Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.363638, vloženo 04.02.2009 00:11:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
POKUS c.1 !!
sobota 21.2 bola jediny navrhnuty termin takze

21.2 o 14:30 niekde v Ba. (mne napadol hned Slovak ale tam nie su zabavne veci takze hociaky navrh sa prijma..prinahorsom sa presunieme)..

Ak toto potvrdi 5ludi tak to budem povazovat za potvrdene a ak nie tak za neuskutocnene a budeme cakat na pokus c.2.:)
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.02.2009 19:17:33
ja komentujem teba ty babrak, kkta volaj svojho odca alebo kamaratov, ja ti nim niesom tak hubu na zamku a na stredko na stred pojdem, a mozno sa zastavim aj na tom tvojom aby si mi to mohol povedat osobne
Smajlík  Euroovečka Muž21 Kategorie
04.02.2009 19:16:43
potvrdzujem ze neprijdem:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
04.02.2009 19:08:56
nechapem o com meles euroovca alebo co si za kkta ale nikto ta nenuti to komentovat a s kludom si mozes ist na stredko na strednom..
 dave11 Muž Kategorie
04.02.2009 18:17:31
BOze ovca, co sa ti niekto vlupal do nicku:)? NEbud agresivny ved:)

No tak ja si pockam az ma tuulikky bude presviedcat, zatial je to 50:50 (tj bud pridem alebo nepridem). mozno tuuliky to da na 70:30 :D... uvidime este kto tam pojde...
 yuanko Muž29 Kategorie
04.02.2009 18:07:04
Jaaaaj už ma vidíš ako sa z PO trepem niekde do BA


;-)
 LuckaSKF Žena18 Kategorie
04.02.2009 17:54:43
zobudeny som a ja si budem vyskakovat kde chcem ty smrad, pochybujem ze by si bol taky velky aj na ostro.. uz len pre takych pičusov ako si ty by ma na to stretko nik nedostal
Smajlík  Euroovečka Muž21 Kategorie
04.02.2009 17:03:57
a kto je vlastne z ba? okrem yuka?
 EGOMUSLI Žena Kategorie
04.02.2009 14:31:30
omg euroovecka sa zobud!! o com to tu meles? napis do skalovho odkazu.tam mas stred slovenska a nevyskakuj tu ked necitas ostatne spovede..
 dave11 Muž Kategorie
04.02.2009 14:17:36
aha, tak tu mame ten stred slovenska? pomaly ma presla chut sa vobec stretnut
Smajlík  Euroovečka Muž21 Kategorie
04.02.2009 13:45:52
a mozno presvedcim yuanka >:o)
 Tuulikki Žena23 Kategorie
04.02.2009 13:44:58
Mne uplne postacia keby dosli len Dave a Ally takze na urcenom mieste a o danej hodine budem ako na koni.
(mohli by sme sa stretnut skorej napriklad pred starym SND alebo tak niekde v meste)
Smajlík  Tuulikki Žena23 Kategorie
04.02.2009 11:02:18
pepek myslíš Isar?
 Pater Hovado Muž Kategorie
04.02.2009 09:03:41
S pravdepodobnosťou 50:50 som tam!
Smajlík  allyYags Žena35 Kategorie
04.02.2009 09:01:27
co tak daleko a co tak v po?urcite tam nepridem
Smajlík  101janka Žena22 Kategorie
04.02.2009 04:36:03
A príde aj múmia mumácka ?
 pepek
04.02.2009 04:32:38
uvidí sa. prídem na 50%. bohužiaľ vyššia pravdepodobnosť nie je.
 jedowka Žena30 Kategorie
04.02.2009 00:31:08
doma nemá cibuľu! No toto je marha...
 Pater Hovado Muž Kategorie
04.02.2009 00:20:29
s najvacsou velkou pravdepodobnostou nejdem kok.
:)
 kok # 1 Muž Kategorie
04.02.2009 00:15:56
vidim, ze optimizmus ti nechyba
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
04.02.2009 00:15:40
nechce sa mi do BA

No je*em ja tvojho Boha! Pozri, hodiny sa zaje*ané, čo voda kvápe! Pozri mravci chodia po byte, MRAVCI! Ja budem malúvať!
 Pater Hovado Muž Kategorie
04.02.2009 00:12:56
s najvacsou velkou pravdepodobnostou pridem dave.
:)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk