Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
event,AC....
|
|
|
mazanej králíček na náměstí, a spousty dalších hospod na náměstí. kousek od pěší zóny je Excalibur - herna, na nádraží Eden - věkový průměr kolem 13, když dorazíte ve dvě, tak ideální :D
|
|
|
No tak trebav kralikoj...na namesti......nebo vsiraku je hospoda...sice je to takovej pajzl,ale nalejou tam kazdymu a myslim,ze ani benga tam necodej
|
|
|
UchihaItachi: Znám.
|
|
|
smart girl: pro hlupaka kazdy hloupy...hlavne,ze znas tolik lidi co casto pije :)
|
|
|
UchihaItachi: To ti nevěřím, protože každej, kdo často pije je vypatlanej.
|
|
|
smart girl:Pití alkoholu zabíjí neurony. Neurony, které alkohol zabije, jsou ty nejslabší. Když pozabíjí ty slabé, zůstanou jen ty, které jsou silné a inteligentní. ZÁVĚR: ČÍM VÍC PIJU, TÍM JSEM INTELIGENTNĚJŠÍ
|
|
|
Nepít vůbec. Zabíjí to mozkové buňky.
|
|
|
Finrod Felagund: to musi tyct zlatejma trubkama :D
|
|
|
Chtěl bych mít tak jednoduchý život, aby mě nejvíc trápilo, že nemůžu najít hospodu k dokonalému sebeožrání...
|
|
|
Jj, v tomhle jsou čechy docela vyjimka.... pivko za 18 jinde težko seženeš :))
|
|
|
UchihaItachi: Potom nevíš, co je to drahá hospoda :) když si chci zajít na pivo v Sandvice, dám za to 100 NOK (cca 310 CZK za jedno), když si chci dát pivo tady v Krakowie, tak za něj dám 8 PLN když mám kliku (cca 50 CZK), jinak klidně i víc, a to mám štěstí, že zlotý šel dolů.
|
|
|
nejlevnejsi pivo v HK co sme nasli bylo v intersparu v pizzerii..G10 za 19 :D
|
|
|
Whocares: Taky nepiju deset piv za večer, stačí mi 3-4, a to fakt takový rozdíl není...
|
|
|
Finrod Felagund: jj myslim ze kolem 32 nebo 35 ...a kdyz si jich das 10 tam..350 a 10 jinde tak 230-250 ..uz je rozdil :) ale jestli dou jen 1x a chtej mit dobrej zazitek,tak to je dobra hospoda..sice ne moc zivo ale hezky prostredi ..my co chodime porad tak chodime na dobry a levny :D
|
|
|
FF: Jestli dáš za deset kousku 350 a nebo 200 je imho docela rozdíl :)
|
|
|
UchihaItachi: Drahé pivo? Neblbni, tam to bylo vždycky v pohodě... tuším že stálo nějakých 30 nebo 35....
|
|
|
Finrod Felagund: u rytire maj drahy pivo,je to tam sice pekny..ale drahy jak sfina :)
|
|
|
Je tam mrte nonstopů.)) Znám hradec na zpaměť.)
|
|
|
jinak ve vetsine hospod co chodime,tak to chodi tak,ze dokud se pije tak je otevreno...mozna kvuli tomu,ze pijem tolik :D
|
|
|
kolik vas je?pridame se :D jinak nonstop je Mega vetes na velky namesti , nejblizsi zabava-disco je klub 2001 u zimaku ..pak dobra hospoda je u lva..ta je takova klidnejsi a ne tolik zakourena naproti starymu zimaku ..pak beran-fotbalkova hospoda ..bystricka..ta je tak do 17ti let :D a paaak..v kopecku..ale tam je nedejchatelno..ale dobry pivo...jeste pod obraz...ale nic moc zabava ani pivo...
|
|
|
Vím o jedné hospodě na Hauptmarkt, taková stylová, středověká... :)
|
|
|