Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Celú večnosť už som nemal ani tortu ani sviečky. Veď neboooj, aj Teba to iste po čase prejde. V takej 60tke. Už len kvôli tým sviečkam. :D:D ;)
|
|
|
tortu mavam ked sa da,tak jahodovu od krstnej...kazdy rok rovnaku,lebo ju moc lubim a svicky mozem z vysky...tie sa jest nedaju
|
|
|
nikdy som nemal tortu, neznasam torty fuj su strasne sladke a vsetky tie mozne polevy ble no fuj
|
|
|
Radšej fľašu dobrého vínka ! Cabernet
|
|
|
nemávam sviečku :D mimochodom som maval sviecky iba asi ked som bol velmi maly... potom som uz maval len torty.. ale ani na tie si moc nepotrpim... btw.. to sa ti chcelo kontrolovat kazdeho dotaznik? :D ktovie co vsetko si sa tam dozvedel.. hehe... ale obcas su tam popisane fakt riadne haluze "čečiny"
|
|
|
Občas tortu mám, ale sviečky už nie:))
|
|
|
ja kedy ako... tortu zvyknem mať, takú mňam banánovo-čokoládovú a niekedy sú aj sviečky, ale už som staara, už sa tam pomaly ani nezmestia :D
|
|
|
naozaj ich nemávam.
|
|
|
nikdy v živote som nemal ani tortu, ani sviečky. my v rodine sviatky nejak moc neberieme vážne... ako keď sme boli deti tak jasné, že boli darčeky atď, ale od určitého veku si už ledva zablahoželáme. osobne považujem narodeniny a meniny za zbytočnosť
|
|
|
Holt, nie každý má sviečky..
|
|
|
zvyknem mať tortu..vlastne pokiaľ pamätám tak som mala zatiaľ stále..a samozrejme aj sviečky
|
|
|
no ja nemavam sviecka a vlasne ani torty...mylsim ze an tu otazku som odpovedala obrazne....ale naozaj trotu som si vynutila ked som mala 18 a dost...predtym len na 15 a uz sa jej asi tak skoro nedozijem..
|
|
|
Mně ty svíčky na dortu nechybí. Taky nevím, jak by se na něj vešly.
|
|
|
Ja keď chcem tortu, tak si ju musím piecť sama :-D a na sviečky som vraj stará, ale na 18 by som mala dostať tortu od kamarátov, tak dúfam, že mi sviečky dajú ;-)
|
|
|
Chlapci, vy nemáte sviečky? :DDDDDDDDD
|
|
|
vidim ze ten link je nejaky vseobecny tak album V tomto je moja dusa moje srdce..tam to najdete:D
|
|
|
ludiaaa keby ste videli moju torticku na birmovku!!!! hned vam dam link:D:D http://pokec.azet.sk/punk.e i9=412b7d187295&show=fotoalbumy j eah!:D
|
|
|
ja mavam tortu :) aj ked vacsinou je to nieco takeho nekremoveho, lebo krem nemozem... a sviecky? hmm.... tusim si vypytam v lete :)
|
|
|
tortu mávam, lebo mamina mi vždy upečie. a sviečky? hm.. aj tie sú.. :-)) vlastne väčšinou jedna, ktorú sfúknem.. pri mojom veku by sviečky vyšli drahšie ako torta.. :-DD
|
|
|
to som myslel vazne, posledny krat som mal sviecky asi ked som mal 10 rokov a torty mavam ako kedy
|
|
|
Fakt.
|
|
|
nemam tortickuu ani sviecocky..ale ked Ti to pomoze na posledne narodky som bola na chate..a dostala som strudlu so slahackou taku horucu:D:D a namiesto sviecky bola cigareta..(nenapadne sa ma snazia naucit fajcit:D:D):)
|
|
|
ja nemávam ani tortu ani sviečky, megatragedy čo?
|
|
|
Nerobila som si srandu.
|
|
|
nie nemam ani tortu ani sviecky:-D nikdy som ich nemaval a ani mi to akosi nechybalo:)
|
|
|