Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.370107, vloženo 05.03.2009 11:41:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
no mrte zabity cas..
Ahojte. Tak mi napadlo: ake serialy momentalne aktivne sledujete? Ak su zahranicne,tak sledujete ich v nasich televiziach alebo priamo? Ktory je(su) alebo aj bol vas najoblubenejsi? A ktoru postavu(y) mate najradsej z toho serialu?
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.12.2009 18:16:32
no v tv jsem sledoval smallville ... bohuzel si ho neodpustim do dneska ... jinac how i met your mother ... stargate sg1 .. atlantis a ted aj SGU .... sleduji doted ... pak big bang theory ... family guis ,,, futurama .... nekdy akta X .. DR house ... a dalsi
Smajlík  toomon
06.03.2009 21:13:20
The X-files... stiahnute z netu... najoblbenejsia posava? no asi Mulder... ale tak bez Scullyovej by to bolo o hovne...
 Golfová loptička Žena22 Kategorie
06.03.2009 18:36:43
secko kukam na nete, teda okrem poirota
alebo niecoho prilezitostneho
ani neviem,co v telk davaju
nechce sa mi otvarat tv program,radsej si vyberiem nieco na nete
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
06.03.2009 09:34:24
rada som sledovavala kriminalky... ale teraz uz kukame akurat tak spravy v telke.... obcas zapnem doktora hausa...... na nete kukavame starych priatelov...najradsej mam čendlera :)))))) a vcera som si kukla jednu staru cast aktovX a skoro som sa smiala nahlas.... inac to bola kedysi moja srdcovka.... a mam rada aj krok za krokom :)
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
06.03.2009 00:19:47
Alf a Komisár Rex v mojom hodnotení vyhrávajú; a vôbec zvieratá mám vo filme rada
ale už veľa rokov nepozerám TV, vyhodila som televízor a mám pokoj
 Isar Žena75 Kategorie
05.03.2009 23:28:56
Tak momentálne už druhý krát točím It´s Always Sunny In Philadelphia. Okrem toho sú moje najobľúbenejšie seriály Garth Marenghi´s Darkplace a The Young Ones. V TV seriály nesledujem, nerád sa viažem na určitú hodinu.
 nasum Muž22 Kategorie
05.03.2009 22:10:33
pozerala som všetko, čo kedysi chodievalo na markíze o pol osmej večer(alf, show billa cosbyho, priatelia...), potom všetko, čo chodilo poobede, keď som sa vrátila zo školy... potom simpsonovci, south park, how i met your mother, greys anatomy a dr. house a je ich veľa, seriály celkom môžem ;)
a najradšej mám asi dr. housa
 milksop Žena25 Kategorie
05.03.2009 21:54:28
era1 ty si ma sledovala???
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
05.03.2009 19:59:19
mala som rada Simpsonovcov
noo a ked som bola mala kukavala som tie roky 70 :D potom gilmour girls (uz nvm jak sa to pise tak sorry) a cez prazdniny osm rad pozerala 2a pol chlapa
teraz si rada pozriem CSI
ale je mi luto ze davaju uz len same kriminalky :(
 xD-oops-xD Žena15 Kategorie
05.03.2009 19:54:47
Pozerám - Panelák, na AXN - izba č.10, na DVD som si kúpila Carnivale a teraz som začala pozerať ,, DEXTER,,/začal na Markíze/ - dosť morbídne a zároveň fascinujúce. slabším povahám neodporúčam.
Aj Monka som mala rada + Prison Break,CSI
Smajlík  Wampirella Žena Kategorie
05.03.2009 19:52:14
Hmmmmm... posledný seriál, čo som akože dosť intenzívne sledoval bol "IN" asi tak pred 18-timi rokmi a volal sa Knight Rider, v hlavnej úlohe s Davidom Hasselhoffom. :D A samozrejme, najviac som mal rád ústrednú postavu - Michaela Knighta aj s jeho sjúúúpr spoločníkom KITTom. :P Ale... aby som nebol až tak moc pavučinami obrastený, nedávno som bol počuvší, že Dr. House je vcelku pozerateľný. :)))
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
05.03.2009 19:46:35
Momentálne nemám rozpozeraný žiadny seriál, ale rada som sledovala AktyX, Komisár Rex, Alf, Priatelia, Krok za krokom :D. Nuž najobľúbenejšia postavička u mna je Alf :))
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
05.03.2009 19:39:39
pozeravala som simpsonovcov...ale teraz uz nie...nooo napriklad mna bavi na nove lenssen a spol. :D:D a pozeravala som kriminalky...pokial ich nebolo tak vela...csi miami a las vegas...:D

have a nice day
Smajlík  lucinka0209 Žena18 Kategorie
05.03.2009 19:27:23
Dr. House,Simpsonovci...2najlepšie seriály

v Dr. Housovi- je to Dr. House...myslím, že je geniálny a jeho ironický postoj k životu...

Simpsonovci- Bart, Homer...myslím, že tento seriál ma nikdy neomrzí, aj keď budem mať 90 rokov..xi,xi
Smajlík  teta pcheee
05.03.2009 19:24:59
Momentalne How i met your mother.. Velmo zabavny seriaL :D
a jednoznacne postava u mna vyhrava Barney..to je proste genialny clovek:D:D
Smajlík  Dude
05.03.2009 19:05:08
No a zabudol som este serialy, ktore sa mi pacili (asi viac ak uz spomenute) ale som ich uz davno nepozeral: Krok za krokom,V siedmom nebi, Alf... Prave si idem kuknut nejakeho Alfa...
Dalo by sa povedat ze Alf u mna vyhrava v celkovej oblubenosti hl. postav.
Smajlík  Veľký Hriešnik Muž Kategorie
05.03.2009 17:53:35
ake serialy momentalne aktivne sledujete?
Ordinááciu som si povedala, že budem ale sledujem, že tak len jeden deň v týždni,ale inak ten pozerám každý deň ščo chodí okolo druhej na markíze dajaká detektíívka..
Ak su zahranicne,tak sledujete ich v nasich televiziach alebo priamo?
v našich
Ktory je(su) alebo aj bol vas najoblubenejsi?
žiadny
A ktoru postavu(y) mate najradsej z toho serialu?
Mišku Čobejovúú:)
 KeAdqa Žena17 Kategorie
05.03.2009 17:48:47
Dr. House, krim.: CSI, NY, Miami, Prison Brake, Myslienky vraha
Pre mna naj - Dr. House a Horacio. Niektoré "postavy" mi lezu na nervy (najma baby).
Nesledujem to v telke - len vynimocne. Nesedi mi ten cas. Mam "stiahnute" vsetky rady - niektore u nas neboli este vysielane... Tie co neboli tak pozeram original. Napr. Jericho. Nuz co uz...
Samozrejme sa pri sledovani zamyslam ci by sa dana postava v reali tak zachovala alebo taku kravinu povedala ako niekedy vypotia. Zaujima ma skôr tá technologická cast, ktora je pomerne hodnoverna. Hoci niektore vysetrenia maju spravene v lepsom ako olympijskom case... :-)
 Veľký Hriešnik Muž Kategorie
05.03.2009 17:41:05
Aktívne nič, len občas si pozriem Panelák, Mafstory a Ordináciu v ružovej záhrade. Ale v poslednom čase už skoro ani to nie, lebo o takom čase bývam na nete väčšinou :)
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
05.03.2009 17:20:08
dr. House forever! :-D
 bellapekna Žena33 Kategorie
05.03.2009 16:58:31
panelak, mafstory...... viac asi nic obcas dr.house
 aktyX Muž31 Kategorie
05.03.2009 15:39:25
tych bolo vela:)
najlepsi je dr. house:)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
05.03.2009 15:36:10
Zo slovenských Panelák, Ordináciu, sem-tam Mafstory, Profesionáli, ak sa za seriál dá považovať Súdna sieň tak aj to ....
A zahraničné? No to čo ide poobede, neviem jak sa to volá a potom hneď Cigánske srdce, v sobotu a v nedeľu to sú Priatelia a Kyle XY...
Jediný z týchto vymenovaných seriálov, z ktorého fakt musím vidieť každú časť je Ordinácia v ružovej záhrade.
Ješiš veď ja som maniak


;-)
Smajlík  LuckaSKF Žena18 Kategorie
05.03.2009 15:16:09
Dr.House,Prison Break,Mafstory,Star Gate...
Smajlík  DarkNation Muž44 Kategorie
05.03.2009 15:01:15
the simpson, priatelia, ked sa velmi nudim csi. ale najradsej ultimate survival (boj o prežitie) na discovery, ale väčšinou hocičo čo je made in discovery:D
 zhrc Muž Kategorie
05.03.2009 14:26:36
takže ja si rada pozriem..Simpsonovcov...:) niekde na nete, alebo v TV...:)..ďalej O.C..a...Tie roky 70 :D
Smajlík  hihiiii Žena21 Kategorie
05.03.2009 14:11:21
no, pozerám v počítači, momentálne Babylon 5 a IT Crowd :) okrem toho sa dívam na telenovelu na youtube, aby som nezabudla po španielsky, je to pekne ľahko dostupné, nič nemusím sťahovať, ešte sa aj zasmejem...no krása :) chudobnejší obsah predsa prežijem, keď ide o vyšší princíp :P
 jedowka Žena30 Kategorie
05.03.2009 13:39:49
Nikdy som nebola prilis na serialy - aj by som kukala ale zvacsa mi robi problem ich pravidelne zastihnutie vcas, co je najma pri takych, kde dej nadvazuje problem.
Ale som celkom rada, lebo je to vlastne len dalsia zataz (...musim byt dovtedy doma lebo mi ide serial:D)

Ale take, kde to na seba az tak nenadvazuje, milujem (Simpsonovci, MASH)
a popri zehleni si neikedy pozriem panelak.

A dost rada by som pozeravala Dr. Housa ale akosi mam prave vetdy kruzky :/

A oblubena postava? .. Lisa Simpson :)
 Tuulikki Žena23 Kategorie
05.03.2009 12:34:58
momentlane ziadne...


Volakedy som mal rad serial The Shield
 Kjetil Muž Kategorie
05.03.2009 12:22:16
noo..ja telku nesledujem..ale stahujem z netu...
desperate housewives a ugly betty ....akoze nic extra kvalitne...ale potrebujem dake volovinky na odreagovanie sa:D..a aku postavu..nevem...mylsim ze susan z DH lebo je take trdlo:D
 007girl Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk