Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
no v tv jsem sledoval smallville ... bohuzel si ho neodpustim do dneska ... jinac how i met your mother ... stargate sg1 .. atlantis a ted aj SGU .... sleduji doted ... pak big bang theory ... family guis ,,, futurama .... nekdy akta X .. DR house ... a dalsi
|
toomon |
|
|
The X-files... stiahnute z netu... najoblbenejsia posava? no asi Mulder... ale tak bez Scullyovej by to bolo o hovne...
|
|
|
secko kukam na nete, teda okrem poirota alebo niecoho prilezitostneho ani neviem,co v telk davaju nechce sa mi otvarat tv program,radsej si vyberiem nieco na nete
|
|
|
rada som sledovavala kriminalky... ale teraz uz kukame akurat tak spravy v telke.... obcas zapnem doktora hausa...... na nete kukavame starych priatelov...najradsej mam čendlera :)))))) a vcera som si kukla jednu staru cast aktovX a skoro som sa smiala nahlas.... inac to bola kedysi moja srdcovka.... a mam rada aj krok za krokom :)
|
|
|
Alf a Komisár Rex v mojom hodnotení vyhrávajú; a vôbec zvieratá mám vo filme rada ale už veľa rokov nepozerám TV, vyhodila som televízor a mám pokoj
|
|
|
Tak momentálne už druhý krát točím It´s Always Sunny In Philadelphia. Okrem toho sú moje najobľúbenejšie seriály Garth Marenghi´s Darkplace a The Young Ones. V TV seriály nesledujem, nerád sa viažem na určitú hodinu.
|
|
|
pozerala som všetko, čo kedysi chodievalo na markíze o pol osmej večer(alf, show billa cosbyho, priatelia...), potom všetko, čo chodilo poobede, keď som sa vrátila zo školy... potom simpsonovci, south park, how i met your mother, greys anatomy a dr. house a je ich veľa, seriály celkom môžem ;) a najradšej mám asi dr. housa
|
|
|
era1 ty si ma sledovala???
|
|
|
mala som rada Simpsonovcov noo a ked som bola mala kukavala som tie roky 70 :D potom gilmour girls (uz nvm jak sa to pise tak sorry) a cez prazdniny osm rad pozerala 2a pol chlapa teraz si rada pozriem CSI ale je mi luto ze davaju uz len same kriminalky :(
|
|
|
Pozerám - Panelák, na AXN - izba č.10, na DVD som si kúpila Carnivale a teraz som začala pozerať ,, DEXTER,,/začal na Markíze/ - dosť morbídne a zároveň fascinujúce. slabším povahám neodporúčam. Aj Monka som mala rada + Prison Break,CSI
|
|
|
Hmmmmm... posledný seriál, čo som akože dosť intenzívne sledoval bol "IN" asi tak pred 18-timi rokmi a volal sa Knight Rider, v hlavnej úlohe s Davidom Hasselhoffom. :D A samozrejme, najviac som mal rád ústrednú postavu - Michaela Knighta aj s jeho sjúúúpr spoločníkom KITTom. :P Ale... aby som nebol až tak moc pavučinami obrastený, nedávno som bol počuvší, že Dr. House je vcelku pozerateľný. :)))
|
|
|
Momentálne nemám rozpozeraný žiadny seriál, ale rada som sledovala AktyX, Komisár Rex, Alf, Priatelia, Krok za krokom :D. Nuž najobľúbenejšia postavička u mna je Alf :))
|
|
|
pozeravala som simpsonovcov...ale teraz uz nie...nooo napriklad mna bavi na nove lenssen a spol. :D:D a pozeravala som kriminalky...pokial ich nebolo tak vela...csi miami a las vegas...:D have a nice day
|
|
|
Dr. House,Simpsonovci...2najlepšie seriály v Dr. Housovi- je to Dr. House...myslím, že je geniálny a jeho ironický postoj k životu... Simpsonovci- Bart, Homer...myslím, že tento seriál ma nikdy neomrzí, aj keď budem mať 90 rokov..xi,xi
|
teta pcheee |
|
|
Momentalne How i met your mother.. Velmo zabavny seriaL :D a jednoznacne postava u mna vyhrava Barney..to je proste genialny clovek:D:D
|
Dude |
|
|
No a zabudol som este serialy, ktore sa mi pacili (asi viac ak uz spomenute) ale som ich uz davno nepozeral: Krok za krokom,V siedmom nebi, Alf... Prave si idem kuknut nejakeho Alfa... Dalo by sa povedat ze Alf u mna vyhrava v celkovej oblubenosti hl. postav.
|
|
|
ake serialy momentalne aktivne sledujete? Ordinááciu som si povedala, že budem ale sledujem, že tak len jeden deň v týždni,ale inak ten pozerám každý deň ščo chodí okolo druhej na markíze dajaká detektíívka.. Ak su zahranicne,tak sledujete ich v nasich televiziach alebo priamo? v našich Ktory je(su) alebo aj bol vas najoblubenejsi? žiadny A ktoru postavu(y) mate najradsej z toho serialu? Mišku Čobejovúú:)
|
|
|
Dr. House, krim.: CSI, NY, Miami, Prison Brake, Myslienky vraha Pre mna naj - Dr. House a Horacio. Niektoré "postavy" mi lezu na nervy (najma baby). Nesledujem to v telke - len vynimocne. Nesedi mi ten cas. Mam "stiahnute" vsetky rady - niektore u nas neboli este vysielane... Tie co neboli tak pozeram original. Napr. Jericho. Nuz co uz... Samozrejme sa pri sledovani zamyslam ci by sa dana postava v reali tak zachovala alebo taku kravinu povedala ako niekedy vypotia. Zaujima ma skôr tá technologická cast, ktora je pomerne hodnoverna. Hoci niektore vysetrenia maju spravene v lepsom ako olympijskom case... :-)
|
|
|
Aktívne nič, len občas si pozriem Panelák, Mafstory a Ordináciu v ružovej záhrade. Ale v poslednom čase už skoro ani to nie, lebo o takom čase bývam na nete väčšinou :)
|
|
|
dr. House forever! :-D
|
|
|
panelak, mafstory...... viac asi nic obcas dr.house
|
|
|
tych bolo vela:) najlepsi je dr. house:)
|
|
|
Zo slovenských Panelák, Ordináciu, sem-tam Mafstory, Profesionáli, ak sa za seriál dá považovať Súdna sieň tak aj to .... A zahraničné? No to čo ide poobede, neviem jak sa to volá a potom hneď Cigánske srdce, v sobotu a v nedeľu to sú Priatelia a Kyle XY... Jediný z týchto vymenovaných seriálov, z ktorého fakt musím vidieť každú časť je Ordinácia v ružovej záhrade. Ješiš veď ja som maniak ;-)
|
|
|
Dr.House,Prison Break,Mafstory,Star Gate...
|
|
|
the simpson, priatelia, ked sa velmi nudim csi. ale najradsej ultimate survival (boj o prežitie) na discovery, ale väčšinou hocičo čo je made in discovery:D
|
|
|
takže ja si rada pozriem..Simpsonovcov...:) niekde na nete, alebo v TV...:)..ďalej O.C..a...Tie roky 70 :D
|
|
|
no, pozerám v počítači, momentálne Babylon 5 a IT Crowd :) okrem toho sa dívam na telenovelu na youtube, aby som nezabudla po španielsky, je to pekne ľahko dostupné, nič nemusím sťahovať, ešte sa aj zasmejem...no krása :) chudobnejší obsah predsa prežijem, keď ide o vyšší princíp :P
|
|
|
Nikdy som nebola prilis na serialy - aj by som kukala ale zvacsa mi robi problem ich pravidelne zastihnutie vcas, co je najma pri takych, kde dej nadvazuje problem. Ale som celkom rada, lebo je to vlastne len dalsia zataz (...musim byt dovtedy doma lebo mi ide serial:D) Ale take, kde to na seba az tak nenadvazuje, milujem (Simpsonovci, MASH) a popri zehleni si neikedy pozriem panelak. A dost rada by som pozeravala Dr. Housa ale akosi mam prave vetdy kruzky :/ A oblubena postava? .. Lisa Simpson :)
|
|
|
momentlane ziadne... Volakedy som mal rad serial The Shield
|
|
|
noo..ja telku nesledujem..ale stahujem z netu... desperate housewives a ugly betty ....akoze nic extra kvalitne...ale potrebujem dake volovinky na odreagovanie sa:D..a aku postavu..nevem...mylsim ze susan z DH lebo je take trdlo:D
|
|
|