Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
2... je piatok idem skor z prace... len dufam, ze stiham doktora...ak ho stihnem, tak to bude 1 :))))))
|
|
|
10
|
|
|
2
|
|
|
1
|
|
|
8. som nevyspatá, šialene unavená, je mi zima, bolí ma minimálne 5 vecí na mojom tele, nechce sa mi ísť do školy (aj tak už meškám), a to ešte po škole večer musím letieť na brigádu. už absolútne nevládzem, chcem sa zababušiť pod perinu, nechať sa zohrievať mojím priateľom a aspoň na jeden deň utiecť pre realitou. do desiny mi chýba už len snehová metelica, dopravná zápcha a chorý šéf študijného oddelenia, prípadne zablokovaný systém zápisu a ďalšie vyvrátenie mojich raňajok. no dúfam, že zajtra to bude lepšie... aspoň taká trojočka... treba myslieť pozitívne.
|
|
|
5 lebo som sa celkom dobre vyspala :)
|
|
|
8
|
|
|
10
|
|
|
3 ako pekne to ide hore :))
|
|
|
1 Až podozrivo sa mi všetko darí
|
|
|
9-
|
|
|
2:-)
|
|
|
Ivka: Dúfam :DDD ďakujem, moja ;)
|
|
|
Lauri - do prázdnin už aj zabudneš nato, že si bola chorá ;o) ...skoré uzdravenie :o)
|
|
|
4
|
|
|
Ivi, no asi tak, že začnem :D Hádam nebudem cez prázdniny doma trčať :D Ešte mám pár dní, aby som sa vyliečila, kým začnú :DD
|
|
|
3 :-)
|
|
|
Lauri - ojojooj, tak to nie, vykloktaj so soľou a za chvíľu to vytiahneš až na jednotku ;o)
|
|
|
8
|
|
|
3
|
|
|
4 alebo 5... lebo som prišla o hlas, respektíve mám zachrípnutý hlas :(
|
|
|
momentalne teraz sa mi trosku zhorsilo... takse takych 5? :)
|
|
|
2*
|
|
|
Mne sa pohoršilo takže 15.
|
|
|
10... Masamune totiž berie všetko... MASAMUNE
|
|
|
Mne sa už polepšilo.. už je to len 3-4 ..:)
|
|
|
3 - to je tou únavou ;o)
|
|
|
je mi uplne na nic, takze 10. Dnes som dostala vypoved v robote a furt na to myslim, citim sa tak divne, velmi zvlastne
|
|
|
7 !
|
|
|
3 :-) Zdravotne je uz lepsie, mozno to bude tym, ze som pod vplyvom tabletiek..
|
|
|
2:)
|
|
|
3
|
|
|
10
|
|
|
7
|
|
|
1
|
|
|
9+
|
|
|
Momentálne.. 2
|
|
|
8+
|
|
|
4
|
|
|
4
|
|
|
Momentálny stav je na 2.
|
|
|
1
|
|
|
10 10 10 tolko bodov chcem :)
|
|
|
GAIAmesiah tak to drzim palce ja som vydrzal mesiac potom ma niekto nasral a uz som tahal zas
|
pepek |
|
|
Gai, fandim ti :)
|
|
|
dobre, uz je to tak 2..... sefku som stretla a mala dobru naladu :) a za pol hodku mizim z prace...... 1 bude az ked mi lekarka dnes povie, ze vysledky mam dobre...... a ja prestanem mysliet na cigarety.... aaaaaaaaaaa....uz skoro 2 tyzdne nefajcim.....
|
|
|
aaaa, tak počkať, potom 4 :) som si to zle prečítala...
|
|
|
3
|
|
|
2
|
|
|
6, taký priemer, možno ľahký nadpriemer...možno keď dodumám nad tým, aký čudný sen sa mi sníval, tak sa to aj zlepší :P
|
|
|
4
|
|
|
9.... tesim sa az stretnem sefku.....
|
|
|
2
|
|
|
Mohol si dat radsej stupnicu 1-5....10 je vela :D Hm, ale ked sa tak nad tym zamyslim, tak asi.... 4
|
|
|
3
|
|
|
9.
|
|
|
8
|
|
|
V tejto chvíli je to 10 :-(
|
|
|
2
|
|
|
5, lebo som rozospata a za hodinu a pol idem do skoly
|
|
|
11
|
|
|
dnes to bolo tak striedavo: 7, lebo som zaspala, potom 5, lebo bolo treba začať pracovať, potom 7 lebo som nestihala zjesť obed a musela som utekať(teda behom sa premiestniť za 17 minút na 30 minútovu vzdialenosť), ale oplatilo sa, lebo potom som zažila 1 na dôležitej porade... a večer bol takmer v pohode, trocha práce, trocha veľa vykecávania sa v telefóne a napokon Net a to je odpočinok (tie nevybavené 42 mejly počkajú), len či teraz zaspím? od toľkej radosti?
|
|
|
2
|
|
|
3.. mozno 4
|
|
|
5
|
|
|
8
|
|
|