Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.366754, vloženo 17.02.2009 14:56:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevěra? Odpustit?
Dobrý odpoledne. Takže.. mám přítele bez pár dní už tři roky. Naše soužití nebylo vždy zrovna ideální - oba jsme výbušné povahy, takže hádky byly a občas jich nebylo málo, ale když toto opominu, byli jsme šťastní a vypadalo to s náma prostě slibně. No a on... V záři začal studovat dálkově vejšku v hradci. Jednou za dva tejdny tam je pátek, sobota a v neděli se vracel domů. S počátku mi po něm bylo fakt smutno, ale pak sem zjistila, že je to takle i lepší a já měla zas spoustu času na kamarádky a on na svého kamaráda, který taky studoval v Hradci.... Prostě idyla.. jenže...

Na silvestra sme se nějak hodně pohádali a z něj pak vypadlo že už mě "tolik" nemiluje. Říkal, že se vidíme moc často, a že už je to malinko stereotypní. Okej řekla jsem si, dám ti víc času pro sebe a zkusíme si to okořenit. Jenže pak jsem se dozvěděla, že si už dlouhou dobu píše dost intimní smsky s jednou slečnou z hradce. V těch smskách si vlastně psali jak si strašně moc chybí, jak by spolu chtěli být, narážky na to že by se spolu chtěli milovat celou noc (spíš víc z jeho strany no). Byl to fakt šok.

On přísahal, že se viděli jen jednou, na oslavě toho jeho kamaráda. Že si tam spolu povídali, vyměnili čísla a prostě si takhle začli psát. Říkal, že to prostě byla blbost, ale že se mu líbilo takhle s někým flirtovat, to že mu to tak žrala a tak.. Že si zas připadal žádanej, bylo mu to příjemný. V těch smskách se i dohadovali, že se tam sejdou, jenže než se stihli sejít, přišla jsem mu na to. Přiznal i, že by asi něco bylo.

Takže v téhle situaci si nějak nevím rady. Chtěl mě podvést, ale vlastně to nestihl, takže to neudělal a ted přísahá, že by to už ted neudělal, že si uvědomil že to byla kravina a že ho to moc mrzí. Že si zas uvědomil jak moc mě miluje a že chce jen mě. A já nevím... nevím jak si s tím poradit... Návrhy??
 Co když bude zamčíno Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.02.2009 13:59:54
Já bych mu už nevěřila. Už to, že ti tvrdí, že se s ní potkal jen jednou je podle mne lež. Po jednom setkání si nebudou psát tak intimní esemesky. Už to, že z něj vypadlo, že už tě tolik nemiluje a že se vidíte příliš často o lecčem vypovídá. Vidět se jednou za dva týdny je podle něj moc často?
Smajlík  Mireille Žena22 Kategorie
17.02.2009 21:35:28
Všem se tady pěkně radí, jaká seš stíhačka, atd.. Ale jen si to všichni přehrajte, jak by vám bylo.. když s někým něco 3 roky budujete.. i když ty tu píšeš, že to moc růžový nebylo..Já vím, že jsme jenom lidi a někdo je někomu sympatickej víč či míň, ale tohle se nedělá a kdybys na to nepřišla, tak tě podvede, podvádí a podvádět bude. Holt, když s tebou teda není spokojenej a hledá štěstí jinde a dokáže to takhle rozšlapat, tak ať si jde. Tohle nemá budoucnost.
 brouzdalka1987 Žena21 Kategorie
17.02.2009 18:27:22
Ty už jsi to tady někdy psala, že? Mám pocit, že je to delší doba. Docela se divím, že jste ve vašem vztahu nijak nepokročili.
Řeknu ti svůj názor. Sice je fajn, že prakticky k nevěře nedošlo, ale teoreticky tě podvést chtěl. Já bych to rozhodně neustála. I kdybych mu to odpustila, nevěřila bych mu. I kdyby mi byl už napořád věrný, stále bych ho podezřívala, měla tendence mu lozit do zpráv, hlídat ho, trápit se vždy, když by na výšku odjel. Tohle by ten vztah zničilo.
Záleží to na tobě. Ty se znáš a znáš své reakce. Rozhodnutí je na tobě. Ale podle toho, že s ním stále jsi, to vypadá, že s ním zůstaneš dál. Já bych s ním zůstat nemohla. Tři roky jsou tři roky, ale zničená důvěra zpět vzít nejde.
 thorn Žena21 Kategorie
17.02.2009 17:41:05
Nekoukej na to, že to nestihnul, byl si toho vědom a chtěl to udělat! Snad mu ty žvásty "já bych to přece nikdy neudělal" nevěříš. KAŽDEJ chlap jakmile má příležitost JE, opakuju JE schopen si vrznout vedle (a velmi rád). Myslíš, že chlapi mají něco jako špatné svědomí? Musím Tě zklamat.
Vy*rat se na něj mi přijde jako nejlepší řešení.
Hodně zdaru!
Smajlík  Elle Driver Žena Kategorie
17.02.2009 16:52:13
Kdybych měla verit, ze nejaký chlap verný, musela bych verit na scifi!!!!
Smajlík  zlato Žena25 Kategorie
17.02.2009 16:41:03
Máte za sebou tři roky vztahu... TŘI ROKY! A jak si psala, jednou si nahoře, jednou zas dole... Ale tohle vztah prostě je! Vždycky přijde krize, ale krize neznamená rozchod.

Chlapi (nic proti nim, taky jednoho takovýho doma mám:) prostě potřebujou mít čas od času pocit, že jsou SAMCI. To, jak se choval a proč byla prostě "jen" vnitřní potřeba. Asi to ani pořádně nepromyslel... Přišlo to tak samo... To hezký, co jste spolu prožili bys ake rozhodně neměla teďka zahazovat kvůli takovýmu "úletu" - má tě rád a váží si tě a to, že ti přiznal, že by k TOMU asi došlo je pro mě důkaz toho, jak hezkej - upřímnej vztah spolu máte... Horší je spíš problém teď na tvé straně.. a to s důvěrou... Určitě teď nebude jednoduché mu zas věřit, ale tohle si musíte vyjasnit spolu. Hodně štěstí
Smajlík  Amishca
17.02.2009 16:21:33
Tohle bych nepřežila..nevím jestli bych nevěru odpustila,zatím jsem to nikdy nezažila,ale rozhodně by byla větší šance že odpustím kdyby to bylo něco co se seběhlo náhodou..ale kdyby si kluk plánoval jak mě podvede,poslala bych ho do jistých míst hodně rychle..
Ale tak Tvá věc,Tvůj život..pokud mu po tomhle dokážeš věřit,tak Tě obdivuji
Smajlík  Jilly Žena24 Kategorie
17.02.2009 16:06:04
Ja bych mu to odpustila, protoze skoro vzdycky kdyz nekomu neco odpustis,tak se ti to vyplati. Ale musis chytre, ne hned a aby si z toho vzal ponauceni a to, ze vi, ze kdyby ti podruhy chtel zahnout, tak se s nim rozejdes. Kdyz mu odpustis tak, ze si z toho vezme to, ze to muze udelat zas a nic se nestane tak to mu radsi neodpoustej.
 katrin
17.02.2009 15:43:13
Jste spolu tři roky a ty se s ním chceš rozejít proto že na chvíli zatoužil po jiné?
 Yumík Žena25 Kategorie
17.02.2009 15:43:04
no te´d sice nechce, ale až se zase pohádáte, tak názor třeba změní... takže - nehádat se, nebo o něj nejspíš přijdeš
Smajlík  IDontKnow Žena26 Kategorie
17.02.2009 15:42:17
Ne nadarmo se říká, že důvěra se ztrácí jen jednou. V klidu, dej si čas, si rozmysli, zda je v tobě dostatek důvěry, aby ses přes tuto epizodu dokázala přenést a nemyslet na ni, nepřipomínat ji. Anebo zda zvítězí podezřívavost.
 chrysanthemum Žena32 Kategorie
17.02.2009 15:19:54
No být tebou tak bych kvůli tomu nezahazovala celý vztah. zkuste si dát tak na měsíc pauzu...
stalo se mi něco podobnýho a odpustila jsem a nelitovala jsem..
 batšeba Žena20 Kategorie
17.02.2009 15:19:50
To si musíš nejdříve odpovědět, jestli jsi schopná mu odpustit ty, protože tahle situace se ti bude při různých příležitostech vracet a bude záležet na tobě, jak ji ustojíš. Pokud ne a budeš ji vytahovat neustále k řešení, váš vztah stejně dlouho nevydrží.
 nitra maxov Muž50 Kategorie
17.02.2009 15:03:23
...Jezis:D..Chudak kluk:(..Trosku stihacka ne?:)
 Emzoň Muž15 Kategorie
17.02.2009 15:01:21
Podle mě to není nevěra protoze to neudělal
 Meeck Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč