Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.370998, vloženo 09.03.2009 17:34:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
OMG LUDIA!
mozno vam pride toto sialene ale ja som prave zostal viac ako prekvapeny. Nestihol som sice prejst vsetky dotazniky,vas,registrovanych, ale dost na to,aby som zistil ze vy nemavate torty(asi 40%) z vas! A sviecky asi 85-95% z vas. Robili ste si srandu alebo ich vazne nemavate? Lebo ja som este decko a na sviecky si potrpim aj ked neviem ci som ich mal prave teraz ale potrpim..
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.03.2009 14:21:01
Celú večnosť už som nemal ani tortu ani sviečky. Veď neboooj, aj Teba to iste po čase prejde. V takej 60tke. Už len kvôli tým sviečkam. :D:D ;)
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
11.03.2009 20:26:31
tortu mavam
ked sa da,tak jahodovu od krstnej...kazdy rok rovnaku,lebo ju moc lubim
a svicky mozem z vysky...tie sa jest nedaju
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
11.03.2009 06:55:23
nikdy som nemal tortu, neznasam torty fuj su strasne sladke a vsetky tie mozne polevy ble no fuj
 pepek
10.03.2009 15:58:22
Radšej fľašu dobrého vínka ! Cabernet
Smajlík  Wampirella Žena Kategorie
10.03.2009 12:20:11
nemávam sviečku :D mimochodom som maval sviecky iba asi ked som bol velmi maly... potom som uz maval len torty.. ale ani na tie si moc nepotrpim...
btw.. to sa ti chcelo kontrolovat kazdeho dotaznik? :D ktovie co vsetko si sa tam dozvedel.. hehe... ale obcas su tam popisane fakt riadne haluze "čečiny"
Smajlík  Sk@l@ Muž27 Kategorie
10.03.2009 12:16:46
Občas tortu mám, ale sviečky už nie:))
 era1 Žena39 Kategorie
10.03.2009 07:00:23
ja kedy ako... tortu zvyknem mať, takú mňam banánovo-čokoládovú a niekedy sú aj sviečky, ale už som staara, už sa tam pomaly ani nezmestia :D
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
09.03.2009 22:55:07
naozaj ich nemávam.
 jedowka Žena30 Kategorie
09.03.2009 22:16:35
nikdy v živote som nemal ani tortu, ani sviečky. my v rodine sviatky nejak moc neberieme vážne... ako keď sme boli deti tak jasné, že boli darčeky atď, ale od určitého veku si už ledva zablahoželáme. osobne považujem narodeniny a meniny za zbytočnosť
 Pater Hovado Muž Kategorie
09.03.2009 22:16:31
Holt, nie každý má sviečky..
Smajlík  Pele Žena Kategorie
09.03.2009 21:52:04
zvyknem mať tortu..vlastne pokiaľ pamätám tak som mala zatiaľ stále..a samozrejme aj sviečky
Smajlík  KeAdqa Žena17 Kategorie
09.03.2009 21:38:54
no ja nemavam sviecka a vlasne ani torty...mylsim ze an tu otazku som odpovedala obrazne....ale naozaj trotu som si vynutila ked som mala 18 a dost...predtym len na 15 a uz sa jej asi tak skoro nedozijem..
Smajlík  007girl Žena Kategorie
09.03.2009 21:11:20
Mně ty svíčky na dortu nechybí. Taky nevím, jak by se na něj vešly.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
09.03.2009 19:19:09
Ja keď chcem tortu, tak si ju musím piecť sama :-D a na sviečky som vraj stará, ale na 18 by som mala dostať tortu od kamarátov, tak dúfam, že mi sviečky dajú


;-)
 LuckaSKF Žena18 Kategorie
09.03.2009 19:15:06
Chlapci, vy nemáte sviečky? :DDDDDDDDD
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
09.03.2009 19:08:29
vidim ze ten link je nejaky vseobecny tak album V tomto je moja dusa moje srdce..tam to najdete:D
Smajlík  **S*M*I*L*E** Žena24 Kategorie
09.03.2009 19:07:10
ludiaaa keby ste videli moju torticku na birmovku!!!! hned vam dam link:D:D

http://pokec.azet.sk/punk.e i9=412b7d187295&show=fotoalbumy

j eah!:D
Smajlík  **S*M*I*L*E** Žena24 Kategorie
09.03.2009 18:32:24
ja mavam tortu :) aj ked vacsinou je to nieco takeho nekremoveho, lebo krem nemozem...
a sviecky? hmm.... tusim si vypytam v lete :)
 hehu Žena20 Kategorie
09.03.2009 18:27:21
tortu mávam, lebo mamina mi vždy upečie. a sviečky? hm.. aj tie sú.. :-)) vlastne väčšinou jedna, ktorú sfúknem.. pri mojom veku by sviečky vyšli drahšie ako torta.. :-DD
 bellapekna Žena33 Kategorie
09.03.2009 18:26:10
to som myslel vazne, posledny krat som mal sviecky asi ked som mal 10 rokov a torty mavam ako kedy
 aktyX Muž31 Kategorie
09.03.2009 18:12:50
Fakt.
 wyctorya Žena Kategorie
09.03.2009 17:44:17
nemam tortickuu ani sviecocky..ale ked Ti to pomoze na posledne narodky som bola na chate..a dostala som strudlu so slahackou taku horucu:D:D a namiesto sviecky bola cigareta..(nenapadne sa ma snazia naucit fajcit:D:D):)
Smajlík  **S*M*I*L*E** Žena24 Kategorie
09.03.2009 17:42:48
ja nemávam ani tortu ani sviečky, megatragedy čo?
 skovranok Žena Kategorie
09.03.2009 17:35:55
Nerobila som si srandu.
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
09.03.2009 17:35:17
nie nemam ani tortu ani sviecky:-D nikdy som ich nemaval a ani mi to akosi nechybalo:)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk