Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.364075, vloženo 05.02.2009 22:40:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde pit v Hradci?
Ahoj Hradečáci, v jaký knajpě se dá v HK dobře popít? Chcem zítra vyrazit a není napad (nejsme zdejší). Poraďte něco :o) kde se dobře pije a kde nás v 11h. nevyženou. Díkas :o)
 datlínek Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.02.2009 00:18:51
event,AC....
 mnooo
06.02.2009 18:00:28
mazanej králíček na náměstí, a spousty dalších hospod na náměstí. kousek od pěší zóny je Excalibur - herna, na nádraží Eden - věkový průměr kolem 13, když dorazíte ve dvě, tak ideální :D
 sara connorová Žena25 Kategorie
06.02.2009 16:56:17
No tak trebav kralikoj...na namesti......nebo vsiraku je hospoda...sice je to takovej pajzl,ale nalejou tam kazdymu a myslim,ze ani benga tam necodej
 jojokralik
06.02.2009 00:32:12
UchihaItachi: Znám.
Smajlík  smart girl Žena28 Kategorie
05.02.2009 23:53:52
smart girl: pro hlupaka kazdy hloupy...hlavne,ze znas tolik lidi co casto pije :)
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 23:52:31
UchihaItachi: To ti nevěřím, protože každej, kdo často pije je vypatlanej.
Smajlík  smart girl Žena28 Kategorie
05.02.2009 23:45:35
smart girl:Pití alkoholu zabíjí neurony. Neurony, které alkohol zabije, jsou ty nejslabší. Když pozabíjí ty slabé, zůstanou jen ty, které jsou silné a inteligentní. ZÁVĚR: ČÍM VÍC PIJU, TÍM JSEM INTELIGENTNĚJŠÍ
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 23:42:04
Nepít vůbec. Zabíjí to mozkové buňky.
Smajlík  smart girl Žena28 Kategorie
05.02.2009 23:15:43
Finrod Felagund: to musi tyct zlatejma trubkama :D
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 23:14:08
Chtěl bych mít tak jednoduchý život, aby mě nejvíc trápilo, že nemůžu najít hospodu k dokonalému sebeožrání...
Smajlík  Robert Gortz Muž31 Kategorie
05.02.2009 23:13:40
Jj, v tomhle jsou čechy docela vyjimka.... pivko za 18 jinde težko seženeš :))
 Whocares Muž21 Kategorie
05.02.2009 23:12:00
UchihaItachi: Potom nevíš, co je to drahá hospoda :) když si chci zajít na pivo v Sandvice, dám za to 100 NOK (cca 310 CZK za jedno), když si chci dát pivo tady v Krakowie, tak za něj dám 8 PLN když mám kliku (cca 50 CZK), jinak klidně i víc, a to mám štěstí, že zlotý šel dolů.
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
05.02.2009 23:11:00
nejlevnejsi pivo v HK co sme nasli bylo v intersparu v pizzerii..G10 za 19 :D
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 23:10:13
Whocares: Taky nepiju deset piv za večer, stačí mi 3-4, a to fakt takový rozdíl není...
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
05.02.2009 23:10:06
Finrod Felagund: jj myslim ze kolem 32 nebo 35 ...a kdyz si jich das 10 tam..350 a 10 jinde tak 230-250 ..uz je rozdil :) ale jestli dou jen 1x a chtej mit dobrej zazitek,tak to je dobra hospoda..sice ne moc zivo ale hezky prostredi ..my co chodime porad tak chodime na dobry a levny :D
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 23:09:23
FF: Jestli dáš za deset kousku 350 a nebo 200 je imho docela rozdíl :)
 Whocares Muž21 Kategorie
05.02.2009 23:07:40
UchihaItachi: Drahé pivo? Neblbni, tam to bylo vždycky v pohodě... tuším že stálo nějakých 30 nebo 35....
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
05.02.2009 22:53:03
Finrod Felagund: u rytire maj drahy pivo,je to tam sice pekny..ale drahy jak sfina :)
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 22:52:17
Je tam mrte nonstopů.)) Znám hradec na zpaměť.)
Smajlík  osn Muž35 Kategorie
05.02.2009 22:51:44
jinak ve vetsine hospod co chodime,tak to chodi tak,ze dokud se pije tak je otevreno...mozna kvuli tomu,ze pijem tolik :D
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 22:50:29
kolik vas je?pridame se :D jinak nonstop je Mega vetes na velky namesti , nejblizsi zabava-disco je klub 2001 u zimaku ..pak dobra hospoda je u lva..ta je takova klidnejsi a ne tolik zakourena naproti starymu zimaku ..pak beran-fotbalkova hospoda ..bystricka..ta je tak do 17ti let :D a paaak..v kopecku..ale tam je nedejchatelno..ale dobry pivo...jeste pod obraz...ale nic moc zabava ani pivo...
 UchihaItachi Muž Kategorie
05.02.2009 22:46:54
Vím o jedné hospodě na Hauptmarkt, taková stylová, středověká... :)
Smajlík  Finrod Felagund Muž24 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk