Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.371486, vloženo 11.03.2009 23:16:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ještě někdo, kdo se NETĚŠÍ na léto?
Asi jsem exot, ale já se na jaro a na léto až tak netěším. Ne, že bych neměla ráda slunečné dny a nepřijímala vděčně onu pozitivní energii, kterou tělu nesporně poskytují, ale na duhou stranu mám několik pragmatických důvodů, proč se na léto až tak netěšit. Možná Vás dost překvapím sdělením, že se na léto moc netěším i přesto, že mám jakožto učitelka prázniny - ha, to čumíte!:-). Snad mi to opět vykompenzují letní sporty, zejméne mé oblíbené in-liny:-), turistika, výlety atd.
Zde jsou mé důvody, proč se až tak netěším na léto jako většina lidí:

1. Mám silnou arachnafobii (fobii z pavouků) a jara se z tohoto důvodu takřka děsím, neb ty pavoučí obludy začnou vylézat ze svých zimních skrýší a já vím, že jich určitě opět několik v domě potkám:-((. V zimě jsem těchto problémů ušetřena a jsem v této věci v daleko větším klidu.

2. Na jaře a v létě bude delší dobu světlo a má dcera bude chtít být déle venku, z čehož já budu víc nervózní, než když je doma :-) (je jí teprve 6 a už začíná chodit ven s kamarádkami).

3. Další bod související s tmou - mé okolí dříve usne a je dříve takový hezký noční klid, kdy si spoustu věcí udělám, dodělám, připravím atd.:-). Navíc mám ráda tmu. V léte jsou všichni díky dlouhému dni aktivní do pozdních nočních hodin a onen kýžený klídek nastává mnohem později:-)

4. Nesnáším vedra, pocení se atd. (stejně tak nesnáším opalování - sice občas chvíli absolvuji za účelem alespoň základního zhnědnutí, ale trpím při tom, jak zvíře)...tak 23 stupňů by bylo optimum, ale ta stále častější tropická vedra - hnus:-(

5. Navíc mám vždy pocit, že jsem si nestihla pořádně zalyžovat a i proto bych zimu prodloužila:-)

6. Další důvod - lenost:-) - čekají mě totiž práce na zahradě, kterýmžto holduji tak střídavě. Někdy náladu mám, někdy naprosto vůbec. Zabírá to totiž čas, který se dá využít jinými aktivitami - různé výlety, sport atd. Zahradu mohu opečovávat v 50, ne? Dokud jsem mladá, chci podnikat různé věci:-) .
Starám se o ni proto z jakési nutnosti, aby okolí našeho RD vypadalo hezky, nějaké ohromné potěšení z toho ale nemám


Jak to máte Vy? Je zde taky někdo, kdo má určité důvody, proč se netěšit na léto? Jaké důvody to jsou?

 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.07.2018 21:12:47
Já v nesnášim zimu jen v zimě a léto jen během léta. :o)
 Moruš
12.03.2009 20:45:14
Těším se, protože:
a.) i v létě budou nádherné deštivé dny
b.) po hnusném horkém dni přijde nádherná městská letní noc

Netěším se, protože:
a.) nesnáším vedro
b.) nesnáším plavky, koupání a pláže
c.) budu muset být doma s rodiči
d.) budu se letos muset učit na souborky

Takže se spíš neteším :)
 Bellatrix Black Žena24 Kategorie
12.03.2009 18:39:11
Na léto se moc netěším, protože mi už končí školní léta sladkého nicnedělání a budu se už muset začít finančně starat sama o sebe, což znamená najít si práci C
 whisperwoman Žena22 Kategorie
12.03.2009 18:27:08
Já k létu úporně vzhlížím. Nedostatek slunečního záření mě uvádí do silný deprese.
 trotro Žena Kategorie
12.03.2009 16:44:39
Mám ráda jaro a podzim. Už se nemůžu dočkat, až schovám zimní oblečení do skříně, až budu moci chodit v krátkých rukávech a sukních.

Léto je taky fajn, ale když je víc jak 30 stupňů, tak je to hnus.
Zimu ráda nemám.
 red-apple Žena17 Kategorie
12.03.2009 16:39:39
chromý atlet: to je vidět na co myslíš :-)

Já mám něco podobnýho, fascinuje mě zkratka pí (neboli paní, bývá to uvedeno na dopise). Vždycky když to vidím, nenapadne mě slovo paní, ale píča. Což samozřejmě v případě nějaké adresátky může být pravda, ale proč to psát na obálky všem.

Jinak k tématu, uvedené body jsou logické a pochopitelné, celkem s tím i souhlasím. Ale už mám zimy dost, potřebuju se ohřát.
 celesta
12.03.2009 16:21:55
nemám ráda léto kvůli tvému důvodu č.4 ... těším se, že bude dlouho světlo, budu moct chodit večer jen tak v kraťasech a mikině, dá se chlastat venku .. ale přes den abych byla zalezlá doma :D
 lamisil Žena24 Kategorie
12.03.2009 14:27:20
Miluji jaro, ale ještě víc léto, miluji sluníčko, vodu, teplo, lehké oblečení, letní sporty, letní táboráky. Už se nemůžu tohoto období dočkat, v tomhle hnusu, který je poslední dny venku mám tak akorát deprese
 Nikki Žena25 Kategorie
12.03.2009 11:20:15
Já se na léto těším .. :) Ale mnohem víc na podzim ..
 cholerická holka Žena15 Kategorie
12.03.2009 11:01:09
Já se taky na jaro netěším.Léto už jhe podle mě lepší,jaro je as moje nejhorší roční období,ale taky má něco do sebe.Taky napíšu pár důvodu za sebe.:
1)na jaře všechno kvete,pučí,otepluje se,svítí Slunce,ale mě to nevyhovuje,asi jsem výjimka,ale mě tohle spíše bere energii,mě ji naopak dodává třeba padající sníh
2)začíná být hezké počasí a všude chodí lidi(máme tu park a přírodu) a to mě nevyhovuje,mám raději naši přírodu,když se tam procházím s někým blízkým a jinak tam jen někdo občas projde
3)nemám ráda přílišné horko v létě.Pak se mi točí hlava,je mi hrozně
4)jsem totální sportovní antitalent,takže větších příležitostí ke sportu nevyužiju
5)odmala se hrozně bojím včel,vos,sršNů,mám doslova fobii
 donotwanttoknow Žena18 Kategorie
12.03.2009 09:47:01
Ano, mám důvody proč se nětěším na léto. Budu mít novou práci a nejspíš dovolenou dostanu až v září....grrrr :( Ale jinak letní počasí moc nemusím, vyhovuje mi tak 20 °C, polojasno a lehký vánek, to jsem pak velice spokojená. Ale letos to bude asi stát za prd.
 tiggertigger Žena28 Kategorie
12.03.2009 09:12:58
mmm, já se docela těším, hlavně z toho důvodu, jak člověk začne chodit nalehko, venku je teplíčko a člověk má hned tak úžasně pozitivní náladu. netěším se z důvodu alergie, to je dost opruz
Smajlík  suplex Žena Kategorie
12.03.2009 09:09:43
Jsem letní typ a zimní období je pro mě utrpením, takže vymýšlet si důvody, proč se na léto netěšit, se ani nesnažím.
 Anaya Žena22 Kategorie
12.03.2009 09:07:52
Já bych nevymyslela jediný důvod,proč se netěšit na léto:o)Léto miluji..
za to bych jich vypsala spoustu důvodů,proč se netěšit na zimu:o)
 Jilly Žena24 Kategorie
12.03.2009 09:03:03
Já to nejsem.
 Afro 1
12.03.2009 08:28:26
vadí mi jen to, že se taky celkem dost potím...
 antiflag Muž19 Kategorie
12.03.2009 07:38:37
já mám taky radši všechna ostatní období... jsem dost citlivá na slunce, jak přivírám oči, tak mě z toho začne bolet hlava a je mi na chcípnutí... s tím samozřejmě nejen upocení lidé, ale i já se potím jak kráva, což přímo nesnáším... a jak jsi zmiňovala zahrádku - to mě čeká taky, ale já to beru jako relax, aspoň se opálím :-)
samozřejmě léto je spojeno s krátkými sukýnkami a co nejtitěrnějším vrškem + koupání a plavky... to se mě bohužel netýká, jelikož kdybych si já vzala minisukni, tak bude mít okolí šílený šok ;-)

prostě slunce mě ničí - bolí mě z toho oči a s tím související bolest hlavy + neúprosné pocení
 Moonek Žena28 Kategorie
12.03.2009 07:35:25
já už se nemůžu dočkat šílených veder ( kterých doufám moc nebude) a superalergických projevů.. Spíš se těším na to volno, akce...
 puuuuf Žena19 Kategorie
12.03.2009 04:01:44
Pohled z jine strany~

Pro mne je slunicko blaho*darne. Miluji zivot pokud mozna co nejvice venku - tedy spravny venkovan. Zde, u Pacifiku, nam sviti slunce full time 180, part time 90 dnu v roce.

1. tohle utrpeni se da lecit, takze mu venuj prazdniny. Na Goodlu najdes ruzne metodiky, treba kdyz zadas *phobia cure against spiders*

2. dceru nevezni doma, chodte se tvorive vencit, vis ze to prospiva

3. tady az tak neporadim, jedna z moznosti je podzemi, nebo bajecne klastery

4. presun se docasne do hor, tam najdes tech 23C

5. lyzovani tez miluji, ale v dnesni dobe se da i po trave, nebo rohozkach

6. tady to chce organizovat treba brigadnicke party. To bys nerekla, jak te takovato sveraznost muze obohatit hned z vice hledisek. Tak to mas, mne tato aktivita zase moc obstastnuje.

Preji zajimavy kazdy den, kazdy se pocita
Smajlík  Prakticky snilek Muž Kategorie
12.03.2009 01:47:28
Jaro a a léto jsou má nejoblíbenější období. Letos jsem se na ně obzvláště těšil, protože jsem už x měsíců zalezlý vinou úrazu doma a leze mi to už na mozek. Ven se dalo v zimě jen omezeně - samý sníh, námraza, což pro mě o berlích je dost problém.
Zimu, sníh mám rád o Vánocích, kdy se vše po předvánoční horečce tak nějak zastaví a je klid. Pak ještě beru tak týden na sněhu někde v horách a jinak bych zimu vynechal - nebo raději měl někde letní byt ve středomoří (až budu někdy v nedohlednu pracháč) :-) Lyžuju sice rád, ale moře je moře.
Rád jezdím i na kole a plavu, což je v zimě rovněž problém. Dále jsem "noční pták", takže prodlužující se den je pro mě naprosto vyhovující. A pak jaro/léto je spojeno se zelenými stromy, květy, což na člověka působí optimisticky.

Ad ten Tvůj bod jedna - pavouci - tak to bych si Tě vychutnal :-) - pavouci mi nevadí, klidně ho vezmu do ruky. Jednu známou, která má obdobnou fobii jsme v noci na chatě vyděsili k smrti schválně koupenou pohyblivou atrapou asi 10cm exotického pavouka :-)

A ad zahrada - co Tě nutí tam makat? Tohle fakt nechápu. Třeba můj otec je tam také pečený vařený a přitom má zdravotní problémy... Jeho efekt ze zahradničení je minimální, jen tam dře. Zahrada musí bavit, měla by být spojena i s odpočinkem, jinak je to špatně.
 Charles Muž49 Kategorie
12.03.2009 01:19:33
Mam ráda i zimu i léto..tvoje důvody jsou fakt dobrý :-) hlavně to s tou tmou..ale teplo má jednu velkou výhodu. Ježdění na motorce a to předčí vše :-))

Takže...nesouhlasim :-)
Smajlík  Imma Žena99 Kategorie
12.03.2009 01:17:43
Právě naopak, léto je čas hudby a fesťáků, čas pěkných holek, čas kaleb a nejlepší je prostě jen tak vyjít z baráku v kraťasech a teniskách, hodit pod nohy skejta a zajet si na pivko:)
Smajlík  Davidian Muž24 Kategorie
12.03.2009 01:06:46
presne naopak, na leto se tesim HROZNE. ale tvoje duvody celkem chapu, jenom si nemyslim ze prevazej to pozitivni co s sebou leto prinasi, tak se tim asi zbytecne nezabyvej, leto prijde kazdopadne, tak proc stresovat.
Smajlík  chce-se-mi-spat Žena25 Kategorie
12.03.2009 00:13:32
právěže jsem si všiml, že ho používáš dost často, proto to taky píšu

nevím, co se mi na tom slově nelíbí, prostě mi přijde takové odpudivé
 chromý atlet
12.03.2009 00:10:34
chromý atlet - poch. - pochva:-)))))

To mě nikdy nenapadlo....já už mám "poch." vžité..používám to slovodost často a nechce se mi ho vypisovat - zatím si nikdo nestěžoval:-))

Mimochodem, co se ti nelíbí na pochvě?:-D
 kikiwhite Žena37 Kategorie
12.03.2009 00:08:24
Já se těším víc na jaro než na léto. Hlavně až to všechno pokvete, zazelená se a hlavně se oteplí. V létě mě trochu vadí ty velký vedra, ale pořád je mě milejší parný léto než zima. Zimu nemám rád.
 a-k-x Muž36 Kategorie
12.03.2009 00:08:16
Muchomurkaaa - tak j to mám asi silnější...já mám strach jít kolikrát v noci na záchod, nebo přijít do ložnice a rozsvítit, že nějaká obluda bude na zdi apod..i když to pořád podvědomě čekám, vždycky se hrozně leknu, rozbuší se mi srdce a nedej bože, kdyby ten pavouk utekl, z pokoje bych se musela odstěhovat:-((
 kikiwhite Žena37 Kategorie
12.03.2009 00:07:06
já se těším na léto, konečně už snad budu moct začít trénovat, nedávno jsem byl na operaci kolene a teď sotva kulhám

jinak moc se mi nelíbí tvoje zkratka pro pochopitelně = poch.
vždycky si pod tím, nevím proč, představím pochvu
 chromý atlet
12.03.2009 00:02:16
Jen tak mimochodem, pritel ma taky tuhle fobii, ale nikdy jsem ho neslysela, ze by se kvuli tomu netesil na leto a jaro :) a ja uz si na odstranovani pavouku z pokoje zvykla :)
 Muchomurkaaa Žena23 Kategorie
11.03.2009 23:56:53
Já se na léto netěším, důvod mám jen jeden - nesnáším vedro. Jsem teplokrevný člověk, takže ve vedru vždycky hrozně trpím.
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
11.03.2009 23:51:59
nie netesim sa lebo moj plan ist do UK cez leto s najvacsou pravdepodobnostou nevyjde ...a tak ostanem trcat tu..zas.....fcuk....
Smajlík  karina reeves Žena Kategorie
11.03.2009 23:51:11
Tak to lol já se těšim v zimě na léto a v létě na zimu musim se pořád na něco těšit
 DJHOOLIGAN Muž26 Kategorie
11.03.2009 23:46:02
Na léto se netěším. Nemám rád horka a tuplem při zaměstnání, které dělám a v prostředí, ve kterém pracuju.
Na jaro se těším strašně moc. Miluju ho a nevidím na něm jediný negativum.
Smajlík  Verthandi Muž30 Kategorie
11.03.2009 23:45:31
rekl bych ze bellatrix black bude na nervy z toho ze se nikdo neuci cestinu ani necte idiocke nabozensko-vlastenecke a velmi nudne legendy
 Svejk Muž Kategorie
11.03.2009 23:38:02
Netěším se na léto, protože venku bude hezky a mě to zase bude táhnout na jistá místa, kde sice zůstaly fajn vzpomínky, ale..... A až se ráno probudím venku, tak mi zas bude mizerně jako nikdy, protože si vzpomenu že...
Bude to ale veselé léto :)
 OutsideLife Žena Kategorie
11.03.2009 23:26:11
jufonka - ano, grilování je super!:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2009 23:25:33
jufonka - jo, houby mě taky hodně baví:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2009 23:24:59
Jééé a samozřejmě jsem ještě nenapsala venkovní letní grilování... to miluju :-) A opejkání buřtů :D
 jufonka Žena33 Kategorie
11.03.2009 23:24:17
pawel - však jsem to tam zmínila:-) - "Možná Vás dost překvapím sdělením, že se na léto moc netěším i přesto, že mám jakožto učitelka prázniny - ha, to čumíte!:-)."

I přesto se až tak netěším. Na prázdniny poch. ano, ale na léto NE:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.03.2009 23:24:16
Já se na léto a jaro děsně těším, zejména jaro naprosto miluju, ten jarní vzduch a tak :D. Ono sice jaro už skoro neexistuje, ale těch pár krásnejch dnů stojí za to.
Jediné negativa na jaře a v létě:
1) Čeká mě maturita a zkoušky na VŠ - čili asi nějaký to učení
2) Taky jsem si nestihla zalyžovat a v létě se asi na sjezdovku nedostanu :/
3) Jak jsi popisovala svou arachnofobii, tak jsem si hned vzpoměla na svou fobii z vos, včel a sršňů. Tyhle zvířátka jsou bohužel v létě naprosto všude...
4) Sekání zahrady mě fakt moc nebaví, a u babičky je opravdu velká zahradu a celou jí posekat zabere nejmíň celej den. K tomu ještě natírání plotů a další tyhle letní práce.

Ale jinak se na jaro a léto a i pozdní léto těším strašně! Když teda nějak udělam tu maturitu a zkoušky na VŠ, tak se hrozně těším na festival v Karlovejch Varech, na dovolou s kamarádama v Řecku, vlastně i na tu brigádu, na venkovní zahrádky, na to, jak je venku dlouho světlo, na teplo!, a volno... A pak (ale to už je spíš podzim) na houby, resp. sbírání v lese, to miluju :-))
 jufonka Žena33 Kategorie
11.03.2009 23:22:02
Prostredek jara a zacatek podzimu jsou ta nejlepsi obdobi. Taky nesnasim to zapoceny a prehraty leto, kdy se ani doma neda sedet, aniz bych se nezpotil, a venku to vypada, ze se za chvili nase zeme srazi ze sluncem. Nic se ti nechce delat, a nic ani delat nemuzes, jizda mhd ci autem (bez klimatizace) je utrpeni, a uz jen pocitas dny do podzimu. Na druhou stranu jsou ale letni noci docela prijemne, a mam rad takovou tu vuni a prijemne teplo, kdyz je venku treba 22:00hod...

Pro tebe ale znamena leto taky 1.5mesicini dovolenou, ne? :)
 pawel
11.03.2009 23:21:08
Já se na léto a jaro moc těším.

1. Pavouků se fakt nebojím :-) Kdo se bojí, nesmí do lesa ;-)
2. Na tvém místě bych se taky asi bála. Ale zase záleží na tom, kde bydlíte :-) Malýmu je taky 6, zanedlouho 7, ale rozhodně bych ho samotnýho nikam jinam než na zahradu před domem nepustila.
3. Já jsem aktivní do pozdních nočních hodin i v zimě. Akorát mě občas štve, že doma trochu víc zima v noci, pokud se pořádně nezatopí :-)
4. Já mám vedra rozhodně raději než zimu.
5. Lyžování neholduji. Já raději to moře :-) A na podzim mívám pocit, že jsem si ho pořádně neužila.
6. Leností trpím také pouze v zimě.
Smajlík  smart girl Žena28 Kategorie
11.03.2009 23:21:02
Však neopečovávej, hade, zahradu. Zpustne, to je v pořádku. Já se na jaro těším z toho důvodu, že zjistím, jak moc zabrala (či nezabrala) léčba. Jinak také preferuji zimu a podzim.
 Heb dä Latz Žena71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč