Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.366887, vloženo 18.02.2009 00:33:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nalada
1 je najlepsie a 10 najhorsie. Nezalezi na tom ako vam bolo pred minutou ale ohodnotte iba ten pocit ktory mate prave prave teraz. Kto chce moze napisat aj viac krat za den.
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2009 12:22:57
2... je piatok idem skor z prace... len dufam, ze stiham doktora...ak ho stihnem, tak to bude 1 :))))))
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
19.02.2009 20:38:38
10
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
19.02.2009 20:34:59
2
Smajlík  yuanko Muž29 Kategorie
19.02.2009 15:07:35
1
Smajlík  wyctorya Žena Kategorie
19.02.2009 11:18:24
8. som nevyspatá, šialene unavená, je mi zima, bolí ma minimálne 5 vecí na mojom tele, nechce sa mi ísť do školy (aj tak už meškám), a to ešte po škole večer musím letieť na brigádu. už absolútne nevládzem, chcem sa zababušiť pod perinu, nechať sa zohrievať mojím priateľom a aspoň na jeden deň utiecť pre realitou.
do desiny mi chýba už len snehová metelica, dopravná zápcha a chorý šéf študijného oddelenia, prípadne zablokovaný systém zápisu a ďalšie vyvrátenie mojich raňajok.

no dúfam, že zajtra to bude lepšie... aspoň taká trojočka... treba myslieť pozitívne.
 Mary-Lulu Žena22 Kategorie
19.02.2009 07:08:47
5 lebo som sa celkom dobre vyspala :)
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
18.02.2009 23:17:47
8
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
18.02.2009 22:45:31
10
 Researcher Muž81 Kategorie
18.02.2009 22:12:46
3 ako pekne to ide hore :))
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
18.02.2009 21:27:29
1
Až podozrivo sa mi všetko darí
 killo Muž Kategorie
18.02.2009 21:09:51
9-
 wyctorya Žena Kategorie
18.02.2009 21:05:31
2:-)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
18.02.2009 20:28:47
Ivka: Dúfam :DDD ďakujem, moja ;)
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
18.02.2009 20:27:03
Lauri - do prázdnin už aj zabudneš nato, že si bola chorá ;o) ...skoré uzdravenie :o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
18.02.2009 20:21:15
4
 yuanko Muž29 Kategorie
18.02.2009 19:52:46
Ivi, no asi tak, že začnem :D Hádam nebudem cez prázdniny doma trčať :D Ešte mám pár dní, aby som sa vyliečila, kým začnú :DD
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
18.02.2009 19:48:53
3


:-)
 LuckaSKF Žena18 Kategorie
18.02.2009 19:40:47
Lauri - ojojooj, tak to nie, vykloktaj so soľou a za chvíľu to vytiahneš až na jednotku ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
18.02.2009 19:36:35
8
 007girl Žena Kategorie
18.02.2009 19:21:52
3
Smajlík  From the inside Žena19 Kategorie
18.02.2009 19:03:52
4 alebo 5... lebo som prišla o hlas, respektíve mám zachrípnutý hlas :(
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
18.02.2009 18:21:13
momentalne teraz sa mi trosku zhorsilo... takse takych 5? :)
 smiiile-soul Žena19 Kategorie
18.02.2009 17:48:41
2*
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
18.02.2009 17:40:02
Mne sa pohoršilo takže 15.
 pepek
18.02.2009 17:25:34
10... Masamune totiž berie všetko...

MASAMUNE
Smajlík  Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
18.02.2009 17:22:43
Mne sa už polepšilo.. už je to len 3-4 ..:)
 Sphynxs Žena Kategorie
18.02.2009 16:55:48
3 - to je tou únavou ;o)
 USMEJ-sa Žena30 Kategorie
18.02.2009 16:44:21
je mi uplne na nic, takze 10. Dnes som dostala vypoved v robote a furt na to myslim, citim sa tak divne, velmi zvlastne
 takze10
18.02.2009 16:14:48
7 !
 Tuulikki Žena23 Kategorie
18.02.2009 16:01:38
3 :-)
Zdravotne je uz lepsie, mozno to bude tym, ze som pod vplyvom tabletiek..
Smajlík  Pele Žena Kategorie
18.02.2009 15:56:26
2:)
 dave11 Muž Kategorie
18.02.2009 15:40:49
3
 Pater Hovado Muž Kategorie
18.02.2009 15:33:29
10
 KeAdqa Žena17 Kategorie
18.02.2009 15:31:56
7
 dave11 Muž Kategorie
18.02.2009 15:27:29
1
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
18.02.2009 15:00:33
9+
 Aika Žena25 Kategorie
18.02.2009 14:42:26
Momentálne.. 2
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
18.02.2009 14:24:00
8+
 Marek1987 Muž21 Kategorie
18.02.2009 14:10:01
4
 aktyX Muž31 Kategorie
18.02.2009 14:06:49
4
 skovranok Žena Kategorie
18.02.2009 13:32:36
Momentálny stav je na 2.
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
18.02.2009 13:27:35
1
Smajlík  wyctorya Žena Kategorie
18.02.2009 13:16:29
10
10
10

tolko bodov chcem :)
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
18.02.2009 12:50:03
GAIAmesiah tak to drzim palce ja som vydrzal mesiac potom ma niekto nasral a uz som tahal zas
Smajlík  pepek
18.02.2009 12:40:49
Gai, fandim ti :)
 Tuulikki Žena23 Kategorie
18.02.2009 12:19:43
dobre, uz je to tak 2..... sefku som stretla a mala dobru naladu :) a za pol hodku mizim z prace...... 1 bude az ked mi lekarka dnes povie, ze vysledky mam dobre...... a ja prestanem mysliet na cigarety.... aaaaaaaaaaa....uz skoro 2 tyzdne nefajcim.....
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
18.02.2009 11:39:52
aaaa, tak počkať, potom 4 :) som si to zle prečítala...
 jedowka Žena30 Kategorie
18.02.2009 11:27:05
3
 Wampirella Žena Kategorie
18.02.2009 11:20:43
2
 yuanko Muž29 Kategorie
18.02.2009 11:12:37
6, taký priemer, možno ľahký nadpriemer...možno keď dodumám nad tým, aký čudný sen sa mi sníval, tak sa to aj zlepší :P
 jedowka Žena30 Kategorie
18.02.2009 10:47:56
4
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
18.02.2009 10:44:59
9.... tesim sa az stretnem sefku.....
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
18.02.2009 10:36:57
2
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
18.02.2009 10:35:33
Mohol si dat radsej stupnicu 1-5....10 je vela :D

Hm, ale ked sa tak nad tym zamyslim, tak asi.... 4
 Tuulikki Žena23 Kategorie
18.02.2009 09:53:51
3
 Tommie Žena30 Kategorie
18.02.2009 09:26:34
9.
 Sphynxs Žena Kategorie
18.02.2009 09:05:00
8
 nasum Muž22 Kategorie
18.02.2009 08:52:41
V tejto chvíli je to 10 :-(
 Pele Žena Kategorie
18.02.2009 08:35:21
2
 bellapekna Žena33 Kategorie
18.02.2009 07:42:48
5, lebo som rozospata a za hodinu a pol idem do skoly
 hehu Žena20 Kategorie
18.02.2009 05:13:12
11
 pepek
18.02.2009 03:57:17
dnes to bolo tak striedavo:
7, lebo som zaspala, potom 5, lebo bolo treba začať pracovať, potom 7 lebo som nestihala zjesť obed a musela som utekať(teda behom sa premiestniť za 17 minút na 30 minútovu vzdialenosť), ale oplatilo sa, lebo potom som zažila 1 na dôležitej porade... a večer bol takmer v pohode, trocha práce, trocha veľa vykecávania sa v telefóne a napokon Net a to je odpočinok (tie nevybavené 42 mejly počkajú), len či teraz zaspím? od toľkej radosti?
 Isar Žena75 Kategorie
18.02.2009 01:01:42
2
 Kjetil Muž Kategorie
18.02.2009 00:47:19
3.. mozno 4
 kok # 1 Muž Kategorie
18.02.2009 00:43:04
5
 aktyX Muž31 Kategorie
18.02.2009 00:34:12
8
 dave11 Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk