Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.364077, vloženo 05.02.2009 22:56:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
sexualita
mi bolo luto ze by tu dnes zostalo prazdno a tak prichadzam z s diskusiou ktora mi napadla vzhladom k udajnemu odchodu P.Rochnyaka.

Co si myslite o inych sexualitach(menej aj viac zavaznych)..homo-,trans-,bi-,a-,metro- este ake su? nenapada mi uz nic..
schvalujete to? vadia vam niak? hm? su vam ukradnuti?
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.02.2009 15:16:20
som bi čiže homosexualitu a bi povazujem za oukej :)
ale trans a metro mi vadia
 xD-oops-xD Žena15 Kategorie
07.02.2009 18:05:27
Nevidím na nikom nič zlé, pokiaľ niečim neblíži nejakému človeku.. O čo je horší slušný homosexuál.. ako násilnícky hetero?? Takže mne nik taký neprekáža..
 Sphynxs Žena Kategorie
07.02.2009 09:12:11
posledna moznost
obcas si z nich robim srandu,tak ako vacsina populacie...je dobrym zvykom ludi,smiat sa niekomu,kto je iny ako my
a samozrejme mat pre neho urcitu davku nepochopenia
:)
Smajlík  servant Muž21 Kategorie
06.02.2009 23:45:18
Udo- tak pre teba to zopakujem zvlast, to v Grecku nebola homosexualita homosexualita ale pederastia, rozdiel som popisal nizsie. homosexualita bola odsudzovana, i ked nie prenasledovana ako po vacsinu historie europy. A to ze to zvierata tak nemaju nezmanena ze to je proti prirode. To ze to tak maju ludia znamena ze to proti prirode nie je, prinajmensom to dokazuje ze to nie je proti ludskosti. Postavit sa k tomu tak ze by to tu byt nemalo je len zakrytie si oci.
 yuanko Muž29 Kategorie
06.02.2009 22:56:09
Tak tak su mi ukradnuti :D Aj tak sme vsetci len ludia...
 From the inside Žena19 Kategorie
06.02.2009 19:27:46
Live and let live!

MASAMUNE
 Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
06.02.2009 18:14:21
Len škoda, že ho nemáš aspoň nejako racionálne podložený...
 wyctorya Žena Kategorie
06.02.2009 17:59:14
wyctorya: vobec s tvojim nazorom nesuhlasim. Ale ved o nic nejde...mas svoj pohlad na vec..ja zase svoj :)
 Udo Muž33 Kategorie
06.02.2009 17:50:39
Udo: Ani vo svete to nie je bežné. Poznám mnoho ľudí a miniatúrne percento z nich je homosexuálne orientovaných. Napísal si "ludia to uz beru ako vcelku normalne,pritom je to ale stale proti prirode." - somarina, plus normálne nerovná sa bežné (hoci etymológia slova poukazuje na slovo "priemerné"), ale normálne. Je podľa teba človek vysoký 2 metre nenormálny? je normálny, ale nie je to bežné. Proste narástol. A dakto sa zase homosexuálom proste narodil. Nič proti prírode na tom nie je. Proti prírode je, keď ľudia nie sú homosexuálne orientovaní ale prehlasujú, že sú.
 wyctorya Žena Kategorie
06.02.2009 17:42:13
Pater : myslim beznych Grekov a nie tych najvacsich myslitelov danej doby :)
wyctorya: vie ze sa takeho pripady vyskutuju aj v prirode,ale je to ojedinele a urcite nie bezne
 Udo Muž33 Kategorie
06.02.2009 17:35:37
Nemám proti nim nič, možno sme ako štát príliš konzervatívni, ale tak to záleží na jednotlivcoch, ako sa k tomu postavia... Mne osobne neprekážajú, i keď pozastavím sa nad tým, ak náhodou stretnem nejaký taký párik, no žeby som ich odsudzovala, to asi nie.. Majú tiež právo na život...
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
06.02.2009 16:17:13
respektujem!
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
06.02.2009 15:39:41
Pokiaľ si žijú svoj život,majú priateľov, lásku... tak je to v poriadku, nevadia mi. Prekáža mi len to ,,prečečúranie sa,,a afekt. Ukazujú tak svoju ženskú stránku svetu??? Ale to správanie vôbec nie je ženské, veď ženy sa tak nechovajú. Nerozumiem, prečo to robia.
Gayovstvo je v móde určite, napríklad v modelingu je takmer nemožné presadiť sa ak muž nie je gay a modelky nemajú chlapčenské postavy/ideál krásy návrhára/,darmo všetci kričia, že to nie je zdravé a pekné.
Smajlík  Wampirella Žena Kategorie
06.02.2009 15:23:16
Udo: Čo je zase proti prírode? Ešte si nepočul o zvieratách, ktoré sú tiež homosexuálne? To asi odkukali od nás, čo? Skazená civilizácia!
 wyctorya Žena Kategorie
06.02.2009 15:20:20
je to ich život... neviem ako by som niesla, keby že mám dieťa a to je homosexuálom, no stáva sa ... Neodsudzujem ich, sú to takí istí ľudia ako všetci. Je to ich súkromná vec..

a k Paľkovi? :-D len nech ide... alebo radšej nie? Keď povie, že žil na Slovensku, tak zas len pokazí reputáciu a znemožní nás.... aaaach....
 LuckaSKF Žena18 Kategorie
06.02.2009 14:40:41
ako nejako som sa s tým ani nestretla..ale v pohode to berem šak aj oni sa ľúbia ako my čo máme radi opačné pohlavie..
 KeAdqa Žena17 Kategorie
06.02.2009 14:21:03
Udo : doplnila ma hehu, tak ja doplním ju... starovekí Gréci boli na rovnakej mentálnej úrovni ako my. Viď grécki filozofi, matematici etc...

mám pre teba nepríjemnú správu. dožil si sa obdobia kedy je gaystvo v móde. len sa pozri okolo seba.
 Pater Hovado Muž Kategorie
06.02.2009 13:22:53
nemam rad tych transsexualov..akoze kebyze sa zo srandy prezliekal do zenskych siat nejaky chlap zo srandy..tak v pohode..ale nech nevychadza tak na ulicu a nech sa nestrapnuje zbytocne. mam taky dojem ze lesby su na tom lepsie nez homosi. ked je niekto homo neposobi to prave najlepsie..je to viac uchylnejsie nez lesbicka..
 timwood Muž Kategorie
06.02.2009 12:28:17
nemam nic proti takym ludom..... ako povedal mario torac, ci ako sa vola: nemam problem s homosexualmi, lezbickami, metrosexualmi, transsexualmi... ja len nemusim pupušov...... ( to bolo na margo paviela :)) ja to mam tiez tak nejak.... hoci zrovna proti pavielovi nemam nic..... dokazem ho tolerovat....... pre mna je to komicka postavicka...... ja neviem, ale napriklad v showbiznise mi viac vadia kozate umeliny co dokazali akurat tak rozkrocit nohy v nejakom casopise, su neskutocne hlupe a chcu posielat nejake posolstva do sveta.......
 GAIAmesiah Žena28 Kategorie
06.02.2009 11:50:28
ja na toto mam svoj nazor a nikdy ho nezmenim.. pokial niekto nieco uznava alebo sa mu paci a tak alebo ci uz je to homo alebo bi.. alebo uz hočo... ked to robia medzi sebou a neotravuju s tym zivot ludi co su normalny... tak nech si robia co chcu... ale ze by sa tu domahali prav a co ja viem coho .. ze sa chcu "sobasit" tak to som uplne proti tomu...

normalna rodina je: muž + žena a deti
Smajlík  Sk@l@ Muž27 Kategorie
06.02.2009 11:16:37
hehu : Prosim ta nebud smiesna,ked sa bavime o minulosti,tak tym nemyslim dobu ked ludia behali po svete s lopuchom okolo zadku.Bavme sa o dobe,ked boli uz vsetci ludia zhruba na rovnakej mentalnej urovni.Taki to ludia boli aj v minulosti,ale az dnes mozme povedat ze su do znacnej miery zrovnopravneni v urcitych oblastiach s normalnymi hetero...
 Udo Muž33 Kategorie
06.02.2009 10:46:10
podľa mňa sa nič nemá preháňať, takže ak je metrosexualita pod dostatočnou kontrolou, chlap sa o seba stará primerane, je to úplne ok. ale nepochopím, ako si chlapi na seba môžu kydať mejkap, omladzovacie kúry, protivráskové séra, ísť na liposukciu a tak. to už je choré, je to ako fóbia zo starnutia.

tie ostatné v podstate neriešim. je to osobný názor a vec každého z nás. pokiaľ je to ich slobodné rozhodnutie a cítia to tak, nech sú akí sú. len sa mi nepáči, keď je to preháňané. poznala som jedného homosexuála a zo začiatku bol normálny. no neskôr sa začal líčiť, nechutnými poznámkami zhadzoval kolegyne (štýl oblečenia, otrasná kabelka, výrazný mejkap..skrátka ako módny kritik s otrasným vkusom) a potom sa mu zmenil aj hlas. také afektívne správanie a výzor skrátka nemusím. ale inak mi je to jedno, kdo je čo, pokiaľ mi chlapci neočumujú toho môjho a neslintajú za ním. lebo už aj toto sa mi stalo. :D
 Mary-Lulu Žena22 Kategorie
06.02.2009 10:26:47
Hehu a ostatni, v Starom Grecku homosexualita vobec nebola tolerovana, milostny vztah a uprednostnovanie muzov pred zenami bolo odsudzovane, bolo povazovane za slabostvo a porusenie muzskej cti (co v grecku znamenalo vela!). TO o com sa dnes pise ako o homosexualite sa vola pederastia, a oznacuje to eroticky vztah ako prostriedok vychovy. Mozno vam to pride divne, ale v niektorych kulturach sa to bezne vyuizva, a v nasej, i ked az prilis konzervativnej (!) sa to vyuziva taktiez. pozrite sa niekedy na matky co robia so svojimi batolatami, to niekedy nerobite ani s partnerom. a pohladenia bozky su beznou sucastou vychovy a vztahov. akurat v mensej miere nez v Grecku. AKurat az v moc malej miere, vdaka krestanskemu puritanstvu a behaveorizmu, ale to je o inom. Znie to neuveritelne, alebo ako blbost, ale je to tak. Kto nepochopil, odporucam knihu od Fafejtu, Uvod do sociologie pohlavy a sexuality. uz nikdy sa na sexualitu nepozriete tak ako doteraz:).

David, no este tu mame pedofiliu, fetisizmus, a ine, ktore sa nekoncia "sexualita" ale maju svoj vyznam:) ja by som sa skor opytal, co o tom viete, ked o tom idete diskutovat.
Je celkom sranda, ako sa dnes vramci presadzovania ludskych prav presadzuju aj prava homosexualov, (k ostatnym porucham sa teda nevyjadrim, kedze ani nikto iny sa nie), Jedine co im to umoznuje je, ze svojim suzitim nikomu neskodia (narozidel od pedofilov ktori su vlastne to iste len na deti). Ja osobne by som bol v presadzovani ich prav veeelmi opatrny, a myslim ze sa zvysil pocet ludi ktori maju homosexualitu tak trosku v image, a je ulahcene utiekat sa k homosexualite pred problemami s heterosexualnym zivotom. doteraz sa to dalo len utekom k celibatu, a teraz je mozne aj nahradne uspokojenie... . To ze sa z toho stava modny hit sa mi ani trosku nepozdava.. na druhej strane, ako inak by to mohli presadit...
 yuanko Muž29 Kategorie
06.02.2009 10:14:15
Akty X: pokial viem zatial sa len /vyhraza/ odchodom a bud nevie kam alebo ja to neviem ale prec:)
 dave11 Muž Kategorie
06.02.2009 10:09:04
Udo: Neboli akceptovani spolocnostou???? a ty si odkial?
V starovekom Grecku bola cest pre ziaka, ked mohol spat so svojim ucitelom (rovnakeho pohlavia), nebol v tom ziadny problem. Homosexuali boli prijati ako nieco uplne normalne, a neboli to iba vynimocne pripady...
Homosexuali prestali byt akceptovani az s prichodom krestanstva. (židia ich predtym samozrejme tiez neakceptovali). Vtedy sme sa tak trochu zacali tvarit, ze take nieco ani pomaly neexistuje... A potom sa ani necudujem, ze niektori si mysli, ze to je iba novodobi vymysel....
Ja proti nim nemam nic, pokial je to homosexual, a nie buzerant (mozno trochu krute rozdelenie, ale buzeranti su ti v ruzovom s kabelkami a homosexual je podla mna ten, o ktorom to zistis az ked ti to sam povie). Nech si spolu ziju, kludne... len nie adopcia deti... nikdy v zivote!
Metrosexual- jak oaspon je ten chalan poriadne cisty :D ale zas aby mu boli prvoradejsie vlasy pred ostatnym celym svetom asi ne
O ostatnych si nemyslim nic... akurat sa tu uz parkrat objavilo take, ze bisexual mal dvoch partnerov a nevedel ci to ma povedat svojmu dievcatu... to je divne...
 hehu Žena20 Kategorie
06.02.2009 09:07:31
Nemám nič proti gayom ani lesbičkám ja osobne ich poznám niekolko z jednej i druhej strany su uplne normálni ludia o ktorých som to zo začiatku ani nevedela až kým mi to niekto iný nepovedal . Ja len neznášam také typy ako P.Rochniak .Typ priblblý afektovaný imbecil.Ktorý si myslí že je celebritou a pritom je len kaderník ktorý sa zrejme ani nevie sám postarať o svoje vlasy ved načo by mal potom "asistenta"
 sechmet1 Žena25 Kategorie
06.02.2009 01:42:15
Nech prestanú organizovať tie pochody a robiť zo seba niečo viac. A nech prestanú vyplakávať jakí su oni utláčaní. To mi leze fakt na nervy. A hlavne nech sa neopovažujú adoptovať si deti !
 pepek
06.02.2009 00:30:26
Vobec neriesim. S homo byvam, s ich kamaratmi a kamaratkami lesbickami som v dennom kontakte, sama som bisexualka a jeden transexual je mojim druhym ja. Bajdevej co ma metrosexualita spolocne so sexualitou? Ako viem metrosexualita nema s orientaciou nic spolocne:)
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
05.02.2009 23:27:00
Pater : Ja netvrdim,ze taki ludia v minulosti neboli.Lenze vtedy neboli az do takej miery akceptovani spolocnostou ako je tomu dnes. Ved si zober dnes uz mas aj rozne verejne sutaze o najkrajsieho buzika a podobne.Uz sa na nich nepozera s takym odporom ako kedysi...dokonca sa zacina hovorit aj moznostiach adopcie pre takych ludi..kedysi by to bolo uplne nepredstavitelne.Prave to je pricina preco ich je dnes tolko...ludia to uz beru ako vcelku normalne,pritom je to ale stale proti prirode.
Mozno sa dozijeme doby,kedy bude homosexualita v mode...dufam ze vtedy uz budem 2 metre pod zemou.
 Udo Muž33 Kategorie
05.02.2009 23:24:32
on odisiel??? a kam ??
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
05.02.2009 23:21:56
Nejak extra ze by mi vadili sa neda povedat,nieco ako clenovia klubu Jehovisti,pokial ma nepresviedcaju o tom svojom a nevnucuju mi svoj nazor tak v podstate su mi ukradnuty

Nie kazdy clovek ma na cele napisane aku ma orientaciu,moze byt dobry kamarat,ale ze by som sa zaujimal o milostny zivot niekoho to teda nemusim
 majsterko Muž37 Kategorie
05.02.2009 23:12:43
Mne osobne to nevadí a ja vlastne trochu nechápem tych, ktori homosexualitu odsudzuju.. Ved aj ti ludia ktori su trosku inej orientacie, ako je obvykle, potrebuju mat pri sebe cloveka od ktoreho budu dostavat lasku a s ktorym si budu naozaj rozumiet..
A co sa transexualov tyka, ti to maju podla mna tazsie ked sa vo svojom vlastnom tele citia cudzí...
Ale co sa tyka tejto veci celkovo.. ja nie som proti takym ludom ,ale ani sa s nimi velmi nestotoznujem.. Proste, ja ich len chápem a neodsudzujem.. :) Skor mi pride cudne to iste co tuulikki... - ...vsetko to miš-maš co je okolo toho...
 smiiile-soul Žena19 Kategorie
05.02.2009 23:12:14
Udo - čo ja viem, či to nebolo také bežné... vieš ono buzny boli aj v staroveku a dokonca v Grécku sa tým ani netajili. Potom prišlo kresťanstvo a svätuškári zatrhli análny turizmus.. teda aspoň navonok. Hoci aj vtedy boli nejaké vzácne prípady otvorenej homosexuality, napr. Cambacérés.

Chcem tým povedať, že buzny boli aj budú, akurát teraz vyliezajú z úkrytov. Úlohou spoločnosti je, aby sa to nestalo módnym hitom a aby nestúpol počet homosexuálov na kritickú mieru. A to napríklad tým, aby bolo obmedzená alebo celkom zakázaná možnosť výchovy detí gaymi. Totižto, deti si berú vzory od rodičov a nechceme, aby sa chlapci pichali do ritiek, len preto, že to robili aj ockovia.
 Pater Hovado Muž Kategorie
05.02.2009 23:08:38
dave, tiež mi chýbala dnešná diskusia ;o)

či to schvaľujem? tak určite nemám právo im to zakázať :o) ...nemám nič proti inak orientovaným ľuďom, oni za to nemôžu, že to tak cítia, tak ich preto nesmieme odsudzovať... neviem, nepozdáva sa mi nejaké spolužitie takých partnerov a už vôbec nie výchova detí k tomu... ale tak, fuu, ťažká téma, no vážne neviem čo s nimi, lebo tá vzájomná príťažlivosť by mala byť medzi mužom a ženou :o(
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
05.02.2009 23:04:04
Je to zvlastne pretoze v minulosti to nebolo az take bezne ako dnes. Zrejme je to dnesnou odviazanou dobou,ludia chcu v niektorych smeroch experimentovat.Je to kazdeho osobna vec,pokial okoliu nevnucuje svoju sexualitu..to uz nieje spravne
 Udo Muž33 Kategorie
05.02.2009 23:00:34
Hm, neviem preco by ludom malo vadit nieco, co ostava za styrmi stenami. Vzdy tvrdim, pokial si v sulade s partnerom a nikoho neobmedzujes a neobtazujes, tak je to ok
skorej mi vadia vsetky riesicky okolo toho, posmeskky za chrbtom, ci prilis excentricke spravanie....
 Tuulikki Žena23 Kategorie
05.02.2009 22:59:51
Ako by povedal klasik, nie je ľahké byť pipíkom...
Smajlík  Pater Hovado Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk