Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
ja komentujem teba ty babrak, kkta volaj svojho odca alebo kamaratov, ja ti nim niesom tak hubu na zamku a na stredko na stred pojdem, a mozno sa zastavim aj na tom tvojom aby si mi to mohol povedat osobne
|
|
|
potvrdzujem ze neprijdem:-D
|
|
|
nechapem o com meles euroovca alebo co si za kkta ale nikto ta nenuti to komentovat a s kludom si mozes ist na stredko na strednom..
|
|
|
BOze ovca, co sa ti niekto vlupal do nicku:)? NEbud agresivny ved:) No tak ja si pockam az ma tuulikky bude presviedcat, zatial je to 50:50 (tj bud pridem alebo nepridem). mozno tuuliky to da na 70:30 :D... uvidime este kto tam pojde...
|
|
|
Jaaaaj už ma vidíš ako sa z PO trepem niekde do BA ;-)
|
|
|
zobudeny som a ja si budem vyskakovat kde chcem ty smrad, pochybujem ze by si bol taky velky aj na ostro.. uz len pre takych pičusov ako si ty by ma na to stretko nik nedostal
|
|
|
a kto je vlastne z ba? okrem yuka?
|
|
|
omg euroovecka sa zobud!! o com to tu meles? napis do skalovho odkazu.tam mas stred slovenska a nevyskakuj tu ked necitas ostatne spovede..
|
|
|
aha, tak tu mame ten stred slovenska? pomaly ma presla chut sa vobec stretnut
|
|
|
a mozno presvedcim yuanka >:o)
|
|
|
Mne uplne postacia keby dosli len Dave a Ally takze na urcenom mieste a o danej hodine budem ako na koni. (mohli by sme sa stretnut skorej napriklad pred starym SND alebo tak niekde v meste)
|
|
|
pepek myslíš Isar?
|
|
|
S pravdepodobnosťou 50:50 som tam!
|
|
|
co tak daleko a co tak v po?urcite tam nepridem
|
|
|
A príde aj múmia mumácka ?
|
|
|
uvidí sa. prídem na 50%. bohužiaľ vyššia pravdepodobnosť nie je.
|
|
|
doma nemá cibuľu! No toto je marha...
|
|
|
s najvacsou velkou pravdepodobnostou nejdem kok. :)
|
|
|
vidim, ze optimizmus ti nechyba
|
|
|
nechce sa mi do BA No je*em ja tvojho Boha! Pozri, hodiny sa zaje*ané, čo voda kvápe! Pozri mravci chodia po byte, MRAVCI! Ja budem malúvať!
|
|
|
s najvacsou velkou pravdepodobnostou pridem dave. :)
|
|
|