Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.365698, vloženo 12.02.2009 19:39:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
člověk si myslí..
.. kolik kolem sebe má kamarádů a pak nic. Nikdo..
 datlínek Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.02.2009 19:59:12
...
napadlo mě to před časem taky...

asi jsem si vše moc idealizoval. Můj utopický svět prostě neexistuje
 sergej nepřihlášen
13.02.2009 12:09:02
Asi si ty kamarády moc idealizuješ. Zřejmě jsi moc naivní. Tohle jsem řešila dříve, teď už ne. Dokážu časem odhadnout, kdo si moji pozornost zaslouží a kdo ne.
 jsem negeniální
13.02.2009 00:14:04
Jo kamarádů a kamarádek mám spoustu, ale nesnažím se do nich vkládat přehnaný iluze.
 a-k-x Muž36 Kategorie
12.02.2009 23:02:44
Já si to už pár let nemyslím..
 sss Žena23 Kategorie
12.02.2009 21:52:07
jj
Smajlík  Lucianna Žena99 Kategorie
12.02.2009 21:47:44
ja jsem si myslela že mam aspoň jednoho, ale spletla jsem se, docela krutě
 PrincessOfEternity Žena19 Kategorie
12.02.2009 21:37:32
Také jsem si myslela, že mám okolo sebe pár kamarádů, na které se můžu spolehnout, v případě nouze je o něco poprosit, či něco navrhnout a jednou bude i po mém. Bohužel jsem měla smůlu. Takového člověka jako kamaráda jsem nenašla. Poznala jsem lidi, že když je o něco poprosím a jim se nechce, nehodí se jim to či tak, tak mě ignorují či pošlou do pryč, ale taky jsem našla lidi, kteří když něco chtějí, či jen doprovod někam, tak jim obvykle vyhovím, ale když já něco málo požaduji, tak mám absolutní smůlu.. Takže nevím, koho všeho teď mám považovat za kamarády..
 ChikaLove Žena27 Kategorie
12.02.2009 20:34:40
Pravé přátele poznáš, když se dostaneš do maléru. Ti falešní o tobě najednou nevědí.
 Researcher Muž81 Kategorie
12.02.2009 20:07:40
viz spintable
 Hayate Muž Kategorie
12.02.2009 19:49:40
Jj, stane se
Smajlík  STK Muž24 Kategorie
12.02.2009 19:46:09
Jo, o tom mi povídej.. Já jsem si teda nikdy nemyslel, že jich mám hodně, ale alespoň o třech jsem si to myslel.. Ukázalo se, že u dvou z nich to byla jen naivní představa..
 xZdenish Muž27 Kategorie
12.02.2009 19:42:58
To se někdy stává..
 Anaya Žena22 Kategorie
12.02.2009 19:42:46
Proto si to ani nemyslím. Nikdy jsem si nemyslela...
Smajlík  novakovaaa Žena21 Kategorie
12.02.2009 19:42:44
Už si to nemysli a uvidíš věci jak doopravdy jsou.
 spintable Muž21 Kategorie
12.02.2009 19:41:26
taky si nic nemyslím
 Bablowski Muž Kategorie
12.02.2009 19:41:24
Velmi naivní představa...
Smajlík  Lady von Feroll Žena23 Kategorie
12.02.2009 19:40:41
Já si to nemyslím.
 Metsä Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk