Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.374652, vloženo 27.03.2009 14:35:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Naprosto HMM tema:)
Ahojte. Tak som doma v Ba,chory a jak uz to u mna byva zvykom..zase mi nieco napadlo a zaujima ma vasa skusenost s tymto fenomenom.

Ide o nasledujuce situacie.. Vy sa (ne)ponahlate a niekto vam este nieco hovori. A zrazu si uvedomite ze on uz dohovoril a pozera sa tak spytavo na vas:) Ako casto v tomto okamziku urobite kyvavy pohyb hlavou(ano) a k tomu velavyznamne hmm..? Alebo sa vzdy spytate ze prosim? A teraz z opacneho pohladu..ked to niekto urobi vam..ako sa citite..?

A posledna otazka..(plati len ak odpoved c.1 bola castejsie ako nikdy a odpoved c.2 mala aspon nadych negativnosti): Tak preco to potom robite..??

Dakujem za odpovede
Vasvernyanadietedrzanyuzajtakv ychudnutydave11
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2009 15:20:05
hmmm :)
Smajlík  tu Tommie
30.03.2009 19:03:48
GAIAmesiah ten film bol perfektný. :D:D:D
Smajlík  Tono-KS Muž Kategorie
30.03.2009 10:28:11
ked sa ponahlam a niekto mi este nieco hovori, tak ho zvacsa pocuvam lebo chcem rychlo odpovedat a vypadnut......

ale u nas som prebornik v tvareni sa, ze pocuvam:) len kamoska to uz vie odhadnut...... ostatni vypravaju a vypravaju..... a ja na nich pozeram a citim sa jak houmr simpson:) v hlave mam malu opicku co robi ramus:D
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
30.03.2009 08:18:37
na toto asi skor odpovie za mna hehu
ci hovorim hmm ,alebo ano a ako sa pri tom citi
ja casto nechtiac byvam mimo (staci podnet a uz rozvyjam myslenie uplne inym smerom a svet okolo neexistuje)
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
28.03.2009 17:00:36
No, kym ta nedrzia na voditku...

No ked to spravim ja, snazim sa zhodnotit nakolko pre mna bolo podstatne to pocut a nakolko dotycny potrebuje moju reakciu ku stastiu (byvam prekvapeny ako malo kedy, kopa ludi si proste vystaci sama:). A pokial uznam ze poterbuje pocut, ospravedlnim sa a opytam sa ze som nerozumel nejaku cast (alebo celok, ale to sa zas tak casto nestava). Pokial to spravi niekto mne, robim to iste. ak to nebolo nic podstatne, alebo nic na co by mohol nejak obohacujuco reagovat, necham to tak. ak chcem odpoved, opytam sa znova kratsie alebo poprosim nech pocuva, zalezi aj kto to je samozrejme:). Neviem ci tam bol nadych negativnosti:D ale robim to tak preto ze je pre mna nerealne vsetko pocuvat pozorne a reagovat nato hlavne ked ma to nezaujima a viem si predstavit ze ani ini to nemaju inak... je to proste kompromis.
 yuanko Muž29 Kategorie
28.03.2009 11:01:13
tak mne sa to casto stava a ak sa neviem vynajst tak sa spytam,ze prosim alebo podla nalady,ked sa mi chce dalej komunikovat,tak sa spytam.. :P
a ja to robim casto,cize viem pochopit inych,ak su tiez niekde myslienkami mimo
 HeidiHalloween Žena19 Kategorie
28.03.2009 10:24:26
Nie som si ista, ci som pochopila tvoju otazku, ale niekedy prikyvnem a usmejem sa, aj ked som celkom nerozumela, co ten clovek povedal, a inokedy naopak, opytam sa ,,co/prosim?`` aj ked som rozumela :P

To prve robievam vtedy, ked ten clovek chorobne zle rozprava, a nechcme sa za akzdymd ruhym slovom pytat ,,prosim?``, ked mu nedojde alebo nepocuvne moje prosby, ze ekd nieco hovori MNE, ma sa obratit na MNA, alebo ekd je to v hlucnom prostredi a nechcem aby krical nejake osobne veci, no, dovodov je mnoho... ale zvacsa sa snazim ludi aktivne pocuvat, lebo sam,u ma vie rozculit a/alebo zranit ked ludia pustaju jednym uchom dnu a druhym von, ked nieco hovorim.
 Tuulikki Žena23 Kategorie
28.03.2009 00:49:20
vzdy som vravel co?
ale odkedy hram so spoluziakom hru ze ked za kazdym mojim co povie nejake heslo dopredu vymyslene(v tomto pripade chlp) t ak si pripise bod!
cize to nahrazdzam hmm? coze? ako? co si vravel? prepac nepocuval som, atd atd

ked sa clovek spyta raz za cas co, tak mi to nevadi, sak taky hluchy som aj ja:)
ale ked sa ma sestra tretikrat pyta ze co, tak ma to vie vytocit:)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
27.03.2009 18:21:14
-poviem..prepááč..trochu som sa zamyslela čo si hovoril?..napr. včera mi hovorila niečo kamoška..a ona pozerá na mňa ,že zaujíma ťa to?..a ja, že heeej..a potom na konci sa ma opýýtala, že čo si o tom myslííš..a ja sorry som sa zamyslela..a ona rehoty:D:D..
-ta podľa toho, že kto je ten dotyčný..kebyže nejaký kamoš..kamoška..tak sa zaačnem smiať..ale kebyže nejaká staršia osoba..učiteľka a tak..tak by mi to pripadalo tak, že ma nechce počúúvať
 KeAdqa Žena17 Kategorie
27.03.2009 18:17:24
niekedy len tak zahmkam alebo sa spytam znova...ako kedy...mne sa moc casto nestava,ze mi toto niekto spravi...nastastie :)
Smajlík  lucinka0209 Žena18 Kategorie
27.03.2009 16:54:02
ak sa mi to raz začas stane, tak sa na seba zato hnevám... počúvam ľudí a som rada, že to dokážem..
vediem debatu tak, aby ten dotyčný cítil, že mu rozumiem a sústredím sa nato, čo hovorí. robím to preto, lebo to isté vyžadujem aj od ostatných.
ak niketo ma nepočúva, tak ho nechám tak a hotovo.
 bellapekna Žena33 Kategorie
27.03.2009 15:28:18
Ano velakrat reagujem ze ano ano...a vtedy ked ma tema nezaujima, alebo ma trapi v duchu nieco dolezitejsie ako je dana tema...
Ked to niekto mne spravi, tak si myslim ze ho to nebavi sa o tom rozpravat, alebo nema co ktomu povedat, alebo nevei vyjadrit svoj nazor...tak
 Oksss
27.03.2009 15:28:12
Božeee toto robí jedna moja kamarátka z detstva mne... A ako často..skoro pri každom rozhovore..:D
Myslím si o tom svoje.. ale v podstate nie je zlý človek (máme toho veľa spoločného za sebou) a nikdy som jej ani nedala na javo, ako ......... to na mňa pôsobí.. Ale keby to bol niekto iný, asi by ma ten človek nijak nepriťahoval a v konverzácii by som hneď skončila..
Veľmi nerada totiž plýtvam slovami..
 Sphynxs Žena Kategorie
27.03.2009 15:17:30
vzdy sa opytam znova, pricom sa ospravedlnim, ze som bola mimo a nevnimala som, ked to niekto urobi mne, zasmejem sa spolu s nim a a zopakujem tiez
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
27.03.2009 15:05:36
A poznamka.. To HMM je skor myslene bez otaznika.Teda to hmm..? tak ten otaznik v spovedi bol len koli otazke..Toto moje hmm je hmm ktorym debatu zabijes..Akoze ano chapem a pritom vobec netusis..
 dave11 Muž Kategorie
27.03.2009 14:57:19
1.) Väčšinou ,,Co?,,
2.) ,,Co ňečuješ?,, Alebo podobné výrazy.
 Tono-KS Muž Kategorie
27.03.2009 14:50:27
Vždy sa spýtam "prosím?" a tvárim sa pritom tak mentálne, že sa všetci zľutujú a zopakujú :D
 wyctorya Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk