a net:)
|
|
|
presne o 3 50 vcera predvcerom dnes i zajtra......
|
|
|
To bolo vceraa?? Nooo tak ja som stavala asi o hodinu neskoor ako ty :P A piatok? hmm o nicom ako kazdy za posledne tri tyzdne :/
|
|
|
Piatok bol pokojný , vstávala som o 7:30 (pche som ťa neprekonala o 2 minúty :-/)
|
|
|
Dnes som hore od siestej, v poslednom case som si zvykla vstavat skor aj cez vikendy, clovek toho viac stihne a vecer uz byvam prijemne unavena, co je skvele, kedze som mala vzdy nejake problemy so zaspavanim...a piatok bol pokojny, par mojich lasok, caj...proste pohoda:)
|
|
|
vstavala som asi 7:45 :D have a nice day
|
|
|
Vstala som okolo 10.00 definitívne, predtým som bola hore už okolo 8.00, ale tak načo tak skoro vstávať? :D Ale aj tak som nevyspatá, lebo som okolo polnoci šla spať, no a včera ráno som vstávala o 6.00... Tento piatok bol asi najkrajší zo všetkých piatkov ;-)))
|
|
|
ja som vstavala 7:20ale na budik...:( lebo som mala nahlasenu brigadu...ale inac by som spokojen aj do obeda spinkallllaaaaa....a piatok bol taky kludny pohodovy vecer s priatelom...konecne po dlheeeej dobe som bola s nim:)
|
|
|
Doma som oddychoval večer nikde sa mi nechcelo a ráno asi okolo 9
|
|
|
Zobudil som sa o 14:00 a cítim sa presne tak isto ako napísala jedowka.
|
ppk |
|
|
11:58
|
|
|
jaaaj moj piatok:) som si pochodil doktorku,lekarne a postel a mohol som byt stastny:D A suhlasim s tuulikki ze pokial nie je vikend fakt tak skvelo naplanovany ze od rana do vecera som aktivne vonku(teda aspon u mna) tak si radsej dllho aj ked umelo polezim aby som sa nenudil trochu. A ramen..tvoj cas zobudenia je dokonaly:) Vyhral by si plamienok keby si ho nemal..Takto musis zial, alebo skor len mozes prijat aspon moju gratulaciu;)
|
|
|
Heheh. Neuveríš, ale ja o 7:29! A to som mal budík na 7:30 nastavený, no mám taký blbý zlozvyk, že ho vypínam pár minút pred zvonením. To pizúkanie ma moc nerobí šťastným, abo čo... :D:D:D Takže... dal som viac! Eeee... čo som vyhraaaaal??? :D ;) A piatok bol pokojnorušný. Teda síce rušný, ale nie natoľko, aby som v noci nemohol spať. :P
|
|
|
spala som dobre.. xixi do 10:00 :DDDD aa ani som nikde nebola:D:D:D
|
|
|
zobudila som sa o 6:44 a vstala som o 7:30 :-))
|
|
|
cca 12:00 som vstaval druhykrat, prvykrat nieco pred siestou, lebo som musel ist domov a nemohol som spat :D:D:D piatok bol dost specificky oproti ostatnym piatkom, ba priam velmi krasny :D:D:D
|
|
|
11:30:) piatok bol taky obycajny:)
|
|
|
ja som vstala pred desiatimi minútami a spať som šla okolo jednej. Piatok bol pokojný, pozerala som nejaký hlúpy seriál a tak... ale stále sa mi chce spať, až ma hlava bolí, normálne ma v nej pichá.
|
|
|
tak spat som spala, cakala som na inspiraciu, ale vzdala som nieco po tretej v noci... vstala som o osmej, zabudla som si vypnut budik... a piatok bol v pohode :)
|
|
|
Zaspal som tuším o pol tretej... :))) a ráno som vstal okolo tej 11-tej... :D MASAMUNE
|
|
|
7:40 a isla som spala ale o pol druhej? bola som nejaka zmagorena z citania Paradise Lost, ze sa mi ani spat nechcelo :D a piatok? vecer bol fajn :) aj dneska rano :)
|
|
|
Piatok bol v celku v pohode.. Pospala som si nejaké 3 hodinky na pospájaných stoličkách od rulety a vstávala som o 6:00... pretože som si musela uzatvoriť s kolegyňou nočnú smenu.. :)
|
|
|
Odvolavam, vstavat tak skoro je na prd, nudim sa :P
|
|
|
Dobré ránko spachtošom :o) ja som sa zobudila niečo po pol deviatej, ale ešte som trochu leňošila v posteli :o) môj piatok bol pokojný a tvoj piatok? ;o)
|
|
|
fúúha..o jedenástej som vstala..ale to..akože som išla z netu o jedenástej, že však do dvanástej zaspím..ešte o druhej som pozerala na hodinky a skúšala všetko možné..aj od 1 do 100 počítať..ale nepomohlo tak som zasvietila svetlo a čítala knižku..a po chvíli som začala rozmýšľať nad niečím..som rýchlo odložila knihu..a neviem ako som zaspala piatok..ehm bol taký pohodový, lebo som bola von do tej šiestej a potom som už len oddychovala doma :)..
|
|
|
Vstala som o pol desiatej :-) A tak piatok som mala otrasný, vôbec mi nevyšiel podla mojich predstáv :), ale nevadí.. znemožnený pohyb mám vlastne celý víkend, ale už som sa s tým zmierila, nejak predsa bude.. ;-))
|
|
|
já se prvně probudila už kolem šesté, protože v tolik musím přes týden vstávat do práce, ale z postele jsem vylezla až po sedmé. Pátek byl obyčejný, nic zvláštního se nedělo.
|
|
|
ja az o deviatej,ale aj to je u mna este skoro :D a spala som cca od polnoci,cize dostatocne oproti zvysku tyzdna a kedze som si dala v piatok vecer pivka a nejake tie polda,tak sa mi spalo prijemne :D
|
|
|
Ja som sa zobudila uz 07:14 ;))) A nechapem rpeco, som, upln vyspata aj ked som spala len 7 hodin. Inokedy potrebujem aspon 9. Ale nevadi mi to, aspon dnes vela stihnem:) Piatok som mala pohodovy, vecer s priatelom;)
|
|
|